Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, jesteśmy w domku :-)
Na szczęście alarm okazał się fałszywy, choć dobrze że pojechaliśmy... I tak:
Ktg ponad godzinę - w normie, bez skurczy.
Macica miękka,
Położenie płodu podłóżne główkowe,
Masa płodu ok 2600,
Łożysko ściana przednia,
AFI=8 (czyli za mało wód płodowych...?)
Pani doktor, kazała liczyć ruchy dziecka (tylko nie wiem ile ich być powinno), ktg raz w tygodniu, jutro muszę jechać do lekarza...
Padam na pysk!

Dziękuję Wam za słowa wsparcia :-* :-* :-* Gabrysia delikatnie się rusza, choć teraz znowu w brzuszku jest cisza... Rozumiem, że ma teraz mało miejsca ale ona zawsze w nocy dawała o sobie znać a może to przez tą małą ilość wód płodowych?
Jejku, te nerwy mnie wykończą...

http://www.suwaczki.com/tickers/l22njw4zasudaiur.png

Odnośnik do komentarza

Bad.Woman
Dziewczyny, jesteśmy w domku :-)
Na szczęście alarm okazał się fałszywy, choć dobrze że pojechaliśmy... I tak:
Ktg ponad godzinę - w normie, bez skurczy.
Macica miękka,
Położenie płodu podłóżne główkowe,
Masa płodu ok 2600,
Łożysko ściana przednia,
AFI=8 (czyli za mało wód płodowych...?)
Pani doktor, kazała liczyć ruchy dziecka (tylko nie wiem ile ich być powinno), ktg raz w tygodniu, jutro muszę jechać do lekarza...
Padam na pysk!

Dziękuję Wam za słowa wsparcia :-* :-* :-* Gabrysia delikatnie się rusza, choć teraz znowu w brzuszku jest cisza... Rozumiem, że ma teraz mało miejsca ale ona zawsze w nocy dawała o sobie znać a może to przez tą małą ilość wód płodowych?
Jejku, te nerwy mnie wykończą...

no czekałam na Twój wpis :)Cieszę się,że w domku:)
od 5-20 est prawidłowa ilość wód z tego co patrzę w necie..spokojnie..po 36 tyg ilość się zmniejsza:)

Niczym się nie martw kochana.Gabrysia może ma słabszy dzień..
nasze dzieciaczki zachowuja sie jak noworodki juz,moze śpiochała sobie zwyczajnie:)

Kamilla czego 10 kapsułek??:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Ola tak mowila polozna ze można jeść wszystko oczywiście z umiarem nie 3kg kapusty poza nabialem miodem i orzechami w pierwszym miesiącu bo to duże alergeny ... Super wieści to jak na takiego wczesniaka szybciutko do domku...
Aniolku trzymam kciuki za dobre wieści...
Moj maly troche pokopal ale delikatnie mam nadzieje ze ma taki dzien..
Dzis niespodziankę miałam zwrot za pobyt w szpitala z PZU bo jestem ubezpieczona i kartę apteczna 500zl za pobyt zawsze dołączają, akurat sie przed dla maleństwa i pozamawiam resztę potrzebnym rzeczy..
Ach te teściowe kochane hej zawsze cos wymysla...
Ja dzis melisę zaparzyłam na spanie ale niestety nie pomogla i dalej brak snu a zmęczona jestem bo dziś się najeździłam...

Odnośnik do komentarza

Oj Lalki nadrobiłam Was, spać nie mogę. W ogóle to nie wiem czy ja w psychiatryku nie jestem bo piętro wyżej jakieś harce i krzyki :D ogólnie chrapiących brak i fajne współlokatorki, tylko jedna śmierdząca owca - zatrzymali jej poród z bliźniakami które mają zespół TTTS w 30TC przywieźli helikopterem, leki w pompie a ta łajza chodzi i pali nosz kurw... a potem ryczy - no ja nie mam litości.

U nas ogólnie ok, obserwacja ciśnienie z 10 razy dziennie, ktg dwa razy i tętno z 5 razy i tablety. Wogóle jeszcze mnie kolka wzięła - niech to szlak.. już bym chciała być po.. ogólnie mi mówią że jeszcze 3-4 tygodnie, ale ja swojego prowadzącego ściągnełam i max. 2 tygodnie bo już nie daje rady eh..

Wogóle fajna lektura o Teściowych :D
Pośmiałam się hihi ;-)
Buziaki dla wszystkich mamusiek i ich pociech i mam jeszcze spakowanych :-* Tullle :-*

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsve6ydmpbaj4io.png

Odnośnik do komentarza

Madika super ten tekst o tych fundamentach!!!! Aż sobie zapisalam :D

Kotka nie przejmuj się , wiem że łatwo mówić, ale ją odkąd urodziłam, nie jestem w ciąży to prawie wcale się z Michałem nie kłoce, może też coś jest w tych hormonach, ale porozmawiaj z nim, albo wręcz przeciwnie zrób ciche 'godziny' faceci tego nie lubia :D

Musze Was nadrobić znów :)
4:30 aa ja się bawie w dojke laktatorem zamiast spac, matko :(
Dziś teściowie będą u mnie, bądźcie ze mną myślami, duchowo i w ogóle!!! :O :*

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

Bad woman super wieści!!! Sprawdzaj ruchy tylko i oby do marca! :*
Jola też dostaje za pobyt w szpitalu pieniądze :D no mama mnie jakoś grupowo? Ubezpieczała w pracy i 60 zł za dzień dostaje, już 14 dni jestem, to zawsze coś grosza dla Mai do koperty wpadnie :)
Sylwia, Kamilla chcialscie zdjęcie Mai :D :D
Fakt, duży ten banan, ale jednak.... :D

monthly_2016_02/marcoweczki-2016_43537.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...