Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

~strrunka
Zoo, od wczoraj w domu. Byly lody :) zasłużone. A o 4.00 rano przyszedl do nas i mówił, ze chce lody hehe.

Madika, dreny od 6 do 9 miesięcy musi mieć.
Byl kontaktowy, ale ospaly i przewracak się, dlatego lepiej jak lezal. Ale juz max 3 godz od przywieznienia go na sale juz spokojnie wędrował po pokoju. Byl tez w ubikacji i W trakcie kaka lekatz operujacy przyszedl hehe no ale coz. Natura.

Jejku Strunka jak dobrze slyszec ze tak dobrze Bartus sie czuje:D Super!!!
Usciskaj go od cioci Madiki:D i Hanuli:D

Żoo Mezulek chyba bylby tez troche przerazony jak ja bo to duzo by nam skomplikowalo na ten moment. Z reszta chcielibysmy chwile odpoczac od maluszka takiego :D No ale zycie ma swoj plan na nas a nie my na zycie:D heheh

Z Hanula jest juz lepiej bo od wczoraj nie ma goraczki i juz katar jest o wiele mniejszy. Dzis moze na chwile z nia na dwor wyskoczymy. Niech sie chwilke dotleni. :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

~Ciaza3166
~Lili jka
Ania w piekarni patrzy na starszą kobietę, stojącą przed nami w kolejce. Pokazuje jej na mnie i mówi "mamusia" :)

Hahaha. Ale Ania dobra jest haha
To mi przypomina nasza sytuacje. Siedzimy w samolocie. Ja pod oknem, maz i M na kolanach i obok babeczka. Mya cos zaczela ja zaczepiac i nagle mowi "hello, (pojazuje palcem) mama, tata" myslalam ze padniemy ze smiechu z tego przedstawiania :-)
Jestem dziewczyny jestem ale powoli sobie czytam

A jeszcze Madika. Natrafilam w sieci na zdjecie w samolocie. Co babka robi? Prasuje na desce do prasowania:-) od razu pomyslalam o Tobie:-)

Heheh:D ale to nie bylam ja od razu wole powiedziec :D heheh

Super ze sie odzywasz bo juz sie martwilam :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

~Ciaza3166
Madika
~Ciaza3166
Helolll:-)
Od razu przepraszam za opuszczenie sie na forum i jestem myslami z Wami! Co jakis czas sobie podczytuje ale z odpisywaniem gorzej.
Zycie u nas plynie szybko ale to pewnie zadna nowosc dla nie/Marcoweczek. Mala poszla od poniedzialku do zlobka. Bardzo jej sie podoba. Placz jest tylko jak ja klada do lozeczka na drzemke ale w piatek spala nawet godzine takze mam nadzieje ze sie przyzwyczai. Tylko ze teraz W domu sie zlosci przy spaniu... panie w zlobku mowia ze Mala jest szczesliwym, pogodnym i madrym dzieckiem. Nawet z nia po polsku staraja sie rozmawiac:-)
Tola fajnie czytac o sytuacji zlobkowej od Twojej strony. My mamy studentke do pomocy i widze jak sie stara i przezywa. Bardzo polubilam ta dziewczyne.
Sciskam mocno i zycze milego weekendu:-)

No jak dobrze ze Cie widze!!! :D Juz sie martwilam:(

Super ze Maya tak dobrze znosi zlobek:D A w zlobku macie Polki? Bo napisalas ze mala rozmawia po polsku?

A jak tam Wasza przeprowadzka?


W poniedzialek troche plakala, nie chciala isc. A we wtorek tylko pomarudzila troche ale poszla:-) no i miala goraczke i zle sie czula od poniedzialku ale to takie od czasu do czasu bylo. Dziwne. No i spi tam niby 20 minut. W domu ryk przy zasypianiu.
Tylko jedna Polka tam jest opiekunka ale Panie Angielki zawsze mowia Czesc po polsku i staraja sie rozpoznawac co Mya mowi.
Z przeprowadzka to czekamy teraz na ustalenie daty. Coraz blizej:-)

Uuuu no to zaraz na walizkach bedziecie siedziec :D Super sprawa choc troche skomplikowana. :D

Fajnie ze tak panie usiluja kultuwowac jezyk "ojczysty"/obcy dla dziecka :D
A duzo jest dzieci polskiego pochodzenia lub z mieszanych rodzin?

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

~kasiaamamussiaa
Madika to ty do pracy chcesz wracać? ;) tak sprawdzasz te testy :D

Strunka jest coś czego się spodziewasz po zabiegu?
Ja nie wiem czego ja się spodziewałam, ale nie tego , że już w drugim tygodniu szkoły jest chory ;(
Raptem 3 no nie całe 4 m-ce po zabiegu

Kalae myślę, że Tosia jest juz w stanie rozumieć, sama widzę po Nikoli ;) patrzy na mnie, wie że robi źle ale sprawdza moją reakcję, no na bezczelnego po prostu, robi na złość
Nikola puki co tylko raz była beze mnie 4h , jak wróciłam to tylko mi się żaliła i opowiadała po swojemu,

Ja nie pracuję a czasu mam na wszystko mało, także Renia i tak jesteś wielka;)

Noo chce ale sprawdzam test bo dzis to chyba juz 40 dzien cyklu mam a normalnie mam 27. :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata

Hej hej :)
Gin przyjal jako pierwsza..nawet nie badal,dal leki..w drode mam przyjsc po wybraniu globulek i wtedy cytologie zrobi..nie powiem,ale lepiej mi po tych globulkach co zapisal ;)
Zdrowka dla wszystkich dzieciakow!!
U nas tez jeden wielki gil,policzki czerwone,goraczki brak.
Ja wstalam z bolacym gardlem.
p od wcziraj na kawalerskim.jutro wraca..
Gdybym nie pracowala dzis i jutro,to bym odpoczela :)
W pracy dostalam upomnienie,bo nie sprawdzilam jednej rzeczy a puscilam zamowienie klientowi..w sumie wina lezy pos tronie goscia co je sporzadzal..no ale ja nie sppkszalam..no i pogadanka byla..ech w ogole coraz czesciej coś..
Te wstawanie do zlobka wychodziuwazacem zmeczona hehe
Nooo ale..musze przywyknac i bardziej uwazac.
A Mati spi w zlobku bez problemu godzine :)
Odbieramy go o 15 zadowolonego :) i jest lepiej niz wczeaniej :)
Dzis wstal ze mna po 5..myslal ze do dzieci jedziemy :) tesciowej padl o 9 na drzemke heeh i ze mna o 16 na pol godzinki.lece kapac;)
Od dwoch dni Mati zasypia sam w swoim lozeczku !!!:)

Odnośnik do komentarza

Misia
Ja też jestem totalnie padnięta, 6 dni wstawania o 5 rano, jutro śpię do bólu (haha, akurat mi da Michaś pospać :) ale do 7 to i tak luksus jak nie trzeba o 5 :) Teraz tydzień drugiej zmiany to trochę dłużej pośpię. Zaczęłam brać codziennie wit D , magnez i żelazo, może to mi pomoże bo chodzę jak zombi.

Dobrze że lekarz cię przyjął bez problemu i dał leki, tylko dziwne że cię nie zbadał, skąd wiedział na co ma cię leczyć ? Wyczytał ci z oczu ? Trochę dziwny ten lekarz.

Odnośnik do komentarza

~kasiaamamussiaa
Ciąża niby tylko 3 km.....mieli mieć klasę na górnym byłoby tylko 0, 5 km ale rodzice drugiej i trzeciej klasy się nie zgodzili, dlatego 1 klasy są tam gdzie 4-7 kl, bałam się jak się odnajdzie w nowej sytuacji między nie tylko maluchami ale i starszymi, ale panie ich pilnują i puki co jest ok ;)

Wiecie co dałam dziś Adasiowi 5 zł, bo chciał coś w sklepiku kupić, wraca ze szkoły i mówi kupił 2 cegiełki od pani z religii! Normalnie żeśmy się wściekli i w środę na zebraniu musze tą kwestię poruszyć.....Nie do pomyślenia jest dla mnie by takim maluchom kazać czy nawet pokazywać do kupienia, tak bez porozumienia z rodzicami
Jeszcze mój mnie wku":;/&^; bo za dużo i często mowie a za chwilę nie wytrzymuje i sam się mnie pyta dlaczego milcze, jak tu się opanować?
Madika super musiała być ta miejscowość" Skórcz " :D

Kasia
Ale Adaś jeździ autobusem szkolnym czy pks ? W sumie to maluch jeszcze. A z tym 5zł to nauczycielka religii przegieła pałę totalnie, suka jedna sama niech swoje wypłaty na cegiełki wpłaca a nie małe dzieci namawia, biedny zamiast zjeść loda to na cegiełki wpłacił, takie katechetki potrafią dzieciakom wodę z mózgu robić, trzeba cały czas trzymać rękę na pulsie i bardzo uważnie słuchać co dziecko opowiada co się działo na religii.

Odnośnik do komentarza

Renia,
to jeszcze nic do tekstów katechetki w naszej szkole na lekcjach wychowania do zycia w rodzinie...
ostatnio moja 10-letnia córka się dowiedziała n tej lekcji, że "miesiaczka to łzy macicy, bo nie zamieszkało tam dziecko". no nie wiem, co mam o tym myslec, ale zastanawiam się nad wypisaniem jej z tego przedmiotu.....

no nie rozumiem, dlaczego katechetce powierzono taka tematyke, przeciez biorąc jeszcze pod uwage ideologie promowaną przez "dobrą zmianę", to skrzywienie tematu jest dalece prawdopodobne....

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata

Peonio,czyli wg katechetki miesiaczkujaca np.jedenastolatka powinna zajsc w ciaze,bo jej macica placze..chore to!
Renia..no 5 wstawac to rzeź !
Ja jutro na 9.30..po 7 zamierzam wstac.Oby Mati dal pospac ;)

No dziwny..no ale wyjscia teraz za bardzo nie mam.opisalam mu co i jak i wypisal mi to co rok temu..
Najlepsze jest to ,ze P wyslal do dermatologa hehe
Mowie mu..ze wie kochamy w gumce..to on ze nic..ze w jednej poscieli spimy i on mnie zaraza..boshee..
Tym tokiem myslenia to i Matiego zarazamy..glupoty..no ale cos musialam dostac..bo mnie swedzialk juz dluuugo..w pracy ciagle jestem tam spocona od tych porów..to i bakteriom w to graj..grunt ze cytologie mi zrobi..bo 3 lata nie mialam.

Dziewczyny,czy Wam tez tak jelita pravuja ze czujecie takie drzenia???tak jakby ruchy ciazowe??hehe jeju jak mnie to denerwuje w robocie..ciagle po prawej stronie.zwlaszcza jak cos zjem...od tygodnia tak mam

Odnośnik do komentarza

Misia
Ja nie czuję drżeń, ja jestem bez przerwy wzdęta jak balon, naprawdę, jak w tej reklamie co babka ma balonik pod bluzką. Ciężko jest pozbywać się tych gazów w pracy nie robiąc innym nieprzyjemności :/ Więc albo się człowiek męczy albo lata do wc. Mam obawy czy to nie jest nietolerancja laktozy, albo mi trzustka szwankuje albo jeszcze coś innego się dzieje. Wybieram się do lekarza jak sójka za morze.

Odnośnik do komentarza

żoo
gdyby chodziło tylko o moje przekonania to bym od razu wypisała. Jednak dziewczynki w tym wieku mają instynkt stadny i po prostu "muszą" zachowywać się jak koleżanki... Więc zadanie musiałabym rozpocząć od namówienia na wypisanie dzieci jeszcze mam koleżanek... Na razie poprzestałam na sprostowaniu bzdur głoszonych przez tę osobę. Co znamienne miała tylko jednego syna i rozwiodła się z mężem więc ideologia jakoś niespójna z rzeczywistością....

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Renia74
A od kiedy używamy z mężem gumek to nie mam bez przerwy zapalenia, więc ten twój lekarz wiedział co ma na myśli, może wycieracie się tym samym ręcznikiem, może macie wspólną gąbkę, a przecież Mati nie śpi z wami goły.

Nie wiem zapalenie czego masz na myśli ale ja kiedyś miałam częste stany zapalne cewki moczowej po zbliżeniach. Skończyło się po wprowadzeniu w nawyk siusiania zawsze po zabawie... Płukanie jakby... Czasem kłopotliwe ale i tak mniej niż stan zapalny :-)

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Renia74
Peonia
To naprawdę jest masakra jakaś co te kretyńskie katechetki wyprawiają i co wygadują na lekcjach. Może warto by rozważyć dyżury rodziców na tych lekcjach, bo dzieciakom nietrudno jest zrobić wodę z mózgu. Albo faktycznie wypisać i tyle.

Kurczę, to jest myśl... Może zapytam dyrekcję o możliwość takich dyżurów to sama zacznie tropić działalność tej kobiety. Jak kiedyś tropilam tak anglistkę to dyrekcja porządnie się za nią wzięła i baba weszła na właściwe tory...

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Naprawdę trzeba obrażać obcą osobę nazywając ją s..ą? W tym momencie poziom wypowiedzi Reni zszedł na psy... Nie obrażając psów, bo do nich nic nie mam.
Skąd tyle agresji??? Po co rynsztokowe i bardzo obraźliwe słowa w odniesieniu do nieznajomej osoby?

Odnośnik do komentarza

żoo
Peonia
Pod tym względem to moje dzieci będą miały ciężko.
U mnie całkiem brak insynktu stadnego. Zobaczymy czy wykażę zrozumienie. Bo coś czuję, że w takich kwestiach mogę nie mieć litości.
Ale może mi przejdzie ;)

Zobaczysz jak będzie bo każde dziecko inne :-)
Jednak jak chcesz wychować człowieka szanującego innych to często musisz pochylić się nad przekonaniami swych dzieci i je także uszanować... A potem drążyć swoje celem przekonania do innych niż ich idee :-))

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Laski, a moze ta katechetka miala dobre intencje tylko trochę zle do tego podeszła? Bo powinna np wychowawcę poprosić by ogłosił na zebraniu klasowym... badz sama wstawić sie na takim zebraniu i poprosić rodziców w miarę możliwości o dołożenie się...

Pytanie, czy jest mloda i przez to malo doświadczona?
Moze na istotny cel zbiera kase? I byl to impuls, bo chciała pomóc?

Nie zawsze warto od razu osądzać czyn, tylko warto poznać istotę czynu.

Odnośnik do komentarza

Strrrunka
Ale to jej nie usprawiedliwia. Co za różnica jakie miała intencje.
W szkole dzieci i rodzice powinni czuć się bezpiecznie.
Roztrząsałabyś jakie intencje ma matematyczka, która uczy, że 2+2 =5 ?

Szczerze mówiąc to bardzo się boję sytuacji kiedy będę musiała podważyć autorytet nauczycieli.
Nie jest mi to potrzebne. Ale też nie pozwolę na to aby moje dziecko było skazane na takie głupoty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...