Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

ramajani25 mi tez czasto zdazaja sie takie bóle jak na miesiaczke, w dole brzucha. Najczesciej brzuch jest wtedy bardzo twardy i wybudzam sie ze snu. Jesli nie przejdzie po chwilii to biore nospe i magnez. Dzisiaj bede o tym rozmawiac z lekarzem.
Ja na wyjscie ze szpitala zamierzam zabrac dla siebie legginsy i tunike, czyli cos luznego.

Dziewczyny ja szukam mojej karty gwarancyjnej od szumisia, ale w pudelku jej nie mam. Jeszcze podpytam meza jak wroci z pracy, moze on wie co sie stalo z ta karta.

Tymon Jan ur 04.04.2016

Odnośnik do komentarza

melly ja kupilam 62 i jest calkiem spory, mysle, ze nawet 68 w to wejdzie. Jest naprawde fajny, cieplutki.mysle, ze spokojnie mozesz kupic 74 starczy ci na cala jesien.

Dziewczyny toczyla sie tu niedawno dyskusja o uzywanych ubrankach. Wczesniej zarzekalam sie ze nigdy nie kupie nic uzywanego, ze bede wszystko kupowac nowe. Ale skusilam sie i kupilam 3 razy uzywane ubranka. Ciezko je nawet nazwac uzywanymi, bo w ostatniej paczce dostalam nowe, nieuzywane, z metkami w oryginalnym opakowaniu. I to za cene duzo nizsza niz w sklepie. I nadmienie, ze kupilam sobie nowe body ze smyka, 5ciopak, ktore po wypraniu wyglądają jak szmaty, sa juz zmechacone mimo prania w 40 °C. A te ubranka ktore dostalam i widac, ze sa uzywane sa w stanie o niebo lepszym niz te moje nowe. Z tego co widze najlepsze jakosciowo sa next i mothercare (btw mothercare zamyka sie w Polsce i podobno w ostatnich sklepach jakie zostaly sa fajne promki.)

Tymon Jan ur 04.04.2016

Odnośnik do komentarza

GroszekNo - w instrukcji obsługi jest numer zabawki, to ten numer potrzebuję, żeby zamówić mechanizm, gdybyś miała... ahh! :)

Secondtry śliczne te cottonballsy, które wybrałaś :) co do literek to nie wiem, ja bym raczej wzięła pudrowo różowe czyli te jasne :)

Odnośnik do komentarza

heltinne no ciekawa jestem jak to wyjdzie z tymi pieluszkami, bo wiadomo każda pupka inna i inaczej reaguje. Teściowa mi mówiła, że mój mąż i jego bracia mieli uczulenie na te Pampersy więc nie wiem czy w ogóle będę próbować.
anawee ja nie wiem od czego to zależy ale też mam nakupowane body z wielopaków ze smyka i po wypraniu nic się z nimi nie stało, hmm..
Własnie na TVN Style zaczął sie program Wcześniaki. Cena życia. Chyba będę ryczeć albo przełącze.

Odnośnik do komentarza

Anawee, bo te ubranka ze smyka to są generalnie bardzo słabej jakości.Bawełna ścierkowa, że tak powiem ;)
Ja mam używki tu też widać jak jakość odbiega od siebie.Hitem są Lindex to chyba musiałabym kwasem siarkowym polać żeby się zniszczyły :P gap'y też spoko, reszta daje radę na dobrym poziomie( h&m takie sobie niestety).

Ja nie kupuję szumisia jakby co ;)

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

Moje ubranka ze Smyka po praniu są bez zarzutu, może zależy jakiej firmy, bo oni tam chyba różne mają? Ja mam akurat coolclub, choć coś mi się kojarzy, że chyba secondtry narzekała na takowe właśnie. Najmniej jestem zadowolona z 51015, po praniu również super, ale jakoś tak mi nie pasuje ich rozmiarówka, dziwnie szerokie rękawki, wąskie nogawki, no jakoś tak nie dla mnie. Przerost ceny nad jakością, dobrze, że w promocji kupowałam, to tak mi nie żal.

Tymon Franciszek ❤ 10.04.2016

Odnośnik do komentarza

GroszekNo dziękuję! ta instrukcja powinna być w kartoniku od szumisia.

PaulinaNo ja płakałam pierwsze odcinki jak oglądałam 600 gramów szczęścia, potem już kibicowałam tym dzieciom i powstrzymywałam się od płaczu.
W sumie może kobiety w ciąży nie powinny tego oglądać, ale mi to jednak dało trochę spokoju w sytuacji zagrożenia porodem przedwczesnym, bo wiedziałam, że jak coś to i mniejsze dzieci ratują i wychodzą z tego.

Anawee ja nie mam ani jednej pary więc się nie wypowiem, ale jak byłam u teściów tydzień temu i bratowa męża wyjęła ciuszki po swoich chłopakach, żebym sobie przebrała co chce to właśnie widziałam, że te z 5-10-15 i smyka są jakieś szerokie i dziwnie krótkie, nie wzięłam nic.

Odnośnik do komentarza
Gość KarolinaS

Witam serdecznie;) tez będę kwietniowa mama tak jak wy;) zaglądam czasem na różne fora...dobrze wiecie jak to jest jak się cały dzień siedzi samemu w domu.... ;) zobaczyłam przez przypadek ze poszukujecie kogoś z szumisiem;) i pomyślałam że mogę pomoc. Dostałam szumisia od siostry na święta i stoi do tej pory nie otwarty w kartonie;) wiec jeśli nadal poszukujecie numeru zabawki to mogę wam go udostępnić; )

Odnośnik do komentarza

Secondtry mi się ze wszystkich linków otwierają tylko pudrowo różowe literki, uwielbiam ten kolor, wiec jak dla mnie super, tylko cena mnie trochę powala. Ja będę zamawiała stad:

http://allegro.pl/showitem/description/5995104775.html

Moze ktores Ci wpadna w oko, a jak nie to wiem ze oni wszystko robią pod konkretne zamówienie, wiec moze zrobią Ci takie jakie będziesz chciała.

Odnośnik do komentarza

PaulinaNo ja tez wlasnie ogladam ten program na tvn style. Szokujace jest to, ze w Holandii nie ratuje sie wczesniakow urodzonych w 23 tyg.
600gramow szczescia tez ogladalam, ale ten program byl dla mnie zenujacy. Zamiast pokazywac losy wczesniakow nastawili sie na promowanie edzi gorniak. Fajny temat na dokument, realizacja zenujaca.

Ja ze smyka mam coolclub i to wlasnie one sa kiepskie po wypraniu. Pajace sa spoko, nie ma zmechacen, ale body wyglada jak scierki wlasnie.

Tymon Jan ur 04.04.2016

Odnośnik do komentarza

Karolina s cześć , miło slyszec kolejna kwietnioweczke ;)
Miila pokoik jest długi i wąski , wiec tylko opcja mebli na jednej stronie zostaje . Dobra juz nie będę kombinować , kupie ta szafę .
Secondtry mi tez jeden kolor literek sie otwiera , sa śliczne ale cena , troche drogie .
Bbbbb fajńy link do allegro ! Juz lukam :)

Oliver ur. 20.04.2016.

Odnośnik do komentarza

włączyłam te wczesniaki;( akurat córka śpi a ja w koncu od kilku miesiecy "weszłam" na komputer. Zaraz wstanie, wiec zamówienia z apteki dzisiaj nie zrobię.

Co do wcześniaków to jak moja córka wczesniak a waga jak u normalnego 2700g to powiem Wam, że jak dali mi ją na sale, czyli już nie mogłam chodzic na neonatologię, to akurat przywieźli 500 g dziecko -Matka lezała wczesniej na patologii, Gadali, ze raczej nic nie będzie z tych starań. Przykro słysząc cos takiego tuląc swoje tygodniowe, zdrowe dziecko.:(:(

anawee dzięki za info, kupiłam pajace 2 jeden po narodzinach mimo, ze mam, drugi na jesień:):) też ,mam połowe uzywanych inaczej zal byłoby mi tyle rzeczy kupowac na poczatek a tak mam w czym przebierac.

monthly_2016_02/kwietnioweczki-2016_44245.jpg

monthly_2016_02/kwietnioweczki-2016_44246.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza
Gość KarolinaS

Jeśli o mnie chodzi to będziemy mieli chlopca;) choć do 5 miesiąca był dziewczynka; ) zaraz wam spisz ten numer . Mam nadzieje ze to ten bo na instrukcji jest przyklejona taka naklejka z kodem kreskowym a pod nim numer a innych numerów nie znalazłam

Odnośnik do komentarza

Ja nie ogladam tych programów bo sa ponad moje możliwości emocjpnalne..

Melly jak zalozysz konto w gemini to bedziesz mogla robic zakupy na raty, w sensieze koszyk bedzie zapamietany przy wylogowaniu, bardzo fajna i przydatna funkcja, i mysle ze Tobie przy malej tez ulatwi kompletowanie koszyka :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...