Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Misiuciunia ja takze mocno trzymam kciuki za Twojego Frania!!
Co do zwierzat hmm nigdy za nimi nie przepadalam i w domu bym nie trzymala, ale znam duzo ludzi którzy uwielbiaja zwierzatka i ja to szanuje. Przeciez to kazdego indywidualna sprawa
Co do sprzatania. Niestety jestem straszna pedantka i nonstop gonie ze sciereczka, miotelka czy odkurzaczem. Sama sobie szukam zajecia, ale moze przy dziecku zmadrzeje i juz wszystko w moim otoczeniu nie będzie takie idealne, ale po prostu ja uwielbiam porządek! ;-)
Dzisiaj mielismy sesje ciazowa, moze beda jakies ladne zdjecia to jak fotograf przesle to Wam sie pochwale ;-)

Odnośnik do komentarza

Aga2801 i regularne?
Mój szwagier jest walnięty i psy zamyka i na łańcuch, wieczorem strach wyjść bo dziki za stodołą latają w starym ogrodzie po warzywach kopią,ile to się prosimy to brak słów, aby psy latały, w tygodniu jak małego do przedszkola odwioze to wtedy je biedaki spuszczam bo tak to na święte nigdy by chyba nie latały,wystarczy,że każdy , nas kupi wałek siatki,my wsiadamy już jutro i kupić możemy, ale reszta to Szkoda słów, ale co tam,jedną stara długo nie pozycję,Azorek w wieku Adasia to jeszcze jeszcze...

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza

~mama77777
Kamila a może zacznie się oczyszczanie przed wielkim dniem ;-)

nie sądze. mam wrażenie ze u mnie jak zwykle będzie nie tak jak ja chce , i z tydzien po terminie sie urodzi :P

a dzis pojechalam do fryzjera z moim, i babeczka mowi pani sobie usiądzie bo jeszcze pani urodzi. usiadlam i powiedzialam ze w sumie to możliwe :D mina babek bezcenna :D

Odnośnik do komentarza

Ja mam malego pieska w domu. Ma 13 lat i jest bardzo dobrze wychowana. Zawsze jak jest glodna czy chce siku to mnie zaczepia i prowadzi. Pare razy nie bylo nikogo to załatwila sie obok kibelka :)
Ale więcej niż jednego zwierzatka bym nie chciala miec w domku. Tym bardziej jakiegoś owczarka bo duzo sprzatania przy tym jest. Takze Kamila podziwiam Cie, ze taka czystoś utrzymujesz w domu mimo, ze nikt Ci w tym nie pomaga :)
Haneczka to jest przykre, ze rodzina sie odzywa do Ciebie tylko jak cos chce :/
Ja dzisiaj dostalam karuzele do lozeczka i lezaczek i wozek ( wkoncu) dla Malej :) i znowu multum ciuszkow. Rozmiar 74 i 80. Dobrze, ze mam tyle miejsca na strychu. Bo juz mam cala szafe rzeczy chyba do 4 r.z. moj jak widzi, ze to wszystko skladuje to mi mowi, ze mam nic nie przyjmować :)
Musze je wg poprzebierac w przyszlym tyg i wyrzucić to czego nie chce. I chyba tez rozmiarowo porozkladac bo sie w tym nie ogarne.

Ja bym kupila opaski i kokardki, ale nie wiem jakie rozmiary. W sklepie nic nie ma. Macie jakies sprawdzone stronki??

I powiedzcie mi jeszcze kiedy będziecie prac i ubierac lozeczko dla Maleństwa? ? Bo ja mam baldachim i najlepiej chyba jak najpozniej zeby kurzu nie zbieral nie? ?

Odnośnik do komentarza

KasiaMamusia
Aga2801 i regularne?
Mój szwagier jest walnięty i psy zamyka i na łańcuch, wieczorem strach wyjść bo dziki za stodołą latają w starym ogrodzie po warzywach kopią,ile to się prosimy to brak słów, aby psy latały, w tygodniu jak małego do przedszkola odwioze to wtedy je biedaki spuszczam bo tak to na święte nigdy by chyba nie latały,wystarczy,że każdy , nas kupi wałek siatki,my wsiadamy już jutro i kupić możemy, ale reszta to Szkoda słów, ale co tam,jedną stara długo nie pozycję,Azorek w wieku Adasia to jeszcze jeszcze...

jak dziki, to wez ustrzel jednego to przyjade i odbiore :D

nie no dla mnie na lancuchu to masakra. jak bylam mala mielismy kajtka, staruszek na lancuchu caly czas. ogólnie tak szkoda mi go bylo zawsze. ten wzrok taki smutny... no i ten nasz duzy pies co teraz mamy, ma 13lat juz i bardzo dobrze sie trzyma, wiec widze roznice miedzy psem trzymanym na lancuchu, ktory byl tylko szczepiony, a teraz z tym naszym sie jezdzi do weterynarza ze wszystkim... jest roznica mega

Odnośnik do komentarza

Sylwia921125
Ja mam malego pieska w domu. Ma 13 lat i jest bardzo dobrze wychowana. Zawsze jak jest glodna czy chce siku to mnie zaczepia i prowadzi. Pare razy nie bylo nikogo to załatwila sie obok kibelka :)
Ale więcej niż jednego zwierzatka bym nie chciala miec w domku. Tym bardziej jakiegoś owczarka bo duzo sprzatania przy tym jest. Takze Kamila podziwiam Cie, ze taka czystoś utrzymujesz w domu mimo, ze nikt Ci w tym nie pomaga :)
Haneczka to jest przykre, ze rodzina sie odzywa do Ciebie tylko jak cos chce :/
Ja dzisiaj dostalam karuzele do lozeczka i lezaczek i wozek ( wkoncu) dla Malej :) i znowu multum ciuszkow. Rozmiar 74 i 80. Dobrze, ze mam tyle miejsca na strychu. Bo juz mam cala szafe rzeczy chyba do 4 r.z. moj jak widzi, ze to wszystko skladuje to mi mowi, ze mam nic nie przyjmować :)
Musze je wg poprzebierac w przyszlym tyg i wyrzucić to czego nie chce. I chyba tez rozmiarowo porozkladac bo sie w tym nie ogarne.

Ja bym kupila opaski i kokardki, ale nie wiem jakie rozmiary. W sklepie nic nie ma. Macie jakies sprawdzone stronki??

I powiedzcie mi jeszcze kiedy będziecie prac i ubierac lozeczko dla Maleństwa? ? Bo ja mam baldachim i najlepiej chyba jak najpozniej zeby kurzu nie zbieral nie? ?

no Sylwia ten baldachim to chyba jak bedziesz w szpitalu niech mąz zalozy. ja jeszccze nie mam poscieli. musze kupic... i baldachim tez

Odnośnik do komentarza

kamillla
hehe kalae w sumie to za 2 dni moge zrobić zdjęcie klakow psa na schodach, wtedy napewno stwierdzisz ze jednak jest potrzeba :D w moim przypadku

Nie trzeba, wierze ze tak masz. Ja bym zwyczajnie nie mogla trzymac psa w domu.

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Aga2801
Dziewczyny już 4 dziwny skurcz czuje ale tylko dół brzucha mi się spina

Aga ja mam to samo co któraś nockę, po kilka takich i zdarzy się w ciągu dnia. Właśnie tylko dół brzucha. Dr.mówił ze normalne ..

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

KasiaMamusia
Aga2801 i regularne?
Mój szwagier jest walnięty i psy zamyka i na łańcuch, wieczorem strach wyjść bo dziki za stodołą latają w starym ogrodzie po warzywach kopią,ile to się prosimy to brak słów, aby psy latały, w tygodniu jak małego do przedszkola odwioze to wtedy je biedaki spuszczam bo tak to na święte nigdy by chyba nie latały,wystarczy,że każdy , nas kupi wałek siatki,my wsiadamy już jutro i kupić możemy, ale reszta to Szkoda słów, ale co tam,jedną stara długo nie pozycję,Azorek w wieku Adasia to jeszcze jeszcze...

Do czasu, aż ktos go podpiernuczy za te łańcuchy i psy mu zabiorą. I dobrze by zrobili ..

Odnośnik do komentarza

~przyjazna
KasiaMamusia
Aga2801 i regularne?
Mój szwagier jest walnięty i psy zamyka i na łańcuch, wieczorem strach wyjść bo dziki za stodołą latają w starym ogrodzie po warzywach kopią,ile to się prosimy to brak słów, aby psy latały, w tygodniu jak małego do przedszkola odwioze to wtedy je biedaki spuszczam bo tak to na święte nigdy by chyba nie latały,wystarczy,że każdy , nas kupi wałek siatki,my wsiadamy już jutro i kupić możemy, ale reszta to Szkoda słów, ale co tam,jedną stara długo nie pozycję,Azorek w wieku Adasia to jeszcze jeszcze...

Do czasu, aż ktos go podpiernuczy za te łańcuchy i psy mu zabiorą. I dobrze by zrobili ..

sam by się ten szwagier na łańcuchu uwiązał.

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Ja kocham zwierzaki a najbardziej psy :-) od małego z nimi wychowana jestem i to w mieszkaniu tyle ze dużym. Pies szczęśliwy i ja też. Czasem są mądrzejsze od ludzi ..
Wychodzi trzy razy dziennie, raz na dlugiii spacer.
A jak jest za dlugo poza domem to serio zaczyna ryczeć ze chce do domu do swojego łóżka.

Odnośnik do komentarza

U mojej babki tak traktują psy. Masakra. Najpierw biorą a potem jesc nie daja. Wszyscy dokarmiamy siedzi tez. Ostatnio jeden duzy pogryzl budę pourywal deski i byla cala rozwalona. To sąsiadka powiedziala, ze jak nie zapewnia temu psu godnych warunkow to zadzwoni na nich. I potem moj byl po bude u znajomego.
Jedna suczka miala male to jak raz im dalam tak ciagle uciekaly z domu do nas bo glodne. Mialy takie duze brzuszki. Udalo nam sie je oddac do nowych domow. I okazalo sie, ze maja w tych brzuszkach ogromne robaki. W jakich one musialy warunkach zyc :/ nie wiem bo mimo to, ze mieszkam obok nie chodze tam juz 8 lat bo sa glupi jak moj stary. Wkoncu jego rodzina....

Aga mam nadzieje, ze sie skurcze uspokoja. Ale poki nie zajmuja calego brzucha to chyba nie ma co sie martwic. Niech Pawełek poczeka jeszcze te 4 dni :)

Odnośnik do komentarza

Aga, a moze rodzisz ? :D

Misiunciunia,przykro mi strasznie:( ale staraj sie myśleć pozytywnie. Pracując na oiomie dziecięcym,mogę Cie tylko pocieszyć i zapewnić,że maluch ma najlepsza opiekę i wszyscy walczą o niego mocno:) nawet jesli bedzie trzeba zoperować,to tylko dla jego dobra i po operacji wróci do siebie! Trzeba być dobrej myśli, do niego!:*

U nas byli znajomi,dostaliśmy słodkie"imprezowe" body dla malej :) śliczny turkusik ze srebrnym sercem na brzuszku:)
A zaraz chyba ide spać,bo juz padam na oczy.
Jutro musze zamówić adaptery do wózka do fotelika a tak to mąż befzie mial dyżur i dupaaa znowu caly dzień sama w domu:(

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73hdgeli2cuo5h.png

Odnośnik do komentarza

~przyjazna
Ja kocham zwierzaki a najbardziej psy :-) od małego z nimi wychowana jestem i to w mieszkaniu tyle ze dużym. Pies szczęśliwy i ja też. Czasem są mądrzejsze od ludzi ..
Wychodzi trzy razy dziennie, raz na dlugiii spacer.
A jak jest za dlugo poza domem to serio zaczyna ryczeć ze chce do domu do swojego łóżka.

a to jasne, jak sie zwierzę nauczy przyzwyczai to potem chce do swojego łóżka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...