Skocz do zawartości
Forum

Mamuśki


Rekomendowane odpowiedzi

Ojojojoj, niby tak krotko mnie nie bylo, a tyle u Was sie dzialo :) Emocje wszystkim szaleja, szal zakupowy trwa i smaaaaczki :) i tak ma byc, bo przeciez nam mozna troooszeczke wiecej :)
Apropo emocji, to mi szaleja rano jak Moj mnie budzi do pracy, jest wczesnie, poza lozkiem tak bardzo zimno, a tu trzeba wstawac :p I ja zaczynam krzyczec p wsystko, najlepiej to w droge nie wchodz :D Moj najpierw byl zly, ze szukam powodu do klotni, ale pozniej zrozumial, ze poprostu pierwsza godzine po wstaniu dac mi chwile spokoju :D I chociaz jest mi poznien strasznie glupio, to nic nie moge z tym zrobic :(
Beata masz przelsiczny brzusio :) Czekam na swoj czekam i sie doczekac nie moge :p Moj mowi, ze cos sie tam zmienia, ale ja zadnych zmian nie widze jeszcze :)
Kurcze poki Was tak czytalam to narobilyscie mi smaka na jakis makaron, a u mnie jest rybka na kolacje.. Ehh rozpacz zycia normalnie :D

A tak to odpoczywamy teraz z Duskziem(moj kot) po pracy, i myslimy jaki by tu film obejrzyc? :) Macie jakies moze ciekawe komedie, moze byc cos kryminalnego :)
Witam nowych czlonkow naszej grupy! ;)
I zycze wszystkim milego wieczoru :)

http://s2.suwaczek.com/201602227444.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jest tyle fajnych filmów, a ja nigdy nie mogę tytułów zapamiętać.
Coś mi świta "jak urodzić i nie zwariowac"- na pewno o ciąży i bodajże komedia ;-) z jakieś trzy lata temu byliśmy na tym z mężem ;-) tylko nie pamiętam czy naprawdę taki warty polecenia ;-) ale jedyny, który przychodzi mi do głowy.
A i są takie filmy przy których zawsze można popłakac i mogę oglądać je milion razy. Na pewno zalicza się do nich "pamiętnik"

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3yx8dsi5el7zq.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...