Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez czuje ruchy słabo i 3-4 razy dziennie. Mnie trochę martwi to ze wcześniej ok 16 tyg czułam częściej a teraz jakby się młody uspokoił. Ciekawe czy mogło to być spowodowane tym że żyłam w dużym stresie to i on wariowal, a teraz jestem spokojna to i młody wyluzował. Jakoś sobie musze wytłumaczyć bo inaczej zwariować można.

Odnośnik do komentarza

Czesc mamuski:) od wczoraj was nadrabialam:(
Gratuluje wszystkich ujawnionych/niespodziankowych synkow i coreczek!!!
Wszystkim lezacym i w szpitalach duuuzo zdroweczeka i wytrwalosci - juz blizej niz dalej:)
Jak wroce to wrzuce zdjecie mojego brzchola - babcia sie mnie wczoraj dooytywala czy napewno tam dwojki nie mam bo taki duzy...
Tez startowalam z 52 kg ale waga rosnie w zastraszajacym tempie i przy moim kurduplowatym wzroscie to sie skulkowalam troszku:)

A wozek camarelo kupilam, mam i podoba mi sie - raz ze wykonanie a dwa lekkosc i amortyzacja- polecic moge jak najbardziej:)

Moja kruszynka szaleje i z kazdym dniem coraz mocniej ja czuje:D

Na przeziebienie polecam surop z cebuli i czosnku i 3 dni pod kolderka - wszystko przeszlo:)

Mialam cos jeszcze napisac ale oczywiscie juz nie pamietam:(

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3csqvfone4cp2.png

Odnośnik do komentarza

Olka może u Ciebie to działa..mi jak coś długo jem to zaczyna szkodzić :) Nie mam problemu z zaparciami tylko wzdęta ciągle chodzę..wystarczy,że wyjdę na spacer i w mig puchnę jak ta ryba rozdymka hihi
Od zawsze miałam taki brzuch,wystarczy ,że zjadłam jogurt,jabłko i brzuch jak w ciąży...lekarz powiedział,że tak już mam i już..i jabłka mi sie zwyczajnie przejadły,tak samo gruszki..jedyne co mogłabym chrupać codziennie to marchewki,ale ograniczam,bo mi rodzinny powiedział,że żółta jestem hehe
a na zaparcia jak juz mam to tylko activia.nie ważne czy do picia czy jogurt..na drugi dzień zrzut jest :)

a ja miałam leżeć i skończyło się na posprzątaniu sypialni i łazienki..jakoś lepiej mi jak te moje przewianie rozruszałam :)zaraz jeszcze obiadek zrobię i leżing z miniem :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem nie wyjdziesz na wredna. Tylko poinformujesz jego dzieci o rodzeństwie.

Moja koleżanka jakiś czas temu postąpiła podobnie tylko to dotyczyło jej siostry. Dziewczyna ma 25 lat a spotyka się z facetem około 50. Też wysłała informacje do jego dzieci że ich ojciec spotyka się z ich ojcem. Mówiła że jego dzieci zareagowały pozytywnie w sensie były po jej stronie a nie po ojca.

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgenypzflnq.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :) widze,ze spokojnie dzisiaj. Aga i Zu2ia super,ze juz na zwolnieniu. Odpoczywajcie kochane. Matkapolka super wiadomość :)
Aga a ojciec dziecka sie odzywal do Ciebie,ze jesteś zdenerwowana?? Teraz bedziesz miala duzo czasu wolnego mam nadzieje,ze nie bedziesz sobie nim zaprzatac glowy.
Ja tez nie uwazam zeby to bylo hamskie z Twojej strony z tym zdj usg. Przeciez to beda bracia Twojego maleństwa. Niech wiedza ;)
Co do ruchow to tez rzadko czuje ruchy mojej Malej,ale jestem spokojna :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...