Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

też się już nie mogę doczekać zobaczyć maluszka, ale to w czwartek, może się dowiem kto tam się rusza :)

ruchy poczułam w 20 tygodniu dokładnie 19t.0d, ale później to tak słabo czułam, od 21 tygodnia czuję już codziennie, bardzo to dziwne uczucie, nie umiem tego porównać z niczym :)

jutro już 22 tydzień się rozpocznie :)

Odnośnik do komentarza

Ja tez mam nadzieje, ze we wtorek sie dowiem jakiego Ktosia nosze :) i czy sprawdzi sie to co mowia dookola ze jak nic bedzie chlopak bo ladnie wygladam,a ja oprocz troche wiekszego brzuszka nic nie widze :) Wiecie co tak myslalam, niektore z nas beda mialy maluszki juz na swieta wielkanocne :)czyli wspolne pierwsze swieta, niewazne czy to w domu, czy moze w szpitalu ale juz razem i byle bez komplikacji :)

Odnośnik do komentarza

Kurcze dziwie się,że maluchy tak się Wam chowają i nie chcą pokazać.Mój lekarz jest zdania,że nie ma czegoś takiego jak ruchliwe dziecko..wystarczy trochę cierpliwości i posmyrania po brzuszku :) Nie wiem,może rzeczywiście jest najlepszy w moim mieście pod względem usg :) Tak czytałam o nim :)

Chociaż wierzę,że dzieciaczki potrafią tak szybko się ruszać,że nie da rady wyłapać :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Hej wszystkim :)
Witam nowe mamusie :)
Zazdroszczę Wam dziewczyny, że tak mocno czujecie już te ruchy i kopniaki,ja jestem w 21 tyg i czasami czuje coś jakby wiercenie w brzuchu, ale nie jestem pewna czy to ruchy dziecka. W poniedziałek mam wizytę na szczęście, to wszystko się wyjaśni. Mam nadzieje, że wszystko jest dobrze, bo ta niepewność mnie przeraża.

a jeśli chodzi o przytycie to przed ciąża ważyłam 68, potem schudłam 3 kg i teraz waże 67 czyli w sumie jeszcze nie przytyłam,odliczając to co schudłam.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg5npte2ht.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...