Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

czarna.ana
Cześć dziewczyny ! Ja również jako córka marnotrawna po wszelkich zawirowaniach chciałabym powrócić na nasze forum ale czy ono jeszcze istnieje? Również nie mogę się zalogować, pewnie zostałam usunięta :( dajcie znać co się dzieje może na priv? ;)

Jesteś, jesteś :) wysłałam Ci na priv info, zajrzyj koniecznie :)

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

A ja też chyba marnotrawna ;) choć sama odeszłam.
Peonia mnie nawet zachęcała do powrotu jakiś czas temu, ale w sumie nie wiem, czasem mi tęskno, ale też się nauczyłam bez forum być.
Co prawda czasem zaglądam. Choć ostatnio dużo stresow mam z pracą i z Tosia.

Anna13, gratuluję.

Miłego :) dla tych co czasem wpadają.

A i wszystkim naszym marcowym trzylatkom wszystkiego najlepszego, zdrowia, radości, uśmiech, zabawy...

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
i wzajemnie dla Tosi duzo zdrowka ;*
co sie dzieje Kalae?

Ma wysiękowe zapalenie uszu, została zakwalifikowana na zabieg usunięcia migdałka gardłowego i drenażu uszu.
W pracy nawał taki i chaos. A ze względu na ten zabieg idę na jakiś czas na wychowawczy, żeby jej nie dawać do żłobka.
Odnośnik do komentarza

kalae
misiakowata30
i wzajemnie dla Tosi duzo zdrowka ;*
co sie dzieje Kalae?

Ma wysiękowe zapalenie uszu, została zakwalifikowana na zabieg usunięcia migdałka gardłowego i drenażu uszu.
W pracy nawał taki i chaos. A ze względu na ten zabieg idę na jakiś czas na wychowawczy, żeby jej nie dawać do żłobka.

ojejku to sie narobiło..wspolczuje.z oraca dobra decyzja,choc pewnie zadowoleni nie byli.
najwazniejsza jest Tosia..
skad sie jej wzielo tak az ze trzeba wycinac?:( chorowala?
biedactwo małe ;*

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Kalae
każda mama się martwi w sytuacji konieczności zabiegu, zrozumiałe. Pisałam Ci niedawno, że moja córka to nawet nie zauważyła tego zabiegu wycinania migdałka. To było zrobione w trybie chirurgii jednego dnia, po 5 godzinach od zabiegu nas wypuścili do domu, nie odczuwała żadnego bólu. Teraz to nie to, co za czasów naszego dzieciństwa. Będzie dobrze :) Dużo zdrowia!
Z drenami to nie mam doświadczeń, chyba Strunki synek to przechodził.
Dobrze, że miałaś możliwość skorzystać z wychowawczego. Na długo wzięłaś?

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Wysiękowe zapalenie uszu Tosia ma zdiagnozowane od lipca, i brak jest poprawy, tzn każde badanie słuchu wychodzi zle. Ma ogromny trzeci migdał który zatyka jej część nosa i trąbki sluchiwe, przez co płyn z uszu nie odpływa. Wskazanie jest do jego wycięcia, ale laryngolog twierdzi że lepiej od razu wykonać drenaż, bo może się okazać po zabiegu że płyn zostaje w uszach i trzeba byłoby znów ja usypiać do drenażu. Dlatego lepiej zrobić obie rzeczy. A leczenie nie odnosi skutku.
Czy miałam możliwość, w sumie to nie miałam wyboru, bo ona chorowała cały styczeń, była 1 dzień w żłobku. I zwyczajnie uznaliśmy że innego wyjścia jak wychowawczy nie ma, żeby ograniczyć ryzyko zachorowania.
Bo gdyby była potrzebna zgoda przełożonych, nie dostałabym jej. Wstępnie wzięłam 3 miesiące, myślałam skrócić jakby wszystko było zgodnie z planem, ale ostatne sytuacje w pracy sprawiają,, że wolałabym już tam nie wracać po tym wychowawczym. Zmienił się n szef, a ten nowy to taki tym lizusa i kłamcy w jednym, jak mu coś powiesz to najpewniej przekręci tak żeby nie wyszło na twoją korzyść. Zaczęłam nawet rozglądać się za pracą, ale puki co muszę się skupić na dziecku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...