Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ernestoo

Olija
Ernesto a moze moglabys wkleic sobie nad suwaczkiem liste marcoweczek bo teraz Ty sie nia opiekujesz a Zu2ia teraz Mamą na pelnych obrotach i rzadziej bywa? Albo jakas Marcoweczka z terminem na konoec marca co by bylo pewne ze lista sie bedzie przewijac?!

Tez nad tym myslalam, ale z komorki nie mam jak. Jak wroce opanuje tabelke.

Odnośnik do komentarza

Aniołek_nocy
Jejku jaki wysyp rodzących:-) powodzenia dziewczyny ;-)
My dziś po wizycie u lekarza rodzinnego z Antkiem, szczepionki bierzemy 5w1 i pneumokoki i obie mamy za darmo ze względu na wcześniactwo Antka. W piątek idziemy raz jeszcze skontrolować wagę i wtedy zdecydujemy kiedy szczepimy. A we wtorek mamy bioderka. No i moj maluch nie potrzebuje rehabilitacji, neurologa ani endokrynologa. Więc tylko mamy kontrole kardiologiczną, okulistyczną słuchu, bioderek no i z racji wcześniactwa co 3 miesiące u neonatologa.
Ola a jak ty masz z Mają?

Ja nawet nie wiem czy mamy darmowe, dowiem się we wtorek, wtedy też będę musiała Majke na czwartek zarejestrować na szczepienie, jeśli będzie możliwość też darmowych to skorzystam :)

Ja dostałam do poradni rehabilitacji skierowanie tylko profilaktycznie, bo tak to też nie potrzebuje. Oprócz tego to bioderka jaszcze dwa razy, okulista jeszcze dwa razy no i laryngolog, Ci jakiś czas też rodzinny :)
Do kardiologa ani neonatologa nie mamy iść.:)
Ile trzeba mieć kg żeby można było zaszczepić?

Madika gratulacje ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...