Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

secondtry, Kinia duzo dobrej energii przesylam do Was! Jesteście bardzo dzielne i teraz juz TYLKO kilka tygodni meki... a pamietam jak jeszcze w pazdzierniku secondtry czekala na luty:)

Vena piekna sukienka!! Ja na razie najbardziej czekam, aby zasnac na brzuchu :P

Dzisiaj kupiłam uzuwane woombie (ten drugi z kolei rozmiar) wiec w razie czego bede mogla podpatrzec jakies patenty do otulaczka. Na razie zostawiam to sobie na koniec, aby najpierw oswoic sie z maszyna na łatwiejszych rzeczach.

Co do butelek - zamowilam Lovi aktywne ssanie... ale tylko jedna poniewaz nastawiam sie na kp.

Na szkole rodzenia polozna mowila, ze przystawiaja dziecko od razu jak mam wroci z sali pooperacyjnej. Przez pierwsze dni zalecaja dostawiac jak najczęściej aby rozbudzic laktacje i nje podaja mm.

Co do siary to podobno trudno jest to laktattorem zebrac bo to doslownie lyzeczka na karmienie. Tak wiec na pocztek, tak jak pisała Magda, wazne aby przystawiac i nie patrzeć ile leci poniewaz mozna mawet nie zauważyć. No i polozna tez powiedziala, ze to normalne ze maluszsk traci 10% masy urodzeniowej i ze bardziej sie martwią gdy od razu tyje poniewaz moze to swiadczyc o jakis obrzekach.

Jeśli jesteśmy przy kp to czy ktoras z Was poleca laktator medela mini electric??

Zastanawiam sie tez jaki krem na rozstepy na III trymestr polecacie, ponieważ palmers sie skończył i chcialabym sproboeac cos bardziej intensywnego - moze maslo z Palmersa lub olej kokosowy?

Aaaa i dzisiaj mamy 10 rocznice! Juz sie nie moge doczekac wieczora :) fryzjer umowiony, miejsce w ulubionej restauracji zarezerwowane :D do tego rozstawiam maszyne, wiec bedzie cos konkretnego do robienia:)

To bedzie dobry dzien! :) no i tego tez Wam życzę:)

♡ Anielka♡ 04.05.2016

Odnośnik do komentarza

Vena fajna sukienka ale ja nie lubie bez dekoltu, ja marze o rozkloszowanej, ale zanim wroce do formy to juz wyjda z mody.
Tez mi brakuje spania na brzuchu, przy karmieniu piersią tez nie wolno, bo niby moze byc zastoj, a poza tym raz probowalam to pelne piersi bolaly.

W tamtym roku jak zmienilismy auto to maz raz dwa znalazl, poprzedni sprzedal. Odpukac nie psuje sie, sasiedzi maja tez taki i juz tyle razy naprawiali. Z uzywanymi tak jest ale byle nasz sie nie psul.
I tak niby rodzinny a gondola zawalilaby caly bagaznik. Nijak

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Magda, Nat i Vena dziekuje za budujace rady :) wczoraj nie odpisalam bo spałam,
Magda a przez to cwiczenie laktatorem nie strace tej siary? Nastawiam sie na sn, ale mohe łożysko jest bardzo nisko, blisko ujscia i jeszcze nie wiadomo czy czasem nie czeka mnie cc
Wtedy to juz w ogole bede musiala zawalczyc. W szpitalu w ktorym chce rodzic trzeba miec swoj laktator, do tego czytalam ze oni zawsze podaja albo czesto mm, i to czesto bez wiedxy kobiety, nie wiem ile w tym prawdy.. Juz mężowi wkladam do glowy ze to bedzie wazne by tego przypilnowac, tylko on jest ugodowym czlowiekiem i jak polozna mu powie ze trzeba to on jej orzytaknie, tzn tego sie boje dlatego tlumacze mu ze by im nie wierzyl na slowo,
Jesli bede miala cc to nie wiem czy wpuszcza mi meza do dziecka.. bo jskos niby po porodzie tak, ale pozniej juz nie ma dostepu, chyba ze sfuksi mi sie i trafie do jedynki.
Anyż to cos czego nie trawie, tak samo kmin rzymski, boje sie ze bede to zwracsla jak tylko poczuje smak.. dlatego zastanawialam sie nad tabletlkami zamiast tego...
No i mam te nakladki formujace medeli,faktycz nie fajnie wyciagaja sutek tylko nie wiem czy wystarczajaco, ale nastawiam sie ze tak :)
Melly ja nie chce nie tyle mm co butelki i smoczka na początku, bo mam ttzw trudne sutki i jak podadza dziecku to bardzo mocno zmniejsza to mi szanse na karmienie piersia,

Miils gratuluje zakupu, oby Wam dobrze służył i byl bezawaryjny :) kciuki za wizyte!
Znartwila mnie ta dluga podróż, skoro mialas leżeć..

Dobrego dnia wszystkim!

Odnośnik do komentarza

Ewee - 10 rocznica, gratulacje i udanego wieczoru [;
Ja na razie mam jakąś niechęć do wszystkich moich ciuchów,wydają mi się takie łachmany brzydkie.. a co do kupowania po ciąży to nie myślę zbytnio o tym, bo mnie przeraża wizja mojego wyglądu po.. i że nie wrócę do formy.

eh Dziewczyny, dziś w nocy obudziło mnie okrutne kłucie brzucha.., no ale później maleństwo się ruszało, więc to chyba nic złego..
a poza tym śniło mi się, że zabijałam kogoś siekierą, tylko nie wiem kogo ;P

http://fajnamama.pl/suwaczki/gu590el.png

Odnośnik do komentarza

Heltinne i Miila macie ze sobą coś wspólnego. ...... zniknie bez sladu;)))

Ewee gratulacje z okazji 10 rocznicy ślubu! Miłego wieczoru!

sukienki fajne.....ja po ciąży w 4 miesiące zgubiłam 21kg i teraz tez mam w planach tyle zrzucać wiec może jeszcze późnym latem wcisne się w moja sukienkę przedciazową;) od razu powiem ze skorzystałam z opieki dietetyka.

Jak ja się wczoraj pożarłam z siostra męża o ten komputer. Zadzwoniła do mnie już nabuzowana bo jej braciszek młodszy powiedział co ja o tym kompie sądzę i złapała takiego focha ze powiedziała żebyśmy jej tych 400zl nie oddawali. OK. Mój mąż stanął za mną bo też uważa że ten komp jest nietrafiony.ale awantura była bo zadzwoniła do mnie żona młodszego brata mojego męża i tez powiedziała ze siostra robi afere z tego. Trzymałam sie dzielnie przez całą rozmowę i dopiero po się poryczałam i poszłam na spacer. Ona nie rozumie ze mi nie chodzi już o ta kasę tylko o to ze to kompletnie chybiony prezent a ja teraz mam inne priorytety wydatkowe. Tak mi się chce tam w sobotę jechać. ......

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Magda co do tematu krwi pepowinowej, ja też chcę pobierać, znalazłam ciekawa ofertę na stronie laboratoriów Diagnostyka, tam mają jakąś promocje jak się zdecydujemy do 30 tyg, a po suwaczku widzę ze jesteśmy na tym samym etapie, wiec musze to dziś ogarnąć....

Odnośnik do komentarza

Ewee i ja gratuluje;-))
My przed porodem 1 slubna rocznica bo byl slub ze chrzcinami, jako wieloryb nie wybiore sie nigdzie, a kto wie moze akurat urodze w rocznice heh.
Tak gadalam do meza ze na Walentynki pojdziemy na kolacje z winem a pozniej chcielismy 2 dziecka a teraz w ciazy ja juz nic nie jem takiego nadprogramowego. Wlasnie juz mam 9kg na plusie a w tamrmtej przytylam tez tyle, ale tu jeszcze 3 mies. :(
Flawia ja w 6 mies zrzucilam 20, wiec wierze ze rozsadnie chudlas. Ja to musze tak spokojnie zeby skory nie zostalo i zeby nie stracic pokarmu. Wyjde z dziecmi na podworko, dam jedna skakanke corce i bedziemy skakac. Hehe. Ja sie na spacery z 2 dzieci sama nie wybiore bo juz mi sie goraco na sama mysl robi.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Dziekuje Dziewczyny!to juz 10 lat jak jestesmy ze soba... w tym ponad 5 jako małżeństwo.

Bardzo sie ciesze ze prezent dojdzie na czas, bo kurier ma byc po poludniu. Zamowilam posciel z wydrukowanymi wybranymi smsami ktore sobie pisaliśmy w trakcie tych 10 lat. Taki romantyczny prezent ale wiem, ze maz doceni to ze je zarchiwizowalam i wybralam co fajniejsze:)

Flawia nie daj sie nerwom.... parafrazujac - denerowanie sie to zemsta innych na nas samych. No i na pewno warto docenić ze maz Ciebie poparl :)

Co do snow - poniewaz maluszek ostatnio jest hiper aktywny i duzo sie wierci - snilo mi sie ze dziecko tak mocno sie rozpychalo, ze przez powloki brzuszne bylo widac caly zarys. Troche przerazajace to było :P

Nat odnosnie chusty. Mam juz kupiona elastyczna na początek, ale nie wiem czy warto isc na warsztaty wiazania jeszcze w ciazy czy poczekac na malucha?

♡ Anielka♡ 04.05.2016

Odnośnik do komentarza

ewee ja caly czas uzywam palmersa Pielegnacyjny Balsam przeciw rozstępom, uzywalam tez olejku Mustella, ale uwazam, ze nie jest wart swojej ceny. Palmers jest doskonaly, nie mam jeszcze ani 1 rozstepu, a mam do nich sklonnosc. W okresie dojrzewania nabawilam sie wielu rozstepow na udach i posladkach. A teraz nic. Smaruje sie 2 razy dzienie. Raz olejkiem raz kremem. Teraz zamierzam smarowac sie raz dziennie domowym specyfikiem na rozstepy (uwielbiam wlasnorecznie zrobione kosmetyki, ten przepsis jest z ziolowego zakątka) sklad : olej kokosowy, maslo shea, maslo kakowe, olej z nasion dzikiej róży . Czytalam, ze swietnie dziala rowniez olej ze slodkich migdałow Ewentualnie kupie jeszcze oliwke dla kobiet w ciazy z Rossmana bo tez ma ciekawy sklad.

Tymon Jan ur 04.04.2016

Odnośnik do komentarza

Secondtry dawaj smiało.. musisz sobie jakos ulzyc.. pamietaj ze juz bardzo mało czasu zostało do konca tej meczarni.. osmieliłabym sie nawet rzecz ze już widac metę tego maratonu.. Trzymaj się.. musimy dać radę.. i żaden rzyg Cię nie złamie, nie mają z Tobą szans!

Ostatnio wspominałam ze mój mąż twierdzi, że nie ma zadnych potrzeb.. no i wczoraj pytał się, czy mam już prezent dla niego.. bo jesli nie to on chciałby dostać! ..zapas pieluch na pierwszy miesiąc albo ten lezaczek Tiny Love 3w1... To jest właśne cały on..
Dzis mam wizyte u endokrynologa, a wczesniej zamierzam zajrzec do galerii po prezent dla męża.. Przez to ze tak duzo spię i jem dni mi bardzo szybko mijają.. jesczce dzis nic nie zrobiłam, a niedługo bede musiała wychodzic, aoczywiscie jeszccze musze zjesc przed wyjsciem.. taaa..

Odnośnik do komentarza

Anawee rowniez uzywam tego Palmersa. Kilka dni temu rozpoczelam druga butelke. Z tego co wiem teraz w Rosmanie sa promki na te produkty.
Na poczatku byl dla mnie za slodki i uzywalam olejku arganowego ale teraz od dluzszego czasu tylko ten;)
Tez chcialabym od mojego meza uslyszec kup mi na ur ten wozek albo ten lezaczek;) Za kilka dni ma ur i powiedzial, ze nie musze mu nic kupowac bo kupil sobie gre Wiedzmina;)

Wczoraj bylam na szkole rodzenia i byla kapiel, jako ze to moje pierwsze dziecko bedzie to dla mnie wyzwanie;)

Pozdrawiam ze slonecznego Rybnika:)

P.S. Jestem dzis mega spiaca a przesypiam codziennie ok 8-9h ale poki moge to korzystam;)

Odnośnik do komentarza

Mój mąż w obliczu wyzwania.... wziął się za składanie komody z brw... on ogólnie dwie lewe ręce do męskich rzeczy, wychowany bez ojca przez mamę i babcie. . Zdezerterowalan do sypialni. .. bo nie chce tego widzieć. . Ani słyszeć. .. cóż o ile realizacja dojdzie do skutku to wstęp do zagracenia mieszkania juz będzie, a ja lubie mieć przestrzeń, ale cóż gdzieś się musimy podział z klamotami, dokumrntami, drukarka itd. które aktualnie znajdują się w przyszłym pokoiku Iwa. Co do mojego swędzenia w końcu się nie wybrałam bi ewidentnie mam podrażnienie i pokrzywke, w internecie wyczytałam ze to niestety jedna z dolegliwości w których organizm tak reaguje na nadmiar hormonów. Od dziecka "pożyczyłan" sobie płyn do kąpieli z sylveco i smaruje się kremem z medidern do skóry x AZS i poza udami trochę się udało nas tym zapanować. .. a i jeszcze wczoraj dostałam przesyłkę z gemini- czy wy też macie taki tłusty film na twarzy po tym kremie z betulina? Chyba go sobie daruje na dzień. W poniedziałek idę do gin na wizytę- według przyjętej przez niego daty z 1 usg będę wtedy w 29 i 5 dc, która miała robione usg w tym okresie i Ole ważył o dziecko?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...