Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Niuska zgadzam sie calkowicie. Tylko ze moj siostrzeniec ma 1.5roku, nie dostaje żadnych gazowanych bron boże, słodyczy tez nie bardzo chociażby ze względu na ta swój alergie. Nie używa sie ani kostek rosolowych ani innych polepszsczy (akurat ja nie rozumiem jak można stosować kostki chociażby, mi kompletnie nie smakują ani maggi ani nic takiego.) coli to ln nawet na oczy nie widział. Je duzo warzyw i ogólnie wszystko co je jeszcze nie jest przyprawiane sola tylko jesli juz to ziola.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! Byłam na wizycie. Przytyłam 4 kg za 5 tyg...
Mały to chłopak i jest piękny, duzy i zdrowy. Pani doktor pobrała cytologię, skierowała na mocz, morfologia, krzywą cukrową. Mówiła, że tam na dole jest wszystko w porządku. Jeśli chodzi i skurcze, to oszczędzać się i chciała dać luteine dopochwową, ale się wytrzymałam, mam brać magnez.

Kamilla jak drętwieje ci jeden bok, a później drugi.bok to znaczy ze masz za mało magnezu w sobie. Jak nie chcecie brać go w ciemno to jonogram kosztuj. 17 zł i robi się go z krwi. Niedobór magnezu jest okropny.

No i news dnia nie zdałam prawa jazdy! Witaj WORDzie na nowo... I 142 zł. Szkoda :(

http://www.suwaczki.com/tickers/7v8rvfxmp0yccf5s.png
http://www.suwaczki.com/tickers/17u9anli0sqk28t0.png

Odnośnik do komentarza

bo to naprawde stres straszny jest na tych egzaminach... ja raz jak wsiadlam do samochodu z gostkiem to tak zdenerwowana bylam ze noga mi latala a faccet do mnie 'prosze nie bujac samochodem' no i juz wiedzialam ze bedzie klops. tzn z placu wyjezdzalam, ale potem lipa. tez musze sie zapisac wkoncu.

Odnośnik do komentarza

leniwiec gratki :)
Tym które oblały..nie przejmujcie się ,za drugim razem będzie lepiej :-D

Matko piszecie o tych alergiach..masakra..mam nadzieję,że mój synek nie będzie miał :O

Dzwoniłam do gina umówić się na połówkowe i przy okazji zapytałam o ten mój wynik tsh..powiedział,że rodzinny źle się zachował,żeby się nie przejmować..Sam fakt,że już leczę to jest dobre..a babki co mają tsh po 30 to mogą się martwić..to się uspokoiłam..Także 5 listopada,razem z wizytą mam połówkowe :) Nie możemy się doczekać :)

Olka ja też muszę codziennie zjeść coś słodkiego..są dni ,że więcej i dni gdzie mniej...ale postaraj się czasem zjeść owoca zamiast jednej kanapki z nutellą :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Olka u mnie to bylo tak falami. Szlam do lodowki pare razy zagladalam i nic mi sie nie podobalo. Wzielo mnie na nutelle i tak ja jadlam pare tyg tylko to na sniadanie. Potem mnie znudzila i znowu mialam takie bum na platki z mlekiem. Jakby ich nie bylo to bym nic nie jadla ;D potem żelki paczka dziennie,ale teraz to wszystko minęło. Jem 3 posiłki dziennie i nie mam jakiegos widzimisie :D
Jezeli chodzi o prawo jazdy to moim zdaniem chodzi tu bardziej o szczęście niz o umiejetnosci. Bo po 30 godz nikt nie jest dobrym kierowca. Ja zdalam za 1 razem i w sumie tunel wyuczony na pamiec bo z logiki nie umialam i do tego moj egzaminator byl super. Bo jakby chcial to by mnie udupil :D takze nie lamac sie. Bedzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...