Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Hej Kamilla :) Termin rzeczywiście ten sam.. Moim zmartwieniem jednak jest to, że czytam o ruchach dziecka, kopniaczkach itd a sama nic nie czuję. Byłam teraz z mężem na USG 3D/4D i wszystko jest dobrze, dziewczynka zdrowa.. Może muszę poczekać z racji tego, że przed ciążą byłam okrągła...

Odnośnik do komentarza

Uff nadrobilam Was w koncu:)
Renatka badz dobrej mysli i pewnie szybciutko wrocisz do domu:)

Co do sluzu to mam taki jakby zoltawy i gesty, ale taki mam od jakichs dwoch miesiecy i dopoki nic nie swedzi/boli to wyszlam z zalozenia ze jest ok:)
Lilijka sliczne to ubranko - nawet moj maz byl urzeczony i chyba mnie do pepco dzisiaj po pracy zabiera:):p

Kiedys sie rejestrowalam na takim
portalu i dostaje info o danym tygodniu ciazy i wyszlo mi ze dzisiaj zaczelam 6m-c! A zaczelam 22 tydzien wiec z tym liczeniem jest jak kto chce chyba:p:)

Kalae moj maz mowi ze chyba czuje ale nie jeat w 100% pewny. Za to pieknie czuc czkawke malej - nie pozostawia watpliwosci:D :p

Ogolnie mam ciezki humor od paru dni, nie spie po nocach, remont juz prawie na ukonczeniu wiec moze od jutra normalnie bedr mogla mieszkac i sie poprawi bo tez mnie to meczy.
A dostalismy propozycje z mezem przeprowadzki do domu tak w zasadzie za nic, i nic robic nie trzeba (ewentualnie jakies przebudowy po naszemu) tylko baaardzo blisko tesciowej i nie umiem podjac decyzji...chcielismy sie budowac za jakis czas i nie jest to nasz wymarzony dom, ale jednak byloby wlasne, dziecko by mialo miejsca, swoj pokoik itd.
Teraz wynajmujemy i ta propozycja chyba mi spokoju nie daje i taki humor tez przez to mam... Co byscie zrobily na moim miejscu?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3csqvfone4cp2.png

Odnośnik do komentarza

Asia7645
Hej Kamilla :) Termin rzeczywiście ten sam.. Moim zmartwieniem jednak jest to, że czytam o ruchach dziecka, kopniaczkach itd a sama nic nie czuję. Byłam teraz z mężem na USG 3D/4D i wszystko jest dobrze, dziewczynka zdrowa.. Może muszę poczekać z racji tego, że przed ciążą byłam okrągła...

Witaj nowa Marcóweczko! Spokojnie do 22. tyg można nie czuć ruchów.

http://www.suwaczki.com/tickers/7v8rvfxmp0yccf5s.png
http://www.suwaczki.com/tickers/17u9anli0sqk28t0.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry kochane :)
U mnie dzis pochmurno i mokro od samego rana.
Próbuję Was nadrobić marcóweczki ale cięzko oj cięzko :)
My z M. już od tamtej soboty na swoim i dlatego ciężko mi za wami nadążyć bo roboty po nos, mamay mega spartańskie warunki nie mamy jeszcze kuchni i łaziemnki d końca zrobionej, ale nareszcie sami jest CUDOWNIE!!! Dziś mam 19t 3d i kompletnie nie czuje dzidziusia- nic a nic :( Bardzo mnie to niepokoi, jutro wizyta, aż boje się poyśleć...
Aga przeczytała twój ostatni wpis- to jakieś straszne nieporozumienie... Przykre, ale dzidzia jest teraz najważniejsza, bądź dzielna jestśmy z Tobą kochana :*

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgg4bapzcp.png

Odnośnik do komentarza

Bad.Woman
Dzień dobry w kolejny pochmurny dzień :-/

Widzę, że duuużo się działo przez ostatnie dni.
Co do zapinania pasów w ciąży - wybaczcie - ale śmieszy mnie stwierdzenie, że ciężarna nie musi zapinać pasów - a co jest zapisane w kodeksie drogowym? Pytała się któraś policji o pozwolenie na niezapinanie pasów? Bzdura! Żaden przepis nie zwalnia z zapinania pasów! Aby nie uciskać brzucha są specjalne adaptery, które kosztują już od 50 zł a chronią i dziecko i matkę.

Mi jeszcze ciągnie się remont w domu bo nic nie chce wysychać przez tą pogodę :-( już przyzwyczaiłam się do spania na podłodze a jeszcze muszę wytrzymać kilka dni.
Mam ogromny problem z wyborem koloru scian i wykladziny do sypialni... Na nic nie mogę się zdecydować :'-(

Miłego i spokojnego tygodnia Wam życzę :-)

Wg przepisow kodeksu drogowego, ciezarna w widocznej ciazy nie ma obowiazku zapinania pasow, majac przy sobie karte ciazy. Jednak kazdy robi to na wlasna odpowiedzialnosc. Kodeks daje taka mozliwosc, jednak do tego nie namawia;)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1654n41yi.png

Odnośnik do komentarza

Kulka cieszę się, że moje zakupy was zainspirowały :) uważam, że powinnyśmy się chwalić takimi okazjami, ja, np. dzięki wam zakupiłam sok żurawinowy z netto :) no i przyznam, że ciuszki dla dziewczynek są słodsze niż te chłopięce, więc jeśli dobrze patrze w tabelkę i nic się nie zmieniło to będziecie mieć w czym wybierać :)

Aga, przykro mi, że partner Cię tak chamsko potraktował. I to jeszcze SMS-em! A coś na to wskazywało? I zgodzę się, że powinnaś pociągnąć go do odpowiedzialności finansowej, tj. o alimenty. Sam chciał to niech teraz płaci!

Odnośnik do komentarza

Kurczę wiedziałam, że o czymś zapomniałam napisać :p
Kulka to zależy jaki charakter ma teściowa i jak się z nią dogadujesz. Moja mieszka dwa bloki dalej ale nie wpada z niezapowiedzianymi wizytami i w ogóle nie za często jest u nas, więc ja mając taką sytuację jak Twoja i moją teściową bym się pewnie zgodziła.

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj kupiłam sobie legginsy w pepco za 15zl. Mega wygoda i sa takie dluugie ze pod pachy można podciągnąć. Co do teściowej to się nie wypowiem bo ja mieszkam od swojej 30km dalej ale szlag mnie trafia i dobija. Ona juz wszystkim powiedziała ze idzie na emeryturę i ona sie będzie zajmować moim dzieckiem. I w ogóle non stop dzwoni i pyta nawet wpadla na pomyśl ze po porodzie to do nieb na troche musze iść bo nie ma się mną kto zajac... Mimo ze mam 2siostry i rodziców. Szlag mnie trafia. Tak naprawde to przez nią nie moge się cieszyć w pełni i wpadam w jakas depresje.

Odnośnik do komentarza

Zależy jaki ty masz ccharakter , jaki charakter ma twoja tesciowa i jaki stosunek do ciebie i do mamy na twoj mąż. My z moim M. uciekiśmy na budowe mieszkać przed tesciami bo w ubiedłym roku jak przyszło nam zimować razem z nimi to o mały wlos a rowiedlibysmy sie, juz nie wiele brakowało. A kiedy nie ma tesciow i mąż sam ze mna moze podejmowac decyzje i nikt na niego nie wywiera nacisku to dogadujemy sie swietnie i wczesniej(przed zimowaniem z tesciami) rowniez tak bylo, wiec uwazałam ze tesciowie nie sa w stanie nam zagrozic. A jednak, byli ! Calośc zakonczyła sie tak ze tesc nazwał mojego meza smieciem i wyzwal od najgorszych a mi powiedział ze mu weszłam z butami w rdzine i rozpada sie przeze mnie, a to dlatego ze mąż w prezencie na urodziny chcial zabrac mnie na weekend nad morze. Wiec ja mam bardzo zle doswiadczenia ale znam malzenstwa ktore latami zyja pod jednym dachem z tesciami i jest oki :)
Mam pytanie do mamusiek ktore czuja ruch- czy slyszycie jakies odglosy rowniez? Bo sama juz nie wiem co jest ze mna nie tak... ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgg4bapzcp.png

Odnośnik do komentarza

I w ogóle czuje sie jak jakiś człowiek niepełnosprawny ze sama kolo siebie nic nie zrobię. Jak jeżdżę tam do nich to non stop zjedz cos może kabanosa a może zupę mowie nie jadłam dosłownie przed chwila a ona a może ogórka chilli mowie nie a ta ze to ogórka kwaszonego i non stop wymysla no juz mi się płakać chce

Odnośnik do komentarza

No jakis km od niej, ale 3 mce mieszkania z nia zabraly mi dobre 3 lata zycia i panicznie sie boje ze bedzie wpadac codziennie, wtracac sie we wszystko, albo wymagac pomocy wr wszystkim itd. Wiem ze maz stoi po mojej stronie i jakby bedzir trzeba to zamknie drzwi:p no i zostala tez sama bo corka sie wyprowadzila... Zastanawiam sie czy hormony przeze mnie nie przemawiaja i stad az takie leki mam... Napewno przeprowadzalibysmy gdzies za rok ( jak mala bedzie miala chociaz 5-6 mcy) ale decyzje byloby dobrze podjac teraz no i chyba chce ale sie boje...

Aga ale jak dorosli to w zasadzie co im do tego? No stary, a glupi..a to podobno kobiety sa skomplikowane heh
Masz nasze wsparcie , a z takim to moze lepiej wczesniej niz pozniej - dziecko by tylko przezywalo.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3csqvfone4cp2.png

Odnośnik do komentarza

Kulka jesli jest tak jak mówisz, ja bym nie ryzykowala. Ale to ja. Ja nienawidzę jak mija tesciowa sie wpieprza a najgorsze jest ze chce wiedzieć wszystko jak z nią mieszkaliśmy to jak widziała ze buty zakładam to odrazu wywiad gdzie idziesz... Masakra. Naprawde chyba musze iść wziac proszki uspokajajace

Odnośnik do komentarza

~mamatiki
Olka Ty zdaje się tez masz 19 lat i drugą ciążę planowaną oraz faceta a piszesz dziewczynie ze u niej Szybko ?

O co Ci chodzi kobieto? Naskoczylam na Dage? Tylko się zapytalam... ;) wzięłas się znikąd inaskakujesz na mnie jak gdyby nigdy nic... ;)
Aga nie przejmuj się dupkiem! Bierz sprawy w swoje ręce, alimenty itd i dasz radę z Maleństwem! :)
Kamilla u teściowej mam to samo.... Co z tego że głodna nie jestem, ale jeść musze, bo ona mi mówi... No szlag człowieka trafia!

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...