Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Kasiaaa jestem :D
Nie mogłam wejść na stronę forum, mielilo i mielilo:/
Dalej walczymy z biegunka u Leny :/
Ponoć u nas rota panuje, dzieci siostry też dopadło :/
Gratulacje dla sąsiadki to dopiero niespodzianka :D
MADZIALENAA tak źle chyba nie będzie :D:D

Witaj nowa mamuśku, może jeszcze jakieś się ujawnia bo nas tutaj jakoś coraz mniej, w sensie piszących bo pewnie czytających ogrom :D

http://www.suwaczki.com/tickers/iv0920mm1u48w0j8.png

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny :)
Vera współczuje tych chorób, naprawdę współczuje! a szczepiłaś Lenkę przeciw rotawirusom?
Madzialena - przypominają mi się czasy, kiedy byłam bardzo niewyspana i naprawdę nie wspominam tego miło :( trzymaj się!
Kasia - a to dopiero niespodzianka!!! w wieku 49 lat? a to ich pierwsze? :)
Witaj Lusii!
A mojemu synkowi wyszły dwa ząbki :) nie chce ich pokazywać, jak tylko próbuję mu zajrzeć do buźki to się wścieka!

Odnośnik do komentarza

Cześć dziołchy
Czytam forum bo myslalam ze moze znalazłyście jakies rozwiazanie dla tych pobudek nocnych Masakra Mlody budzi sie kolo 11 i je, a potem o 3 i znowu je O 6 mamy pobudkę zeby zebrać sie do niani i do pracy i znowu je Nie zebym mu zalowala ale moze jest jakas kaszka ktora go zapcha do rana?? Juz i tak mu dosypuje do mleka kleiku na noc ale osiagnelam tyle ze chyba mu bardziej mleko smakuje..
Niestety moje leniwe dziecko dalej nie chce sie obracac z brzucha na plecy co wiaze sie z wiecznym piskiem bo oczekuje ze to ja go obroce Jest z niego aktor bo kiedys go przylapalam jak sam to robil i jak sie odezwalam to odrazu na brzuch i pisk ...
Tak sie jeszcze zastanawiam czy ta szczepionka na rotawirusy dziala bo ostatnio slyszalam ze i tak dzieci po niej choruja

Odnośnik do komentarza

Agabalbina - mój synek niedawno nauczył się przekręcać z brzuszka na plecy, myślałam, ze zażegnałam problem z jego płaczem jak leżał zbyt długo na brzuszku. Byłam pewa, ze poprostu sam się przekręci. Myliłam się, dalej płacze, ale wywnioskowałam, ze chodzi mu o to, zeby go zabrac na rece, bo jak przełoze go na plecki to dalej płacz :)

Odnośnik do komentarza

MAMUSIA ja akurat nie szczepilam, posłuchalam mojej pediatry i jak na razie nie żałuję bo jak czekaliśmy w kolejce było nas 6 babeczek z maluchami i tylko Lena nie była szczepiona, reszta szczepiona a i tak miały srake :D
Agabalbina trzeba to przeczekać :/Moja budziła się w nocy tylko po to żeby ją pogłaskać po głowie :D teraz już przesypia całą noc

http://www.suwaczki.com/tickers/iv0920mm1u48w0j8.png

Odnośnik do komentarza

Ja też nie szczepilam na rotawirusy, Starszaka zresztą też nie. Tego cholerstwa jest tyle szczepów, że i tak nie da się zaszczepić przeciw wszystkim odmianom... Szwagierki dziewczyny zaszczepione a i tak wylądowały w szpitalu :/
Mamusia 2016 gratuluję ząbków! moja jeszcze bezzębna, ale już widać dolną jedynkę także myślę, że to kwestia czasu :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wliei33s0jpkjc.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44jhpt69bat.png

Odnośnik do komentarza

Moj Michas byl szczepiony na te rotawirusy ale czy nas to ochroni to sie okaze... za bardzo nie mielismy wyboru bo ta lekarka co ja wybralimsy to nie przyjmuje dzieci ktorych rodzice nie chca szczepic... wiem ze to chore ale co zrobic. Teraz namawia mnie na zaszczepienie malego od grypy. Nie mam za bardzo ochoty go na to szczepic wiec raczej odmowie ( w tym przypadki na szczescie moge ). Male jest prawdopodobienstwo ze trafimy akurat na ten szczep.... tutaj maja fiola na punkcie szczepien... mnie w ciazy 2 razy szczepili hehe

Michas wreszcie opanowal przewracanie na brzuszek ale z powrotem juz jest problem wielki hehe. Probuje sie odwrocic z raczkami wyciagnietymi w bok jak samolot wiec konczy sie to tym ze dupcia idzie w gore i staje na glowie :D no i trzeba go ratowac :D

Nocki no coz.... duzo by opowiadac. Matka dalej lata jak w maratonie miedzy lozeczkiem a naszym lozkiem. Jeki steki smoczek butla i tak cala noc :/ wiec sie nie nudze. Juz nawet nie licze ile razy bo palcow brak.... :D na zebuszki tez sie nie zanosi.

Co do sasiadki biduli to troche jest podlamana. Emocje opadly i zaczyna rozmyslac jak to bedzie. Ma corke ok 30 lat.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72596.png

Odnośnik do komentarza

My niby w obowiązku mamy tylko polio reszta jest w gratisie od państwa i tylko za rota placilam 8e Ale jak nie zaszczepie to potem problem z zlobkiem czy niania I wziął wszystkie szczepionki obyło się bez skutków ubocznych ale sraka i tak nam się trafiła przez tydzień więc o kant dupy ta szczepionka
czy wasze dzieci też tak puszczają bąki przy piciu mleka? Mój mały to się tak operacje bad nimi że dodatkowo jeszcze uleje po jedzeniu Podejrzewam że od tego napinania mięśni Kurde żadna przyjemność wachac smrody
masakra mały właśnie zjadł i już trzeci raz ulał bo wierzga nogami Góra dół to się mu cofa

Odnośnik do komentarza

MAMUSIA na pneumokoki szczepilam już za sobą ma 2 dawki bo wczesniaczek i nasza pediatra ta akurat zalecala.
AGABALBINA ależ masz pamięć :) a twój maluszek też :) Moja też strasznie ulewala ale pediatra nasza mówiła że przejdzie bo układ pokarmowy jeszczcze nie działa tak jak powinien i faktycznie przechodzi. Też miałam problem bo jak odbiła to kladlam ja a ona fik na brzuch i za chwilę fontanna. Także twojemu też przejdzie :)
KASIAAA no i na Mateuszka przyszedł czas na wygibasy :D za chwilę będzie uciekał :D Ja to ostatnio stwierdziłam że zakup maty to tak nie bardzo trafiony był, bo tam się nie bawi co ja położę to już zwiewa a skubana tak się szybko czołga :D
MADZIALENAA dokładnie tak jest. Jak to fajnie ujęła pediatra tego wirusa poprostu trzeba wysrac :D i pilnować żeby dziecię się nie odwodnilo.

http://www.suwaczki.com/tickers/iv0920mm1u48w0j8.png

Odnośnik do komentarza

AGABALBINA Twoj maluszek wychodzi z zalozenia
'' Po co trzymać bączka w dupce niech polata po chałupce '' :D:D:D
A tak na powaznie to puszcza pierdki i to duzo. Najwiecej jak lezy na brzuszku. Smierdzioszki tez sie trafiaja ale ja nie jestem jakos na nie wrazliwa w przeciwienstwie do mojego meza :D
A przy jedzeniu bywa ze bączki tez lecą ale sa to bączki najczesciej z kupą :D tak na sucho to nie :D

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72596.png

Odnośnik do komentarza

MAMUSIA 2016 my tez uzywamy avent classic. Oznaczenia sa te same. Kupilam juz te smoczki od 6mc z czterema dziurkami ale Michas kompletnie sobie z nimi nie radzil.... wylewalo mu sie mleczko z buziaka, nie nadazal polykac i sie krztusil co chwile.... wiec po dwoch nieudanych probach z powrotem wrocilismy do 3 dziurek. Chyba jeszcze nie pora.
Sama sprobowalam i jak dla mnie to za duzo leci jak na takiego malca.... Probujecie juz tych od 6 miesiaca?

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72596.png

Odnośnik do komentarza

No właśnie zastanawiałam się czy zacząć. My chyba też zaczekamy, bo narazie dość sprawnie nam idzie picie z 3. A 4 jest 6+ więc dostosowana jest też do dużo starszych dzieciaczków.
Musimy przejść na Bebiko HA, bo pani dr obawia się, ze synek ma alergie pokarmową - co jakiś czas robią mu się czerwone policzki, broda, albo wyskakują krosteczki - teraz już w sumie rzadziej. Zobaczymy czy pomoże to mleko.

Odnośnik do komentarza

Ale zabilyscie mi cwieka tymi smoczkami Chyba zrobilam sobie pod gorke bo mam butelki z dr brown s i smoczki do nich 2 Próbowałam z avent ale znowu maly wsciekal sie sie przy niej bo smoczek mial plaska koncowke inna niz jego poprzednie butelki Teraz je mleko z nanna Nie wiem jak sie nazywa po polsku ale jest gestsze niz normalna 2 wiec musialam troszke powiekszyc dziurki bo nigdzie nie moge znalesc innych koncowek do naszych butelek Kurde i znowu z czyms do tylu jestem Ale za to kupilam mu smoczek od 6 mies ... no i jest bardziej gryzakiem Maly jak ma go normalnie w buzi to albo go wypluwa odrazu albo sie nim krztusi
No i jeszcze jeden nie wypal to wlasnie smoczek/gryzak ma taka koncowke silikonowa w ksztalcie podkowy Jest kolejna zabawka bo maly go obgryza wkolo ale nigdy nie chce prawidlowo wlozyc do buzi Na doddatek byl jeszcze z jakims zelem do smarowania o smaku tutti frutti Wali jak srodek do odkazania u dentysty a z tuttti frutti mial tyle wspolnego co ja z przespaniem 8 godzin Ale maz stwierdzil ze sie przyda jak nas bedzie zab bolal to sie miejscowo znieczuli hahahah

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny
Pochmurno dziś u nas i tak jakoś smutno :/
Wczoraj z mężem zastanawialiśmy się nad prezentami dla dzieci na Boże Narodzenie :D bo to już tak bliziutko :) Mamy kłopot z 2 siostrzencow nie bardzo wiemy co kupić mają 3 lata i 1.5 roku. Może macie jakieś pomysły a myslalyscie już o prezentach dla naszych kwietniowych maluchów, pierwsze święta Jupi!!! już widzę te małe rączki rozrywajace papier pakowy :D:D

http://www.suwaczki.com/tickers/iv0920mm1u48w0j8.png

Odnośnik do komentarza

U nas tez pogoda do bani Ja to juz nawet mam dwa prezenty ;-) Swojemu malemu i jego starszej miesiac kuzynce zamowilam w stanach stroj tygryska i motylka Niby byly reklamowane na halloween ale bez napisow wiec jest okey Tym bardziej ze dzieciaki na zdj byly slodkie wiec sie nie moglam powstrzymac Pod choinka beda wygladac jak zywe zabawki No tak tylko wczesniej przeciez Mikolaj
W sumie mojemu to wystarczy do szczescia papier do pakowania hahahah byle by szelescil

Odnośnik do komentarza

Pogoda..... u nas dalej cieplo. Wczoraj bylo 26 a dzisiaj ma byc blisko tego chociaz ranki juz sa chlodne.

VERA chyba czytasz w moich myslach z tymi prezentami pod choinke :D wlasnie wczoraj tez rozmawialismy o tym z mezem :D
Sama nie wiem co mojemu brzdacowi kupic chociaz jako tako pojecie cosik mam bo moj brat ma 2 chlopakow :) wiec prezenty sie robilo i dalej robi :) dla mojego Michalka mysle o Garnuszku na klocuszki, szczeniaczku uczniaczku no i cos takiego zeby gralo i migalo swiatelkami :D
Ostatnio Michalek dostal w pezencie ROBOT vtech i jest po prostu super. Nie wiem dlaczego tylko jest od 2 lat. Czesci jakis super malych nie ma no nie wiem moze dlatego ze ciagle cos ten robot mowi i trzeba zmieniac mu akcesoria. Ale jest naprawde fajny. Sam jezdzi tanczy gada i spiewa . No i Michas wreszcie sie czyms zainteresowal. U nas cos musi grac i migac kolorowo.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72596.png

Odnośnik do komentarza

A co do prezentow dla takich chlopaczkow ok 3 lat to mojego brata dzieciaki uwialbialy Lego duplo a potem przeszli juz na normalne lego. Z tego co pamietam lubili wszelkiego rodzaju zjezdzalnie dla samochodow. Ale byla radocha... cisza jakby dzieci w domu nie bylo :D

Co do strojow... to ze wzgledu na to ze tutaj wszystkie dzieciaki przebieraja sie na halloween to przebieramy sie i my :D stroj juz czeka :D

A to zdjecie przykladowej zjezdzalni :)

monthly_2016_10/kwietnioweczki-2016_51595.jpg

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72596.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...