Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Kamilla nie masz co się na zapas stresować :) Może masz po prostu akrobatę w brzuchu i układa się w jakiś dziwnych pozycjach :P
Ja mam po lewej stronie pod żebrami głowę i plecki, tyłek na dole i nogi po prawej stronie na dole mnie kopią. I tak już od dwóch-trzech tygodni.

Pooglądałam trochę te "Porody" , aż się wzruszyłam :) co prawda przewijałam tylko na akcje porodowe i na cesarkę, bo to gadanie tych ludzi na początku irytujące strasznie :P

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73hdgeli2cuo5h.png

Odnośnik do komentarza

na pocieszenie ci powiem ze ja ostatnio opieprzylam 3paczki sezamków i gdyby sie nie skonczyły, to bym nie przestała żreć :D mniam mniam

teraz sie położyłam na chwile na plecach, i juz wstac nie mogłam bo czuje ból, oddychać w pełni nie mogę cuje jakby mi mała strasznie napierała do góry

a co do porodów to faktycznie, ja też nie mogłam się nadziwić... nadal nie mogę sobie wyobrazić jak to to sie mieści w nas :D

Odnośnik do komentarza

kamillla
Misiakowata, może mati zaprostestował napychania brzuszka, co by miał wiecej miejsca na rozrabianie :)

Zu2ia właśnie na poprzedniej wizycie, lekarz moj ogladal usg- mała była ułozona posladkowo, mówi "o, bedzie ciecie" na co mu powiedziałam że czuje ze smiga i sie obraca on zze ok, zaprosil mnie na fotel, zbadal i mowi ze jest glowka w dół. dziś to samo, powiedział że głowka w dól jest. boje sie troche bo mam wrażenie, że ona dość często sie obraca, raz czuje raczki czy nozki na dole przy samym spojeniu, a raz na górze...

Położna mi mówiła ze jak ba tym etapie dziecko jest juz główką do dołu to juz raczej nie fiknie żeby być znów tyłkiem do dołu. Przekręca się ale wokół własnej osi co najwyżej. Ja jak leżę na boku to czuje jak mi w jednym czasie gmera w okolicach pachwiny i pod żebrami czyli nisko ręce a wyżej nogi (ja tak rozumuje ;-) ) albo gmera tylko w pachwinie to wtedy chyba wszystkie kończyny razem. Taka gimnastyczka :D
Tez mam te bóle okresowe chwilami, jak tylko trochę pochodze..

Odnośnik do komentarza

Jestem jakies 20 stron do tylu. Zaraz lece Wad nadrabiac :)
U mnie dzisiaj troche napieta atmosfera. Moj mąż zauwazyl dzisiaj po nocce, ze nie ma latatki i czapki ojca. A napewno widział je jak szedl do pracy. Myslalam, ze może mama przełożyla albo ktos zabral. Ale chyba ojciec w nocy byl w domu.
Najlepsze jest to, ze jak maz wychodził z mama do pracy i siedzieliśmy w salonie. To siostra zauwazyla, ze ktos sie czai po ogrodzie. I kto to byl?? Stary... teraz jesteśmy same. Kazda w swoim pokoju. Bo przecież nie jesteśmy male, ale chyba nie bede spac spokojnie tej nocy. Bo wiadome co on wykombinuje. Starsza siostra juz schizuje, ze nas podpali w nocy :D ja az tak sie nie boje, ale dziwna sytuacja. Wolalabym zeby maz byl ze mna. Narazie sobie posiedze z Wami zeby o glupotach nie myslec :)
Jestem teraz na etapie mowienia partnerowi co gdzie jest. Teraz juz wszystko ma swoje miejsce a jak czegos nie ma badz jest 5 cm dalej to juz bez mojej pomocy sie nie obejdzie :)
Ernesto ciesze sie, że juz w domku :) u mamy najlepiej :)

Odnośnik do komentarza

Widze ze nie tylko ja na witaminerze i tez hemoglobina ladna 13.8 ;) chociaz ostatnie pare dni bralam wallmark zelazo plus.
Ernesto mnie tez dzis cukry skoczyly ale to pewnie fenoterol bo rano 139 potem powyzej 160 wiec sie czepiaja ze i przez to wczesniej mnie potna buu.
Sylwia jak by co daj znac wskocze na motor i strzepe skore ojcu;) ( juz domyslam sie o jakiej skorze i trzepaniu pomysli misiakowata;) )
Ola daj znac jak sie czujesz i Majeczka.

http://s5.suwaczek.com/201603091556.png

Odnośnik do komentarza

Haniutek
Widze ze nie tylko ja na witaminerze i tez hemoglobina ladna 13.8 ;) chociaz ostatnie pare dni bralam wallmark zelazo plus.
Ernesto mnie tez dzis cukry skoczyly ale to pewnie fenoterol bo rano 139 potem powyzej 160 wiec sie czepiaja ze i przez to wczesniej mnie potna buu.
Sylwia jak by co daj znac wskocze na motor i strzepe skore ojcu;) ( juz domyslam sie o jakiej skorze i trzepaniu pomysli misiakowata;) )
Ola daj znac jak sie czujesz i Majeczka.

Haniutek, haah dobrze ze humorek nadal cie trzyma :* jak się czujesz, i co mówią lekarze?

Odnośnik do komentarza

gabi03
dotyczy głupot, uslyszane przed chwilka....
chłopczyk do dziewczynki a ja mam siusiaka a ty nie, a dziewczynka na to jak bede duza bede miała siusiaków ile bede chciała

Ha ha niezłe ;)

Kamila ja sobie przy tabletkach zapisalam jaka tabletka na jaki dzień tylko ja mam w listku ;)

Dziewczyny w szpitalach uwazajcie na siebie, niech się tam Wami i malenstwami dobrze opiekuja!

Odnośnik do komentarza

Kamilla chcieliby jeszcze z 2 tyg maluch poczekal alejak sie utrzyma tak jak teraz to tniemy bo wielkosciowo nie taki malutki . W srode kolejne usg jak dotrzymamy.
A wgl co do przekrecania sie dzieci moja corka w 37 tyg 3 razy sie obrocila.Najpierw z posladkowego na poprzeczny potem byla prawidlowo i w dniu porodu na poprzeczny w trakcie wiec bylo cc

http://s5.suwaczek.com/201603091556.png

Odnośnik do komentarza

Renatka, a czemu woli zebys w wawie rodzila, jakies konkretne powody??

haniutek to mnie pocieszyłaś, juz nie wiem co myślec. :) ale dzis chyba bede spac na siedząco. tak mi przyciska kichy że aż sie płakać momentami chce... jakoś teraz sie tak ulożyła ze napiera mi na klate w górę bardzo jakby...

haniutek Ty 32tyg jestes? i mały waży 2400, to chyba całkiem sporo?? oczywiście mógłby posiedzieć jeszcze, chodzi mi o to że ola w 35tyg urodziła majkę, i miała 1800gram :)

Odnośnik do komentarza

Haniutek
Widze ze nie tylko ja na witaminerze i tez hemoglobina ladna 13.8 ;) chociaz ostatnie pare dni bralam wallmark zelazo plus.
Ernesto mnie tez dzis cukry skoczyly ale to pewnie fenoterol bo rano 139 potem powyzej 160 wiec sie czepiaja ze i przez to wczesniej mnie potna buu.
Sylwia jak by co daj znac wskocze na motor i strzepe skore ojcu;) ( juz domyslam sie o jakiej skorze i trzepaniu pomysli misiakowata;) )
Ola daj znac jak sie czujesz i Majeczka.

to nie ja tu mam wiecznie skojarzenia tylko madika albo Leniwiec..wypraszam sobie tak :-P

Gabi hehehe nie słyszałam tego kawału:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

U mnie niestety dalej kwarantanna szpitalna i na weekend napewno nie odpuszcza a meżuś akurat jak na złość ma wolny ten weekend :-(
Nawet uczestników mojej SR nie wpuscili bo zajęcia w szpitalnej piwnicy są tylko zapomnieli powiadomić wszystkich Ja to na miejscu więc bez roznicy, meżuś wziął specjalnie urlop to chociaż chwilkę się zobaczylismy pod pretekstem szkoly:-)

Odnośnik do komentarza

betty1982
U mnie niestety dalej kwarantanna szpitalna i na weekend napewno nie odpuszcza a meżuś akurat jak na złość ma wolny ten weekend :-(
Nawet uczestników mojej SR nie wpuscili bo zajęcia w szpitalnej piwnicy są tylko zapomnieli powiadomić wszystkich Ja to na miejscu więc bez roznicy, meżuś wziął specjalnie urlop to chociaż chwilkę się zobaczylismy pod pretekstem szkoly:-)

Biedactwo :)Dobrze,ze na chwilkę sie udało:)
a co to za wirus tam panuje??tobie nic nie grozi?

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

No stwierdzila ze pod koniec ciazy to plytki szaleja i ze woli bo w wawie bym miala odpowiednia opieke gdyby te plytki rzeczywiscie spadly .. Ale ginekolodzy i z wawy i moj prowadzacy twierdza ze nie ma co sie pchac na sile do szpitala tylko czekac spokojnie i przed porodem sie okaze czy plytki spadna czy nie i wtedy oni zobacza czy do wawy rodzic czy nie ma potrzeby .. I kazdy co innego gada i wez tu kogos sluchaj

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87zbmhrylvm8oa.png
http://www.suwaczki.com/tickers/atdcx1hpk9yj3gom.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...