Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

O jejku Barcelona, przykro mi. Jakaś plaga tych upadków. Ja zarówno jak Madika trzymam małego na rękach i robię kilka rzeczy na raz, i tak jak Barcelona karmię i zdarza mi się przysnąć, zwłaszcza nad ranem. Ale Hanie to dzielne dziewczynki i zniosą wszystko bez szwanku.
A mi się dziś śnił mąż Madiki. Ktoś mi go pokazywał na jakimś bilbordzie. Był pewnie modelem czy sławnym aktorem... I tak patrząc na tego przystojniaka pomyślałam, że nie dziwne że Madika nazywa go swoim mężulkiem :)

Odnośnik do komentarza

Hej :D
U okulisty ok,wszystko na razie dobrze z oczkami,tylko moga być zaczatki astygmatyzmu dziedziczne po P. Jak Mati skończy rok,to mamy skontrolować..
Jejciu po tym zakropieniu miał całe czarne źrenice i wyglądał jak ja z takimi ciemnymi :)W sumie jeszcze troszkę ma rozszerzone.

Barcelona jejcia..może warto zbadać Hanule?Choć obserwuj dalej.Ciesze się,że wesoło się bawi,pewnie jest ok.ach Claudio zły..mój P.pewnie też by był..
Ja od jakiegos tygodnia jak na spiocha chce karmić Matiego daje poduchy w nogi..Pawłowi rzucam hasło i razem sie przestawiamy..
Dwa razy zdarzyło mi się usnąć własnie z malutkim od strony zewnętrznej i sie wystraszyłam ,że może wypaść.wrrr
Całuje i tulę mamcia :*

Lilijka brawo Ty !!! :D

Madika ciesze się,że diagnozas ok.Kiedy dom domu idziecie??

Aleksandra hehe a kto wie..może mężulek Madiki to sławny Ktoś :)

Tangoya super ,że odpoczełaś mimo "bełkotu skurczowego " :D
Kochana,ja nie wiem,czy czasem Cię nie wykasowałam z grupy fb.Chyba nie wpisałaś się w post kto chce zostac przed czystką..jak cos daj znać :*sorrki

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Alesandra
O jejku Barcelona, przykro mi. Jakaś plaga tych upadków. Ja zarówno jak Madika trzymam małego na rękach i robię kilka rzeczy na raz, i tak jak Barcelona karmię i zdarza mi się przysnąć, zwłaszcza nad ranem. Ale Hanie to dzielne dziewczynki i zniosą wszystko bez szwanku.
A mi się dziś śnił mąż Madiki. Ktoś mi go pokazywał na jakimś bilbordzie. Był pewnie modelem czy sławnym aktorem... I tak patrząc na tego przystojniaka pomyślałam, że nie dziwne że Madika nazywa go swoim mężulkiem :)

:D heheh Oooo dobre :D Ale nie bede mu tego powtarzac bo jeszcze popadnie w samozachwyt i obrosnie w piorka :D hehe Moj MĘŻULEK kochany :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
Hej :D
U okulisty ok,wszystko na razie dobrze z oczkami,tylko moga być zaczatki astygmatyzmu dziedziczne po P. Jak Mati skończy rok,to mamy skontrolować..
Jejciu po tym zakropieniu miał całe czarne źrenice i wyglądał jak ja z takimi ciemnymi :)W sumie jeszcze troszkę ma rozszerzone.

Barcelona jejcia..może warto zbadać Hanule?Choć obserwuj dalej.Ciesze się,że wesoło się bawi,pewnie jest ok.ach Claudio zły..mój P.pewnie też by był..
Ja od jakiegos tygodnia jak na spiocha chce karmić Matiego daje poduchy w nogi..Pawłowi rzucam hasło i razem sie przestawiamy..
Dwa razy zdarzyło mi się usnąć własnie z malutkim od strony zewnętrznej i sie wystraszyłam ,że może wypaść.wrrr
Całuje i tulę mamcia :*

Lilijka brawo Ty !!! :D

Madika ciesze się,że diagnozas ok.Kiedy dom domu idziecie??

Aleksandra hehe a kto wie..może mężulek Madiki to sławny Ktoś :)

Tangoya super ,że odpoczełaś mimo "bełkotu skurczowego " :D
Kochana,ja nie wiem,czy czasem Cię nie wykasowałam z grupy fb.Chyba nie wpisałaś się w post kto chce zostac przed czystką..jak cos daj znać :*sorrki

Misia dobrze że z oczkami Matiego wszystko ok. A czemu w ogóle byłaś z nim u okulisty?

Odnośnik do komentarza

strunka7777
Trzymajcie kciuki za nas! Za zdrówko.
Boje się o mlodego, bo goraczkuje i ma wysypkę w dziwnych miejscach.
Pediatra obejrzała, ale... Cos mowila o wietnamce... Ze gdyby byly zmiany to do szpitala.
Nie czytam co to i nie piszcie mi prosze. Nie chce się nakręcać.

Strunka trzymam kciuki. Może to nic takiego. Tydzień temu mojej koleżanki syn miał gorączkę a na drugi dzień go wysypało. Miał wysypkę na całym ciele jak potówki. Była z nim u lekarza i stwierdził że to taka trzydniówka. Rzeczywiście po 3 dniach mu przeszło. A jeszcze wcześniej innej znajomej syn tak miał, wiec to może jakiś wirus.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie mamusie te nowe i te "stare" wraca wyrodna forumowa mamuska ;-)

Madika bardzo współczuję Ci "przygody" z Hanulka i mam nadzieję że wszystko skończy się szybciej niż sądzisz. Tulimy bardzo mocno z Tosiem :-)
U nas wszystko ok i jutro ostatni raz w tym roku idziemy na szczepienie :-) mam nadzieje ze wszystko pójdzie ok i Antek nie bedzie mocno plakal.
U nas w lubuskim też jako zalecenie poszpitalne jest kontrola oczek :-) niby chodzi o duza ilosc zachorowan na raka dna oka przez male dzieci.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ew3p8xvbj.png

Odnośnik do komentarza

Alesandra
strunka7777
Trzymajcie kciuki za nas! Za zdrówko.
Boje się o mlodego, bo goraczkuje i ma wysypkę w dziwnych miejscach.
Pediatra obejrzała, ale... Cos mowila o wietnamce... Ze gdyby byly zmiany to do szpitala.
Nie czytam co to i nie piszcie mi prosze. Nie chce się nakręcać.

Strunka trzymam kciuki. Może to nic takiego. Tydzień temu mojej koleżanki syn miał gorączkę a na drugi dzień go wysypało. Miał wysypkę na całym ciele jak potówki. Była z nim u lekarza i stwierdził że to taka trzydniówka. Rzeczywiście po 3 dniach mu przeszło. A jeszcze wcześniej innej znajomej syn tak miał, wiec to może jakiś wirus.

Ile lat maja dzieci?
Podobno na trzydniowke jest juz za stary ;) tak nam kiedys pediatra powiedzial. Poza tym trzydniowke juz przechodzil.

Odnośnik do komentarza

Madika super że z Hanulą dobrze. Kiedy wychodzicie do domu? A Ty jak się czujesz?
Strunka-zdrówka dla Młodego,będzie dobrze :-*
Barcelona-na pewno z Hanią też będzie wszystko w porządku:)
Misiakowata-to dobrze że oczka Mateuszka ok.
A mój Maluch dziś w końcu troszkę lepiej-były tylko trzy kupy i nie bolał go brzuszek tak jak wczoraj więc mam nadzieję że jesteśmy na dobrej drodze żeby się wszystko uspokoiło.
Tangoya jak przeczytałam rozmowę z Twoim Starszakiem to od razu mi się przypomina moja rodzinna historia jak to po kilkunastu dniach po urodzeniu mojego brata mama pyta się mnie jak mi się podoba itp na co ja,czteroletnia smarkulą:fajny,ale już możecie go oddać tam skąd go wzięliście:)

Odnośnik do komentarza
Gość czarna.anaa

Barcelona wspolczuje! Obserwuj córeczkę.

Tangoja świetny tekst! Mistrzostwo :)

Fajnie Misia ze mieliscie kontrole i jest ok. Naszego małego żaden lekarz okulista w okolicy nie chciał zbadać bo za mały. Wizytę w CZD mamy w listopadzie dopiero.

Strunka ja tez pomyślałam o tzw chorobie bostońskiej wysoka gorączka i wysypka na dłoniach. 2 lata temu u mnie w pracy miał kolega. Zaraził się od swojej 5 letniej córki a ona nie wiadomo skąd. Jego córka miała jeszcze wysypkę na stopach.

Odnośnik do komentarza

Maddalena hahahh dobre! :D

Alesandra dzięki :) no Hanie charakterne, rozbrykane dadzą rade :)

Lilijka grqtulacje! Ja tez chce! ...MelB powiadasz...

Madika wywolana do tablicy się pojawilam i nawet zjednoczylam w cięzkiej dolí:p

Jacaly dzien na krok Hania nie odstepowalam, obserwowalam. I chyba jej się to podobalo bo tak pogodnego i radosnego brzdąca dawno nie mialam :) Mam nadzieje ze w srodku jest z nía wszystko tak super jak na zewnątrz.

Nesquik my twoj dposob z kocem to dopiero w zimie mozemy wyprobowac teraz bysmy się ugotowaly :p hehh nawet pod przescieradlem jest za gorąco.

Misia super ze Mati ze zrowymi oczkami. My mamy pod koniec wrzesnia wizyte u okulisty bo juz prawie 6 m-cy a Hania dalej mega zezuje... Mam nadzieje ze jej się jednak unormuje z czasem...

Strunka trzymamy marcòwkowe uzdrowicielskie kciuki! Bedzie dobrze:*

Renia gratulacje za pierwszego ząbka Michasiowego! :)

No i Claudio tak jak twoj przystojniak Madika juz po paru h się uspokoil i przeprosil. A ja juz napewno od zewnetrznej strony lozka bez zastawienia poduchami, przysunietego lozeczka i na spiocha karnic nie bede... Tyle strachu się najadlam :/

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nqps6ybasj0fr.png

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
Hej :D
U okulisty ok,wszystko na razie dobrze z oczkami,tylko moga być zaczatki astygmatyzmu dziedziczne po P. Jak Mati skończy rok,to mamy skontrolować..
Jejciu po tym zakropieniu miał całe czarne źrenice i wyglądał jak ja z takimi ciemnymi :)W sumie jeszcze troszkę ma rozszerzone.

Barcelona jejcia..może warto zbadać Hanule?Choć obserwuj dalej.Ciesze się,że wesoło się bawi,pewnie jest ok.ach Claudio zły..mój P.pewnie też by był..
Ja od jakiegos tygodnia jak na spiocha chce karmić Matiego daje poduchy w nogi..Pawłowi rzucam hasło i razem sie przestawiamy..
Dwa razy zdarzyło mi się usnąć własnie z malutkim od strony zewnętrznej i sie wystraszyłam ,że może wypaść.wrrr
Całuje i tulę mamcia :*

Lilijka brawo Ty !!! :D

Madika ciesze się,że diagnozas ok.Kiedy dom domu idziecie??

Aleksandra hehe a kto wie..może mężulek Madiki to sławny Ktoś :)

Tangoya super ,że odpoczełaś mimo "bełkotu skurczowego " :D
Kochana,ja nie wiem,czy czasem Cię nie wykasowałam z grupy fb.Chyba nie wpisałaś się w post kto chce zostac przed czystką..jak cos daj znać :*sorrki

Misiakowata super ze u Matiego ok. Dobrze ze wiecie juz ze cos moze sie wydazyc i szybciej bedziecie mogli kontrolowac.

Hanula dzis juz łobuzowala tatulkowi jak zostal z nia jak ja pojechalam na chwile do domu- plakala mu caly czas. A jak przyjechalam to aniolek cala geba :D

Co do Mezulka to na pewno slawna osobistosc na forum tak jak jego mamusia :D hehe

Co do forum na fb to mozesz mnie dodac do grupy aczkolwiek ja sie raczej nie bede tam udzielac bo Wole tu :D Ale zawsze bedzie jakas alternatywa :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

strunka7777
Trzymajcie kciuki za nas! Za zdrówko.
Boje się o mlodego, bo goraczkuje i ma wysypkę w dziwnych miejscach.
Pediatra obejrzała, ale... Cos mowila o wietnamce... Ze gdyby byly zmiany to do szpitala.
Nie czytam co to i nie piszcie mi prosze. Nie chce się nakręcać.

Nigdy nie slyszalam o takiej chorobie...

Ale strunka jestem CALYM SERDUCHEM z Wami!!! Bedzie dobrze!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny współczuję Wam tych upadkowych historii..jakaś plaga na marcówkach..mój 7 miesięczny syn(teraz prawie 17 letni :D ) tez mi lądował prosto na bańkę z wysokiej sofy masakra.. Dzwonilam wtedy do lekarza to kazała tylko obserwować czy nie senny, nie wymiotuje itd no i co ważne nie dać spać przez kilka godzin..moja teraz zaczęła się obracać wokół własnej osi jak żuk leżący na brzuchu :D dzis zostawiłam ja na sypialnianym łóżku( no bo przeciez wszędzie nuda i co chwilętrzrba zmieniać pomieszczenie i dekoracje) to po bokach kołdry w rulony, jak w okopie :D ale na ta chwile jeszcze bezpiecznie.

Barcelona jak tam sytuacja ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...