Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość -misiakowata30

Robiliśmy to w gumce :-) Nie wiem..za duzo przytylam,tam mi sie poci,ciagle mokro od ud i slodycze wcinam...Kiedys jak wazylam tyle co teraz czyli 85 kilo..tez ciagle cos tam mi sie dzialo..az w.koncu lekarz mi zasugerowal zebym schudla z 7 kilo i ze mi pomoze.Obrazilam sie na niego,ale rzeczywiscie pomoglo i chorowalam dwa razy do roku..bzykajac sie praktycznie codziennie :-) Chyba tu jest problem,slodko,mokro..ech byle do wiosny :-) przed wizyta zrobie sobie posiew i pojde z tym na wizyte do gin..a powiedzcie mi taki aplkator do posiewu ile kosztuje w aptece? Ten patyczek do pobrania :-)

Odnośnik do komentarza
Gość -misiakowata30

No Sylwia ja tez tak uwazam..raz ze brzuchol,dwa.mnie ciagle cos boli,schne..moj to tez sie czasem boi mnie dotknac,bo mysli ze robi mi krzywde..
Oboje uwielbiamy sex ale rzeczywiscie nie jest jak przed ciaza..Mam nadzieje tylko ze cipka po porodzie bedzie normalna..a nie jak "wiadro":-D

Odnośnik do komentarza

niuska_aw
Dziewczyny z problemami tarczycy jak się ma wasze ft4 e ciąży? Bo odebrałam dziś wyniki kije jest bardzo niskie. Samopoczucie tez nieciekawe może to ma z tym związek? Tsh 1.18 ft4 0.99 norma 0.9 do 1.7. Ostatnio miałam 1.07 a teraz jeszcze nizej:(

Moje fT4 tez lekko spadlo i jest przy dolnej normie...endo powiedziala, ze spoko na razie (tsh 2,9)
Ja swoja pilke kupowalam w Tigerze, gdyby ktoras miala niedaleko:)
Misiakowata, moze odstaw slodycze? Grzybki uwielbiaja cukier niestety...
Sprobuj moze tantum rosa (na zewnatrz) przez kilka dni i zobaczysz. Ja (odpukac) nigdy nie mialam inf grzybicznej (tylko bakterie). Ale wiem, ze cukier to najgorsze co moze byc...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1654n41yi.png

Odnośnik do komentarza

~-misiakowata30
No Sylwia ja tez tak uwazam..raz ze brzuchol,dwa.mnie ciagle cos boli,schne..moj to tez sie czasem boi mnie dotknac,bo mysli ze robi mi krzywde..
Oboje uwielbiamy sex ale rzeczywiscie nie jest jak przed ciaza..Mam nadzieje tylko ze cipka po porodzie bedzie normalna..a nie jak "wiadro":-D

REKAW SZATY CZARODZIEJA HAHA

Odnośnik do komentarza
Gość -misiakowata30

No polece jutro kupić tamtum rose..kiedys rzeczywiscie mi pomagała i od razu zapytam o ten patyczek do posiewu..
Leniwcu jak ja zyc bez slodkiego i owocow nie moge.:-) ale sprobuje :-) wiem,bo kiedys juz robilam sobie takie odstawienia..
Nom dobra,nie ważne :-)
Miniuś jr. Wynagradza mamusi smutek bo glaszcze i glaszcze :-)
A jak tatus do brzuszka pogadal to juz w ogole :-) :-D

Odnośnik do komentarza

misiakowata moja tez mnie caly czas glaszcze... zwlaszcza od ostatnich 2dni. a dzis to juz taki popis dala ze jak siedzialam przed przychodnia i przed zabiegowym, to brzuch mi latal we wszystkie strony. baba sie patrzyla malo jej galy nie wylazly z orbit

Odnośnik do komentarza

~- misiakowata30
Kamilla hahahahaha rekaw szaty czarodzieja..tego nie slyszalam..ale serio..mamy po sr..czy tam na dole wszystko wraca do formy,czy jednak juz jest inna?

hehe gdzies to kiedys uslyszalam. wiadro tez dobre okreslenie xd

Odnośnik do komentarza

~anna13
Hej.co stosowalysie na infekcje grzybicze.clotrimazol krem wiecie cos o tym?pozdrawiam serdecznie

Hej:)na początek to zmieniłam płyn do higieny intymnej Iladian pregna, provag żel, i co ważniejsze podcieram się ręcznikami jednorazowymi, niestety w ciąży infekcja rozwija się bardzo szybko, i konieczna była wizyta u ginekologa po inne środki, teraz już mi się kończy gynofemidazol, ale mi pomogło już po 2 dniach

Co najważniejsze czekam na wizytę 16.12 co będę miała pozwolenie na sex bo już mnie nosi po prostu, Mąż śpi to go na śpiąco całuje i na kolanach siadam, dzisiaj mi w końcu firanę zmienił w pokoju, też są momenty że bym go udusiła tak mnie dobija, ale na szczęście nie pije ,nie pali, sporadycznie latem jakieś piwko słodkie sobie wypijemy , ja tam podchodzę juz momentami do niego albo wściekle (wykorzystuje ciążę, tym bardziej, że wie że nie mogę się denerwować, jakie to urocze ,po ciąży niestety nie będzie już to tak możliwe)

Misiakowata narobiłaś mi smaka na pierogi; )moja mama jest u nas to bym musiała wykorzystać, fajnie że jest, bynajmniej mąż śpi ze mną bo tak to się tłumaczy, że muszę mieć dużo miejsca menda jedna :)

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza
Gość - misiakowata30

Aniia widocznie taki juz nasz los w ciazy..dociagniemy do wiosny i bedzie ok :-D
Kamilla ale ze az tak sie gapila..przecie to baba :)
Ale fajnie..ciekawe czy za 2-3 tygodnie u mnie tez bedzie widac..bo teraz to chyba za malutki jest zeby przebic sie pietą przez słonine hihi dobrze ze kopniaczki czujemy :-) i nie robil jeszcze parodniowej pauzy :-)

Odnośnik do komentarza

no bez kitu nawwt filmik nakrecilam. jak mi sie uda to wstawie. a co najsmieszniejsze jak wlaczam kamere i lampe to momentalnie sie uspokaja i ani drgnie, a jak jest ciemno to wywija tak ze naprawde momentami az boli. a zastanow sie nad wlasnie rezygnacja z plynow do higieny intymnej.

a no gapila sie, nie wiem moze to byl chlop na boba sciety...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...