Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączam do pytania o kość ogonową - moja była złamana i dokucza mi bardzo.

Anna znam ten ból, mam go od wielu tygodni, ostatnio jest coraz mocniejszy. Mi położna odradziła stosowanie tego pasu przed porodem, ale ja nie mieszkam w Polsce, więc może Ty usłyszysz coś innego.

Anawee ten program o wcześniakach średnio był wiarygodny - nie oglądałam, ale mogę zapewnić, że w Holandii ratuje się dzieci urodzone przed 23 tygodniem.

Heltinne mam ten nr zamówienia, ale czy to wystarczy? Nie jest to numer misia, ale wg. tego co mają na stronce też może być.

Tymon Franciszek ❤ 10.04.2016

Odnośnik do komentarza

Kość ogonowa ;)
Sama miałam pęknięcia jak byłam dzieckiem i wiem ze boli parę lat szczególnie na zmianę pogody ale już mi to nie doskwiera ( miałam może z 12 lat) wiec i dla was jest nadzieja ze kiedyś przestanie boleć. Goi się ona podobno kiepsko. A przy porodzie ona się trochę odgina do tylu żeby zrobić więcej miejsca dla malucha bolesne to nie jest i nie będzie. Te kosteczki kości ogonowejj połączone są chrzastkami wiec tak jak spojenie może przyjsc czas ze będą nas bolaly. Mówi się że to ze miało się złamana kość ogonowa nie będzie przeszkodą przy porodzie. Radzą tylko więcej się ruszać, stać i skakać na piłce żeby dziecko się ładnie wpasowalo. A ta kość odgina się nawet do 3-4 cm wiec bardzo dużo i po porodzie wraca na miejsce od razu. Dlatego tez rodzenie leżąc na wznak nie jest polecane bo zabieramy sobie możliwość ze nam się kanał rodnych naturalnie powiększy.

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73tqywbca4srr2.png

Odnośnik do komentarza

Przywiezlismy lozeczko, komode, przewijak, tetry, reczniki. Dominuje motyw sowy. Moze jakas poduche ozdobna tez zamowie.

Weszlam do smyka i tez kupilam ten grubszy misiowy pajac. 30zl. Ladne sweterki grube tez byly w przecenie.

A wiec juz mam prawie wszystko. Jeszcze dokupie cos do przykrycia do lozeczka. Mam cienki koc minky tylko.
Ile tych tetr i pieluch flaneli potrzeba nam? Jakos flanela bardziej mi odpowiada

Odnośnik do komentarza

Magda dzieki :)
Ja na rehabilitacji oswajam się z piłką,chce czuć się na niej pewnie odp.momencie.
I nie mam pojęcia jak będę rodzic, 2 razy rodziłam w pozycji polsiedzacej,czy dam radę inaczej,nie wiem....Jest wiele możliwości, ale czy w takim momencie myśli się strategicznie o pozycji?

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Nat, Magda i ja miałam pękniętą :) jako dziecko, miałam może z 8 lat, spadłam z drzewa uderzając tą właśnie kością o drewnianą skrzynię, pamiętam, że przeszło tydzień nie mogłam się wyprostować, ból straszny.

Heltinne !!!!!!!!!!!! pomocy :( powiesiliśmy półkę, jeszcze nie ma na ścianie kropek ani zrobionych listew przy podłodze, ALE zobacz tą cholerą komodę, no masakra, tak nie pasuje... to komoda, która stała w sypialni wcześniej, nie kupiona na tą okoliczność oczywiście, ech co mogę z nią zrobić? może masz do polecenia jakieś farby nie śmierdzące? gdyby była jakoś zdobiona to zeszlifowałabym i pomalowała przecierając, ale to Hemmnes z Ikei.. HELP!
Na razie tylko kupiłam do niej złote gałeczki, a co więcej mogę zrobić? nie pasi mi to no :(

monthly_2016_02/kwietnioweczki-2016_44264.jpg

monthly_2016_02/kwietnioweczki-2016_44265.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...