Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lilijka87

Izabel trzymam kciuki za szwagra!

Kalae ja bym nie ryzykowała no po coś to ograniczenie jest. Generalnie poleca się nosidło dla siedzącego już dziecka. A jakiej firmy wypatrzyłaś? Tula? Mi koleżanka pożyczy na wakacje nosidło marsupi.

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Izabel trzymam kciuki za szwagra.Jejciu!Nasza marcowkowa moc pomogla mamie mojej przyjaciolki to i tu pomoze :*
Betty masakrę przeżyłaś..Wiem jak Ci ciezko bylo..no ja akurat nie mialam az tak jak Ty..no ale tez zostalam z niczym..z czasem zobaczylam jednak ,ze zostala mi garstka prawdziwych przyjaciol,ze zyskalam spokoj i poczucie wlasnej wartosci :)to duzo:) z ex nie moglam dwa razy doczekqc sie malenstwa..a tu prosze :)Dobrze,ze nam sie ulozylo :)
Moj ex sie zmenelil..a wspolni znajomi lgna do mnie..a do niego Ci co lubia jego kase hehe
Trzymam kciuki za córeczkę. :*

Ernesto trzymaj sie!:*
Niuska sloneczka wysylamy z Matim..niech Was wygrzeje :)

Tangoya mądre to co napisalas :)
Lilijka my planujemy po 6.mz rozszerzac..najpierw od warzywek zaczniemy. ..z tym maslem czy olejem jeszcze sie doucze jak to zrobic :)
Mam nadzieję, ze zrobie to dobrze,zebym potem niejadka nie miala..P.twierdzi,ze Mati pojdzie w niego pod tym wzgledem i bedzie jadl wszystko hehe

W Biedrze od dzis bodziaki po 25 zl i jakies zabawki drewniane i ksiazeczki..lecimy z Matim niedlugo na spacer i zakupy :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

niuska_aw
betty1982
niuska_aw a czy Marcinek mial wtedy goraczke bo Zosi utrzymuje sie caly czas 37,5

Nie miał gorączki. A taką temperaturę na dotykowym termometrze ma prawie zawsze. Dopiero jak mierze w pupie ma normalną.


Ja mierze bezdotykowym i zawsze chyba pokazuje wyzsza temp. Nawet na sobie jak spr to nigdy nie schodzi ponizej 37. A w pupie jak mierzyc? Elektronicznym? To chyba dlugo trwa?

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Fajne,tez kupilam Mateuszkowi :) i drewniana piramidke fo skladania jak roczek skonczy ;)
Tylko wyszlam z klatki zaczelo padac..no ale folia i parasolka wzieta wiec polazilam ;)
Mati tak ladnie spal,ze prespal caly spacer,nie obudzil sie nawet jak go w chuste motalam,ani jak weszlam i oflozylam do lozeczka..no pospal 10 min w lozeczku ;)
Nie jem slodyczy od trzech dni..i pekam..kaze P.pisac mi sms ze jestem gruba to mnie jakos trzezwi ;)
Za to jak juz zjem jogurt albo owoc :)
Wczoraj ryz na mleku berliso a przedwczoraj loda..
Zakwasy dzis w udach i ramionach ;)
Cwicze jutro :)fajnie tak ci drugi dzien..nie trace motywacji ;)

Biore udzial w konkursie w moim miescie :) do wygrania sa zakupy w galerri na 300 zl ze stylista i fryzjer :) moze sie uda :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Sylwia921125
Tangoya jakbym zaczela opowiadac radnemu o mojej sytuacji rodzinnej to albo by pomyslal, ze jestem z jakiejs meliny i patologii albo kazalby isc do psychiatry. W naszej dziurze to sie chyba do konca zycia nie doczekam na mieszkanie :/
Dziękuję Wam dziewczyny. Wy wiecie, że jesteście wielkie :)
Mi codziennie M przypominal o ćwiczeniach. Bral Martynke i moglam spokojnie ćwiczyć.
Ja na poprawę humoru jutro ide zrobic paznokcie a w piatek wlosy. Chyba zetne je porządnie bo sie strasznie sypia. Macie jakies dobre sposoby na wzmocnienie? ?
W sobotę 70-tka ciotki, ale taka z pompą bo bedzie dj i jej rodzina z Austrii :D znowu pojem.
Niuska fajna z Was rodzinka :)
Ernesto musimy byc silne bo mamy dla kogo :) ja codziennie jak klade Mala na noc do łóżeczka to dziękuję Bogu za to, ze mi ja dal i ze ona mi daje mnóstwo sil.
Dobranoc mamusie :)

Mam ten sam problem z włosami i po ogólnym wywiadzie stwierdzam ze trzeba kupić kosmetyki z Biotyną:)
Ps.smacznego :D

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

misiakowata30
Fajne,tez kupilam Mateuszkowi :) i drewniana piramidke fo skladania jak roczek skonczy ;)
Tylko wyszlam z klatki zaczelo padac..no ale folia i parasolka wzieta wiec polazilam ;)
Mati tak ladnie spal,ze prespal caly spacer,nie obudzil sie nawet jak go w chuste motalam,ani jak weszlam i oflozylam do lozeczka..no pospal 10 min w lozeczku ;)
Nie jem slodyczy od trzech dni..i pekam..kaze P.pisac mi sms ze jestem gruba to mnie jakos trzezwi ;)
Za to jak juz zjem jogurt albo owoc :)
Wczoraj ryz na mleku berliso a przedwczoraj loda..
Zakwasy dzis w udach i ramionach ;)
Cwicze jutro :)fajnie tak ci drugi dzien..nie trace motywacji ;)

Biore udzial w konkursie w moim miescie :) do wygrania sa zakupy w galerri na 300 zl ze stylista i fryzjer :) moze sie uda :)


Jak chcesz to ci mogę nawrzucać? Co kto lubi :)
Odnośnik do komentarza

Trafił z bólami brzucha, klatki, dusznosciami do szpitala, zdiagnozowali cukrzycę, podlaczyli do pompy coś tam jeszcze, w nocy musieli go reanimowac 3 razy :( ta jebana cukrzyca mu tak zaatakowała trzustki, płuca... Teraz leży podłączony do maszyn, nerki płuca wszystko maszyny, a jeszcze nie wiadomo w jakim jest neurologicznym stanie :( bo 30 minut był miał niewydolność krążenia :( dziewczyny on ma 31 lat, dwójkę dzieci, to jest jakiś koszmar, rok temu zmarła teściowa....

Odnośnik do komentarza

100 lat mnie tu nie było:( forum w tel ładuje mi się wolno i nie mam czasu nawet czytać. Lilijka pojawiła się na grupie fb i pomyslałam że ja zajrzę tutaj. Przeczytałam tylko ostatnią stronę.
Izabel trzymam kciuki, i za Misiakowatą bo widzę że ostro się wzięła za siebie i to na poważnie:) Sylwia ja po Ksawcia ciąży wcielam włosy na krótko, a teraz zapuszczam chociaż jak mi tak wypadały to chciałam obciąć znowu - mąż nie pozwolił:) na to pociążowe wypadanie podobno nic nie pomoże trzeba przeczekać, mi już na szczęście przestały. Ja biorę od ok miesiaca tabletki na wzmocnienie i porost nowych wlosow firmy solgar, drogie ale warto mam już widoczne baby hairy.
Pozdrawiam wszystkie Marcóweczki:*

http://www.suwaczki.com/tickers/lprkzbmhlydqtmyx.png
http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5e9sf8amqv.png

Odnośnik do komentarza

Hej. Całe wieki mnie tu nie było. Nie dam rady wszystkiego przeczytać.
Izabel trzymam kciuki i modlę się za zdrowie szwagra.
Betty współczuję przeżyć ale co nas nie zabije to nas wzmocni.
Ernesto nie do końca jestem w temacie bo mam zaległości ale dasz rade z Paulinką.
Mój łobuziak wczoraj skończył 5 miesięcy. Nadal jest na kp ale powoli rozszerzamy dietę. Jutro mamy szczepienie,mam nadzieje że dobrze to zniesie bo na dodatek dwa ząbki mu wychodzą :)

Odnośnik do komentarza

Betty kurcze jak mi przykro, ze tyle przeszlas. I bardzo sie ciesze, ze poukladalas sobie zycie na nowo :)
Tangoya biore farbe i pisze na ścianie. NIE ZAWSZE TAK BEDZIE :) super tekst :) dzisiaj zrobilam paznokcie i juz czuje sie lepiej :)
Nati ja tez wole miec dlugie wlosy ale moje strasznie sie sypia i do tego sa suche i sie koltuny na nich robią. Nawet sie ich rozczesac nie da. I tez nie mogę ich rozpuscic bo sa wszedzie :/

Odnośnik do komentarza

Temat: Wypadanie włosów...

Mamusie, wytłumaczę wam jak to jest.
Przez okres ciąży z racji hormonów naturalny proces wypadania włosów zostal przyhamowany. Często sie nawet mówi, ze w ciąży włosy lepsze, gesciejszd itp. Ale to tylko dlatego, ze ten proces starzenia sie, wypadania i wyrastania nowego wlosa...
Po kilku miesiącach od porodu elosy nagle jakby garściami wypadają, ale to pozornie przez ta ilość wydaje sie, ze cos jest nie tak.
A tak naprawdę wypada to, co w ciąży nie wypadało. Ale nie ma co sie przerażać.

Organizm musi z hormonami sie wyregulować i zobaczycie, ze w niedługim czasie będą wam włosy odrastać. Przy skroniach najlepiej mozna zauważyć...

Ja stosuje szampon seboradin czerwony... Dostępny w aptekach.

I jeszcze jedno - jakiekolwiek środki na wlost potrzebują czasu by byl efekt.

Odnośnik do komentarza

Izabel82
Trafił z bólami brzucha, klatki, dusznosciami do szpitala, zdiagnozowali cukrzycę, podlaczyli do pompy coś tam jeszcze, w nocy musieli go reanimowac 3 razy :( ta jebana cukrzyca mu tak zaatakowała trzustki, płuca... Teraz leży podłączony do maszyn, nerki płuca wszystko maszyny, a jeszcze nie wiadomo w jakim jest neurologicznym stanie :( bo 30 minut był miał niewydolność krążenia :( dziewczyny on ma 31 lat, dwójkę dzieci, to jest jakiś koszmar, rok temu zmarła teściowa....

Straszne to co piszesz. Informuj nas na biezaco i trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok! Ciezki czas dla Was...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Sylwia921125
Izabel trzymam kciuki za szwagra. Taki mlody chlopak. Musi dac rade bo ma dla kogo. Ja tez sie pomodle. Wspolczuje Wam :/
Ciaza to widze, ze babcia jeszcze na chodzie jak taka impreze robi :D
Monimoni ja od kad urodzilam to nie pamiętam o braniu leków. Jedynie jak cos mam Martynce podac to to jest święte :)

Moja babcia jeszcze jezdzi autem (szczerze to raczej nie powinna), ma smartfona, tableta, chodzi na imprezy ale juz rzadko ostatnio:-)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

strunka7777
Temat: Wypadanie włosów...

Mamusie, wytłumaczę wam jak to jest.
Przez okres ciąży z racji hormonów naturalny proces wypadania włosów zostal przyhamowany. Często sie nawet mówi, ze w ciąży włosy lepsze, gesciejszd itp. Ale to tylko dlatego, ze ten proces starzenia sie, wypadania i wyrastania nowego wlosa...
Po kilku miesiącach od porodu elosy nagle jakby garściami wypadają, ale to pozornie przez ta ilość wydaje sie, ze cos jest nie tak.
A tak naprawdę wypada to, co w ciąży nie wypadało. Ale nie ma co sie przerażać.

Organizm musi z hormonami sie wyregulować i zobaczycie, ze w niedługim czasie będą wam włosy odrastać. Przy skroniach najlepiej mozna zauważyć...

Ja stosuje szampon seboradin czerwony... Dostępny w aptekach.

I jeszcze jedno - jakiekolwiek środki na wlost potrzebują czasu by byl efekt.

Właśnie Seboradin mi polecano i mam zamiar zamówić go z Gemini.

Odnośnik do komentarza

Dziękuje dziewczyny, MUSI byc dobrze, narazie nic nowego, ale w tej sytuacji brak wiadomości to chyba dobra wiadomość, złe rozchodzą się najszybciej... Mam nadzieję że się niepodda, tak strasznie mi jest przykro :( teściu, mój mąż i brat są bardzo zżyci, mogą na sobie zawsze polegać, śmierć teściowej spadła na wszystkich nagle i nie spodziewanie i przetrwali to chyba dzięki temu że mają siebie i się wspierają, a teraz to.... dziękuję jeszcze raz za kciuki, modlitwy i ciepłe myśli....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...