Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

ehhh wiecie co nie wiem jak to bedzie, czy bedzie lepiej z pisem czy nie, szczerze watpie... jedyne co non stop sie pojawialo w przemowie kaczynskiego to LECH KACZYNSKI non stop wiec pomnikow napewno powstanie od groma, smolensk tez bedzie glownym tematem... sadze ze aborcja i in vitro tez beda tematem tabu... no ale zobaczymy.

ale zeby szydlo nie wiedziala w ktorym roku weszlismy do unii, to juz jest wedlug mnie przesada.. kto jak to, ale kandydat na premiera powinien wiedziec

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :)
Olka chyba przesadzasz troche, nic złego nie zrobił. Ja w ogóle uważam że ciąża nie usprawiedliwia wyżywania się na naszych m bez powodu. Ja jak wybuchne to wiem że tego nie kontroluje i że to moja wina. Mówię wtedy swojemu że sama teraz nie panuje nad zachowaniem i go przepraszam. Chyba że naprawde czymś poważnym zawinił. Trzeba rozmawiać a nie fochy strzelać i grozić odejściem, bo może się Ola okazać że to on któregoś dnia nie wytrzyma i powie narazie. Różnie to bywa. Szanujcie się.
Mnie dziś mała mocno kopie po pęcherzu i szyjce od rana, aż boli.
Pojde chyba do mojego gin jutro zamiast za tydzień, wizyta co miesiąc to dla mnie za długo, szczególnie mając pessar. Musze mu powiedziec.
Kulka jakby zmiana była o 360 stopni to nic by się nie zmieniło ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxwl6d878ytfrqp.png

Odnośnik do komentarza

Aniołek_nocy
Dziewczyny z tego co mówili ostatnio to owszem PiS chce dać 500 zł na dziecko ale dopiero na drugie i każde kolejne, no i oczywiście kryterium dochodowe ma być. Także wiele rodzin niestety straci na tym :-( niestety w tym i my ;-( mocno to niesprawiedliwe

z tego co pamiętam, to kryterium dochodowe będzie tylko na pierwsze dziecko - zresztą tak jak dotychczas przy uldze na 1 dziecko:)

Odnośnik do komentarza

a to jeszcze mieszkania jakieś 300tyś mieszkań czy cos takiego

jak pis zrealizuje co obiecało to jesteśmy grecją tym razem :)

ciekawe jak to będzie, oby tylko pis z kukizem konstytucji nie chciał zmieniać :) i jeszcze korwin wejdzie :) to wtedy konstytucję zmienią, ojej

nati - supper

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście dużo się u was dzieje :) Coś od wczoraj nie mogłam się zalogować, udało się dopiero dziś o 11, a tu już kilka stron do przeczytania. Nadrobiłam i później będę znów nadrabiać bo zaraz uciekam obiad robić.

Nika, Leniwiec no właśnie widzę że też tu jesteście :)

Co do stosunków z rodzicami/teściami to ja też mam nieciekawą sytuację z moimi rodzicami u których mieszkam (jeszcze). Bardzo jest to dla mnie przykre....

A jeśli chodzi o humory w ciąży to mam czasem takie huśtawki nastrojów że szok. Płaczę z byle powodu, za chwilę się śmieje. Wczoraj np. miałam dzień nerwa, wszystko mnie wkurzało.

Z mężczyznami lekko nigdy nie będzie :) My jesteśmy razem 7 lat (5 lat po ślubie, no i mój jest jeszcze prawie 5 lat ode mnie młodszy) a docieramy się cały czas. A bywało między nami naprawdę różnie. Na pewno trzeba trochę czasu i wysiłku włożyć w związek. Bez kompromisów z obu stron się nie obejdzie...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72290.png

Odnośnik do komentarza

I znowu poniedzialek. Weekendy za szybko leca!
Ja chce miec jakies lozeczko na dole bo nie chce mi sie maluszka zostawiac na gorze, kiedy ja zawsze siedze na dole. Poza tym dobrze jest przyzwyczaic dziecko do roznych odglosow, halasow nawet. Elektroniczna niania bedzie, ale pozniej :)
Mi tez sie latwo placze. Ostatnio w samochodzie zaczelam przy piosence i takie tam :) Nie placze duzo, ale latwo by mi to przyszlo gdybym sobie pozwolila.
Ja bylam humorzasta wczesniej, teraz juz mi przeszlo. Ale teraz mam wiecej energii i chyba dlatego czuje sie bardziej normalnie. A i moj maz tez wie, ze mozna mnie teraz urazic bardzo latwo, albo ze gryze :)
Kulka, super wiesci. 1km od tesciowej troche ryzykowny, ale zobaczysz jak to wyjdzie w praniu
Ja teraz jeszcze gorsze mam problemy ze spaniem. Wstaje do toalety i poznej ciezko mi zasnac. Nad ranem budze sie non stop. Wkurzajace jest to okropnie. Jeszcze teraz sie zimno robi wiec jak wstane w nocy do wc to jak zaczne kichac to juz w ogole zasnac nie moge. Potem dzidzia zaraz sie rusza. Oj!

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...