Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość KasiulaK

Co na roczek dla chłopczyka?

Rekomendowane odpowiedzi

Jest kilka opcji, w zależności co dziecko lubi, lub jakie preferencje ma rodzic :) najlepiej zapytać na początku, bo w dzisiejszych czasach dzieci mają wszystko i czasami możemy prezent powielić przez przypadek. Można pomyśleć o pchaczu, my mieliśmy taki z którego szło potem zrobić stolik, książeczki. płyty cd z bajkami czy piosenkami, bon na sesję zdjęciową u profesjonalnego fotografa, albo zabawki. Ostatnio na osiedlu mieliśmy roczek i z sąsiadami złożyliśmy się na na Misia Podróżnika z Chicco dla Miłoszka. Wykazywał zainteresowanie i nie rozstawał się już z nim podczas imprezki urodzinowej :) Ja nie mam jakiegoś parcia na angielski czy coś, ale fajnie, że maluch może się osłuchać z angielskimi słówkami czy cyframi :) Jak na początek przygody z językami myślę, że jest świetny :) Gdzieś mam fotkę to mogę przesłać jak będziesz chciała :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To zależy na jakim dziecko jest etapie rozwoju. Jeśli jeszcze nie chodzi - to pchacz lub stolik edukacyjny (najlepiej wielofunkcyjne, które np. można przekształcać, gdy dziecko rośnie). Nawet gdy nauczy się chodzić - nadal będzie korzystać, a przy okazji wspomoże się jego naukę chodzenia.

Jeśli z łatwością już chodzi i biega (moja córa na roczek- to może rowerek biegówkę? Może nie wykorzysta od razu, ale za jakieś 3 mce może zacząć jeździć, jeśli rowerek będzie odpowiednio niski. My kupiliśmy do córeczki biegówkę z Chicco, bo nadaje się już dla dzieci od 85 cm wzrostu - czyli średni roczniak :)) Nasza córa zaczęła jeździć właśnie w wieku 1,5 roczku na różowym rowerku Chicco.

monthly_2017_05/co-na-roczek-dla-chlopczyka_57836.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Synek dostał rowerek na którym ja mogłam go wozić, z pedałami, chociaż nasz model jest nie najlepiej wyważony, dlatego później było mu ciężko samemu na nim jeździć. Ale rowerek miał szelki do przypięcia, są też z ramką wokół pasa, z tyłu rączkę do kierowania i towarzyszył nam niezmiennie w wielu wycieczkach :). Poza tym kostka edukacyjna z młotkiem jest hitem do dzisiaj :), nawet nie wiedziałam, że jakaś zabawka może być taka wytrzymała i na czasie :). No i odkrywczy domek z firmy dumel discovery, może ktoś powie, ze dla chłopca domek to średni prezent, ale ten domek jest inny i u nas się świetnie sprawdził

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ręczniki dla dzieci robione ręcznie są super dodatkiem do głównego prezentu :) Ja zazwyczaj decyduje się na mniejszy praktyczny dodatek (trochę prezent dla mamusi haha) i większy dla dziecka czyli jakąś kolejkę górską, książkę czy pluszaka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

~Sówka123
Ja pokusiłam się o zakup metryczki dla dzicka, która jest dekoracją i bardzo fajną pamiątką na długie lata dla takiego maluszka :)

faktycznie, fajny pomysł na prezent, dzięki któremu będzie pamiętać się najważniejsze dane z dnia urodzenia dziecka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karina344

Powinnaś kupić cos porządnego w takim razie. Nie myślałaś o jakichś drewnianych zabawkach. Jak szukałam zabawek dla swoich dzieci to widziałam [reklama usunięta].

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anka029

Witaj. Sama ostatnio stałam przed takim dylematem. Ja miałam o tyle łatwiej, że jedna z koleżanek była po urodzinach takiego malucha. Szukałam wszędzie różnych pomysłów ale niestety nic nie było na tyle "łał" żeby mnie powaliło na kolana. Jestem osobą, która lubi obdarowywać innych stąd też dużą wagę przykładałam do tego aby prezent zrobił wrażenie na małym jak i na rodzicach. Doradziłam się wcześniej wspomnianej koleżanki co mogłabym kupić dla małego rocznego chłopca, ona odpowiedziała mi, że na roczek kupiła samochód na akumulator. Nigdy wcześniej nie zetknęłam się z nimi ale gdy mi je pokazała to naprawdę mi się spodobały. Znalazłam sklep internetowy na którym sprzedają owe auta na akumulator dla dzieci i okazuje się, że wybór tego typu zabawek jest ogromny! Autka są wzorowane na prawdziwych autach typu: BMW, Mercedes, Ford, Volkswagen itd. Ja postanowiłam wybrać Mercedesa kosztował mnie on około 500-600zł. Wiem też, że nie każdy ma taki budżet ale naprawdę te samochody nie markowe można znaleźć sporo taniej. Jeśli chodzi o szeroki wybór i sklep, w którym ja kupiłam auto na akumulator to od siebie mogę polecić: https://monden.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...