Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Podczytuje Was od bardzo dawna i w końcu chyba wypadałoby się ujawnić a nie tylko podsłuchiwać-podczytywać...to przecież nieelegancko a podobno jestem dobrze wychowana;)mój łobuz to mały Mateuszek (prawda misiakowata że to piękne imię) i urodził się 07 marca. Udało się za trzecim razem bo dwie pierwsze ciąże niestety...ale do trzech razy sztuka i teraz możemy cieszyć się naszym maleństwem. A i chyba z Madiką jesteśmy sąsiadkami (bo nie pamiętam czy ktoś jest jeszcze z naszego pięknego miasta)

Odnośnik do komentarza

Ehem ehem... Ja tak po cichutku tu zaglądam...
Ostatnia moja strona to 4926 - jakoś tego nie nadrobię :'(
Ale jestem, żyję, ciut schudłam, włosy wypadają i siwieją, kręgosłup wyszedł i nie chcę wrócić - skubany krzywy jest....
Dobra, a teraz wystawiam dupkę i możecie mnie klepać - jest na tyyyyle duża że traficie :-D :-P
Przyznaję się, na fb częściej zaglądam niż tu - przeeeepraszam! Już nie będę! ;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22njw4zasudaiur.png

Odnośnik do komentarza

Bad.Woman
Ehem ehem... Ja tak po cichutku tu zaglądam...
Ostatnia moja strona to 4926 - jakoś tego nie nadrobię :'(
Ale jestem, żyję, ciut schudłam, włosy wypadają i siwieją, kręgosłup wyszedł i nie chcę wrócić - skubany krzywy jest....
Dobra, a teraz wystawiam dupkę i możecie mnie klepać - jest na tyyyyle duża że traficie :-D :-P
Przyznaję się, na fb częściej zaglądam niż tu - przeeeepraszam! Już nie będę! ;-)

No proszę proszę;)ten film na Polsacie dzisiaj to nie o Tobie?:D tam to prawdziwa bad.woman:D

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza

Ciaza316][quoteMadika
Ciaza316
Czesc kochane:) Wybaczcie, ale nie bylo mnie troche. Na pewno tesknilyscie :D taa, pewnie nikt nie zauwazyl mojej nieobecnosci
No wiec! Potrzebuje porade i gdzie najlepiej zapytac
Jakims cudem zainstalowal mi sie Windows 10. A ze ja od kilku lat noga jesli chodzi o komputery to teraz nie moge przerzucic filmikow z telefonu na komputer. Pokazuje blad. Zna sie ktos?

Uuu a jaki blad Ci wyskakuje? I jak przezucasz filmiki? Bo moze mailem sobie przeslij...


Sprawdze jutro bo juz kompa wylaczylam. Ale cos ze nie otwiera tego formatu chyba. Podlaczam kablem tel do kompa. Zawsze bylo ok, tylko teraz ten cholerny Win10. Mailem powiadasz? moze sprobuje[/quote
Może zmień program do odtwarzania w ustawieniach kompa. Bo w Windows 10 domyślnie ustawia się taki który wielu rzeczy nie chce oddtwarzać.
Odnośnik do komentarza

~przyjazna
~strunkaa
~przyjazna
~strunkaa
Moja tesciowka wygląda tak jakby ciągle się skupiala by cichaczem bąka puścić.

Hahaha to przestań ja rozpraszać :D może z kleksem pójdzie:D

Jeszcze mi obsmaruje tapicerkę :D dziekuje za g....ną robotę ;)

No fakt ...a jakby jeszcze wystąpił Skurcz Dupy ...:D masakraaaa:D

Ze skurczem dupy poszedłby kleks niczym wybuch atomowy :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

maddalena82
Podczytuje Was od bardzo dawna i w końcu chyba wypadałoby się ujawnić a nie tylko podsłuchiwać-podczytywać...to przecież nieelegancko a podobno jestem dobrze wychowana;)mój łobuz to mały Mateuszek (prawda misiakowata że to piękne imię) i urodził się 07 marca. Udało się za trzecim razem bo dwie pierwsze ciąże niestety...ale do trzech razy sztuka i teraz możemy cieszyć się naszym maleństwem. A i chyba z Madiką jesteśmy sąsiadkami (bo nie pamiętam czy ktoś jest jeszcze z naszego pięknego miasta)

Przepiekne :D i widzę historia podobna,do trzech razy sztuka i mamy nasze Cudaki :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Bad.Woman
Ehem ehem... Ja tak po cichutku tu zaglądam...
Ostatnia moja strona to 4926 - jakoś tego nie nadrobię :'(
Ale jestem, żyję, ciut schudłam, włosy wypadają i siwieją, kręgosłup wyszedł i nie chcę wrócić - skubany krzywy jest....
Dobra, a teraz wystawiam dupkę i możecie mnie klepać - jest na tyyyyle duża że traficie :-D :-P
Przyznaję się, na fb częściej zaglądam niż tu - przeeeepraszam! Już nie będę! ;-)

Klepanie pomaga na celluit :P

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Z tą krwią w kupce my się już jakiś czas borykamy. Ja po pierwszym razie jak się pojawiła od razu do lekarza pojechałam. Zaliczyliśmy szpital i w kupce znaleźli adenowirusa. Jeszcze podejrzenie alergii się pojawiło. Ja na ostrej diecie,a u Małej kupki średnio ładne były. Ostatnio się polepszyły i są w większości wzorcowe i nie wiem czy to jest powód, ale od 3 dni nie dawałam wit. K.
W przyszłym tygodniu odwiedzimy alergologa a za 2 tyg. mamy gastrologa. Po wizytach będę wiedziała więcej.

Lutówka, daj znać co u was lekarz powiedział.

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8iik408njqat.png
przepisa Agi na gofry strona 3718

Odnośnik do komentarza

Bad.Woman
Ehem ehem... Ja tak po cichutku tu zaglądam...
Ostatnia moja strona to 4926 - jakoś tego nie nadrobię :'(
Ale jestem, żyję, ciut schudłam, włosy wypadają i siwieją, kręgosłup wyszedł i nie chcę wrócić - skubany krzywy jest....
Dobra, a teraz wystawiam dupkę i możecie mnie klepać - jest na tyyyyle duża że traficie :-D :-P
Przyznaję się, na fb częściej zaglądam niż tu - przeeeepraszam! Już nie będę! ;-)

W dupe to przyjemność :-P

Odnośnik do komentarza

Ernesto
Z tą krwią w kupce my się już jakiś czas borykamy. Ja po pierwszym razie jak się pojawiła od razu do lekarza pojechałam. Zaliczyliśmy szpital i w kupce znaleźli adenowirusa. Jeszcze podejrzenie alergii się pojawiło. Ja na ostrej diecie,a u Małej kupki średnio ładne były. Ostatnio się polepszyły i są w większości wzorcowe i nie wiem czy to jest powód, ale od 3 dni nie dawałam wit. K.
W przyszłym tygodniu odwiedzimy alergologa a za 2 tyg. mamy gastrologa. Po wizytach będę wiedziała więcej.

Lutówka, daj znać co u was lekarz powiedział.

A dajesz ta 150mg, bo tam w składzie jest olej palmowy, jeden z najgorszych, moze to to, a okna ma delikatny brzuszek. W tych 25mg sa lepsze oleje.

W ogóle dziwne ze olej palmowy dali dla niemowląt.

Ja w sumie dawała 25mg, w ostatnim miesiącu 2x25mg, ostatecznie do nie kupowania 150mg zraził mnie ten olej palmowy

Odnośnik do komentarza
Gość Lutówka 2016

[quote="Ernesto"]Z tą krwią w kupce my się już jakiś czas borykamy. Ja po pierwszym razie jak się pojawiła od razu do lekarza pojechałam. Zaliczyliśmy szpital i w kupce znaleźli adenowirusa. Jeszcze podejrzenie alergii się pojawiło. Ja na ostrej diecie,a u Małej kupki średnio ładne były. Ostatnio się polepszyły i są w większości wzorcowe i nie wiem czy to jest powód, ale od 3 dni nie dawałam wit. K.
W przyszłym tygodniu odwiedzimy alergologa a za 2 tyg. mamy gastrologa. Po wizytach będę wiedziała więcej.

Lutówka, daj znać co u was lekarz powiedział.[/quote
Ja juz nie podaje wit.K bo skończyłyśmy 3 miesiące. Dzisiaj rano kupka byla taka jak zwykle. Moze to byl fałszywy alarm. Zobaczymy jeszcze kolejne i jak będzie cos nie tak to skontaktuje sie z lekarzem. Ernesto dzieki za odp.

Odnośnik do komentarza

Mój Marcin w ciągu 1.5 miesiąca przybrał 2.200 więc dużo jak na kp. Ale jadł z dwóch piersi, teraz podaję z jednej i O dziwo też się najada:)
Ja też jakoś nie umiem czytać bez nadrobienia.
Lilijka, Ja dla moich dzieciaków sama robię badania dla świętego spokoju. Ostatnio Marcin miał hemoglobine 10.3, więc podaje żelazo. Lepiej pilnować, bo lekarze nie chcą dawać bo szkoda im kasy. Z weekend zrobię dla dwójki morfologię i tsh.
Ja W środę do endo, mi waga stoi w miejscu, a jeszcze też 10 kg do zrzutu:(

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny za ciepłe przyjęcie:)my w tym tygodniu zaprzyjaźniamy się z lekarzami. W poniedziałek były szczepienia,dziś idziemy do dermatologa bo Młodemu porobiły się paskudne suche i czerwone zmiany w okolicach nadgarstków i zgięć łokciowych. Niestety oilatum i natłuszczanie domowymi sposobami nie daje rady więc wolę to skonsultować. A jutro mamy fizjoterapeutę na instruktarz ćwiczeń -Mateusz ma asymetrię i jak to lekarz określił:nieprawidłowe wzorce ruchowe tzn.za bardzo się napina. Jutro pewnie będzie największy wrzask i wyrzut w spojrzeniu...

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Ania w 1,5 miesiąca przybrała 700 g więc niuska w porównaniu do Marcina to malutko. Co prawda w normie ale na granicy. Wcześniej przybierała ok 300 g na dwa tygodnie, teraz po ok 200 g. Wychodzi 100 g na tydzień. Zapomniałam lekarce powiedzieć, że jej tata za dziecka też był zawsze na granicy niedowagi. Może to genetyczne i jak tatuś z tego wyrośnie?! Karmię ją mniej więcej co 2-2,5 h. Czasem się nie dopomina, a i tak przystawiam.
A jak takim maluszkom pobierają krew z żyły, to z której? Bo na kłucie wszystkich paluszków się nie zgodzę!

Po wczorajszym szczepieniu Ania zachowywała się jak w każdy inny dzień.
Na pneumokoki będziemy szczepić w 7 miesiącu (skończony 6 miesiąc), wtedy są dwie dawki plus trzecia przypominająca, chyba po roku. Wtedy też wypada dawka p/wzw b dla tych co nie mieli 6w1. Gdybyśmy szczepili teraz to są trzy dawki i ta przypominająca.

Poniżej zdjęcie, gdzie widać jaki dystans Ania potrafi "przebyć" by się przytulić do mamy. Także ja się mogę odsunąć a ta i tak zrobi wszystko by zaspokoić swoją potrzebę bliskości :D

monthly_2016_06/marcoweczki-2016_48964.jpg

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
Bad.Woman
Ehem ehem... Ja tak po cichutku tu zaglądam...
Ostatnia moja strona to 4926 - jakoś tego nie nadrobię :'(
Ale jestem, żyję, ciut schudłam, włosy wypadają i siwieją, kręgosłup wyszedł i nie chcę wrócić - skubany krzywy jest....
Dobra, a teraz wystawiam dupkę i możecie mnie klepać - jest na tyyyyle duża że traficie :-D :-P
Przyznaję się, na fb częściej zaglądam niż tu - przeeeepraszam! Już nie będę! ;-)

Klepanie pomaga na celluit :P

Powaznie pomaga na cellulit? Oj ale dziś mój Marcepan bedzie mnie klepal :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...