Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

~kalae
a jak informujecie pracodawcę o zwolnieniu lekarskim i jak je dostarczacie?

Do pracy mam ok 20 km i nie chcę mi się jechać i zawieść, więc po wizycie u lekarza robię skan zwolnienia i wysyłam mailem do przełożonych a oryginał wysyłam pocztą do kadr.
Zgodnie z kodeksem pracy, zawsze musimy informować przełożonych o kontynuacji zwolnienia lekarskiego.

http://www.suwaczki.com/tickers/l22njw4zasudaiur.png

Odnośnik do komentarza

daaaga20160307
Misiakowata genów nie wytępisz. Jak mama tyła 30 kg to ty też. Taki urok. Ja też w pierwszej ciąży do połowy leciałam z wagi, a później piękne 25 kg na plus. Zrzuciłam ta wagę w rok. Karmiłam piersią i nie jem smażonego mięsa. I nic więcej. ;) także optymistycznie

Renia słodki brzuszek!

DZIEWCZYNY! zdalam teorię. W przyszłą środę praktyka! Będziemy jeździć sobie autkiem!


Gratulacje! Ja na razie jestem po wewnetrznej teorii, czekam na wewn.praktyke i pozniej do Wordu:))) trzymam kciuki za jazde egzaminacyjna!

Ja wlasnie po polowkowym- jednak dziewczę:))) ponad 300g:))) wsytsko w normie. Wody plodowe tez:))

http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1654n41yi.png

Odnośnik do komentarza

Ja własnie stosuje jako suplement diety Pregna plus polecił mi ją ginekolog i pani w aptece również zapropomowala mi je. Co mogę o nich powiedzieć? Maja fajny opływoły kształt, łatwo się przełyka, stosuje się je raz dziennie, hmm.. i mam nadzieję że dobrze a nawet bardzo dobrze działają ;) A i kupiłam je w aptece na allegro za dwa oapkowania zapłaciłam ok. 60 zł z przesyłką. Cena w Rossmanie ze jedno oapkwanie na mniesiąc to 39,90zl dziś widziałam.
A i kochane dwa takie niusy mam :D
1. W netto kupiłam sok 100% z zurawiny 750 ml za 8,99zł wstawie fotki jesli ktoraś z was byłaby zainteresowana
2. Drugi nius to oliwka na rozstępy w Rossmanie babydream za 1 grosz z kartą Rossnę przy dowolnym zakupie ( ja dziś kupiłam lakier do paznokci i dostałam oliwkę za grosik ) fajnie :)

monthly_2015_10/marcoweczki-2016_36857.jpg

monthly_2015_10/marcoweczki-2016_36858.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgg4bapzcp.png

Odnośnik do komentarza

Daga, gratuluję znanego egzaminu.
Leniwiec, gratuluję udanej wizyty no i córeczki :)
Kalae ja wysyłam l4 pocztą do kadr, nie chce mi się jeździć do centrali w Kato. Wcześniej informowałam przełożoną telefonicznie do kiedy mam zwolnienie ale ostatnio powiedziała, że nie muszę jej informować, tylko wtedy gdybym miała wrócić.

Odnośnik do komentarza

Zapomniałam... Mnie też boli ale tylko jeden sutek, szczególnie jak jest zimno, jakiś czas temu też się łuszczył ale to już przeszło.
I faktycznie Olka jeśli masz okazję to się wyprowadź bo przede wszystkim będziesz mieć święty spokój. My zamieszkaliśmy razem dwa lata przed ślubem i mimo takich możliwości nigdy nie chcieliśmy mieszkać z rodzicami, brrr. Tak bardzo chcieliśmy mieć swoje cztery ściany, że mój mąż oświadczył się w naszym mieszkanku mówiąc, że o tym zawsze marzyliśmy, wzruszyłam się wtedy :) warto byście wiedziały, że to było zaraz po powrocie z Paryża, tam też myślałam że się oświadczy :p ale to by nie było zaskoczenie takie jak było potem, już w domu :) naszym domu :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...