Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Haniutek
Kamilla dasz rade przeciez nie beda trzymac Cie tyle co mnie;) ja sie pocieszam ze pojutrze juz porod;)
KotkaB ja dzis z szatanem o moja dusze sie klocilam bo niby umarlam przy porodzie.obudzilam sie bo normalnie glosno sie modlilam...kolezanka myslala ze gadam przez tela.No jasne mialam polaczenie miedzymiastowe " wal do sznura"( dla tych co wiedza skad to cytat)

Lucek z Polakami już tydzień pije :D
straszny sen :)dzieki..nadal nie spie..ale to bardziej z przejecia..
KotkaB u Ciebie w domu??Fuck daj adres ,wpadam :)

Kamilla nadal myslami przy Tobie :D

Aga bedzie lepiej..Pawelek musi sie przyzwyczaic do domku :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
Haniutek
Kamilla dasz rade przeciez nie beda trzymac Cie tyle co mnie;) ja sie pocieszam ze pojutrze juz porod;)
KotkaB ja dzis z szatanem o moja dusze sie klocilam bo niby umarlam przy porodzie.obudzilam sie bo normalnie glosno sie modlilam...kolezanka myslala ze gadam przez tela.No jasne mialam polaczenie miedzymiastowe " wal do sznura"( dla tych co wiedza skad to cytat)

Lucek z Polakami już tydzień pije :D
straszny sen :)dzieki..nadal nie spie..ale to bardziej z przejecia..
KotkaB u Ciebie w domu??Fuck daj adres ,wpadam :)

Kamilla nadal myslami przy Tobie :D

Aga bedzie lepiej..Pawelek musi sie przyzwyczaic do domku :)

Tak u mnie w domu. Wpadlas na kawę i nagle zaczelas rodzić :-D mega sen. Jak wstałam to aż śmiałam się :-D. A mąż strasznie dziwnie patrzył na mnie i pytał się czy dobrze się czuje :-D

Aga moja siostra też tak miała że jak wróciła z małym ze szpitala do domu to strasznie płakał a ona nie mogła go uspokoić przez dłuższy czas. Nie pomagało karmienie ani nic. Ale później zasnął i tylko na jedzenie raz w nocy się obudził.

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgenypzflnq.png

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Haniutek
Kamilla dasz rade przeciez nie beda trzymac Cie tyle co mnie;) ja sie pocieszam ze pojutrze juz porod;)
KotkaB ja dzis z szatanem o moja dusze sie klocilam bo niby umarlam przy porodzie.obudzilam sie bo normalnie glosno sie modlilam...kolezanka myslala ze gadam przez tela.No jasne mialam polaczenie miedzymiastowe " wal do sznura"( dla tych co wiedza skad to cytat)

Mój ulubiony skecz!

Noo Kamilla 7 marca to fajna data :) jeszcze trochę i Tosia będzie z Tobą! Uff dobrze, że się samo zaczęło!
Tak jak dziewczyny napisały, jeśli stresujesz się dwójką (jak ja!) poproś o czopek chociaż.

Józefina gratuluję!

Leniwiec to kiedy urodzę?

Odnośnik do komentarza

~Leniwieccc
kamillla
Leze juz na przedporodowej, 2os ze mna. Kacper pojechal do domu, jak sie akcja zacznie to przyjedzie. Ale jestem wkurwiona i płakać mi się chce... Zdążyłam zjeść McDonalda przed tym szpitalem..

Toz mowilam, ze rodzic bedziesz, a ta na maca !;) a na powaznie, tosie ciesz, ze skorzystalas jeszcze sobie przed kp :))
O oczyszczanie sie nie martw, ja tez jakiegos super nie mialam, a parlam 3,5 h i nic nie popuscilam. Wiec nie mysl o tym. Niektorym zwieracze i po lewatywie puszczaja ! Jestem z Toba myslami ! Bedzie dobrze :)))))
Komus jeszcze cos przewidziec? 5 zl za przepowiednie!;) te kilka min spoznienia- kto by liczyl !

Kiedy zajde w następną ciążę? :D kuzwa jakbys trafiła to i 50 bym Ci dała!! :D :D

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

magdalenka85
A mam jeszcze pytanko do Was, kończy mi się zwolnienie dziś i czy muszę koniecznie mieć zwolnienie od swojego gin czy rodzinny też może wystawić? nie uśmiecha mi się jechać kupę kilometrów

Ja raz chciałam wziąść L4 u rodzinnego (bo mój ginekolog wziął niespodziewany urlop), to mi babka w rejestracji powiedziała, że powinnam dostać, ale raczej da na krótki okres i nie będzie 100 % płatne, tylko zwykłe L4 80 % płatne.
I poszłam do innego ginekologa prywatnie.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72290.png

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Mi na początku ciąży rodzinna wypisała L4 ciążowe 100% na 14 dni tylko na podstawie badania beta hcg. I powiedziała ze bez problemu w trakcie ciąży mogę do niej przychodzić i będzie wypisywała. Czyli odrobina dobrej woli i można. :-)

Odnośnik do komentarza

kamillla
Ja pierdacze. Oszaleje.. Juz leci mi oksytocyna. Aga tylko ta jedna strzykawe dostałaś?? Czy jak

Kamilla spokojnie. Na Karowej tez tyłek na basen rozkrok i octanisept. Żenujące...
U mnie było 20 h bez rozwarcia... I tak to wyszło...
Teraz z mała jestesmy w sali i jak sie wczoraj okazało ma żółtaczkę. Dziewczyny co ja tu mam.. Ten oddział żyje po 20 ... Dzieci płaczą moja tez. Musi lezec w łóżeczku woli ze mną... Rzuca sie przy piersi i ja z tym szwem głupieje nie wiem czy mam ja karmić cyckiem czy odpuścić na mm. Teraz bidulka odsypia noc. A u mnie sie zaczęły obrzęki nóg rak... Jak w ciazy nic tak teraz wyglądam strasznie.

My chcemy juz do domku

Odnośnik do komentarza
Gość Leniwieccc

Lilijka87
Haniutek
Kamilla dasz rade przeciez nie beda trzymac Cie tyle co mnie;) ja sie pocieszam ze pojutrze juz porod;)
KotkaB ja dzis z szatanem o moja dusze sie klocilam bo niby umarlam przy porodzie.obudzilam sie bo normalnie glosno sie modlilam...kolezanka myslala ze gadam przez tela.No jasne mialam polaczenie miedzymiastowe " wal do sznura"( dla tych co wiedza skad to cytat)

Mój ulubiony skecz!

Noo Kamilla 7 marca to fajna data :) jeszcze trochę i Tosia będzie z Tobą! Uff dobrze, że się samo zaczęło!
Tak jak dziewczyny napisały, jeśli stresujesz się dwójką (jak ja!) poproś o czopek chociaż.

Józefina gratuluję!

Leniwiec to kiedy urodzę?

Daj piataka to Ci powiem;) nie no...mysle, ze urodzisz 11-ego :-D

Kamila, popros o prysznic. Ja mialam 1 cm bardzo dlugo a po dwoch prysznicach - 4. Po kolejnym-6! Naprawde to pomaga rozkrecic skurcze i rozwarcie. Ale moze ta oksy da rade. Tylko sie wyluzuj, bo mozesz miec silniejsze te bole teraz... I mysl o Tosi. Ona niedlugo z Toba bedzie!!!
Olcia, to chyba jednak skurcze. Mierz sobie czas od poczatku jednego po pocz kolejnego. Ja bym nie jechala na ip dopoki wody nie odejda albo skurcze nie beda regularne co 5 min. Jednak szpitalne warunki moga powolnic akcje... Ja czekalam noc od skurczow ...

Odnośnik do komentarza

Jozefina gratulacje :-)
Kamila jeju, juz niedlugo :-)
Olcia jedz na ip to zobaczysz co Ci powiedza.
U mnie nocka okropna. Moja Mala tak sie ostatnio rusza czesto, ze nie moglam zasnac przez jakies 3 h, a ja w nocy nie wiem co ze soba zrobic. Rano tez juz sie obudzilam jak wkoncu zasnelam. Jestem zla na siebie, ze bylam zla na Mala. Teraz bedzie taki dupny dzien. Dobrze ze chociaz z kolezanka sie dzis zobacze.
Ide czytac dalej

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...