Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Madika Zuzia mowila, ze nie jest w stanie tu nadrobić i postawila na fb. Ja nie uwazam, ze moje mleko jest lepsze od mm od kad moja Mala trafila do szpitala. Mowili wszyscy, ze na piersi dziecko nie choruje i gow.. prawda :/
Kamila zwierzeta same do Ciebie przychodzą. Widocznie jestes stworzona do opieki nad nimi :) a papuga cudna :)
Misia ja tesciowej 2 lata po slubie dalej mowie Pani :) nic nie zaproponowala to niech sie wypcha. Raz powiedziala,ze mam do niej mowic babciu. To jej powiedzialam, ze nie jest moja babcia :p

Odnośnik do komentarza

Przecież zu2ia i inne dziewczyny nie musza nadrabiać, ja podziwiam te co nadrabiaja, niech wpadnie napisze co u niej itd, moze przeczyta cos na bieżąco a jak nie to nie przeczyta.

Jola tez uważam ze tak bardzo ładnie wyglądasz.

Odnośnik do komentarza

~kalae
Madika
niuska_aw
U nas też rozmiar 74 na tapecie,Marcin ma 67 cm. Co to forum to rzeczywiście tu jest jak w domu, tu się wszystko zaczęło i zawsze zostanie sentyment:) Na fb łatwiej jest wejść i to ogarnąć, ale ja jestem tu i tu:)
Co do teściowej, to ja mam z moją pozytywne relacje z czego się bardzo ciszę. Pomogła mi bardzo jak wróciłam do pracy bo pilnowała Martusię, zresztą do dziś jest zawsze na zawołanie, aczkolwiek nigdy się nie narzuca, a mieszka kilka bloków dalej. Mam nadzieję że Marcinkiem też się zajmie jak wrócę do pracy. Kiedyś w życiu nie pomyślałabym że może zajmować się moim dzieckiem. Nie głupi powiedział: lepsza do opieki nad dzieckiem najgorsza babcia niż najlepsza niania:)

Ja niestety nie wiem co zrobie z Hanula... Babcie mamy pracujace. Moja mama ma taki tryb pracy ze zawsze moge ja poprosic to zostanie z mala. Nawet z dnia na dzien ale nie na stale.
O zlobku nawet nie chce myslec... A niane... hmmm.... boje sie :D Myslalam ze moze do pracy nie wroce w marcu tylko poczekam jeszcze i zachacze o wakacje... No zobacze jak to bedzie. Bo jesli ten na gorze pozwoli nam miec jeszcze dzidziusia to chce poczekac gdzies z 3 lata. Zeby Hanula odrosla i poszla do przedszkola. Zawsze to troche latwiej i w ciazy i potem z maluchem.

teściowa się nie zajmie? to przecież nie będzie babcią, zwolni się z pracy i zajmie sie Hanią, żeby być babcią, :D

Haha Kalae padlam i nie wstaje :D:D
No coz Madika teściowa nie ma wyjscia :)

Odnośnik do komentarza

~arwena 89
Hejka dziewczyny, melduję się spowrotem na forum. Moja mama była 3 tygodnie w sanatorium i nie miałam czasu nadrobić forum (na fejsa czasem zaglądałam, ale tu jest fajniej, "rodzinnie"). Miałam do ogarnięcia 3 facetów, każdy z innego pokolenia i z innymi wymaganiami :P dobrze że teściowa czasem wpadała wziąć Mikiego na spacer, bo obiadów by w domu nie było, a dziecko nie miałoby ubranek wypranych, nie mówiąc o sprzątaniu domu. Nadrobiłam w końcu zaległości :)
Nie pamiętam już wszystkiego co miałam odpisać, ale wiem że miałam pogratulować Sylwii odwagi i siły! Jesteś świetną mamą dla Martynki i dobrze że działasz z problemem męża. Miałam sąsiada, który nadużywał często, mieli wtedy małego synka, jego żona czasem w nocy uciekała do sąsiadów z dzieckiem, bo po pijaku bił. Poszedł na odwyk. Od tamtej pory nie pije, jest świetnym mężem i ojcem. Po odwyku dorobili sobie jeszcze córeczkę :) teraz dziewczyna idzie już na studia :)
Mam nadzieję że u Ciebie też będzie taki finał :)

Hej :) moj M jakby na mnie reke podniósł to ani by mu odwyk nie pomogl ani wszyscy święci... nie toleruje tego bo moj stary tlukl mame tyle lat i moim zdaniem to jest największe poniżenie jakiego kobieta moze doznac w zyciu :/

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Sylwia i super! Ja di swojej dostałam instrukcję jak chcesz to zrobię zdjęcia któregoś wiązania.

My też po szczepieniu. Ania waży 5640 g i ma 61,5 cm. Przybiera ostatnio po 200 g na dwa tygodnie. Jest na granicy normy. Za dwa tygodnie kontrola wagi jak znowu tylko tyle przybierze to dostanie skierowanie na badania (pewnie krew i mocz). Oby jednak nie :(
Co do szczepienia to polecam trzymać dziecko pionowo, tak by się maluszek mógł wtulić. Ania dzięki temu szybciej się dzisiaj uspokoiła niż jak ostatnio ją miałam poziomo.

Odnośnik do komentarza

~strunkaa
Moja tesciowka wygląda tak jakby ciągle się skupiala by cichaczem bąka puścić.

Hahaha :D
Moja patrzy na wszystkich z góry, dosłownie zadziera nosa. Ale ja tam nie mogę narzekać, bo jest całkiem spoko w porównaniu do niektórych Waszych :)
Gratuluję dużych dzieciaczków :)
Lilijka, nie martw się, na pewno nadgoni, trzymam kciuki! :)
U nas ciąg dalszy bojkotu smoczka, na spacerze musiałam z gondolki wyciągać... ech. A teraz przy cycu zasnęła a pewnie i tak się przebudzi przy przekładaniu i będę musiała rzeźbić coś. Może szumiś są radę :p

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6io4p2e2irzwe.png

https://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyesqoui9t8.png

Odnośnik do komentarza
Gość arwena 89

Madika
~arwena 89
Madika
Tangoya
Hej, czytam na bieżąco ale ostatnio jakoś brakowało weny do pisania. Dopada mnie jakieś przygnębienie, plus ciche dni z mężem.Dzisiaj mieliśmy wizytę poradni patologii noworodka. Myślałam że lekarz jakoś tak bardziej poprzygląda się Młodemu, a nie tylko osłucha i położy na brzuchu. Ale co tam, ważne że wszystko jest ok i nie musimy już więcej tam jeździć. Bartuś mega przypakował-waży 7200 przy 61cm wzrostu:)
To forum jest naprawdę super i widać jak bardzo jesteście zżyte:) Życzę Wam i sobie z całego serducha, aby przetrwało w takim składzie długie lata. Ja będąc w ciąży ze starszakiem udzielałam się na innym forum ciążowym i tam także udało się nawiącać bardzo bliski kontakt z kilkoma wrześniowymi mamami. Były wspólne spotkanie w Zakopcu. Ja nawet spotkaam się z jedna super mamą nad morzem. Ale co mogło się na początku wydawać totalnie niemożliwe, po powrotach kolejnych mam do pracy forum zaczęło pustoszeć. A potem, po kilkunastu miesiącach kompletnie ucichło :(( Ale mam nadzieję, że z tu będzie inaczej:))
Madika, możesz podać do jakiego okulisty chodzisz z Hanulką? Prywatnie czy na nfz?

My chodzimy prywatnie do dr Kingi Hadław-Durskiej na Pomorska to sie nazywa Lepszy wzrok.

M nadzieje ze nasze forum nie zamilknie :D Bo jak czesc z nas jeszcze pracowala to i tak bylo co czytac :D

Madika a ile ona bierze za wizytę w Łodzi? U mnie w Turku też przyjmuje, nawet ostatnio sobie własną przychodnię postawiła

Bierze 120 zl za wizyte. W Lodzi Hanie przyjela mi po znajomosci bo leczy cala rodzinke moja. A ja jej ufam jak zadnemu innemu okuliscie. Nie wiem jakie Ty masz zdanie o niej ale ja mam jak najlepsze.

Wiem ze w Turku bez problemu przyjmuje takie maluch jak nasze bo ma sprzet u siebie. A w Lodzi zbadala jej tylko dno oka i sprawdzila kanaliki i pokazala jak masowac.

To u nas też bierze 120zl. Słyszałam różne opinie o niej ale ja mam o niej jak najlepsze zdanie. Ona z Turku pochodzi a mój dziadek zna się z jej ojcem. ;)

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
Sylwia i super! Ja di swojej dostałam instrukcję jak chcesz to zrobię zdjęcia któregoś wiązania.

My też po szczepieniu. Ania waży 5640 g i ma 61,5 cm. Przybiera ostatnio po 200 g na dwa tygodnie. Jest na granicy normy. Za dwa tygodnie kontrola wagi jak znowu tylko tyle przybierze to dostanie skierowanie na badania (pewnie krew i mocz). Oby jednak nie :(
Co do szczepienia to polecam trzymać dziecko pionowo, tak by się maluszek mógł wtulić. Ania dzięki temu szybciej się dzisiaj uspokoiła niż jak ostatnio ją miałam poziomo.

Spokojnie. Bedzie dobrze.
Znam to z doświadczenia :) mlody u nas tez przybieral na dolnej granicy normy, przez co lekarz chcial go częściej widzieć, a z czasem zyskał na wadze.

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
Jolu bardzo dobrze wyglądasz z tą wagą, a pamiętam jak pokazywałaś zdjęcie na początku ciąży. Teraz jest lepiej moim zdaniem. A Oliwier ładniutki, no no! A tak się zamartwiałaś w ciąży o niego, że za malutki a teraz wygląda na starszego niż jest :)

W sumie 1.5msc bralam te zastrzyki i soe oplacalo:) bo zdrowiutki chlopak:)
Odnośnik do komentarza
Gość miisiakowata

Jejku jaki mega zastoj mialam...Mati sciagnal troche,ale sie denerwowal,rwal sutka,mnie w srodku az przeszywalo bolem :(
No ale nie dalam rady z placzacym,to dalam tacie,zeby sie uspokoil a ja sciagnelam z 10ml laktatorem..i tak mu P.dal..fajnie wygladali razem :)
Teraz znow po kapieli przystawulam do piersi..mleko jest ale czasem mnie zlapie ten bol w piersi..jakby ktos igle mi gruba wbil :( jeju..pierwszy raz az tak..jak juz sie zdarzylo to tylko guzki mialam ktore latwo sciagnal...
Echh..
No ale za to ja juz wykapana i maly a tatus na nocke..
Lece czytac :)

Odnośnik do komentarza

~przyjazna
~strunkaa
Moja tesciowka wygląda tak jakby ciągle się skupiala by cichaczem bąka puścić.

Hahaha to przestań ja rozpraszać :D może z kleksem pójdzie:D

Jeszcze mi obsmaruje tapicerkę :D dziekuje za g....ną robotę ;)

Odnośnik do komentarza
Gość misiakowata

Hehhehehhehhehehehehe Strunko mojaś guru :D
Madika no moze i pozostanie tesciowa choc watpie...z tego co widze u Was kazda sie zmienia na 7 lat :-)
Moja ex tesciowa-mieszkalysmy razem 8 lat i nigdy nie zaproponowala..ex szwagierka ma syna w wieku 14 lat dalej pani...a drugiej ex szwagierce jakos poszlo i mowi po imieniu..

Jola nie zrzucaj :)piekna kobieta :)

Odnośnik do komentarza
Gość misiakowata

Dzielne dzieciaczki na szczepieniach :)
Ania nadrobi :D
Teraz duzo cwiczycie to spala ;-)

Na sczepieniach Pawel trzyma Matiego i po zaraz biore na cyca :)
Jeszcze w gabinecie..

Sylwia ponizenie straszne..u mnie w rodzinie tak tez bylo..nie powinno tak byc...choc czasami slowa wypowiedziane w gniewie bola bardziej..ale nie powinno nigdy..

Mnie ex tak zdenerwowal na wczasach ze trzaslam go z calej sily..niestety on nie poczul mi ulamala sie kosc w lokciu...zostala mi piek a blizna i dwie sruby..nigdy nie chce czuc takiej nienawisci,ale nalezalo mu sie..wrrrr
Nigdy wiecej nic na sile..zadnego klejenia zwiazku ktory dawno umarl..
Milosc.miloscia ale szacunek musi byc..

Odnośnik do komentarza

Witam po dłuuuugiej przerwie :)
Nadrobić nie mam szans, bo mam ponad 1000 stron do tylu ;)
Ale moze uda mi sie wrócić i postarać sie przynajmniej czytać w miarę na bieżąco.

A co u nas. Olek rośnie jak na drożdżach, 7kg pękło juz jakiś czas temu ;) nauczył sie obraca z pleców na brzuszek, ale z brzucha na plecy nie umie, a to przecież łatwiejsze. Ale dzielnie próbuje ;)
W przyszłym tygodniu kończy 4msc wiec startujemy z jedzonkiem.
Generalnie jest bardzo pogodny i wesoły. Wieczorami to az zanosi sie śmiechem :)
Z bratem dogadują sie wspaniale, poki co ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl2n0amowleixu.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relg20mm17vkmfcs.png

Odnośnik do komentarza

Czesc kochane:) Wybaczcie, ale nie bylo mnie troche. Na pewno tesknilyscie :D taa, pewnie nikt nie zauwazyl mojej nieobecnosci
No wiec! Potrzebuje porade i gdzie najlepiej zapytac
Jakims cudem zainstalowal mi sie Windows 10. A ze ja od kilku lat noga jesli chodzi o komputery to teraz nie moge przerzucic filmikow z telefonu na komputer. Pokazuje blad. Zna sie ktos?

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

~misiakowata
Dzielne dzieciaczki na szczepieniach :)
Ania nadrobi :D
Teraz duzo cwiczycie to spala ;-)

Na sczepieniach Pawel trzyma Matiego i po zaraz biore na cyca :)
Jeszcze w gabinecie..

Sylwia ponizenie straszne..u mnie w rodzinie tak tez bylo..nie powinno tak byc...choc czasami slowa wypowiedziane w gniewie bola bardziej..ale nie powinno nigdy..

Mnie ex tak zdenerwowal na wczasach ze trzaslam go z calej sily..niestety on nie poczul mi ulamala sie kosc w lokciu...zostala mi piek a blizna i dwie sruby..nigdy nie chce czuc takiej nienawisci,ale nalezalo mu sie..wrrrr
Nigdy wiecej nic na sile..zadnego klejenia zwiazku ktory dawno umarl..
Milosc.miloscia ale szacunek musi byc..


Tez uważam ze szacunku drugi raz soe nie odbuduje. Bo raz przekroczona granice o wiele łatwiej powieli !
Odnośnik do komentarza

Sylwia921125
Madika Zuzia mowila, ze nie jest w stanie tu nadrobić i postawila na fb. Ja nie uwazam, ze moje mleko jest lepsze od mm od kad moja Mala trafila do szpitala. Mowili wszyscy, ze na piersi dziecko nie choruje i gow.. prawda :/
Kamila zwierzeta same do Ciebie przychodzą. Widocznie jestes stworzona do opieki nad nimi :) a papuga cudna :)
Misia ja tesciowej 2 lata po slubie dalej mowie Pani :) nic nie zaproponowala to niech sie wypcha. Raz powiedziala,ze mam do niej mowic babciu. To jej powiedzialam, ze nie jest moja babcia :p

BABCIU???? Ale ze Ty do niej??? Czy tak od Martynki??? Bo jak Ty do niej no to sorry... Dobrze jej powiedzialas!!!

Szkoda ze Zu2ia nie chce u nas juz bywac... Zawsze miala dobre rady i spostrzezenia :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Aniołek_nocy
No nadrobilam was wreszcie :-D
My dziś po szczepieniu maly wazy 5560gr i 65 dlugi więc rośnie super :-) pozatym bylismy na warsztatach z motania pp (plecak prosty) sama za bardzo balam się wrzucić malego na plecy a teraz już lepiej wiem co i jak i jest duzo latwiej:-)

Jaaaa ja chyba bym sie bala na plecach dzidziusia nosic :D Wiec szacun Aniolku!!!!

A wogole to z Antosia juz kawal chlopa :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...