Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość przyjazna

maddalena82
~przyjazna
Ja juz dywan kupiłam :D kusicie ta Chodakowską chyba strzelę dzis Total fitness nie będę najwyżej napinać mocno brzucha :D

Ja kupuje ciuszki Next :D


Zastanawiam się czy kupić już na 74-czy nie będą za wielkie. Teraz nosi głównie 68 ale w sumie do chrzcin jeszcze miesiąc...

Tam jest dziwna rozmiarowka juz tu Ciążę pytalam o to. Ja kupiłam pajace, bodziaki i rampersy 3-6 miesięcy to jest taki większy 68. Moja córka nosi 68 a niektóre body np.na krótki rękaw juz na 74.

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Sylwia921125
Lilijka87
Czarna.ana cycki to ci dopiero opadną, gdy przestaniesz karmić piersią :D

Sylwia gratuluję decyzji o zrealizowaniu treningu! Pierwsze koty za płoty! Spoko w kolejnych dniach będzie... Jeszcze gorzej bo zakwasy ale ale! To minie i będzie już łatwiej :)
Kalae, przyjazna, Ann1ee - Chodakowska też się liczy :) możecie z nią zrobić wyzwanie 30 dni! Pozwalam :)

Ja to mam cwiczyc 30 dni?? :D w sumie juz 29 :p musze sie zmierzyc bo wczoraj zapomnialam :)


W tym cztery dni wolne od ćwiczeń! Że niby co? Nie dasz rady? Pff proszę cię! Kogo chcesz oszukać? Oczywiście, że sobie poradzisz!
Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Madika o co chodzi z Chodakowska?

Ja jeszcze nie zaczęłam ćwiczeń..

Ciąża moja też sie w wanience nie mieści to kupiłam turystyczną pompowaną, leży w niej jak królowa zadowolona a za rok będzie miała mini basenik:D

Strunka jak mi Skurcz ostatnio wparowała prosto z drogi z niemytymi grabiami do buźki dziecka tooo ....aż mną zatrzeslo..zapytałam czy zapomniała ze mam dla gości zasze czysty ręcznik w łazience i mówię do córki"babcia tak sue za tobą stesknila ze zapomniała o myciu rąk, a nawet malutkie dzieci wiedza ze należy myc rączki po powrocie do domku" i to wszystko piskliwym głosem naśladując skurcza !! :D skurcz dupy murowany i trwał dobra godz :D

Odnośnik do komentarza

~przyjazna
Madika o co chodzi z Chodakowska?

Ja jeszcze nie zaczęłam ćwiczeń..

Ciąża moja też sie w wanience nie mieści to kupiłam turystyczną pompowaną, leży w niej jak królowa zadowolona a za rok będzie miała mini basenik:D

Strunka jak mi Skurcz ostatnio wparowała prosto z drogi z niemytymi grabiami do buźki dziecka tooo ....aż mną zatrzeslo..zapytałam czy zapomniała ze mam dla gości zasze czysty ręcznik w łazience i mówię do córki"babcia tak sue za tobą stesknila ze zapomniała o myciu rąk, a nawet malutkie dzieci wiedza ze należy myc rączki po powrocie do domku" i to wszystko piskliwym głosem naśladując skurcza !! :D skurcz dupy murowany i trwał dobra godz :D

Heheheje chyba to,samo,zastosuje

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
Strunka dobrze, że wam się nic nie stało, a szczególnie małej. Dobrze, że instynkt macierzyński zwyciężył i odruchowo chroniłaś Dominike.
A teściowa? Szkoda słów! Trudno mi uwierzyć, że w dzisiejszych czasach ktoś nie myje rąk po skorzystaniu z toalety!
A z wypytywaniem się wiem co czujesz, mój teść ma tak samo i pyta chyba o wszystko co jest możliwe. Nie raz czekam aż spyta jak lekarz na obchodzie "czy stolec był?" taki jest ciekawski!

Lilijka tekst ze stolcem -no wymiatasz dziewczyno hahaha muszę zapamiętać i w skrajnie wscibskich sytuacjach zastosowac
Odnośnik do komentarza
Gość staaare ale jare heh

Był sobie facet, który dbał o swoje ciało. Pewnego razu stanął przed lustrem, rozebrał się i zaczął podziwiać swe ciało. Ze zdziwieniem stwierdził jednak, iż wszystko jest pięknie opalone oprócz jego członka! Nie podobało mu się to, więc postanowił coś z tym zrobić. Poszedł na plażę, rozebrał się i zasypał całe swe ciało piaskiem, zostawiając członka sterczącego na zewnątrz.
Przez plażę przechodziły dwie staruszki. Jedna opierała się na lasce. Przechodząc obok zasypanego faceta ujrzała coś wystającego z piasku. Końcem laski zaczęła przesuwać to w jedna, to w druga stronę.
- Życie nie jest sprawiedliwe - powiedziała do drugiej.
- Czemu tak mówisz? - spytała tamta zdziwiona.
- Gdy miałam 20 lat byłam tego ciekawa, gdy miałam 30 lat bardzo to lubiłam, w wieku 40 lat już sama o to prosiłam, gdy miałam lat 50 już za to płaciłam, w wieku 60 lat zaczęłam się o to modlić, a gdy miałam 70 to już o tym zapomniałam. Teraz, kiedy mam 80 lat, te rzeczy rosną na dziko, a ja nawet nie mogę przykucnąć!

Odnośnik do komentarza

Ale u nas upal. Nie ogarniam tego.
Podczytuje Was powoli, ale wybaczcie, nawet nie pamietam co chcialam napisac :P
Pisalyscie, ze dzieciaczki wisza na cycu. Ja w dzien np dzis karmilam i Mala podsypiala i co jakis czas probowalam wyciagnac cyca, az po jakims czasie juz i bylo goraco i ciezko i wyciagnelam, obudzila sie i trudno. Czuje sie jak wyrodna matka :P Na dodatek jak Wy to robicie? przeciez chociaz nawet pic trzeba. Jak tu siedziec czy lezec w jednym miejscu z godzinke jak spi?
co do mycia rak... Pracowalam w fabryce tutaj w UK i w wc nawet wywieszke zrobili na temat mycia rak, nie dosc ze mydlem, to jeszcze ciepla woda. A ile dziewczyn, z rozncyh krajow, nie mylo rak?! O matko!
Moje dziecko dzis non stop jak jest na lezaco to nogi i glowa do gory. Tak sie dzwiga! Dzis przechodzi sama siebie.
Dziewczyny ma nadzieje, ze przetrwacie te skoki.
Misia, fajnie z chrzcinami. Czasami rodzina komentuje ile to pieniedzy to to to tamto, a zapominaja ze po pierwsze to Ty placisz, a po drugie to Ty bys skakala w domu nad wszystkimi. Dobrze robisz :)
Jesli chodzi o Next to mi sie wydaje ze te ciuszki sa wieksze. A w ogole ciuszki z Polski ktore dostaje (nie Next) sa mniejsze niz te ktore tutaj kupuje. Szczerze to czasami nie wiem jakie rozmiary kupowac i staram sie trzymac tych samych marek bo latwiej trafic.
Przyjazna niezly pomysl z ta turystyczna wanienka. Mi sie wydaje, ze u nas problem lezy po stronie lezenia ;) Ona by wolala siedziec w wodzie chyba.
Niuska, a jak kapiesz w wannie? Duzo wody nalewasz? trzymasz czy sam lezy?

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

W smykolandzie są promocje na niektóre artykuły w zależności od dnia. Sylwia będzie też -7% na spacerówki, a mają również sklep online.

Również zastanawiam się nad nosiłam tula ale poczekam aż Ania przekroczy 7 kg by nie kupować dodatkowej wkładki.

monthly_2016_07/marcoweczki-2016_49790.jpg

Odnośnik do komentarza

Madika
maddalena82
Super Madika że też dołączyłaś do ćwiczących:)to teraz radę z Sylwią mamy trójkącik początkujących. No bo L&L to już para zaawansowana;)no i jeszcze nie zapominajmy o trójkącie uskuteczniającym chodakowską:)

Tak my musimy trzymac sie razem i motywowac :D Bo tak jak mowisz duet idealny juz jest na finiszu :D No a Chodakowska... O tej pani pozwolnie ze nie bede sie wypowiadac :D

Ale dziewczyny trzymam mocno za Was kciuki!!!:D

Madika podziel się opinią na temat chodakowskiej bo mnie to zaintrygowalo...

Odnośnik do komentarza

Witam mamuski. Przepraszam ze wcinam sie w dyskusje,nieproszona. Mam nadzieje ze WasZe skarbeczki zdrowe. Moj maluszek dalej w szpitalu,jest po jednej operacji. Nie wiem kiedy doczekam sie go w domku. Serce mi peka. Ale przytulam malenstwo codziennie,lubi jak go bujam i glaszcze po glowce. Rozczulam sie kiedy widze mamusie z bobaskami mysle wtedy o moim malenstwie ze on biedaczek w szpitalu ehhh.... Pozdrawiam i usciski dla dzieciaczkow najslodszych na swiecie.

Odnośnik do komentarza

Sylwia921125
maddalena82
Sylwia to jesteś moją parą do ćwiczeń :)będziemy sobie nawzajem dawać wirtualne kopy na rozpęd:)
Mateusz ślini się niesamowicie w każdej pozycji...na brzuchu faktycznie aż kałuże się robią...
Dzisiaj rano byliśmy na kontroli u fizjoterapeuty. Jak zwykle w gabinecie płakał strasznie.Dostaliśmy kolejne ćwiczenia-głównie na boczku żeby przygotować go do siadania i odzwyczaić od tego dźwigania głowy jak leży na plecach.

Dokladnie tez o tym pomyslalam :) u nas tez sie Martynka slini.
My tez mamy nowe ćwiczenia na boczku. Musze ja wyginac w rozne strony. To jest straszne. I juz ćwiczymy 40 min dziennie. To tyle co ja musze ćwiczyc. Wiec meczac wlasne dziecko sama tez musze sie pomeczyc :) M ma dzisiaj przyjsc przypilnuje Malej a ja duze sprzatanko i ćwiczenia :)


To jak dziewczyny kop na dzisiaj potrzebny czy zadanie wykonane? (jak już pisałyście to ok ale nie doczytałam jeszcze do końca:)
Nie wiem jak Ty Sylwia ale mnie te ćwiczenia na boczku strasznie ciężko się robi. Mateusz wkurza się przy nich o wiele bardziej niż przy poprzednich a do tego boję się żeby nie zrobić mu krzywdy:(no ale to chyba jak z nami- trening czyni mistrza:)
Odnośnik do komentarza

cześć dziewczyny! jestem stycznióweczka 2016. w maju chrzciłam swoją córeczkę. mam do sprzedania przepiękną sukienkę na chrzest w roz. 68 (atrakcyjna cena) w sam raz dla małej księżniczki. jakby ktoś był chętny proszę pisać na pin.col@wp.pl to poprzesyłam zdjęcia ;) ps. życzę Wam i Waszym pociechą dużo zdrowia!

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaio4plrj5rn1r.png

Odnośnik do komentarza

~przyjazna
maddalena82
~przyjazna
Ja juz dywan kupiłam :D kusicie ta Chodakowską chyba strzelę dzis Total fitness nie będę najwyżej napinać mocno brzucha :D

Ja kupuje ciuszki Next :D


Zastanawiam się czy kupić już na 74-czy nie będą za wielkie. Teraz nosi głównie 68 ale w sumie do chrzcin jeszcze miesiąc...

Tam jest dziwna rozmiarowka juz tu Ciążę pytalam o to. Ja kupiłam pajace, bodziaki i rampersy 3-6 miesięcy to jest taki większy 68. Moja córka nosi 68 a niektóre body np.na krótki rękaw juz na 74.


Dzisiaj dopatrzyłam się w tym ich sklepie że mają coś takiego jak rozmiar 68-74 i chyba takie zamówie. A ciuszki faktycznie mają śliczne- zakochałam się w kompleciku bodziak a'la biała koszula z muszką i do tego krótkie szare spodenki na szelkach. Mam nadzieję że będzie ciepło (a jak nie to trudno- na zimno też wybrałam śliczny zestaw:)
Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Ćwiczenia zrobione? Bo ja swoje zaliczyłam.

Klaudia na pewno jest Ci ciężko za każdym razem wychodząc ze szpitala, przesyłam moc uścisków dla ciebie i twojego synka! A jaką operacje przeszedł mały? Jest bardzo silny i to się liczy. Co mówią lekarze?

Odnośnik do komentarza

~misiakowata
Kalae no :) ale suuuper..fajnie Cie miec w grupie...Tosieńka jest prześliczna,te oczka i włoski..do schrupania :D

Hej

Przeoczyłam zdjęcie Tosi na fb?

Podziwiam za umiejętność bywania i tu i na fb...mi to jakoś ciężko idzie,Nikola nabiera więcej umiejętności,chciałaby już siedzieć, jak z nią ćwiczę trzymając za rączki to ta już siada i banana szczerzy ;)wiem wiem za wcześnie,nie poddaje się i nie pozwalam,

Moja teściowa to odpukać daje odpocząć od siebie,za często się nie pojawia choć mieszka za ścianą,Adaś do niej idzie to wystarczy:D szkoda tylko, że zapomina o wnuczce,a może i lepiej? Powiem, że nie lepiej bo jakby nie było co moje dzieci winne, że taką babcię mają, no nie?W niedzielę na obiedzie u mamy byliśmy,całowała mi tą moją istotkę... ciągle tylko upominać musiałam! Paliłaś? Ręce umyj, byłaś w WC ręce umyj!Ja nie wiem czy to tak trudno? dużo by opowiadać...zawsze ciąża i Madika nadrabiały teraz ja lubię poczytać co u was było słychać;)

Lilijka współczuje tego razu budzenia się aż 6 razy;( masakra nawet ja tyle się nigdy nie budziłam

Madika ja cały czas małej szyszunie uchylam i myje;)nawet nauczyłam się starszemu myć pindola tylko ciężko mi go samego nauczyć aby to robił,ma problem z skórką naciągnąć bidulek,ale wiem ,że uda nam się nauczyć w końcu;)

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
Ćwiczenia zrobione? Bo ja swoje zaliczyłam.

Klaudia na pewno jest Ci ciężko za każdym razem wychodząc ze szpitala, przesyłam moc uścisków dla ciebie i twojego synka! A jaką operacje przeszedł mały? Jest bardzo silny i to się liczy. Co mówią lekarze?


Dzień drugi zaliczony:)

Klaudia- trzymamy za Szymonka mocno kciuki:)dużo zdrówka dla Maleństwa i dla Ciebie jeszcze więcej siły. Bądźcie dzielni:*

Odnośnik do komentarza

Klaudia88
Witam mamuski. Przepraszam ze wcinam sie w dyskusje,nieproszona. Mam nadzieje ze WasZe skarbeczki zdrowe. Moj maluszek dalej w szpitalu,jest po jednej operacji. Nie wiem kiedy doczekam sie go w domku. Serce mi peka. Ale przytulam malenstwo codziennie,lubi jak go bujam i glaszcze po glowce. Rozczulam sie kiedy widze mamusie z bobaskami mysle wtedy o moim malenstwie ze on biedaczek w szpitalu ehhh.... Pozdrawiam i usciski dla dzieciaczkow najslodszych na swiecie.

Klaudia pisz ile chcesz, zawsze bedzie Ci latwiej. Moja miala operacje na przepukline w 11 tygodniu i myslalam ze mi serce peknie! Ale bylismy w szpitalu tylko kilka godzin. Nawet sobie nie wyobrazam co czujesz. Bedzie dobrze! Musi byc!

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...