Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

KasiaMamusia
Ernesto bardziej wodnista jest,już nawet poczytałam o objawach porodu trochę, wiecie wiem,że to moja druga ciąża, ale z Adasiem tak nie miałam i jakby wszystko przeżywam jakbym pierwszy raz w ciąży była :D

Witam w klubie. Też tak, mam jakbym była zielona i muszę sobie wszystko odświeżyć. Nawet to, jak było z objawami zbliżającego sięporodu przy pierwszym bąblu i czy teraz jest inaczej...
Normalnie płaskostopie mózgu.
A teraz panikuję, czy będę wiedziała jak pielęgnować itp...

Odnośnik do komentarza

KasiaMamusia
misiakowata30
Kasiamamusia termin mamy ten sam..zaciskamy nózki :)

No wiem właśnie, jutro z nogami w górze na bank,bo się wystraszylam dzisiaj trochę,że za wcześnie, mój też mnie wyzywa jak coś robię a leżeć powinna,a nie hip hura bo ja dam radę, ale my to chyba już tak mamy :D
A złość na starego już mi przeszła nie umiem się długo zloscic to i się uspokoilam,za 1h mogę iść spać jak małemu inhalacji zrobię ,dobrze że na spiaco i na boku mi się udaje
Bo musimy mieć 37tc skończony aby było bezpiecznie nie?

dokładnie jak mówisz Kasiu..Niby juz można,ale jakoś wolałabym poczekać..stres mniejszy potem..mama moja też mówi,żeby jeszcze z 2 tyg poczekać :D

Teraz jak położna kazała sie oszczedzac to wiesz takie przyzwolnenie dla siebie samej..a nie jak zawsze myslenie,ze moj pracuje,robi zakupy a ja wiesz..

włączam "położną" i chyba lulu zaraz..zmeczył mnie ten dzień coś..byle mi sie za bardzo myslenie nie wlaczalo bo nocka z głowy..

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

strunka7777
Kurka wodna, mózg na ścianie... Znów coś mi się pomyrdało z dodawaniem postów.

Chciałam napisać, że podobno są jakieś ćwiczenia czy pozycje na to, by dzieciątko się obróciło głową w dół (bez ingerencji przez powłoki brzuszne). Gdzieś takie coś czytałam.

Moj gin mowil zeby pod pupe podlozyc poduchy i tak lezec. A Kamilli chyba zeby na lewym boku lezec :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Madika
strunka7777
Kurka wodna, mózg na ścianie... Znów coś mi się pomyrdało z dodawaniem postów.

Chciałam napisać, że podobno są jakieś ćwiczenia czy pozycje na to, by dzieciątko się obróciło głową w dół (bez ingerencji przez powłoki brzuszne). Gdzieś takie coś czytałam.

Moj gin mowil zeby pod pupe podlozyc poduchy i tak lezec. A Kamilli chyba zeby na lewym boku lezec :D

mi ogólem powiedzial zeby na boku tylko lezec. zreszta dopoki moglam to lezalam jak chcialam, teraz mnie zatyka i praktycznie tylko lewy bok wchodzi w gre

Odnośnik do komentarza
Gość Katie 81

Witam ponownie wszystkie mamusie :-)
Na początku (od str. 4) udzielałam się na forum marcóweczek 2016 pod nikiem: Katie 81.
Z powodu strasznych wymiotów w lipcu i sierpniu musiałam zaprzestać :-( (wystarczyło, że delikatnie podniosłam głowę z poduszki- a toaleta była moja).
Od tamtej pory nadrabiam forum i nie ukrywam, że jesteście dla mnie ogromną podporą.
Termin mam na 16 marca- ale tak jak 4 lata temu przy Zuzi, teraz też będzie cc- czekamy na Bartusia. Wstępnie cc mam umówione na 03.03. ale nie wiem jak dotrwam, bo takie mam problemy z oddychaniem :-(
W zeszłym tygodniu przez 3 dni leżałam w szpitalu i przyjmowałam sterydy na płucka. Wtedy też w nocy dostałam strasznych skurczy- opanowali je dwoma kroplówkami z magnezem.
Jestem w 35t i 5d.
Gratuluję wszystkim rozpakowanym mamusiom i trzymam kciuki za szybkie i bezbolesne porody nowych mam ;-)

Odnośnik do komentarza

Madika
strunka7777
Kurka wodna, mózg na ścianie... Znów coś mi się pomyrdało z dodawaniem postów.

Chciałam napisać, że podobno są jakieś ćwiczenia czy pozycje na to, by dzieciątko się obróciło głową w dół (bez ingerencji przez powłoki brzuszne). Gdzieś takie coś czytałam.

Moj gin mowil zeby pod pupe podlozyc poduchy i tak lezec. A Kamilli chyba zeby na lewym boku lezec :D

mój gin mówił, jeżeli o obrót chodzi, to leżeć na lewym boku.

Odnośnik do komentarza

kamillla
~Leniwiecccc
W koncu zobaczylam fryzure Ernesto - baaaardzo fajna :)

Przy okazji, Kamilla, chcialam powiedziec, ze strasznie ale to strasznie podoba mi sie Teoje zdjecie profilowe. Az ciezko oczy oderwac:)))))

a dzieki ale to bylo jak bylam piekna i mloda :D teraz wylądam jak walen

hmm aż mnie leniwiec zaintrygowała, i to zdjęcie kamili poszłam poszukać, faktycznie hipnotyzuje :)
ale znalazłam jeszcze 2 leniwe koty i od razu myślę: to leniwiec :D

Odnośnik do komentarza

Co do czopu śluzowego, to mi odchodzi stopniowo, od zeszłego tygodnia. Taka gęsta, galaretowata, elastyczna, ciągnąca się wydzielina, najpierw była bezbarwna albo żółtawa. W czwartek i piątek taką miałam. Potem przerwa i wczoraj wieczorem i dziś rano była już lekko podbarwiona krwią.
Ale nie ma co się tym za bardzo przejmować, bo czop może odejść kilka godzin przed porodem, kilka dni, a czasem i kilka tygodni.
Mi już tygodnie nie grożą, co najwyżej dni, albo godziny :D

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72290.png

Odnośnik do komentarza

Ernesto
Dzięki dziewczyny, fyzura nie jest tam jakaś mega, ale jest niesamowicie wygodna no i w niej wygladam bardziej na swój wiek. Pomimo, że zmarszczki mnie omijają to rysy mi się już zmieniły na kolejną dekadę :) Wreszcie wizualnie spoważniałam :P

no muszę zaprotestować, bo nie na swój wiek, młodziej :)

wiesz niektórzy tak mają że co by nie zrobili to i tak nie będą wyglądać na swój wiek

Odnośnik do komentarza

ajka88
Jak tak radzicie dziewczyny z tym pomelo to chyba kupię.
Ja Katie braku oddechu nie mam. Jedynie zaczynają nogi siadać, jednak prawie 100 kilo swoje robi. Nie wiem kiedy ja to zrzuce.
I ta zgaga w nocy, przez nią mam uderzenia gorąca.
Ale jeszcze z dwa tygodnie, trzeba wytrzymać.

Jeżeli planujesz karmić piersią, to eaga bedzie leeeeeeciec!! Na leb i szyje. Na pewno na początku, a potem trzeba się pilnować. Takze spokojnie. Z czasem wszystko wróci do normy :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...