Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Ewelina gratuluje !!!!!!

Też sie zastanawiam co u Haniutka, taka cisza zapadła :(

Ja dziś cały dzień przeżywam to swędzenie :( Nie chcę myśleć, że nie mając grzybicy przez prawie 40 lat dopadła mnie tydzień przed porodem :( Boję się, ze Paulinka wyskoczy przed kuracją tego syfa :( Czy któraś rodziła z grzybkiem? Najbardziej się boję, ze na macmiror mam uczulenie i ciekawe co mi podadzą :( Wizytę mam we wtorek, jak sobie ulżyć do tego czasu?

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8iik408njqat.png
przepisa Agi na gofry strona 3718

Odnośnik do komentarza

Monimoni
A na spacery kupiliśmy taką dostawkę do wózka, fajna sprawa, polecam "podwójnym" mamom. Najgorzej, że pogoda słaba, czasem nawet mi się nie chce wyjsć z domu, wtedy otwieram okno, opatulam małą i się wietrzymy. Ale dziś tak słonecznie i jakby wiosną zapachniało, że nie wierzę mojej aplikacji pogodowej i mam nadzieję, że już z dnia na dzień będzie wiosenniej!

Czy na trzecim zdjęciu to Twoje nogi?! Jeśli tak to chciałbym mieć takie chociażby w wieku 15 lat! ;):D

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

Anorka, ja też mam od jakichś 3 tygodni taką obawę, że mi wody odejdą w czasie Mszy ;-) Dzisiaj tez się tak zastanawiałam a jeszcze ksiądz patrząc na mój wielki brzuch modlił się m.in. za matki i rodziny oczekujące potomstwa - chyba też był zdziwiony, że my jeszcze nie rozpakowani ;-)

Olka, kurcze...pijesz? Czy to słownik? (Lepiej, żeby słownik...)

Ewelina, gratulacje:-)
Barcelona - urodziłaś? Rodzisz? Daj jakiś znak sygnał :)) Niezła historia z tym metrem ;-)

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Ernesto
Ewelina gratuluje !!!!!!

Też sie zastanawiam co u Haniutka, taka cisza zapadła :(

Ja dziś cały dzień przeżywam to swędzenie :( Nie chcę myśleć, że nie mając grzybicy przez prawie 40 lat dopadła mnie tydzień przed porodem :( Boję się, ze Paulinka wyskoczy przed kuracją tego syfa :( Czy któraś rodziła z grzybkiem? Najbardziej się boję, ze na macmiror mam uczulenie i ciekawe co mi podadzą :( Wizytę mam we wtorek, jak sobie ulżyć do tego czasu?

Są inne globulki. A teraz możesz kupic maść clotrimazolum i smarować na zewnątrz. Będzie ulga.

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

~przyjazna
Ernesto
Ewelina gratuluje !!!!!!

Też sie zastanawiam co u Haniutka, taka cisza zapadła :(

Ja dziś cały dzień przeżywam to swędzenie :( Nie chcę myśleć, że nie mając grzybicy przez prawie 40 lat dopadła mnie tydzień przed porodem :( Boję się, ze Paulinka wyskoczy przed kuracją tego syfa :( Czy któraś rodziła z grzybkiem? Najbardziej się boję, ze na macmiror mam uczulenie i ciekawe co mi podadzą :( Wizytę mam we wtorek, jak sobie ulżyć do tego czasu?

Są inne globulki. A teraz możesz kupic maść clotrimazolum i smarować na zewnątrz. Będzie ulga.

Mi lekarz wypisywał Pimafucin i Nystatyne.

Odnośnik do komentarza

Ewelina gratulacje!! Barcelona kciuki wciąż zaciśnięte!!
Olka... Aparatko, młodość jednak rządzi się swoimi prawami.
Ernesto kurczę myślę że są jeszcze inne leki, misiakowata chyba nestatyne miała, Ale nie wiem czy to na grzybice...
Jak chodziłam kiedyś na NFZ do lekarza to przed każdym lekiek miałam wymaz i pod to leczenie. Prywatnie dają leki działające na wszystko od razu...

Odnośnik do komentarza

Olka gorzej - to nogi mojej mamy, ma 53 lata. A nóg to sama jej zazdroszczę, ja mam nogi po tacie, potężniejsze, moj brat ma po mamie takie zgrabniutkie kobiece - coś nie wyszło im przy zapładnianiu. Zawsze miałam kompleks w stosunku do figury mojej mamy, teraz jest grubsza ode mnie w pasie i cyckach (poza ciążą oczywiście) ale nogi ma niezmiennie superzgrabne. A jeszcze jak tyję to mi idzie w te moje nogi strasznie:/

http://www.suwaczki.com/tickers/lprkzbmhlydqtmyx.png
http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5e9sf8amqv.png

Odnośnik do komentarza

strunka7777
Same super mamusie na zdjęciach! :D
A tegoroczne maluszki cudowne slodziaki!

MamaMi, pamiętaj, ze jestesmy umówione na 16.03. :D ale bylyby jaja gdyby faktycznie mloda przyszla tego dnia na świat :)

strunka, pamietam i strasznie bym chciala. Ale u mnie nic na to nie wskazuje,:-(ani czop nie odszedl, ani skurcze nie szaleja...nic tak naprawde, oprocz ogolnego zmeczenia materiału.

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1rdnvc3liu.png

http://www.suwaczek.pl/cache/57f2833102.png

Odnośnik do komentarza

Wodę z siostra raczej nie pije :D
Szaleje dziewczyna he he

Ernesto maść clotrimazolum kosztuje pare złoty i pomoże(ja mam zawsze w domu)..ja osobiście stosuję jeszcze wodę z całym sokiem z cytryny(do picia),żeby zakwasić dziady he he zurawina tez nie zaszkodzi..tamtum rosę jak wspomniałam...
a grzybka miałam cała ciąże leczonego globulkami Nystacyny na zmianę z Clotrimazolum.
nie stresuj sie,jeszcze masz troche czasu i zdazysz wyleczyc cholerstwo..aaa i może póki co nie pierz bielizny w proszku,tylko pod kranem np.w szarym mydle..tez musze zastosować,bo tylko sie umyje i założę gatki to już czuje dyskomfort..

Wiecie co..urwałam uszczelke w kranie w kuchni..pociągneło mi się za mocno i woda zaczęła leciec nad blatem..w misce nosiłam naczynia z całego dnia do łazienki i tam myłam i spowrotem do kuchni na suszarkę..Trzy kursy byle nie dzwigać a umęczyłam sie jak prosię :D
A teraz wypróbuje przepis Agi na gofry,mam margaryne he he
no ale nie mam mixera,także lecę,bo czeka mnie "ręczna robótka" :D :D :D

Od jutra w Lidlu jakieś blendery z końcówkami róznymi za 79 zł..Minio chce kupić :) raz,że papki dla maluszka pozniej bedziemy robic ,a dwa w lato truskawki z mlekiem-czujecie to ?:D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Ciąza epidural mi wlasnie przyspieszyla rozwieranie. A na skurcze to wlasnie oksytocyna bo sama epidural wycisza skurcze. Teraz mam 9cm ... Pierwsze parcial pròbne za mną. Chcieli zobaczyc jak daje rade przec z anestezją. Ale bardzo dobrze mi poszlo, malutka juz w pierwszym etapie kanañu rodnego... Za godzine, dwie maja przyjsc i sprawdzuc czy juz 10 cm i czy moge juz rodzic w koncu :D Cláudio juz widzial czubek wlochatej glòwki... Ale mi sie chce pic ...masakra. Dzis nic nie jadlam i pic tez nie moge az do kilku godzin po ...

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nqps6ybasj0fr.png

Odnośnik do komentarza

Barcelona
Ciąza epidural mi wlasnie przyspieszyla rozwieranie. A na skurcze to wlasnie oksytocyna bo sama epidural wycisza skurcze. Teraz mam 9cm ... Pierwsze parcial pròbne za mną. Chcieli zobaczyc jak daje rade przec z anestezją. Ale bardzo dobrze mi poszlo, malutka juz w pierwszym etapie kanañu rodnego... Za godzine, dwie maja przyjsc i sprawdzuc czy juz 10 cm i czy moge juz rodzic w koncu :D Cláudio juz widzial czubek wlochatej glòwki... Ale mi sie chce pic ...masakra. Dzis nic nie jadlam i pic tez nie moge az do kilku godzin po ...

Łe to juz z górki kochana :D Dasz radę !!! Kurczę,a nawet zwilżyć ust nie możesz ???
Mówisz juz włochata głowka??i zajrzał???Podziwiam :D

Mrufka nie dziwię się..szpital nic przyjemnego a jeszcze cc..staraj się nie myśleć..pójdziesz i zaraz bedzie maluszek na piersi :D głowa do góry :)ciocie marcówkowe sa z Tobą :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Ernesto ja tez polecam ta maść clotrimazolum. Uzywalam raz przez tydzien i wszystko fajnie przeszlo :)
Nati Ty to wg bylas chudzinka w ciazy. To sie nie dziwie, ze teraz tak świetnie wygladasz i bez problemu wchodzisz w spodnie przed :)
Monimoni Twoj Ksawcio jest taki slodki jak stoi na tej podkładce :)
Niuska widzę,że coreczka tez ma swoja dzidzie :)
Uwielbiam jak wrzucacie zdjecia swoich dzieciaczkow. Sa sliczne :) do tego spacer z wozeczkiem. Moje marzenie :)
Miskowata zgadzam sie. Mi też sie teskni za jeansami, balerinami i skóra. Tylko kurcze czy wejde.
Nawet nie wiecie jaka jestem zla na ta moja chorobe. Od 4 dni leze w łóżku, pije te cholerne leki i dupa. A tak o siebie dbalam zeby nie zachorowac. No, ale jak wszyscy w domu byli chorzy to mimo unikania ich i mnie dopadlo :/
Dzisiaj w telewizji ktos jadl takie piękne czereśnie. Myslalam, ze oszaleje :) mam teraz na nie wielka ochote, ale skad je wziac :D
Barcelona biedactwo musialas sie metrem transportowac do szpitala. Dobrze, ze nie daleko. Trzymam teraz kciuki zeby szybko poszlo :*
EwelinaCzcz widzisz juz masz za soba porod. A tak sie balas ;) gratulacje :*

Mrufka bum jakbym jutro miala jechac na cc tez bym sie bala. Takze to chyba normalne uczucia. Jak juz będzie po bedziesz sie napewno cieszyc :) powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Mrufka, bidulko dasz rade. Wszystkie musimy dac! Ja tez sie stresuje. Mysl o porodzie zawsze mnie przerazala. Tak juz mam. Teraz codziennie ogladam zdjecia ze skanow, brzuszka, na tapete dalam Mala, zeby moze jakos troche skupic sie na niej. Juz sama nie wiem co robic.
Zobacz ile dziewczyn tu po cesarce i jak im szybko poszlo
Misiakowata, Ty to na tylku nie usiedzisz dlugo? :D koktajle w lato sa ekstra! Zawsze robie mleko, banan i zalezy co mam. Pycha
Barcelona, piszesz z loza? Jeju, dzielna dziewczyna!!! Jestesmy z Toba. To boli Cie cokolwiek czy wcale? I pic w ogole nie mozesz? Trzymam kciuki kochana!!!

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
Wodę z siostra raczej nie pije :D
Szaleje dziewczyna he he

Ernesto maść clotrimazolum kosztuje pare złoty i pomoże(ja mam zawsze w domu)..ja osobiście stosuję jeszcze wodę z całym sokiem z cytryny(do picia),żeby zakwasić dziady he he zurawina tez nie zaszkodzi..tamtum rosę jak wspomniałam...
a grzybka miałam cała ciąże leczonego globulkami Nystacyny na zmianę z Clotrimazolum.
nie stresuj sie,jeszcze masz troche czasu i zdazysz wyleczyc cholerstwo..aaa i może póki co nie pierz bielizny w proszku,tylko pod kranem np.w szarym mydle..tez musze zastosować,bo tylko sie umyje i założę gatki to już czuje dyskomfort..

Wiecie co..urwałam uszczelke w kranie w kuchni..pociągneło mi się za mocno i woda zaczęła leciec nad blatem..w misce nosiłam naczynia z całego dnia do łazienki i tam myłam i spowrotem do kuchni na suszarkę..Trzy kursy byle nie dzwigać a umęczyłam sie jak prosię :D
A teraz wypróbuje przepis Agi na gofry,mam margaryne he he
no ale nie mam mixera,także lecę,bo czeka mnie "ręczna robótka" :D :D :D

Od jutra w Lidlu jakieś blendery z końcówkami róznymi za 79 zł..Minio chce kupić :) raz,że papki dla maluszka pozniej bedziemy robic ,a dwa w lato truskawki z mlekiem-czujecie to ?:D

Dziewczyny dziękuję za porady :)

Misiakowata kupię jutro ten Clotrimazolum i Tantum rosa. Bieliznę mam wygotowaną w pralce i prasowaną z parą. Póki co w domu nie nosze bielizny i wietrzę :D
Co do sprzetu z lidla mają tanie i dobre rzeczy. Ja mam wypiekacz chleba i jestem bardzo zadowolona. Poluję też na taki blender do smoothie, i maszynkę do szatkowania warzyw. Widziałam tylko raz i jak byłam po pracy to tylko wspomnienie zostało. Od jutra w lidlu mają być też nawozy do strorczyków - polecam.

Ja też już nie mogę się doczekać noszenia normalnych ubrań, choć nastawiam się, że po ciąży trochę ponosze jeszcze spodnie ciążowe (mam gumowane rurki). W sumie to wchodze w biodrówki sprzed ciąży, w udach nie przytyłam, jedynie brzuszek i boczki. Najbardziej tęsknię za normalnymi kurtkami, marynarkami i koszulami :D W życiu tak długo w bluzach dresowych nie chodziłam (ja wogóle mało bluzy nosiłam :P )
mufka strach ma wielkie oczy. Zobaczysz szybko będzie po, a radość z tulenia dzieciątka wszystko Ci wynagrodzi :D

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8iik408njqat.png
przepisa Agi na gofry strona 3718

Odnośnik do komentarza

MamaMi u mnie tez cisza jak makiem zasiał. Miałam takie pyk choćby bańka z wody czy coś... Ale nic więcej się nie działo oprócz pobolewania brzucha w dziwnych miejscach.

Jutro gin - zobaczymy co powie.

Trochę mnie martwi, że brzuch mnie kuje w dziwnych miejscach i to, że mała jak idę spać wierci się jak nigdy dotąd i czuję wtedy jeszcze bardziej kłucie w pewnych miejscach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...