Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

MamaMi1

A wy farbujecie? Oczywiście pochwale sie efektami:-)

Z farbowania zrezygnowałam ale chyba z lenistwa. Bo dosc szybko poszlam na l4 a potem byl etap xe wlosy fantastycznie wygladaly bez niczego nawet po kilku dniach nie mycia byly syper teraz wiem ze to kwestia hormonów byla i juz rakich cudnych teraz nie mam:/
Ale z paznokci malowania nie moglabym zrezygnować taki moj fetysz. Hybrydy usunęłam kolo listopada na amen ale maluje dalej. Przed porodem trzeba zmyć i byc soute wiec kolor mam na nogach a na dłoniach już tylko bezbarwny no bo ja juz 37tc. Wy zmywacie przed porodem?

Aga2801
O kursie chyba pierwszy świadomy skurcz miałam taki ze 20 sekund. A Angelika od razu w panikę ze jak będą co 5 minut to w samochód,to się z niej zaczęłam śmiać żeby nie zapomniała bramy otworzyć. :)

No na tym etapie to te skurcze juz beda nas nekaly. Ale swoj pierwszy świadomy tez zapamietalam no bo pierwszy wiec adrenalinka byla i sroper w rękę ;)

Kalae mi gin powiedzial ze powyzej 139/90 mam dzwonic do niego i tak samo tetno utrzymujace sie powyzej ok 110 mam dzwonic. Ale nie mowil ze mam wtedy jechac na ip. Wiec nie wiem jak to ma byc u Ciebie. Dzis 130/80 po odpoczynku?

https://www.suwaczki.com/tickers/2nn36vgcou73qeg3.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/ic529mw.png

Odnośnik do komentarza

Na szczescie juz w domu ! Na ip nie mieli argumentow, na moj "jestem umowiona na porod z Lilijka na 29.02";) no a oni "to trudno, poczekamy";)))

Oczywiscie na ip wielka kolejka, wiec zabrali mnie na ktg na oddzial porodowy:) i slyszalam maluszka jak sie darl:-) zaraz po urodzeniu:) pozniej musialam dotrzec do mojego gina, a on pracuje na oddziale polozniczym...i tam znowu ryk dzieciakow:)
Ide chyba sie zdrzemnac bo tez zapisy strasznie mnie mecza, szczegolnie, ze na poczatku, pani polozna mowi - ooo zapisal sie skurcz- czula pani ? A ja "yyyyy a to nie dziecko?";) a ona "no dobrze, to zosbaczymy za chwile :p ale na szczescie nic niepokojacego sie nie powtorzylo...:-D
Renia, jutro bede z Toba przez sen :))))

http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1654n41yi.png

Odnośnik do komentarza

to nie wiem. ja po zaufaniu jak wrócilam do domu normalnie sie zalogowalam i wszystko było ok. a wyruk dostalam, z danymi profilu

ja po porodzie pójde na zmiane fryzury :) ale do jakiejs innej fryzjerki, bo moja do ktorej zawsze chodziłam, ostatnio jak bylam to nawet mi podciac nie chciala ... powiedziała ze po ciązy.. jak rzucilam ze moze farbe.. to ze nie bo mam zbyt ladne wlosy ... wiec se pojde gdzie indziej :P

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny,
Pisze tutaj, bo również mam termin na marzec.

Mam pytanie o wymiary dzidziusia w 37tc. Na ostatnim moim usg wyszło, że Maleństwo jest o 2tyg młodsze, niż wynika to z daty ostatniej miesiączki, a bpd jest młodsze aż o 3tyg. Martwię się strasznie,zwłaszcza, że na wcześniejszych usg Dziecko było duże lub odpowiednich rozmiarów, jak na swój wiek. ..

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Ja tez farbuje włosy od początku co parę tygodni na naturalny brąz przez wzgląd na siwy odrost :D ale jest to dość delikatny krem. To juz nie te czasy ze farby jarały włosy włącznie ze skórą głowy.. I do tej pory miałam hybrydę na paznokciach, teraz zdjęłam i pozostaje odżywka i lakier ..

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

~kalae
ale się rozpisałyście, ale nie chce mi się nadrabiać.

w c&a jest promocja na przecenione rzeczy udzielany jest przy kasie rabat 50% kupiłam małe jeansy :) i wzięłam kilka wieszaków, wiec na razie mi starczy.

zastanawiam się jaki rozmiar te nasze dzieci mogą mieć na zimę, bo były kombinezony zimowe przecenione na 69zł do tego to 50%, to bym może wzieła, tylko nie wiem jaki rozmiar.

ale miałam przygodę dziś wracałam sobie autobusem do domu o tu autobus zaczął się palić :)

Zrobiłam wywiad wśród znajomych i Ernesto tez o tym pisała i kupiłam tez na przecenie kombinezon rozm 80. 10-12 miesięczne dzieci noszą w okolicach 80-86.

Odnośnik do komentarza

leniwiec_leniwiec
Na szczescie juz w domu ! Na ip nie mieli argumentow, na moj "jestem umowiona na porod z Lilijka na 29.02";) no a oni "to trudno, poczekamy";)))

Oczywiscie na ip wielka kolejka, wiec zabrali mnie na ktg na oddzial porodowy:) i slyszalam maluszka jak sie darl:-) zaraz po urodzeniu:) pozniej musialam dotrzec do mojego gina, a on pracuje na oddziale polozniczym...i tam znowu ryk dzieciakow:)
Ide chyba sie zdrzemnac bo tez zapisy strasznie mnie mecza, szczegolnie, ze na poczatku, pani polozna mowi - ooo zapisal sie skurcz- czula pani ? A ja "yyyyy a to nie dziecko?";) a ona "no dobrze, to zosbaczymy za chwile :p ale na szczescie nic niepokojacego sie nie powtorzylo...:-D
Renia, jutro bede z Toba przez sen :))))

Leniwiec dobrze ze chociaz tyle przyzwoitosci mialas zeby poczekac na Lilijke!!!:D

Ja jestem ciekawa czy na tej wozycie bede miala ktg i usg... Ciekawa jestem jak to bedzie bo to 35 tc bedzie... To i wizyta chyba jeszcze jedna powinna byc w 37 tc chyba?

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Olija
MamaMi1

A wy farbujecie? Oczywiście pochwale sie efektami:-)

Z farbowania zrezygnowałam ale chyba z lenistwa. Bo dosc szybko poszlam na l4 a potem byl etap xe wlosy fantastycznie wygladaly bez niczego nawet po kilku dniach nie mycia byly syper teraz wiem ze to kwestia hormonów byla i juz rakich cudnych teraz nie mam:/
Ale z paznokci malowania nie moglabym zrezygnować taki moj fetysz. Hybrydy usunęłam kolo listopada na amen ale maluje dalej. Przed porodem trzeba zmyć i byc soute wiec kolor mam na nogach a na dłoniach już tylko bezbarwny no bo ja juz 37tc. Wy zmywacie przed porodem?

ja hybrydy też ściągnęłam i teraz mam tylko bezbarwnym pomalowane u dłoni. A u stóp twardo czerwone mam, do cesarki pomaluję może na jakiś bardziej delikatny kolor, ale generalnie nienawidzę mieć niepomalowanych paznokci u stóp. Od liceum praktycznie mam zawsze pomalowane. Ostatnio jak zmywałam i mąż musiał mi malować, to pierwszy raz w życiu widział moje stopy bez lakieru na paznokciach :P

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73hdgeli2cuo5h.png

Odnośnik do komentarza

Agamieszka86
Cześć Dziewczyny,
Pisze tutaj, bo również mam termin na marzec.

Mam pytanie o wymiary dzidziusia w 37tc. Na ostatnim moim usg wyszło, że Maleństwo jest o 2tyg młodsze, niż wynika to z daty ostatniej miesiączki, a bpd jest młodsze aż o 3tyg. Martwię się strasznie,zwłaszcza, że na wcześniejszych usg Dziecko było duże lub odpowiednich rozmiarów, jak na swój wiek. ..

cześć ;)
No a lekarz co na to???

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

aniia
Olija
MamaMi1

A wy farbujecie? Oczywiście pochwale sie efektami:-)

Z farbowania zrezygnowałam ale chyba z lenistwa. Bo dosc szybko poszlam na l4 a potem byl etap xe wlosy fantastycznie wygladaly bez niczego nawet po kilku dniach nie mycia byly syper teraz wiem ze to kwestia hormonów byla i juz rakich cudnych teraz nie mam:/
Ale z paznokci malowania nie moglabym zrezygnować taki moj fetysz. Hybrydy usunęłam kolo listopada na amen ale maluje dalej. Przed porodem trzeba zmyć i byc soute wiec kolor mam na nogach a na dłoniach już tylko bezbarwny no bo ja juz 37tc. Wy zmywacie przed porodem?

ja hybrydy też ściągnęłam i teraz mam tylko bezbarwnym pomalowane u dłoni. A u stóp twardo czerwone mam, do cesarki pomaluję może na jakiś bardziej delikatny kolor, ale generalnie nienawidzę mieć niepomalowanych paznokci u stóp. Od liceum praktycznie mam zawsze pomalowane. Ostatnio jak zmywałam i mąż musiał mi malować, to pierwszy raz w życiu widział moje stopy bez lakieru na paznokciach :P

Niestety zmartwie Cie ale do cc tez musisz miec zmyty lakier u stop lub na bezbarwny pomalowany lub frencza...

Ja mam frencza na stopach juz i na raczkach.

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

leniwiec_leniwiec
Na szczescie juz w domu ! Na ip nie mieli argumentow, na moj "jestem umowiona na porod z Lilijka na 29.02";) no a oni "to trudno, poczekamy";)))

No! I prawidłowo!

Agamieszka86 i po co się stresować na zapas? Nasze dzieci rosną od dłuższego czasu indywidualnie. Urodzone w tym samym tc mogą mieć i 52 cm jak i 61 cm. Tak samo główka główce nierówna. Jeśli lekarz mówi, że jest ok to bym się nie przejmowała. Moja Groszka też niektóre parametry ma idealnie pośrodku wg wieku, a inne poniżej lub powyżej.

Odnośnik do komentarza

Madika
aniia
Olija
MamaMi1

A wy farbujecie? Oczywiście pochwale sie efektami:-)

Z farbowania zrezygnowałam ale chyba z lenistwa. Bo dosc szybko poszlam na l4 a potem byl etap xe wlosy fantastycznie wygladaly bez niczego nawet po kilku dniach nie mycia byly syper teraz wiem ze to kwestia hormonów byla i juz rakich cudnych teraz nie mam:/
Ale z paznokci malowania nie moglabym zrezygnować taki moj fetysz. Hybrydy usunęłam kolo listopada na amen ale maluje dalej. Przed porodem trzeba zmyć i byc soute wiec kolor mam na nogach a na dłoniach już tylko bezbarwny no bo ja juz 37tc. Wy zmywacie przed porodem?

ja hybrydy też ściągnęłam i teraz mam tylko bezbarwnym pomalowane u dłoni. A u stóp twardo czerwone mam, do cesarki pomaluję może na jakiś bardziej delikatny kolor, ale generalnie nienawidzę mieć niepomalowanych paznokci u stóp. Od liceum praktycznie mam zawsze pomalowane. Ostatnio jak zmywałam i mąż musiał mi malować, to pierwszy raz w życiu widział moje stopy bez lakieru na paznokciach :P

Niestety zmartwie Cie ale do cc tez musisz miec zmyty lakier u stop lub na bezbarwny pomalowany lub frencza...

Ja mam frencza na stopach juz i na raczkach.

na facebooku na forum widzialam, ze sporo dziewczyn nawet nie sciaga sztucznych paznokci, tylko np jeden ......

Odnośnik do komentarza

Madika
leniwiec_leniwiec
Na szczescie juz w domu ! Na ip nie mieli argumentow, na moj "jestem umowiona na porod z Lilijka na 29.02";) no a oni "to trudno, poczekamy";)))

Oczywiscie na ip wielka kolejka, wiec zabrali mnie na ktg na oddzial porodowy:) i slyszalam maluszka jak sie darl:-) zaraz po urodzeniu:) pozniej musialam dotrzec do mojego gina, a on pracuje na oddziale polozniczym...i tam znowu ryk dzieciakow:)
Ide chyba sie zdrzemnac bo tez zapisy strasznie mnie mecza, szczegolnie, ze na poczatku, pani polozna mowi - ooo zapisal sie skurcz- czula pani ? A ja "yyyyy a to nie dziecko?";) a ona "no dobrze, to zosbaczymy za chwile :p ale na szczescie nic niepokojacego sie nie powtorzylo...:-D
Renia, jutro bede z Toba przez sen :))))

Leniwiec dobrze ze chociaz tyle przyzwoitosci mialas zeby poczekac na Lilijke!!!:D

Ja jestem ciekawa czy na tej wozycie bede miala ktg i usg... Ciekawa jestem jak to bedzie bo to 35 tc bedzie... To i wizyta chyba jeszcze jedna powinna byc w 37 tc chyba?

ciekawe co na to czekanie Elizka 'powie' :) moze powie mamo ja chce do księżyca powyć

no ja miałam teraz w 37 tyg wizyte, ale o ktg nic mi nie mówił, następnawizyta ma byc w 39 tyg

Odnośnik do komentarza

Madika
kamillla
a ja jestem strasznie ciekawa ile moj zakładnik waży i mierzy ;( i tak zaluje ze nie bede miala juz zadnego usg :( a co jak moj sen sie potwierdzi i bede musiala urodzic 5kg dziecko sn :D

Dlatego jeszcze jedno usg chyba powinni Ci zrobic. No chyba ze beda szacowac na podstawie tego 3 usg....

jak zaczniesz rodzić to na pewno ci zrobia usg no chyba ze z 10cm przyjedziesz

Odnośnik do komentarza

Agamieszka nie przejmuj sie u mnie dziecko jest kilka tyg do przodu i tez bałam sie ze cos nie tak ale ze moje starsze tez były wieksze to widac tak juz musi byc. Dzieci sa rozne i jak nie wykryto zadnej nieprawidłowosci a wczesniej tez było ok nie przejmuj sie :)
Kamilla heh co to jest 5 kg kto jak nie Ty da rade:)
Ja zaraz jade na ostatnie wieksze zakupy spozywcze takie na miesiac jak zawsze a potem juz ostatni tydzien w domu:) W sobote ostatnie wyjscie bez malucha , pojade do siostruni:)
Co do paznokci to przy cc nawet frencha nie mozna w CZMP i Madurewiczu w Łodzi poza tym bizuterii w Madurewiczu tez nie zadnej. Pewnie wiecie z jakiego powodu bo pierwsza oznaka niedotlenienia sa siniejace paznokcie i lekarz musi je widziec

http://s5.suwaczek.com/201603091556.png

Odnośnik do komentarza

Agamieszka86 i po co się stresować na zapas? Nasze dzieci rosną od dłuższego czasu indywidualnie. Urodzone w tym samym tc mogą mieć i 52 cm jak i 61 cm. Tak samo główka główce nierówna. Jeśli lekarz mówi, że jest ok to bym się nie przejmowała. Moja Groszka też niektóre parametry ma idealnie pośrodku wg wieku, a inne poniżej lub powyżej.
[/quote]

Teoretycznie to wszystko rozumiem, ale jak włączam swoje "wkręcanie się", to racjonalne myślenie juz nie działa

Odnośnik do komentarza

Agamieszka86
Agamieszka86 i po co się stresować na zapas? Nasze dzieci rosną od dłuższego czasu indywidualnie. Urodzone w tym samym tc mogą mieć i 52 cm jak i 61 cm. Tak samo główka główce nierówna. Jeśli lekarz mówi, że jest ok to bym się nie przejmowała. Moja Groszka też niektóre parametry ma idealnie pośrodku wg wieku, a inne poniżej lub powyżej.

Teoretycznie to wszystko rozumiem, ale jak włączam swoje "wkręcanie się", to racjonalne myślenie juz nie działa [/quote]

a lekarz co Ci powiedzial??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...