Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

kamilla
według tej strony to tak : termin porodu 02.03 do konca ciazy zostalo 86dni :D 27 t 5d :P

a na usg mi wychodziło najpierw wedlug om 26luty a usg 03.03 a teraz na ostatnim juz oba byly na 03.03 ale cos czuje ze w lutym sie urodzi

troche mnie przeraza fakt ze jeszcze nic nie mam do szpitala, nawet koszuli


Ja też do szpitala jeszcze nic nie mam nie mówiąc że nie kupiłam jeszcze żadnych kosmetyków dla dziecka, łóżeczka turystycznego,materaca i niani :) oj jeszcze sporo kasy pójdzie!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk3k9a7suot.png

Odnośnik do komentarza

ania71250
Bo taki niemowlaczek to nie jest za bardzo do nikogo podobny, dopiero po jakimś czasie. Ja oglądam zdjęcia co grudnióweczki dodają to boskie te dzieci są, takie słodkie okruszki :)

wiem ze nie podobny, ale miala az czarne wlosy, czarne oczy, bardziej cygan był...

ja też nic nie mam, ani wozka ani lozeczka, kosmetykow tym bardziej! masakra musze sie wkoncu wziąć za to

Odnośnik do komentarza

Hej dziewuszki :)
I mnie dziś 28 tc 0 dni, 84 dni do porodu. Termin na 02.03. I też nic nie mam. Ani wózka, ani łóżeczka, ani fotelika. Zero kosmetyków, dla siebie też nic poza 2 koszulami, które kupiłam żeby jakaś w domu była. Bo w sumie nie miałam żadnej. Także też jestem daleko w lesie. Na przełomie roku zacznę zakupy.

Niuska fajny ten xlander. Tez go oglądałam tylko wolałabym chyba na 4 pompowanych kołach. I kolory jakieś takie nie moje.

Misiakowata wyrzuć wkładki z majtasów, daj jej trochę pooddychac. Ja też w domu częściej gatki zmieniam. Kwestia przyzwyczajenia :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s2n0accustsf9.png

Odnośnik do komentarza

Ja w 6tc kupilam 3 paczki pampersow jedynek, do tej pory jeśli chodzi o "kosmetyki" to mam tylko to no i gruszkę do nosa :D oo w sumie jeszcze chusteczki, a tak to ubranka :)
Koszule będę mieć po siostrze więc na szczęście nie mam się czym martwić, aw czwartek mama bierze mnie na zakupy wyprawkowe (na każdego wnuka daje 1000 zł i kupuje większość) ale nie wiem czy tyle dam radę chodzić ;/ jeszcze zależy co mi gin powie na wizycie :) tak dawno nie widziałam swojej Małej :( w sensie Małej - Córci :D

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

Asik85
Hej dziewuszki :)
I mnie dziś 28 tc 0 dni, 84 dni do porodu. Termin na 02.03. I też nic nie mam. Ani wózka, ani łóżeczka, ani fotelika. Zero kosmetyków, dla siebie też nic poza 2 koszulami, które kupiłam żeby jakaś w domu była. Bo w sumie nie miałam żadnej. Także też jestem daleko w lesie. Na przełomie roku zacznę zakupy.

Niuska fajny ten xlander. Tez go oglądałam tylko wolałabym chyba na 4 pompowanych kołach. I kolory jakieś takie nie moje.

Misiakowata wyrzuć wkładki z majtasów, daj jej trochę pooddychac. Ja też w domu częściej gatki zmieniam. Kwestia przyzwyczajenia :)

buehehehe już mowiła że zrobi wietrzenie magazynu :D haha

mnie to czasem przeraza ze nic nie mam, bo gdyby tfu tfu coś teraz sie działo czy nawet w styczniu, to pojechałabym z niczym...

Odnośnik do komentarza
Gość arwena 89

Truuskaffka w naszej tabelce są imiona jakie planujemy dla naszych maleństw. Dopisz się też do listy :) tabelkę znajdziesz nad suwaczkiem Zu2i. My z mężem mamy problem z imieniem dla synka. Była już wersja Szymka, Kacperka, Piotrusia, aktualnie jest decyzja że będzie Mikołaj (dopóki nie wymyślimy czegoś innego :P). Wariant dla córci obgadaliśmy w 5minut - Asia, może za drugim razem się uda.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie brzuszki w ten mroźny ale słoneczny poranek ;-)

Widzicie Kamila wróciła i rozkręciła forum ;-)

Wczoraj byłam z moim na zakupach po powrocie do domu jakoś źle się czułam było mi strasznie gorąco jakoś mdlilo mnie ogólnie strasznie źle się czułam :-( na szczęście dzisiaj jest już dużo lepiej ;-).

Moje maleństwo dzisiaj tatusia skopało z rana jak przytuliłam się do jego pleców. Dostał kilka kopniaczków po tyłku :-D. Cały poranek buszował w brzuszku mój malutki synek ;-). Zazwyczaj rusza się wieczorem i z samego rana tak ok 6:30 :-D.

A na obiad dzisiaj będą u mnie pulpeciki w sosie pieczarkowym z ziemniaczkami i ogóreczkiem :-D

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgenypzflnq.png

Odnośnik do komentarza

U nas imię już wybrane na szczęście:) Miał być od początku Piotruś, ale że i teść i dziadek to byli Piotrusie więc daliśmy spokój. Potem Szymek, ale za dużo wokoło, na samej klatce naszej mamy dwóch i tak oto został MARCIN:) Mało popularne imię dla maleństw teraz, a ja takie właśnie lubię:) Córa tez Marta i mało jest ich wokół:)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewuszki :)
Mnie dziś mała budziła dwa razy kopniakami, ale się nie dałam i spałam dalej :)
Ja mam w sumie koszule tylko - jedną kupiłam i dostałam kilka od koleżanki. I jakieś tam rzeczy na pobyt w szpitalu się znajdą - klapki czy coś. Ale żeby do porodu to nie ma szans. Na początku stycznia chyba się wreszcie trzeba będzie zabrać za skompletowanie torby. To u mnie będzie ok. 30 tc

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6io4p2e2irzwe.png

https://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyesqoui9t8.png

Odnośnik do komentarza

mnie od rana w zasadzie napierdziela tak jak na filmiku, a i gorzej.. jak sie dzis na boku polozylam to tak mi przywaliła w bok że az mi sie niedobrze zrobiło... ja ciuszkow mam duzo po siostrzencu tylko musze je posegregowac rozmiarami i wyprac. bujaczek mam po nim tez, taki z fisherprice któraś z dziewczyn pokazywała swoj, chyba Zu2ia. mate jakąś niby mam nową nie uzywaną, ale zadnych gadzetow nie ma więc pewnie wezme też od siostry po siostrzencu. pieluch nawet nie mam, moze jeszcze będa w biedronce te dady to kupie jak będzie kasa. lozeczko siostra mojego uparla sie zeby kupic, i cos czuje ze nic z tego nie bedzie bo do marca czekać z kupnem nie będe

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...