Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

olka135
pelka
olka135
Pelka ostatnio w ciągu 3 tygodni przytylam 4 kg! :D ale ogranczylam batony, ciastka, żelki... ;(
To chociaż nutelle mam :D

Ale łącznie jakoś śmiesznie przytyłas :) I wyjściowo leciutka :)

+13 kg! Łącznie już 66, kiedyś moja waga nie przekraczała 50 kg, a teraz ło matko, już mam ochotę zacząć chodzić na siłownię z Michałem :D

Ja przytyłam też 13... ale od wagi 69. MAm 177 wzrostu i przed ciaza przestalam cwiczyc i sie przytyło pare kg :)

Odnośnik do komentarza

olka135
pelka
olka135
Pelka ostatnio w ciągu 3 tygodni przytylam 4 kg! :D ale ogranczylam batony, ciastka, żelki... ;(
To chociaż nutelle mam :D

Ale łącznie jakoś śmiesznie przytyłas :) I wyjściowo leciutka :)

+13 kg! Łącznie już 66, kiedyś moja waga nie przekraczała 50 kg, a teraz ło matko, już mam ochotę zacząć chodzić na siłownię z Michałem :D

zazdro, moja wyjsciowa to 65 wiec wiesz :D :D

Odnośnik do komentarza

niuska_aw
jejku - leniwiec 29 dni? toż to już! U mnie dziś 60 dni

Wg ost usg, urodze 18-19 lutego;))
Ja obstawiam 19.02 lub pozniej albo w ogole na pocz.lutego;))))
No ale jak to mi kiedys gin powiedzial, jak mu oswiadczylam, ze czuje, ze nosze chlopca- "A skad Pani wie jak sie czuje jak sie nosi chlopca? Przeciez to Pani pierwsza ciaza";))
No ale ten sen z wrozka, przepowiadajaca, ze w 38 tyg moja macica bedzie plonac dal mi do myslenia;)))

http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1654n41yi.png

Odnośnik do komentarza

leniwiec_leniwiec
niuska_aw
jejku - leniwiec 29 dni? toż to już! U mnie dziś 60 dni

Wg ost usg, urodze 18-19 lutego;))
Ja obstawiam 19.02 lub pozniej albo w ogole na pocz.lutego;))))
No ale jak to mi kiedys gin powiedzial, jak mu oswiadczylam, ze czuje, ze nosze chlopca- "A skad Pani wie jak sie czuje jak sie nosi chlopca? Przeciez to Pani pierwsza ciaza";))
No ale ten sen z wrozka, przepowiadajaca, ze w 38 tyg moja macica bedzie plonac dal mi do myslenia;)))

Ja mam termin na 22.03 ale obstawiam coś koło 10 marca

Odnośnik do komentarza

Jola bardzo mi przykro, przytulam. Mam nadzieje ze ty i twój brzuch w miare łagodnie przejdziecie ten trudny czas.
Moi dziadkowie i babcie odeszli bardzo wcześnie, 17 lat temu zmarł ostatni dziadek.

Byłam dzis w przychodni na mam nadzieje ostatnim juz pobraniu krwi. Za tydzien chyba ostatnia wizyta, potem tylko 2 tyg zlecą i na stół. Jeśli data się nie zmieni to zostało mi równo 21 dni :)
Mam nadzieje ze uda mi sie jeszcze jakos pospac, dzis znów pobudka o 5.
U mnie ktg robią obowiazkowo jak ktos jest w szpitalu, a jak nie to ok. tydzien przed terminem trzeba sie zgłaszac na ktg do szpitala codziennie albo co drugi-trzeci dzien. Zalezy jak gin zleci.
A przytyłam 21 kg, to i tak lepiej niż poprzednio bo wtedy było 27 kg. Teraz dietka więc mam nadzieje ze przez te 3 tyg. nie dobije do tamtej wagi :) Startowałam od 52 kg.

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxwl6d878ytfrqp.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobryy :)

Widze ze dzis nie bylo duzych problemòw ze spaniem :)

Pelka ja tez szukalam jakiejs gimnastyki dla cięzarnych i jest tego sporo jak poszukasz na youtube :) mozesz tez poszukac w jakims fitness clubie czy organizują cos dla kobiet w ciązy:)

Lilijka rozwalasz z tym bieganiem z rękoma w gòrze:D wyobrazam tak nas sobie i pękam ze smiechu:D

Haniutek faktycznie tak jak mòwi madika moze zadzwoń do lekarza z tym bòlem?

Madika szacun za ogolenie nòg!! :D ja sie chyba podejme tengo wyzwania dzisiaj :p

Ola zazdroszcze nutelli !! Oh mamo co za bol :p tez po przytyciu ostatniego miesiąca 4kg odstawilam slodycze ... Oh cierpię bardzo z tego powodu :p

Mam dzisiaj w planach troche zycia towarzyskiego i umòwilam sie na obiad z kolezankami z pracy:D yupiii!!! :)

Potem jeszcze skorzystam i pobuszuje po jakichs sklepach z rzeczami dzidziulkowymi :)

Agua super wòzeczek! Chyba zapomnialam pochwalic... :)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nqps6ybasj0fr.png

Odnośnik do komentarza

leniwiec_leniwiec
Fajna owsianka :)
Tylko ja mam zawsze jakies obawy przed orzeszkami ziemnymi (ze uczulajace).
Co prawda, przemyce je czasem w snickersie lub pod jakas inna postacia, ale jeszcze nie odwazylam sie zjesc masla orzechowego w ciazy.
A Wy?:)
Dzis mam klucze- wyjdeeeee!
Ja zgagi nie mam, ale za to mam straszne przeboje z zoladkiem. Dzis jest lepiej. Nawet odwaze sie zjesc cos na miescie;)) wczoraj umieralam!!!
Ja tez bym pobiegala z tymi rekami w gorze, ale boje sie ze zle by sie to skonczylo;)
Wczoraj wyszlysmy (jak mnie uwolniono) do sklepu i o maly wlos nie zdemontowalam swym ciezarnym cialem czytnika do cen;)))
Jesli usg sie nie myli, i mala sie nie pospieszy ani nie spozni, to rodze za 29dni;)))
Tu to chyba trzeba zrobic chociaz jedno okrazenie ;)

Powiem tak, ja jako atopik musze uwazac co jem ale jesli tyczy sie to orzechow i kakaa to sie nie przejmuje bo nic mi nie jest. Podobno trzeba uwazac co sie je w ostatnim trymestrze tak slyszalam ale nie stosuje. Tylko przy karmieniu bede się pilnować :) Owsianka jest super, bez syropu klonowego radze tylko troche cukru i pol lyzki masla orzechowego zamiast calej. Pysznosci :)

Odnośnik do komentarza

olka135
pelka
olka135
Pelka ostatnio w ciągu 3 tygodni przytylam 4 kg! :D ale ogranczylam batony, ciastka, żelki... ;(
To chociaż nutelle mam :D

Ale łącznie jakoś śmiesznie przytyłas :) I wyjściowo leciutka :)

+13 kg! Łącznie już 66, kiedyś moja waga nie przekraczała 50 kg, a teraz ło matko, już mam ochotę zacząć chodzić na siłownię z Michałem :D

Olka ja mam podobną sytuację! Tez zawsze wazylam nie cale 50 kg a tu teraz 62! Ale juz przed ciaza przytylam ze dwa kg takze niby w samej ciązy przytylam 10 kg... Ale i tak 4 kg na miesiac moze wystraszyc :p hehh ( biegam z rękami w gòrze:p) aaaa

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nqps6ybasj0fr.png

Odnośnik do komentarza

leniwiec_leniwiec
niuska_aw
jejku - leniwiec 29 dni? toż to już! U mnie dziś 60 dni

Wg ost usg, urodze 18-19 lutego;))
Ja obstawiam 19.02 lub pozniej albo w ogole na pocz.lutego;))))
No ale jak to mi kiedys gin powiedzial, jak mu oswiadczylam, ze czuje, ze nosze chlopca- "A skad Pani wie jak sie czuje jak sie nosi chlopca? Przeciez to Pani pierwsza ciaza";))
No ale ten sen z wrozka, przepowiadajaca, ze w 38 tyg moja macica bedzie plonac dal mi do myslenia;)))

Woow leniwiec z tym snem to niezle! Mismas proroczy sen! 29dni !! Oh to juz powòd do biegania z rękami w gòrze :o :D

Ps. Witaj na wolnosci ! :p hehh

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nqps6ybasj0fr.png

Odnośnik do komentarza

Renia83
Byłam dzis w przychodni na mam nadzieje ostatnim juz pobraniu krwi. Za tydzien chyba ostatnia wizyta, potem tylko 2 tyg zlecą i na stół. Jeśli data się nie zmieni to zostało mi równo 21 dni :)
Mam nadzieje ze uda mi sie jeszcze jakos pospac, dzis znów pobudka o 5.
U mnie ktg robią obowiazkowo jak ktos jest w szpitalu, a jak nie to ok. tydzien przed terminem trzeba sie zgłaszac na ktg do szpitala codziennie albo co drugi-trzeci dzien. Zalezy jak gin zleci.
A przytyłam 21 kg, to i tak lepiej niż poprzednio bo wtedy było 27 kg. Teraz dietka więc mam nadzieje ze przez te 3 tyg. nie dobije do tamtej wagi :) Startowałam od 52 kg.

Woow Renia 21 dni ty to dopiero masz powòd do biegania z rękoma w gòrze!! :) powodzenia w tym szpitalu! Niech o ciebie dobrze zadbają!

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nqps6ybasj0fr.png

Odnośnik do komentarza

leniwiec_leniwiec
niuska_aw
jejku - leniwiec 29 dni? toż to już! U mnie dziś 60 dni

Wg ost usg, urodze 18-19 lutego;))
Ja obstawiam 19.02 lub pozniej albo w ogole na pocz.lutego;))))
No ale jak to mi kiedys gin powiedzial, jak mu oswiadczylam, ze czuje, ze nosze chlopca- "A skad Pani wie jak sie czuje jak sie nosi chlopca? Przeciez to Pani pierwsza ciaza";))
No ale ten sen z wrozka, przepowiadajaca, ze w 38 tyg moja macica bedzie plonac dal mi do myslenia;)))

macica będzie płonąć :) jakie ładne określenie, ciekawe

mi wyszło z ost usg 27luty, a na 2 prenatalnych był 1.03 więc możliwe że w lutym faktycznie :)
mnie mój M goni zebym się spakowała, a jak się dowiedział, że on też się musi spakować to stwierdził że nic nie ma do zabrania :) i musi kupić :) jakieś spodnie dresowe

Odnośnik do komentarza

justyna30 wow! klocuszek chyba będzie przy urodzeniu :) nic tylko się cieszyć z takie "malucha" :p

Leniwiec trzymałam to na swoje <30 ale w takim razie masz http://www.fanpop.com/clubs/pirates-of-the-caribbean/images/30759524/title/jack-sparrow-photo <br />
Zaraz będzie u mnie mama, zaskakujące jest to, że napisała sms z pytaniem czy może wpaść do mnie. Ciekawe jak będzie (cierpliwości Lili, cierpliwości!)...

Odnośnik do komentarza

[quote="leniwiec_leniwiec
"]Fajna owsianka :)
Tylko ja mam zawsze jakies obawy przed orzeszkami ziemnymi (ze uczulajace).
Co prawda, przemyce je czasem w snickersie lub pod jakas inna postacia, ale jeszcze nie odwazylam sie zjesc masla orzechowego w ciazy.
A Wy?:)
Dzis mam klucze- wyjdeeeee!
Ja zgagi nie mam, ale za to mam straszne przeboje z zoladkiem. Dzis jest lepiej. Nawet odwaze sie zjesc cos na miescie;)) wczoraj umieralam!!!
Ja tez bym pobiegala z tymi rekami w gorze, ale boje sie ze zle by sie to skonczylo;)
Wczoraj wyszlysmy (jak mnie uwolniono) do sklepu i o maly wlos nie zdemontowalam swym ciezarnym cialem czytnika do cen;)))
Jesli usg sie nie myli, i mala sie nie pospieszy ani nie spozni, to rodze za 29dni;)))
Tu to chyba trzeba zrobic chociaz jedno okrazenie ;)[/quote]

Ahahaha dobre to z czytnikiem i okrążeniem też:-) !! Hahaha

Udanych zakupów:-)

Ps. Później napisze fajny i szybki przepis na jabłecznik:-)

Odnośnik do komentarza

Kurcze, już te 21, 29 dni brzmi tak strasznie blisko :D u mnie dziś 50, także jeszcze troszkę :)
Mój to ostatnio się przejął tymi porodami na fb i się boi, żeby Izulka się nie wybierała nigdzie w najbliższym czasie. A z tym pakowaniem, to pewnie rzeczy dla niego tuż przed wyjściem się zapakuje, bo w kapciach i dresach chodzi na codzień. W ogóle jest parę rzeczy do zapakowania w ostatniej chwili. Właśnie kapcie, ładowarka, ja mam kilka kosmetyków, których używam na codzień i nie będę specjalnie do szpitala kupować. Ale to przecież trochę czasu jeszcze jest zanim trzeba jechać do szpitala, to się ogarnie :) tylko listę muszę gdzieś zrobić, żeby nie zapomnieć o niczym :p

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6io4p2e2irzwe.png

https://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyesqoui9t8.png

Odnośnik do komentarza

maqdallena
Hej :)
Dziś już lepsza noc, bo bez zgagi. Gdyby nie siku co ok. 1,5 godz. to było by idealnie.
Ja się wagą nie przejmuję. Zbędne kilogramy zgubi się później ;) Nie wiem ile teraz mam na plusie, dowiem się 28 stycznia na wizycie, ale dwa tyg temu było chyba +14 jak dobrze pamiętam. A startowałam z wagą 57 kg.
Lecę zupę ogórkową robić :)

U mnie dziś buraczkowa:D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...