Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

~misiakowata
Madika
misiakowata30
Ach Madika zobaczylam co to ten katarek..kooochana musialabym nowy odkurzacz kupic ahha mamy taki stary..kurna polski z lat chyba 90 ..dobrze dziala,ciagnei no i go dostalismy od poprzedniego wlasciciela mieszkania :D
Hehe jakos sobie poradzimy.Jutro inhalacje zaczniemy,damy rade :D
Biedna Hanulka :*Spokojnej nocki kochane :*

Magdalena82 oooto sie pobawiliscie i jak ladnie pospal u dziadkow..Super :D

My bylismy dzis u skurcza.Fajnie sie bawili Tesciowa dawno malego nie widziala to steskniona a Mati zadowolony...ile Glonojadkow jej sprzedal hehe
Ach tylko najarane bylo jak zwykle i napsikane dezodorantem..z miejsca kaszlec zaczelam..w pewnym momencie przeprosilam i zapytalam czy otworzy okno..no nie obrazila sie,wywietrzylo sie..no ale wlasnie normwlnie wlosy mi fajkami daja...
Ach fajna z niej kobieta...tylko te papierosy. .ach

Ja nie wiem jka to bedzie pod jej opieka Chyba z nia porozmawiam .ale tak glupio babce zwrqcac uwage w jej w domu.

Misiakowata a dlaczego do Waszego odkurzacza nie da sie podlaczyc katarka? Przeciez ta koncowe do rury odkurzacza wkladasz :D

A Skurcz nie moze u Was pilnowac Matiego? Latwiej jej bedzie przyjsc niz Wam tluc sie z nim rano do niej :D

Ejjj a wogole to co tu tak cicho???? Laski weekend sie juz skonczyl :D

no własnie nie może,bo trzeba by było po nia pójść (nie mamy auta),wprowadzic po schodach ,potem odprowadzić..Jest chora..ma problemy co sie okazało z błędnikiem..ma leki..ale ja chce sie zabezpieczyc już wczesniej.Wczoraj sie poprztykałam z P.i postanowilismy,że Mati idzie do złobka.

No a to nie za mocny sys w odkurzaczu jest??
P.sie boi ,że mózg Matiemu wsyśnie :D
Wiem,ze te nowe maja regulacje siły..
Dziś już lepiej..odciagałam tylko rano,alee mniej kaszlu jest,także dziecko mi zdrowieje :D

Gratuluje wyspania się :D

a jesli chodzi o cicho,to przecież wiesz dlaczego..

Jeśli teściowa jest chora to rzeczywiście lepszym rozwiązaniem jest żłobek. A tak problem z dymem papierosowym masz z głowy.

Ciąża, widzisz idzie ku lepszemu! Ciesz się życiem :)

U nas choroba dopadła męża. W zasadzie choroba to za dużo powiedziane, boli go gardło, ani nie kaszle, kataru nie ma, gorączki też. A jak wrócił z pracy i zjadł obiad to położył się spać i tak zalega do teraz. Nawet krzyki Michasia nie spowodowały żeby drgnął. Kąpiel też musiałam przygotować sama. Wkurza mnie to bo ledwo co go boli to on się czuje jak obłożenie chory i nic w domu nie zrobi. Czy Wasze Marcepany też tak mają? A może to ja jestem okropna i zamiast zająć się mężulkiem to jeszcze na niego gadam...

Odnośnik do komentarza

Alexann
I po prenatalnych :)

Dzidzia ma się dobrze i śliczne rośnie, 26.04.17 powinna przyjść na świat.
Wszystko wygląda dobrze, łożysko jest wysoko także trochę spokoju o bliznę. Jutro mam gina, zobaczymy co powie :)

Mam taki brzuch że lekarz z prenatalnych wziął mnie za 2 trymestr xD

Alexann, super wieści! Gratuluję! 26.04. zleci szybciutko i będziesz tulić dwa dzidziulki. A potwierdziło się, że będziesz szaleć w różu i falbankach?

Odnośnik do komentarza

Alexann-super wieści:)trzymam kciuki żeby dalej było równie dobrze i spokojnie:)
Dobrze że u Hanuli i Matiego katarek mniejszy:)
Madika-bawiliśmy się super :)ślub był w klimatycznym maleńkim drewnianym kościółku,dawno nie widziałam też tak pięknej panny młodej,potańczyliśmy bo orkiestra fajna,pojedliśmy bo jedzonko dobre:)tylko do dzisiaj mnie bolą nogi bo ostatnio takie wysokie obcasy miałam przed ciążą na nogach;)
Ciąża-super że Mya dała Ci trochę oddechu:)może dzięki temu trochę naładujesz baterie:)

Odnośnik do komentarza

Madika
Ciaza316
Dzieki Misiakowata :-*
Nesquick, wiem ze to minie ale czasami ta mysl mi nie pomaga. Ale dziekuje:-) a Starszak madrala :-) trzeba wiedziec kto tam rzadzi hehe
Olija nie wiem. Daj znac co lekarz powie. Ciekawa jestem. Ja tez sie zapytam moze jutro i napisze. Ogolnie to manne na wodzie robie tylko kaszke ryzowa pisze na mleku. Ale odciagnelam troche i z moim zrobilam. Chcialam probowac przejsc na mm ale nie widze jak... Takze kp na maxa chyba bedzie:P i zero wychodnego
Milej niedzieli

Ciaza bez przesady :D Moja zjada tak na prawde 2 posilki mleczne- po przebidzeniu butla mleka i na dobranoc butla. Na 2 sniadanie juz kaszke je i caly dzien jakies stale posilki. Dlatego jak sobie dobrze poustawiasz to przez conajmniej pol dnia nedziesz miala wychodne :D Wiec glowa dulo gory kochana!!!:D


Moze :-) juz sie gubie w tym jedzeniu. Mala tak srednio buzie otwiera.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

maddalena82
Zdrówka chorowitki małe i duże :)a kysz gorączki,katarki i wszystkie boleści!!!
Nessquick-Starszak wymiata:)
Ojilia,Ciąża dajcie znać co lekarze powiedzieli z tymi uczuleniami. Ja cztery dni temu wprowadziłam żółtko-na razie ok:)
Liljka-nic dodać nic ująć :)pięknie napisałaś :)
My byliśmy wczoraj z M. na weselu a Mateusz pierwszy raz został na noc z moimi rodzicami. Najbardziej chyba my się stresowaliśmy bo Młody jak usnął o 19 to obudził dziadków dopiero o 6:)

To rodzice sie wybawili a dziadkowie wyspali :-)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
Ach Madika zobaczylam co to ten katarek..kooochana musialabym nowy odkurzacz kupic ahha mamy taki stary..kurna polski z lat chyba 90 ..dobrze dziala,ciagnei no i go dostalismy od poprzedniego wlasciciela mieszkania :D
Hehe jakos sobie poradzimy.Jutro inhalacje zaczniemy,damy rade :D
Biedna Hanulka :*Spokojnej nocki kochane :*

Magdalena82 oooto sie pobawiliscie i jak ladnie pospal u dziadkow..Super :D

My bylismy dzis u skurcza.Fajnie sie bawili Tesciowa dawno malego nie widziala to steskniona a Mati zadowolony...ile Glonojadkow jej sprzedal hehe
Ach tylko najarane bylo jak zwykle i napsikane dezodorantem..z miejsca kaszlec zaczelam..w pewnym momencie przeprosilam i zapytalam czy otworzy okno..no nie obrazila sie,wywietrzylo sie..no ale wlasnie normwlnie wlosy mi fajkami daja...
Ach fajna z niej kobieta...tylko te papierosy. .ach

Ja nie wiem jka to bedzie pod jej opieka Chyba z nia porozmawiam .ale tak glupio babce zwrqcac uwage w jej w domu.


A widzisz. My za to mamy nowoczesny odkurzacz, ciagnie jak szatan, ale jest dosc glosny i nawet przy Malej odkurzac nie moge bo sie boi tej besti :-(
Co do papierosow to nie wiem jak to rozwiazesz bo musialaby wychodzic palic, ale przeciez nie moze zostawic Matiego. Nie pamietam czy pisalam ze my bylismy u meza babci. Tez napalone i zamiast ja pojechac na zakupy a maz zostac z Mala u babci, maz wymyslil ze musimy jechac i tyle. Az mi bylo ciezko oddychac! Okropnosc

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Madika
maddalena82
Zdrówka chorowitki małe i duże :)a kysz gorączki,katarki i wszystkie boleści!!!
Nessquick-Starszak wymiata:)
Ojilia,Ciąża dajcie znać co lekarze powiedzieli z tymi uczuleniami. Ja cztery dni temu wprowadziłam żółtko-na razie ok:)
Liljka-nic dodać nic ująć :)pięknie napisałaś :)
My byliśmy wczoraj z M. na weselu a Mateusz pierwszy raz został na noc z moimi rodzicami. Najbardziej chyba my się stresowaliśmy bo Młody jak usnął o 19 to obudził dziadków dopiero o 6:)

No to mieliscie bobowo!!!!:D A jak sie wybawiliscie?:D

U nas Hanula zasnela ok 19:30 i obudzila sie... tada da da da da dam!!!! Po 5 i uspilam ja jeszcze i obudzila nas o 6:45 :D Jejku jak sie wyspalismy :D Daaaaawno tak nie bylo :D

A dzis tak sie rano z moja mama wybawila.... I tak sie hihrala :D

Zapomnialam Wam powiedziec ze w sobote byl u nas Skurcz... Szczena nam opadla z mezulkiem bo mielismy wrazenie ze wrocil STARY DOBRY SKURCZ :D A nie ten z moich ostatnich opowiesci :D No w szoku bylismy :D Pobawila sie z Hanula a nie tylko nosila na rekach i calowala po glowce. Noooo normalnie szok :D

Aaaa noi zostala z Hanula na 1,5h a my na szybkie zakupy wyskoczylismy :D


To spanie mieliscie zajebiste :-)
Skurcz daje rade:-)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Misiakowata fajnie ze z Matim lepiej. Ciesze sie. Na 100% do zlobka dajecie?
Cisza tu? Nooo ;-) bedzie pewnie jeszcze ciszej. Ja tez wole tu czytac. Tam dla mnie za duzo na raz sie dzieje. Czasami ciezko sie polapac
Alexann gratuluje badan:-) wiedzialam ze wszystko bedzie dobrze!
Ja mysle ze my nie mamy wyjscia i co by sie nie dzialo to zajmiemy sie maluszkami. A faceci? To roznie. Moj nie jest najgorszy ;-)
Maddalena, slub brzmi bardzo ciekawie. Tez bym poszla

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Alexann, bardzo się cieszę, że już po badaniach i że wszystko w porządku - też miałam tego stresa, czy aby łożysko nie za blisko blizny i wiem, jaka to ulga usłyszeć dobre wieści.
No i trzymam kciuki za Twoje przeczucia :)

maddalena, zazdroszczę udanej zabawy! Fajnie się tak oderwać.
Do nas ostatnio przyjechali teściowie i Marcepan do mnie, że w takim razie może do kina pójdziemy? Haha, dobre sobie - o 21 spaliśmy wszyscy, a największy problem z zaśnięciem miały dzieci ;)

Ciąża, muszę Ci powiedzieć, że 'to minie' dziś również nie bardzo na mnie działało; myślałam już, że wyjdę na spacer [z siebie] sama, bez ogonów, które się znowu darły naraz i co jeden to głośniej.. przez to cholerne ubieranie wszystko.. Latem siup do wozu i już na dworze, a teraz te wszystkie warstwy..

Zmieniając temat, która może polecić fajny szampon/kurację/sposób na wypadanie włosów? Lecą mi straszliwie, rozważam bardzo krótkie cięcie, jeśli nie uda mi się jakoś nad tym zapanować..

Zdrówka dla zakatarzonych, my się jeszcze jakoś trzymamy.

Odnośnik do komentarza

Olija
RedNails89
Lilijka87
Ciąża jak mi się uda nagrać to wstawię filmik na fb. A ona wstaje na czworaki i podchodzi do mnie. Najpierw kładzie głowę na moim brzuchu lub klacie. A że tak niewygodnie to zaraz kładzie na mnie ręce. I że znowu niewygodnie to podnosi kolana i kładzie na mnie. Wtedy już jej pomagam z wejściem podnosząc jej kuperek :)
I pamiętaj, że każda z nas ma chwilę zwątpienia co do istoty swego macierzyństwa! Jesteś zmęczona i stąd frustracja. Wiem bo mi też ciężko wstawać w nocy i gdy długi nie śpi, a jeszcze marudzi, to czuję złość... Niestety.
Jesteś wspaniałą mamą. Pełną miłości i troski. Zdolną do poświęceń. Bo czy poświęceniem nie jest brak snu od początku roku (ja już pod koniec ciąży nie mogłam spać)? Zobaczysz, że przyjdzie taki dzień, że będziesz spać do rana. A wtedy zerwiesz się na równe nogi i ze strachem polecisz do łóżeczka. A tam się okaże, że Mya śpi snem sprawiedliwego. A gdy powie "mama" ale tak naprawdę, z pełną świadomością tego co to słowo znaczy, to wtedy ze łzami w oczach stwierdzisz, że było warto! Dasz radę bo jesteś mamą, a mamy mają super moce!

Nie dodać nic ująć! Chciałam napisać coś więcej, ale Lilijka wszystko juz napisała. Każda z nas jest najlepsza mamą dla swojego dziecka :))

Zgadzam sie! Bardzo sie zgadzam:)
Lilijka dziękujemy za Twój tekst.
RedNaila a Twoj Wawrzek fajnie dzis ma 4 lata 4 miesiace i 4 tygodnie :) Ci wyswietlilo na suwaczku:)

Haha też to zauważyłam :D
Wawrzek jest teraz na etapie liczenia wszystkiego (w sumie od roku juz) i wypytywania o wszystkie możliwe sprawy które można określić liczbami. A ile mam lat? Ile ty masz lat? A tato ile ma lat? Ale ostatnio ulubione pytanie to: a ile mam zębów? No i pyta M a ile tato masz zębów? Marcepan niewiele myśląc:100.

No i teraz kogo nie spotkamy to Wawrzek zaczyna regułke: Jasiek ma 0 zębów, ja mam 20 zębów, mama ma 32, a tato ma najwięcej zębów, 100!

http://www.suwaczki.com/tickers/o148jw4zryx0935t.png

http://www.suwaczki.com/tickers/74dianliy9gjlbfs.png

Odnośnik do komentarza

~nessquick
Ciąża, mi w cięższych momentach pomaga, jak sobie pomyślę, że to wszystko mija. Niespanie, nocne pobudki, zęby.. Dzieci przeżywają trudne dla nich chwile i jako ich mama chcę im w tym pomóc i ulżyć, na ile potrafię. Dam radę, bo kto inny? Ty też dasz, i każda z nas. Resztę napisała Lilijka. :**

A dla odprężenia: chłopaki czasem ryczą mi synchronicznie. Starszak wtedy tupie nogą i krzyczy:
- Nie pacz, Ma! Teua ja pake! To je moja kouej! (Nie płacz, Maksiu, teraz ja płaczę! To jest moja kolej!)
;D

Udanej niedzieli!

O dobre dobre! Uśmiałam się :D

http://www.suwaczki.com/tickers/o148jw4zryx0935t.png

http://www.suwaczki.com/tickers/74dianliy9gjlbfs.png

Odnośnik do komentarza

Alexann
I po prenatalnych :)

Dzidzia ma się dobrze i śliczne rośnie, 26.04.17 powinna przyjść na świat.
Wszystko wygląda dobrze, łożysko jest wysoko także trochę spokoju o bliznę. Jutro mam gina, zobaczymy co powie :)

Mam taki brzuch że lekarz z prenatalnych wziął mnie za 2 trymestr xD

Super wiadomości :) niech dalej tak pięknie sobie rośnie :) trzymam kciuki!

http://www.suwaczki.com/tickers/o148jw4zryx0935t.png

http://www.suwaczki.com/tickers/74dianliy9gjlbfs.png

Odnośnik do komentarza

Alesandra
~misiakowata
Madika
misiakowata30
Ach Madika zobaczylam co to ten katarek..kooochana musialabym nowy odkurzacz kupic ahha mamy taki stary..kurna polski z lat chyba 90 ..dobrze dziala,ciagnei no i go dostalismy od poprzedniego wlasciciela mieszkania :D
Hehe jakos sobie poradzimy.Jutro inhalacje zaczniemy,damy rade :D
Biedna Hanulka :*Spokojnej nocki kochane :*

Magdalena82 oooto sie pobawiliscie i jak ladnie pospal u dziadkow..Super :D

My bylismy dzis u skurcza.Fajnie sie bawili Tesciowa dawno malego nie widziala to steskniona a Mati zadowolony...ile Glonojadkow jej sprzedal hehe
Ach tylko najarane bylo jak zwykle i napsikane dezodorantem..z miejsca kaszlec zaczelam..w pewnym momencie przeprosilam i zapytalam czy otworzy okno..no nie obrazila sie,wywietrzylo sie..no ale wlasnie normwlnie wlosy mi fajkami daja...
Ach fajna z niej kobieta...tylko te papierosy. .ach

Ja nie wiem jka to bedzie pod jej opieka Chyba z nia porozmawiam .ale tak glupio babce zwrqcac uwage w jej w domu.

Misiakowata a dlaczego do Waszego odkurzacza nie da sie podlaczyc katarka? Przeciez ta koncowe do rury odkurzacza wkladasz :D

A Skurcz nie moze u Was pilnowac Matiego? Latwiej jej bedzie przyjsc niz Wam tluc sie z nim rano do niej :D

Ejjj a wogole to co tu tak cicho???? Laski weekend sie juz skonczyl :D

no własnie nie może,bo trzeba by było po nia pójść (nie mamy auta),wprowadzic po schodach ,potem odprowadzić..Jest chora..ma problemy co sie okazało z błędnikiem..ma leki..ale ja chce sie zabezpieczyc już wczesniej.Wczoraj sie poprztykałam z P.i postanowilismy,że Mati idzie do złobka.

No a to nie za mocny sys w odkurzaczu jest??
P.sie boi ,że mózg Matiemu wsyśnie :D
Wiem,ze te nowe maja regulacje siły..
Dziś już lepiej..odciagałam tylko rano,alee mniej kaszlu jest,także dziecko mi zdrowieje :D

Gratuluje wyspania się :D

a jesli chodzi o cicho,to przecież wiesz dlaczego..

Jeśli teściowa jest chora to rzeczywiście lepszym rozwiązaniem jest żłobek. A tak problem z dymem papierosowym masz z głowy.

Ciąża, widzisz idzie ku lepszemu! Ciesz się życiem :)

U nas choroba dopadła męża. W zasadzie choroba to za dużo powiedziane, boli go gardło, ani nie kaszle, kataru nie ma, gorączki też. A jak wrócił z pracy i zjadł obiad to położył się spać i tak zalega do teraz. Nawet krzyki Michasia nie spowodowały żeby drgnął. Kąpiel też musiałam przygotować sama. Wkurza mnie to bo ledwo co go boli to on się czuje jak obłożenie chory i nic w domu nie zrobi. Czy Wasze Marcepany też tak mają? A może to ja jestem okropna i zamiast zająć się mężulkiem to jeszcze na niego gadam...

Hehe, jakbym o swoim czytała :D tylko ze on kiedyś wrócił po pracy i chyba miał lekka gorączkę. Jak położył się do łóżka i przykryl kocem tak armatami by go nie obudzili. No bo on przecież się rozchorowal...

http://www.suwaczki.com/tickers/o148jw4zryx0935t.png

http://www.suwaczki.com/tickers/74dianliy9gjlbfs.png

Odnośnik do komentarza

Ciąża ciesze się że pospalas :) najbardziej zawsze mi Ciebie zal, jak wstaje 3 raz w nocy do Jaśka i krew mnie zalewa.. wiem wiem mało to wychowawcze i wogole no ale najbardziej boli jak obudzi się po 3 a na 4 budzik do Wawrzka. Zawsze wtedy myślę że niektórzy mają gorzej ;)

Aaa, snila mi się Lilijka z Anulka tej nocy :) :) :) slodka byla Ania, do schrupania, tak pieknie sie bawila. No ale jakby mogło być inaczej,skoro to przyszła synowa dla mojego Jasieczka :D:D:D

http://www.suwaczki.com/tickers/o148jw4zryx0935t.png

http://www.suwaczki.com/tickers/74dianliy9gjlbfs.png

Odnośnik do komentarza

~nessquick
Alexann, bardzo się cieszę, że już po badaniach i że wszystko w porządku - też miałam tego stresa, czy aby łożysko nie za blisko blizny i wiem, jaka to ulga usłyszeć dobre wieści.
No i trzymam kciuki za Twoje przeczucia :)

maddalena, zazdroszczę udanej zabawy! Fajnie się tak oderwać.
Do nas ostatnio przyjechali teściowie i Marcepan do mnie, że w takim razie może do kina pójdziemy? Haha, dobre sobie - o 21 spaliśmy wszyscy, a największy problem z zaśnięciem miały dzieci ;)

Ciąża, muszę Ci powiedzieć, że 'to minie' dziś również nie bardzo na mnie działało; myślałam już, że wyjdę na spacer [z siebie] sama, bez ogonów, które się znowu darły naraz i co jeden to głośniej.. przez to cholerne ubieranie wszystko.. Latem siup do wozu i już na dworze, a teraz te wszystkie warstwy..

Zmieniając temat, która może polecić fajny szampon/kurację/sposób na wypadanie włosów? Lecą mi straszliwie, rozważam bardzo krótkie cięcie, jeśli nie uda mi się jakoś nad tym zapanować..

Zdrówka dla zakatarzonych, my się jeszcze jakoś trzymamy.


Co do wypadających włosów to ja ten etap mam chyba za sobą. Widzę u siebie mnóstwo malutkich odrastających włosków :-) Ja brałam vitapil mama (można przy kp). Nie wiem czy pomogło czy same też by odrosły. Fryzjerka mówiła mi, że normalne to wypadanie po ciąży.
Odnośnik do komentarza

Alexann gratuluje dobrych wieści z badan i trzymam kciuki!

Ja od niedzieli tez mam 2 dzidziusiow do obsługi bo mąż sie rozchorował :) i w dodatku wyniósł się do drugiego pokoju bo nie dało się spać przy takiej ilości odgłosów smarkania ;)

Ja od jakiegoś czasu uzywam tego nowego szamponu fructis na wypadanie włosów i rzeczywiście wypada mi mniej więcej polowe tego co jeszcze miesiąc temu tylko nie wiem czy rzeczywiście on zadziałał, czy placebo :) czy zbieg okoliczności :D

PS wczoraj zrobilam szarlotke żeby smietana sie nie zmarnowała bo kończy się termin ważności (dobry powód nie ;) ) i juz jej pol zjadlam :)

Odnośnik do komentarza

Alexann
I po prenatalnych :)

Dzidzia ma się dobrze i śliczne rośnie, 26.04.17 powinna przyjść na świat.
Wszystko wygląda dobrze, łożysko jest wysoko także trochę spokoju o bliznę. Jutro mam gina, zobaczymy co powie :)

Mam taki brzuch że lekarz z prenatalnych wziął mnie za 2 trymestr xD

Jej suuuuper ze wszystko jest ok :D
Jejku tok temu my chodzilysmy na prenatalne a Ty znowu biegasz :D

Super ze z dzidzia jest eszystko ok i ze dobrze sie rozwija :D

Brzuchem sie nie przejmuj u mnie nikt dlugo nie wiedzial ze jestem w ciazy :D A przy pierwszej to masz ochote zeby kazdy widzial :D i wiedzial :D hehe

A jak Twoj Starszak grzeczny jest? Daje Ci troche odpoczac?

Ciaza bardzo sie ciesze ze sie wyspalas NARESCIE :D

U nas dzis pobudka po 4 a potem to juz co troche wstawalam... nie wiem co 20 czy co 10 min... masakra:(

Dzis przyjezdza lekarz do nas bo Hanula ma kaszel i przez sen tez kaszle. Dobrze ze znalazl czas dzisiaj. Mam nadzieje ze w plucach i oskrzelach jest czysto.

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Alesandra
~misiakowata
Madika
misiakowata30
Ach Madika zobaczylam co to ten katarek..kooochana musialabym nowy odkurzacz kupic ahha mamy taki stary..kurna polski z lat chyba 90 ..dobrze dziala,ciagnei no i go dostalismy od poprzedniego wlasciciela mieszkania :D
Hehe jakos sobie poradzimy.Jutro inhalacje zaczniemy,damy rade :D
Biedna Hanulka :*Spokojnej nocki kochane :*

Magdalena82 oooto sie pobawiliscie i jak ladnie pospal u dziadkow..Super :D

My bylismy dzis u skurcza.Fajnie sie bawili Tesciowa dawno malego nie widziala to steskniona a Mati zadowolony...ile Glonojadkow jej sprzedal hehe
Ach tylko najarane bylo jak zwykle i napsikane dezodorantem..z miejsca kaszlec zaczelam..w pewnym momencie przeprosilam i zapytalam czy otworzy okno..no nie obrazila sie,wywietrzylo sie..no ale wlasnie normwlnie wlosy mi fajkami daja...
Ach fajna z niej kobieta...tylko te papierosy. .ach

Ja nie wiem jka to bedzie pod jej opieka Chyba z nia porozmawiam .ale tak glupio babce zwrqcac uwage w jej w domu.

Misiakowata a dlaczego do Waszego odkurzacza nie da sie podlaczyc katarka? Przeciez ta koncowe do rury odkurzacza wkladasz :D

A Skurcz nie moze u Was pilnowac Matiego? Latwiej jej bedzie przyjsc niz Wam tluc sie z nim rano do niej :D

Ejjj a wogole to co tu tak cicho???? Laski weekend sie juz skonczyl :D

no własnie nie może,bo trzeba by było po nia pójść (nie mamy auta),wprowadzic po schodach ,potem odprowadzić..Jest chora..ma problemy co sie okazało z błędnikiem..ma leki..ale ja chce sie zabezpieczyc już wczesniej.Wczoraj sie poprztykałam z P.i postanowilismy,że Mati idzie do złobka.

No a to nie za mocny sys w odkurzaczu jest??
P.sie boi ,że mózg Matiemu wsyśnie :D
Wiem,ze te nowe maja regulacje siły..
Dziś już lepiej..odciagałam tylko rano,alee mniej kaszlu jest,także dziecko mi zdrowieje :D

Gratuluje wyspania się :D

a jesli chodzi o cicho,to przecież wiesz dlaczego..

Jeśli teściowa jest chora to rzeczywiście lepszym rozwiązaniem jest żłobek. A tak problem z dymem papierosowym masz z głowy.

Ciąża, widzisz idzie ku lepszemu! Ciesz się życiem :)

U nas choroba dopadła męża. W zasadzie choroba to za dużo powiedziane, boli go gardło, ani nie kaszle, kataru nie ma, gorączki też. A jak wrócił z pracy i zjadł obiad to położył się spać i tak zalega do teraz. Nawet krzyki Michasia nie spowodowały żeby drgnął. Kąpiel też musiałam przygotować sama. Wkurza mnie to bo ledwo co go boli to on się czuje jak obłożenie chory i nic w domu nie zrobi. Czy Wasze Marcepany też tak mają? A może to ja jestem okropna i zamiast zająć się mężulkiem to jeszcze na niego gadam...

Nie jestes dziwna tylko Marcepany jak byle pierna (czyt. Pochoruja sie) to umieraja i trzeba sie nimi opiekowac. Tak jak na reklamie otrivinu :D heheh

Ja wczoraj tez bylam wsciekla bo mezulek wpadl na 1,5h do domu i moze z tego 15min zajal sie Hanula. Musialam ja wykapac i ogarnac bo on na kolacje sluzbowa pojechal. Moze nie bylo by to wkurzajace gdyby nie wyjezdzal dzisiaj i wracal jutro wsumie na spanie (moze bedzie ok 17 a o 18:45 Hanula idzie spac). A wczwartek rano jedzie do Pragi i wraca pozno wiec sama nede musiala ja ogarnac....

Noo musialam sie tez wyzalic moim gupim gupkiem :D Bo on uwaza ze nie ma problemu...
A wiecie co wczoraj po powrocie z kolacji (23:00) mi powiedzial kiedy sleczalam nad CV (obiecalam mu ze pomoge mu wybrac recepcjonistki) " To Ty jeszcze nie spisz?" To co ja mu odpowiedzialam "Spie nie widzisz" :D hebeh no GUPI GUPEK :D heheh

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

maddalena82
Alexann-super wieści:)trzymam kciuki żeby dalej było równie dobrze i spokojnie:)
Dobrze że u Hanuli i Matiego katarek mniejszy:)
Madika-bawiliśmy się super :)ślub był w klimatycznym maleńkim drewnianym kościółku,dawno nie widziałam też tak pięknej panny młodej,potańczyliśmy bo orkiestra fajna,pojedliśmy bo jedzonko dobre:)tylko do dzisiaj mnie bolą nogi bo ostatnio takie wysokie obcasy miałam przed ciążą na nogach;)
Ciąża-super że Mya dała Ci trochę oddechu:)może dzięki temu trochę naładujesz baterie:)

Super ze az tak bylo dobrze :D Wreszcie troche odetchneliscie i wyluzowaliscie.

Ja tez nie pamietam kiedy mialam obcasy.... Jej teraz to jakas abstrakcja dla mnie :D

Alexan ale pamietam u nas dziewczyny juz przychodzily z jakimis wiesciami :D Wiec to nie do konca tak ze jeszcze nic nie widac.

Dziewczyny z Lodzi trzeba jakies spotkanko zrobic :D Juz sie stesknilam za Wami :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Ciaza316
Misiakowata fajnie ze z Matim lepiej. Ciesze sie. Na 100% do zlobka dajecie?
Cisza tu? Nooo ;-) bedzie pewnie jeszcze ciszej. Ja tez wole tu czytac. Tam dla mnie za duzo na raz sie dzieje. Czasami ciezko sie polapac
Alexann gratuluje badan:-) wiedzialam ze wszystko bedzie dobrze!
Ja mysle ze my nie mamy wyjscia i co by sie nie dzialo to zajmiemy sie maluszkami. A faceci? To roznie. Moj nie jest najgorszy ;-)
Maddalena, slub brzmi bardzo ciekawie. Tez bym poszla

Ciaza ciesze sie ze nie jestem jedyna ktora woli siedziec tutaj niz na FB. Tam nie wiadomo co i jak bo tyle watkow.... Na forum latwiej czytac i nadrabiac. I wogole dla mnie tu jest klimat a tam....

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

~nessquick
Alexann, bardzo się cieszę, że już po badaniach i że wszystko w porządku - też miałam tego stresa, czy aby łożysko nie za blisko blizny i wiem, jaka to ulga usłyszeć dobre wieści.
No i trzymam kciuki za Twoje przeczucia :)

maddalena, zazdroszczę udanej zabawy! Fajnie się tak oderwać.
Do nas ostatnio przyjechali teściowie i Marcepan do mnie, że w takim razie może do kina pójdziemy? Haha, dobre sobie - o 21 spaliśmy wszyscy, a największy problem z zaśnięciem miały dzieci ;)

Ciąża, muszę Ci powiedzieć, że 'to minie' dziś również nie bardzo na mnie działało; myślałam już, że wyjdę na spacer [z siebie] sama, bez ogonów, które się znowu darły naraz i co jeden to głośniej.. przez to cholerne ubieranie wszystko.. Latem siup do wozu i już na dworze, a teraz te wszystkie warstwy..

Zmieniając temat, która może polecić fajny szampon/kurację/sposób na wypadanie włosów? Lecą mi straszliwie, rozważam bardzo krótkie cięcie, jeśli nie uda mi się jakoś nad tym zapanować..

Zdrówka dla zakatarzonych, my się jeszcze jakoś trzymamy.

Dla mnie ubieranie dziecka nie jest tak upierdliwe jak to ze siebie musze jeszcze ubrac :D To jest dopiero przekichane :D

Co do wypadania wlosow to obciecie ich nie wiele da- tyle ze nie bedziesz widziala dlugich wlosow na podlodze :D Bi jesli wos ma wypasc to wypadnie.

Ja dostalam jakis preparat na wlosy ale nie pamietam nazwy. Ale on jest na recepte i dziala cuda. Tylko ze chyba 56 zl kosztowal. Wsmarowywuje sie go codziennie w skore glowy. Jak chcesz to mam 1 butelke wogole nie otwarta to jak cos napisz na prv to moge Ci go wyslac jesli bedziesz zainteresowana :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

RedNails89
Olija
RedNails89
Lilijka87
Ciąża jak mi się uda nagrać to wstawię filmik na fb. A ona wstaje na czworaki i podchodzi do mnie. Najpierw kładzie głowę na moim brzuchu lub klacie. A że tak niewygodnie to zaraz kładzie na mnie ręce. I że znowu niewygodnie to podnosi kolana i kładzie na mnie. Wtedy już jej pomagam z wejściem podnosząc jej kuperek :)
I pamiętaj, że każda z nas ma chwilę zwątpienia co do istoty swego macierzyństwa! Jesteś zmęczona i stąd frustracja. Wiem bo mi też ciężko wstawać w nocy i gdy długi nie śpi, a jeszcze marudzi, to czuję złość... Niestety.
Jesteś wspaniałą mamą. Pełną miłości i troski. Zdolną do poświęceń. Bo czy poświęceniem nie jest brak snu od początku roku (ja już pod koniec ciąży nie mogłam spać)? Zobaczysz, że przyjdzie taki dzień, że będziesz spać do rana. A wtedy zerwiesz się na równe nogi i ze strachem polecisz do łóżeczka. A tam się okaże, że Mya śpi snem sprawiedliwego. A gdy powie "mama" ale tak naprawdę, z pełną świadomością tego co to słowo znaczy, to wtedy ze łzami w oczach stwierdzisz, że było warto! Dasz radę bo jesteś mamą, a mamy mają super moce!

Nie dodać nic ująć! Chciałam napisać coś więcej, ale Lilijka wszystko juz napisała. Każda z nas jest najlepsza mamą dla swojego dziecka :))

Zgadzam sie! Bardzo sie zgadzam:)
Lilijka dziękujemy za Twój tekst.
RedNaila a Twoj Wawrzek fajnie dzis ma 4 lata 4 miesiace i 4 tygodnie :) Ci wyswietlilo na suwaczku:)

Haha też to zauważyłam :D
Wawrzek jest teraz na etapie liczenia wszystkiego (w sumie od roku juz) i wypytywania o wszystkie możliwe sprawy które można określić liczbami. A ile mam lat? Ile ty masz lat? A tato ile ma lat? Ale ostatnio ulubione pytanie to: a ile mam zębów? No i pyta M a ile tato masz zębów? Marcepan niewiele myśląc:100.

No i teraz kogo nie spotkamy to Wawrzek zaczyna regułke: Jasiek ma 0 zębów, ja mam 20 zębów, mama ma 32, a tato ma najwięcej zębów, 100!

Heheh:D Wawrzek rozwalil system :D Jest moim guru :D hehe

To detysci maja teraz zagwozdke jak te 100 zebow miesci sie w szczece :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...