Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

A i byliśmy dzis u znajomego tego co specjalizuje sie w wózkach dziecięcych i fotelikach i pytal czy juz mamyy wszystko i w ogóle no wiec mowie ze mam dylemat ze wszystkim nawet żeby łóżeczko wybrac to masakra.. No i polecił mi żebyśmy na pierwsze miesiące. Mieli zwykle łóżeczko a potem przeskoczyli na turystyczne. Widziałam łóżeczko ich synka, turystyczne z babydesign i naprawde fajne bylo. No i mowil ze lepsze bo przenośne, czy nawet na wyjazd wziac czy nawet jak maly skacze to jest mu miekko i w ogóle. No i pokazał. Mi ich wózek baby jogger, idealna spacerowka na wyboiste drogi. Jednym szarpnięciem sie sklada.

Odnośnik do komentarza

no to współczuję..staraj się nie zwracać uwagi na ojca,wiem,że ciężkie..nie dość ,że swoje problemy to jeszcze tata..ech..dobrze,że masz nas :)ułoży się :)
Niunia pewnie juz od dłuższego czasu jest wyżej,ale nie czułaś..ja np.dziś go nie czuję,wczoraj czułam na samiutkim dole,a np.3 dni temu chyba skopał mi żołądek ,tak wysoko był :):)
Dziś chyba za pępowinę ciągnął :)

Mój wrócił własnie od wujka..masakra..fajami od drzwi juz waliło..sam od siebie czuje,teraz się szoruje hehe
masakra...ale jak oni we trzech jarali w małym pokoju wujka to sie nie dziwię...fuuuuujjjj

Haneczka brownie to murzynek???uwielbiam :)
a tych rewolucji Walduś dobry był nie ma co..zabiłabym jakby mój Paweł się w tym wieku taki zrobił :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Noo dzieki misiakowata:* mam nadzieje ze juz skończy ten maraton. A niestety każdy mu boi sie cokolwiek powiedziec wiec nie powiem mu żeby przestał chlać.. Wiem wiem ze maleństwo juz od dawna jest wysoko ale czułam kopniaki na samym dole.. Ale mowie dzis tak mnie bolalo w sumie usiadlam szybko na krzesło i aż mi jakby prąd przez macice przeszedł... Noo i bol jak podczas okresu.
Co do rewolucji to niedaleko mnie to bylo :) myślałam ze padnę ze śmiechu jak oglądałam :D z waldka pomiotlo???!! Nawet pojechaliśmy wczoraj w okolice zobaczyć na pale ta restauracje ale nie znaleźliśmy :)

Odnośnik do komentarza

olka135

Kurde, mam mieć dziewczynkę a śniło mi się że urodziłam chłopca, takiego blondyna i Michał był starcie zdziwiony (ma czarne włosy) :D

Ja jestem szatynką, mój mąż niemal brunetem, a nasz synek jest blondynkiem :) a co się okazało przy przeglądaniu zdjęć z dzieciństwa męża? Że sam jako dziecko był blondynkiem :) a potem włosy mu mega sciemniały :) w ogóle nasz synek jest kopia tatusia. Na tych zdjęciach to identyczni, dosłownie kropka w kropkę. Nawet zachowania mają identyczne. Jak mi teściowa opowiada o czymś z dzieciństwa mojego męża, to moja pierwsza myśl - "Artur robi identycznie" ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl2n0amowleixu.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relg20mm17vkmfcs.png

Odnośnik do komentarza

Udaną karpatke zrobiłam z "moje wypieki".

Kusi mnie to tesco ale chyba nie ma dla mnie sensu kupować ciuszków bo raz, że będą już przegrane, a dwa, że mam dostać ciuszki po córce koleżanki. Po świętach po nie jadę :)

Czy wam też tak strasznie włosy wypadają? Miały w ciąży być zdrowsze i bujniejsze, a tu mi garściami wypadają :( boję się, że do porodu będę mieć trzy na krzyż!

Hmm ja mam na wadze +6kg. Martwi mnie jedynie, że w tydzień przytyłam kilo :/
Też się pochwalę sylwetką sprzed ciąży bo taka z niej dumna byłam. Udało mi się w tym roku zrzucić 10kg :)

monthly_2015_11/marcoweczki-2016_40123.jpg

monthly_2015_11/marcoweczki-2016_40124.jpg

Odnośnik do komentarza

Z moich wypieków to chyba wszystko dobre. Wychodzi:) ja tez gubię włosy, ale chyba troche mniej niż przed. Aczkolwiek nadal według mnie duzo.. Ja mam wrażenie ze mi zeby oslalby.. Dzis kolo 18mialam drzemkę i wstalam. Tak jakby z lekko ukruszonym zębem. Nie wiem czy to przez zgrzytanie zębami czy co.. Plus. Częściej mnie bolą:/

Odnośnik do komentarza

Aa dzis bylam u dzieciaków siostry mojego. I byl obiad. Makaron z palkami kurczaka sosik do makaronu z cebulka ogólnie bardzo dobre. Ale syn ich mowi ze tylko makaron zje. Pytam a czemu kurczaka nie?? A on na to "bo to nie KFC" ręce nogi i wszystko mi opadlo :)

Odnośnik do komentarza

kamilla
Aa dzis bylam u dzieciaków siostry mojego. I byl obiad. Makaron z palkami kurczaka sosik do makaronu z cebulka ogólnie bardzo dobre. Ale syn ich mowi ze tylko makaron zje. Pytam a czemu kurczaka nie?? A on na to "bo to nie KFC" ręce nogi i wszystko mi opadlo :)

Kamilla a to jego mama nie potrafi robic kurczaka???? :D

Rozwalaja mnie ludzie ktorzy nie jedza czegos "bo tak". Ja bylam uczona ze trzeba wszystkiego sprobowac a potem mozna powiedziec ze sie nie bedzie jadlo bo nie smakuje.

A teraz niektore dzieciaki oprocz piersi z kurczaka z frytkami lub ziemniakami to nic nie zjedza. No chyba ze pizza lub inny fast food... przykre to jest...

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Takiego jak z kfc to nie raczej, obiad robił tata ale kurczak byl z piekarnika. Wczesniej widziałam ze jadly tzn to bylo kiedys. A teraz widzę ze robia co chca... Ale tak to jest jan non stop pizza albo kfc bo dzieci chca. On poprostu powiedzial ze nie będzie jadł bo to nie kfc. No myślałam ze sama mu cos powiem ale sie powstrzymałam... Nie moje dzieci wiec nie będę nikogo umoralniac, wiem na pewno ze u mnie to nie przejdzie

Odnośnik do komentarza

Mi włosy tez strasznie wypadają. Dziwne, paznokcie mam mocne i długie, a włosy sie sypią. A zęby po ciąży często sie sypią, mi po dwóch ciazach nie psuly się tylko łamały właśnie. Czasem poł zęba potrafilo sie ukryszyc. Pod koniec leczenia jednego zęba potrafily być dwa następne do naprawy.
Kamilla my tez często byśmy zjedli cos niezdrowego zamiast domowego obiadu, tylko dzieci są szczere :)

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxwl6d878ytfrqp.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...