Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Mój jak wrócił,to mu powiedziałam jak się czuję po wczorajszej rozmowie,to powiedział,że głupol ze mnie,że ładnie wyglądam i pasuje mi brzuszek...i żo on nie będzie się teraz odchudzał,bo byłoby mu ciężko widząc mnie z dobrym jedzeniem a on o jednej kanapce :)
Doszliśmy do wniosku,że martwić sie będziemy o tuszę jak urodzę :) No i powiedział,że mam jeść co maluszek chce i nie patrzeć,bo doskonale wie,że szybko będę chciała iść na fitness,bo widział,że to lubiałam i byłam szczęśliwa :)
Także mam się nie katowac i jak mam chęć to mam jeść jak nie śpię :)No to zjadłam kanapki z dżemem i szklana mleka obowiązkowo .uff od razu lepiej :)

Dlatego Renia podziwiam męża,że potrafi teraz się odchudzać,choć wiem,że wolałabyś by z Tobą ucztował :)

Kamilla masakra..my za dzieciaka lubieliśmy pieczonego kuraka :)a jak tak lubią to niech mama zrobi domowe kfc :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

słyszałam,że włosy lecą bo maluch wszystko ciągnie od nas ,a wg.mojej apki jakiś czas temu to lecą,bo maluszek obrasta w włoski :)
Mi lecą od tarczycy,ale nie więcej niż zwykle.

Mnie też dzis zęby bolą...ale nie pójde do dentysty dopóki nie będe umierać z bólu...boje się strasznie o siebie i malucha...
i też nie mam kasy..są ważniejsze rzeczy teraz :)

Renia jaka laseczka u lalala :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Renata to nie chodzi o to ze on ma ochotę na kfc. To wlasnie przez to ze kiedy chce to ma kfc, pizze czy co tam sobie życzą. Dzieciaków jest 3 wiec każdy dast food to minimum,150zl przy ilościach które one jedza (oprócz pizzy) no ale nieważne

Odnośnik do komentarza

Renia83
Kalae ! Jedną zostawiłam sobie na jutro ale przez ciebie chyba nie dotrwa hehe :)

pomyśl, ze ja nie mam wcale (dopiero zrobie moze), to moze twoja poczeka do jutra :) albo idź umyj zęby, to już potem ci się nie będzie znow myć i nie zjesz ;)

Odnośnik do komentarza

Wrocilam jestem padnięta bo dzieciaki mnie wyleczyly :) wg nie mialam najlepszego humoru,ale dzięki Reni i jej 90 kg jak u męża mam swietny :)
Dziewczyny jakie Wy macie figury. Zuzia Ty to jak modelka wybiegowa tylko brzuszek urosl. I to jeszcze druga ciaza :)
Ja zawsze bylam szczupla. Tylko w holandii przytylam 15 kg zaczelam chodzic na silownie,ale szybko sie poddalam i kg zostały a teraz dochodza te ciazowe wiec juz raczej nigdy nie wroce do starej figury :/
Witam nowa mamusie :)
Eff zazdroszczę no i przyjemnej nocki w swoim mieszkanku :)
Miskowata podziwiam za ta determinację bo ja nie mam silnej woli i dieta to raczej nie dla mnie a od kad skonczylam technikum to aktywnosc fizyczna się skończyła. Teraz jestem kanapowcem, leniwcem, paczkiem :/
Ide spac bo padam :)

Odnośnik do komentarza

Zostawić was na parę godzin to potem godzinę nadrabiać trzeba :). O 21.30 wróciłam z turnieju tańca towarzyskiego, taki mój dzisiejszy relaks.
Kamilla rozumiem twoją złość na ojca bo ja ze swoim mam to samo. Też wczoraj przyjechał ale na szczęście zaraz pojechał. Najgorsze jest ze potrafi co 30 minut dzwonić i wkurzać że on musi jakieś sprawy z przed 10 lat wyjaśniać albo ma żale ze moi bracia się do niego nie odzywają.
Witam nową mamusie :)

monthly_2015_11/marcoweczki-2016_40132.jpg

Odnośnik do komentarza

Jesteście bezlitosne z tą karpatką. Ja chyba też upieke ale na pewno już nie dzisiaj ; p ja krem do karpatki zawsze miksowalam z masłem.
Nie wiem która z was pisała odnośnie tego ze lepiej jest wziąć kilka ziołowych tabletek. To nie chodzi o to ale wszystkie leki nie są dobre w ciąży i tak do końca nie wiadomo jak wpływają na dzidziusia. Ja głównie boje się wziąć monural bo to jest antybiotyk. A najpierw przez 7 dni mam brać urosept a po nim 1 saszetke monuralu. Zastanawiałam się czy to brać ale ostatecznie dzisiaj zaczęłam kuracje. Przeczytałam trochę w necie i doszłam do wniosku że lepsze chyba to niż ewentualne zapalenie nerek i pobyt w szpitalu bo tam to raczej podawaliby silniejsze antybiotyki. Boje się ale mimo wszystko niestety chyba musze posłuchać rady lekarza. Piłam cały czas sok z żurawiny i niestety w ogóle nie pomógł. Miesiąc temu miałam też bakterie w moczu tylko dość liczne i dostałam furagine po której niby było ok. A miesiąc później w wynikach bakterie ale już liczne. Chyba nie mam wyjścia.
Też zastanawiam się nad matą i leżaczki em ale to dopiero po narodzinach malenstwa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...