Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Czarna.anaa

Ann bardzo mi przykro, współczuję.

Sto lat dla Dawida i innych naszych roczniakow którym nie złożyłam zyczonek w terminie ;)

Alexann trzymam za Was kciuki żeby tylko się polepszyło wszystko a Hania pewnie mniej się rusza bo się denerwujesz, będzie dobrze ;)

My już po roczku, nie było źle i udało mi się nagotowac obiadu dla 20 osób, finalnie było 18 :). A jak emocje już opadły to się rozchorowalam i czuję się okropnie :/ Natuś był przeslodki, jak nigdy dał się nosić każdemu kto wyciągał ręce do niego :)

Odnośnik do komentarza

Boze. Teraz doczytalam. Annie tak mi przykro:( tak sie tu wszystkie cieszylysmy Twoja ciąża a teraz taki stres przezywasz. Nawet nie wiem czego bys potrzebowala w tej sytuacji. Tak mocno Cie przytulamy...
Dawidkowi zyczymy duzo zdrowka i sloneczka i żeby byl pociechą i usmiechem swoich rodzicow i bliskich

https://www.suwaczki.com/tickers/2nn36vgcou73qeg3.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/ic529mw.png

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
http://m.fotosik.pl/zdjecie/c08c0ab912ed45f6

Kalae fajny pomysl z tym fotosikiem :)

fajne :)
ja chyba przez tą kumulację roczek i chrzest, zapomniałam o tych gadżetach, myślałam żeby zabrać balony i każdemu dać żeby napompował, ale jak przyszło co do czego to ich nie wzięłam.

a fotosik fajna rzecz, można też założyć sobie konto i dodawać i usuwać zdjęcia. Jak dawałam tu zdjęcie Tosi włosów to z fotosika, a potem je usunęłam i już :)

Odnośnik do komentarza

misiakowata - miałam jeszcze napisać, żebyś mówiła Matiemu że trzeba schodzić tyłem i nakierowywała mu nóżki do tyłu i spuszczała je na dół, zobaczysz, ze szybko załapie. Kilka razy mu pokażesz, powiesz i będzie wiedział :). Bo ciekawość naszych dzieci jest silniejsza niż cokolwiek :D

Odnośnik do komentarza
Gość Alesandraa

Ann bardzo mi przykro :( Wiem co czujesz, bo też przez to przechodziłam, był pęcherzyk a zarodka nie. Pomimo tego że poroniłam samoistnie lyzeczkowanie też mi zrobili, żeby dokładnie oczyścić. Mocno przytulam, a Dawidkowi życzę dużo zdrówka i uśmiechu, żeby zawsze był pocieszeniem dla rodziców.

Misia śliczny ten napis. U nas w niedzielę też urodzinowa imprezka. Ja mam dwie lewe ręce do robótek ręcznych, więc będą tylko balony. Cały czas zastanawiam się jeszcze nad menu. Może coś mi podpowiecie...

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata

Mati umie schodzic tylem,powtorze sie :)
Tu sie prechylil siedzac bo spadal powoli..tylko widzialam jak leci i zaraz bylo padniecie..
On mi sie prakttcznie nie wywraca juz..chyba ze zmeczony przed drzemka he he
Jest ostroznym dzieckiem ;)
Bylo minelo :)

Alexan Kacperek z 28go?:)
Trzymam kciuki!!

Aleksandra u nas na slodko tylko..moze i bym zrobila obiad. Ale nie chce na sile..nie o to chodzi wtym dniu,zeby sie umeczyc i lazil wokol gosci. Moze jak Mati bedzie starszyo wtedy bedzie z jedzonkiem :)
W sobote robie 11-12 godzin to ani mi sie sni stac przy garach :)
Roczek na 15 :D
Dzieki,fajnie wyszedl :) sama jestem w szoku..a to wszystko przez facebookowa sprawe z kartkami...talenty uspione obudzilam haha :D
Milego dnia :**

Odnośnik do komentarza

~Misiakowata
Mati umie schodzic tylem,powtorze sie :)
Tu sie prechylil siedzac bo spadal powoli..tylko widzialam jak leci i zaraz bylo padniecie..
On mi sie prakttcznie nie wywraca juz..chyba ze zmeczony przed drzemka he he
Jest ostroznym dzieckiem ;)
Bylo minelo :)

Alexan Kacperek z 28go?:)
Trzymam kciuki!!

Aleksandra u nas na slodko tylko..moze i bym zrobila obiad. Ale nie chce na sile..nie o to chodzi wtym dniu,zeby sie umeczyc i lazil wokol gosci. Moze jak Mati bedzie starszyo wtedy bedzie z jedzonkiem :)
W sobote robie 11-12 godzin to ani mi sie sni stac przy garach :)
Roczek na 15 :D
Dzieki,fajnie wyszedl :) sama jestem w szoku..a to wszystko przez facebookowa sprawe z kartkami...talenty uspione obudzilam haha :D
Milego dnia :**

Misia brawo z tym napisem i z podejściem. Ja teraz tez bardziej bym swietowala niz obslugiwala. No ale tą lekcję za rok wdroże w zycie bo teraz czasu nie cofne. Fajnie bo Mati w tym dniu jest najwazniejsze i Ty bo urodzilas takiego Skarba.

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata

Dzieki Olija :*
No tez jestem zadowolona,ze P popiera roczek tylko na slodko..wczesniej juz tak uzgodnilismy bo zabkowanie nas umeczylo hehe a teraz praca itp itd :)
Alexann aaaaa to zaraz..na swieta juz bedziesz z Hanusia ❤ super ;) to teraz odpoczywaj i mysl pozytywnie :)

My po obiadku :) dzis jedlismy we teojke to samo,tylko wersja Matiego bez przypraw..niuniu jadl mkx kaszy orkiszowej,makarony i suszonych pomidorow z pieczona palka z kuraka w ziolach,salata lodowa z tartym ogorkiem,pomidorem w jogurcie naturalnym :)
Chwila odpoczynku i na spacerek :)

Odnośnik do komentarza

Alexann
Po wizycie. Hania wazy 2170g, przeplywy sa ok.
Moje nerki faktycznie powoli mają dość, ale kontynuujemy ciążę ile się da. Do szpitala nie jestem ide ;)

12.04 wizyta i będzie mnie kierowac do szpitala. 13-14.04 - cesarka :)


No to super wieści! Dbajcie o siebie, żeby utrzymać ten stan rzeczy. To chyba musisz teraz dużo pić, żeby nerki płukać? Może piwo bezalkoholowe hehe. No to święta będziecie mieć w tym roku znów wyjątkowe :-D
Odnośnik do komentarza

Nati, czytam o nocce. Mam nadzieje ze Iza spala lub bedzie spac tak samo dobrze lub lepiej:-) ciekawe.
U nas juz po goraczce:-) uff. Nawet dzis juz je. Jutro do pracy. Ale mama i babcia tak mnie wkurzaja. Wiecznie slodycze chca Malej podtykac. I tylko ze ja krzywdze nie dajac jej cukru. Matko! Nie moge jej z oczu spuscic:-( a myslalam ze bedzie moze latwiej jak beda. A sprawdzanie zimnych stopek i raczek co 5 minut. Dlaczego rodzice i dziadkowie mysla ze wszystko im wolno?!

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

~kalae
bo ja zauważyłam, że jak Tosia zje kolację przed mlekiem na noc to śpi całą noc, i też zależy czy jak jest treściwa ta kolacja, bp np jak zje jogurt to się obudzi w nocy, a jak zje placuszki to śpi całą noc tzn tak do 5,6.


Mala nie przesypia cale nocy, to wszyscy wiedza;-) ale nawet jak zje obiad, po 2h kaszke i po max godzinie cyc i spac to nie spi lepiej. Czasem np cos zje i po ok 2h cyc i spac i spi do 12-1. Mysle ze zmeczenie/przemeczenie tez ma znaczenie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Ann1ee 100 lat sto lat dla Dawidka:-) przesylamy z Mya buziaczki
Haha Kalae, zobaczysz ze w pracy moze nie byc tak zle:-) pamietaj o tej cieplej kawie i herbacie:-) zadnych zimnych siuskow wiecej wtedy:-)
Lilijka Ty to kuchareczka jestes. Przepis na placki zapisany
Jola niezwykla historia z chrzesniakiem. Musial to byc okropny widok ale jednak cos sie wydarzylo:-) czasami ktos tam jednak gdzies czuwa

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

zrobiłam dziś Tosi naleśniki ze słoiczkiem, nie miałam dla niej obiadu, otworzyłam słoiczek, ale niezbyt chciała, nawet po 2 godzinach, więc zrobiłam z niego naleśniki i zjadła. W sumie nie byłam pewna czy coś z tego wyjdzie ...

Odnośnik do komentarza

Ciaza316
Nati, czytam o nocce. Mam nadzieje ze Iza spala lub bedzie spac tak samo dobrze lub lepiej:-) ciekawe.
U nas juz po goraczce:-) uff. Nawet dzis juz je. Jutro do pracy. Ale mama i babcia tak mnie wkurzaja. Wiecznie slodycze chca Malej podtykac. I tylko ze ja krzywdze nie dajac jej cukru. Matko! Nie moge jej z oczu spuscic:-( a myslalam ze bedzie moze latwiej jak beda. A sprawdzanie zimnych stopek i raczek co 5 minut. Dlaczego rodzice i dziadkowie mysla ze wszystko im wolno?!

Haha jakbym czytała o naszych babciach. "Ale przecież on już jest duży, to ciasteczko mógłby zjeść", "A ja słyszałam, że takie dziecko, to już wszystko może jeść", "Ale popatrz jak on to (słodycz) chce, jak się cieszy" i tak ciągle... A no i odwieczne "Ale on ma zimne rączki, na pewno mu zimno jest, ubierz go cieplej"
Czasem mnie to wk... na maksa, czasem się z tego śmieje.

Odnośnik do komentarza

ja to sobie myśle, że w dla osób z czasów prl to słodyczy to co najlepszego, bo oni tego nie mieli, więc może dlatego tak mają?

Mnie nawet słuchają jak mówię, żeby nie dawać, choc jeśli chodzi chodzi o domowe słodkości to pozwolę dać Tosi. Miałabym pewnie inne podejście gdyby miało to miejsce dzień w dzień, a tak raz na czas, drożdżowe czy biszkopt, babkę, zje kawałeczek to nie patrze krzywo ;)

Odnośnik do komentarza

Ann1ee bardzo mi przykro :( trzymaj się, tulę :*
Alexann super wieści :) jeszcze trochę i Hania będzie już po tej stronie, będzie łatwiej :)
Ta noc już nie była taka fajna - budziła się kilka razy, ale chyba mniej, niż zazwyczaj. No i mąż tylko raz wstał jej dać pić, tak to z łóżka do niej mówi i się uspokaja i zasypia :) dziś ja wchodzę do gry i zobaczymy, bo P jutro wychodzi o 6. Ale dziś udało mi się wreszcie bez płaczu na drzemkę ją położyć, chyba już zrozumiała, że nie ma cysia przed snem :) oby w nocy poszło gładko. No i liczę, że za kilka nocy się już nauczy spać bez płaczu. Teraz karmię ją rano, wieczorem i dwa razy w ciągu dnia, bo mi cycki by nie wyrobiły...

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6io4p2e2irzwe.png

https://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyesqoui9t8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...