Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

p ALeksandra moja mała tez ma cechy skory atopowej. U mnie najbardziej sprawdziły sie balsa m i fluid z laroche z serii lierac . Dobrze tez działają wszystkie kosmetyki niezawierajace parafiny. Do stanu kiedy zaczelam stosować kosmetyki smarowalam maścią cholesterolowa na receptę. Swinstwo ale zadziałało. Z mlekiem to chyba musisz skonsumować z pediatra. U nas dochodziły jeszcze objawy ze strony układu pokarmowego. W tej chwili jest na Nutramigenie i on tez jest na receptę. A jeszcze kąpię mała z dodatkiem oleju konopnego. Działa antybakteryjnie i daje fajna warstwę utrzymująca warstwę lipidów skóry.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49io4pw4kgpndy.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny☺
U nas ostatnio problemy ze spaniem i trochę nas tu nie było.
Earwig ja też mam dwa biustonosze z alles. Dla mnie obwód pod biustem raczej scislejszy. Kupowałam je niedługo po porodzie przez Internet i w sumie teraz, tak jak Vera pisała kupilabym po przymierzeniu, stacjonarnie. Zmierzyłam się , zamówiłam rozmiar, później w domu przymierzylam, stwierdziłam że ok ale jednak coś nie tak mi poszło, a za późno było na odsylanie. Miseczka obejmuje ładnie pierś ale jakoś tak te sterczące sutki mi biustonosz podrażnia i teraz nie wiem czy za mały jednak kupiłam czy po prostu akie uroki karmienia piersią. Dlatego lepiej przymierzyć jak jest możliwość.
Mamania123 ja też mam b.malo zdjęć z pierwszych 2 miesięcy, łapie się nawet na tym że mało pamiętam tak dokładnie jak M.wygladal. Dlatego teraz aparat leży na stole pod ręką i jak mam moment to robię☺
Kasiaaa1bardzo fajny ten rogal, a z Michasia przystojniak☺zresztą jak wszystkie nasze forumowe dzieciaczki☺
Jesli dobrze pamiętam to Patrycja16 pisalas o czekającym Cię remoncie - ojj współczuję i trzymam kciuki by sprawnie poszedł. Ja miałam w zeszłym roku i mieszkaliśmy w tym remoncie ze tak napiszę. Mało to komfortowe bez pralki i kuchni

Odnośnik do komentarza

Dziekuje Madzialenaa82 :) Staś 24 skończy 3msc.
Niestety bede mogła dopiero za tydzien udać sie do pediatry bo tak przyjmuje a pojadę prywatnie do Pl kliniki tutaj jakbym poszła do lekarza to mi powiedzą że to normalne tak jak powiedziała położna która była u nas w pon i to widziała......

Wszystkie nasze dzieciaczki piękne i każde wyjątkowe dla swoich mam :)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

Hej wstajemy z Michasiem a tu same pieknotki :) slodziachy z tych naszych cukiereczkow nic tylko calowac calowac i jeszcze raz calowac :* chlopczyki przystojniaczki a dziewczynki piekne damusie :)
U nas noc zdecydowanie lepsza od poprzednich. O 4 Michas stwierdzil ze sie wyspal.....oczy jak 5zl, zjadl 160ml i nic go nie bralo ale w ruch poszla suszarka do wlosow. Polecam ten patent !!!!!!! 5 minut lulania przy suszarce i spanko do 7 :) w ciezkich bezsennosciach jest niezawodna :)
Kurcze szkoda Waszych malenstw ze maja problemy ze skorka :/ ale miejmy nadzieje ze sie to paskudztwo szybko odczepi.
Dzisiaj planuje kupic mate malemu zeby mial na czym lezec. Podpatrzylam jak Wasze malenstwa na tym fajnie leza i tez cos musimy takiego kupic bo jak narazie to szwedamy sie po wszytskich lozkach :) oczywiscie znajac moje 2 kochane kociaki to one beda musialy pierwsze wyprobowac czy jest wogodna :) milego popoludnia teraz to i ja ide na poranna kawusie :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72596.png

Odnośnik do komentarza

Jaki dziś ruch w interesie ;)
earwig jak lubisz ciasnej pod biustem to roz.mniej ale pamiętaj mniej pod biustem to też ciut mniejsza miseczka. Model super nie widziałam go:)
Nie mogę dodać zdjęcia mimo że zmniejszylam wie któraś co jest grane ciągle jakiś błąd
AZS Kurcze jak muszą cierpieć dzieciaczki bo to pewnie swędzi :(

http://www.suwaczki.com/tickers/iv0920mm1u48w0j8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...