Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

nati91
misiakowata30
Nati jaki turniej??chyba mi umknelo cos? Do Czech??suuuper :)zazdro :)

Gram w ultimate frisbee :) możesz sobie na YouTube obczaić, bardzo fajny sport! Na razie jest jeszcze mało popularny, więc wszystkie turnieje są organizowane przez drużyny w różnych miejscach. W czerwcu na przykład jest duży turniej w Amsterdamie, no ale tam się śpi pod namiotami i jest daleko, więc średnio tak z małym dzieckiem.

Nabiegasz sie. Musi byc super :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Aga2801
U mnie pomidorowa z rosołu z wczoraj :)
U nas też pogoda do du......
Zdążyliśmy tylko na krótki spacerek, ale Pawełek zdążył taką kupe walnąć ze całe spodenki i moja kurtka ufajdane(trzymałam co na rękach) . Teraz makabra bo nie chce spać w domu,a na dworzu deszcz leje.

Ha ha! U nas po 3 dniach wkoncu kupa sie pojawila. I to jaka! Druga taka ze wszystkie ciuszki brudne i Mala po szyje prawie. Podobno jak dziecko meczy sie zeby kupe zrobic i nie robi przez kilka dni to pozniej jest eksplozja

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

olka135
Lilijka super :).
Misiakowata u mnie zupa jarzynowa z wczoraj i miałam leczo robić, ale.... No, mama sobie zrobi. ;)

Nati! Super! :D też bym coś chciała tak robić jejku :)

Kalae oo jeny jakie włoski! :D super! :))


U nas leczo jutro:-) a z jakis skladnikow robisz? Bo ja zeby bylo wiecej to dodaje czasami cukinie, pieczarki

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

~misiakowata
Wrocilismy ze spacerku,pogodzeni,wszystko wyjasnione :D
Teraz karmionko za jakos czas kapiel i bedziemy pakowac prezent dla chrzesniaczki P.
Szkoda,ze laktator mi nie wyciaga duzo mleka bo tak pomyslalam,ze babcia by z checia sie zajela..no ale widocznie tak ma byc..
Dzis wazywalam sie z alym.z pieluszka i w bodziaku ma juz 5800 :O i tak sie zastanawiamy czy nie za duzo przybiera..a od tygodnia karmie go raz ok 4..juz nie wybudzam :)

Kalae to wlosy mamy podobne..tez mi zawsze fryzjerka mowi,ze mam piekne geste wlosy:)jest co obcinac :)

Ciaza ja sie poce w nocy bardzo,bo jakos boje otwierac na cala noc przy maluszku..jedynie w kuchni mam otwarte..to cos tam do nas dochodzi..no ale mnie nie swedzi po nocy..mnoe to od chemii raczej..u Ciebie jednak nie przeszlo..biedna :* wspolczuje..a nie masz nerwicy?
Sylwia inna dzidzia bedzie pieknie wygladala w swoj dzien :)
Nasz poprzedni wozeczek sluzy szczesliwemu innemu chlopcu :D


Nerwicy to moge sie nabawic:P
U mnie sie zaczelo swedzenie jak zaczelam sie pakowac do przeprowadzki na poprzednim mieszkaniu... Takze nie wiem, na tle alergicznym chyba

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość misiakowata

a no to pewnie na jakiś kurz masz czy coś Ciąża..
nie idę na impreze,tylko mdo kosciola..
Miałam wielką radochę jak pakowaliśmy prezenty dla małej..no cóż..nie ważne.. najwazniejsze,ze P.się nie gniewa na mnie i pojdzie nas reprezentować :)Wyjaśniłam mu,że nie jadę na grilla na wzgląd na Matiego a nie jak myślał,na niechęć do rodziców..Zrozumiał...w końcu no..:) :):)
Mądry facet :)

Izabel i Aniołku super,że się spotkałyście :) super sprawa
Kiedys bywałam na jednym forum,gdzie poznałam fajna kobietę..Bedac w delegacji pod Poznaniem,a ona z Poznania..spotkałysmy się na piwku :) Wzruszyłam się jak się spotkałyśmy :) Tyle miesiecy pisania,zwierzania się :)

Aniołku trzymam kciuki :)

Ja i mój hemo idziemy spać..Gnoja od dzis załatwiam czopkiem leczniczym Ha ha ha
Nie wyrabiałam już z bólu dziś...nawet jak siedziałam to czułam łajdaka..

ps:Szpak przej*bał na eurowizji :) Ogólem fajna ta Australia :)

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

No dobra! Źle się wyraziłam.
Dworze nadchodzimy... W najbliższych dniach (straaaasznie dziś wiało i nie byłyśmy).

Świetna sprawa z chustą bo jak się wprawie to wiązanie zajmie mi nawet mniej niż 5 minut. A Ania jaka zadowolona bo jest w swojej ulubionej pozycji. Nauczycielka też się nam super trafiła. Jak się okazało położna i widać, że z zamiłowania. Dała nam też dużo wskazówek nie tylko z motaniem związanych.
No i ja nie zmieniam chusty (zapomniałam kto pytał) jest fajna :) splot skośno-krzyżowy. I dobrze, że wzięłam rozmiar 4,6! Inaczej kieszonki byśmy nie dali rady zawiązać.

Pierwsze spotkanie dziewczyn z forum to chyba leniwiec i maqdalena na sr. Tak zapamiętałam.

Misiakowata eurowizja to Austria :)

My też mamy jutro, a raczej dzisiaj chrzciny.

Odnośnik do komentarza

Ciaza316
Jak Wasze maluchy reaguja na kapiel i jak zachowuja sie po?
Moja lubi sie kapac, ale czasami po kapieli zaczyna plakac, marudzic. Troszke pozniej chyba zmeczona jest i dlatego marudna a nie moze zasnac
Ale smoczek to pomoc, nie powiem. Wieczorem lubi, ale w nocy nie bardzo. W dzien nawet nie dajemy

Moja też bardzo lubi kąpiel, widzę że to ją relaksuje :-) a czasami po kąpieli też bardzo płacze i nie wiem dlaczego... Po kapieli jest cyc jeden i drugi a po tym wózek i usypianie, a po jakimś czasie przenoszę ją do łóżeczka :-)

Już ostatnio miałam pisać, baaaaaardzo podoba mi się imię Twojej córki :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22njw4zasudaiur.png

Odnośnik do komentarza

Moja niunia spała w nocy jeszcze do niedawna najpierw 4-5h potem tak 2-1,5h tyle że tak jak mati mimo kąpieli do 20 zasypiala 22-23. Ale że zasypialam z nią to się wysypialam. A teraz zalamka jest tylko gorzej :( dziś spała od 23 3h :( potem 2.... Jest prawie 5 rano a ja spałam 4h :( normalne chce mi się płakać jak patrzę na zegarek. I nie wiem czemu się budzi, oczy ma zamknięte i steka wierci się cała aż wkocu się budzi... :(

Odnośnik do komentarza

Izabell no przecież że od brzuszka się budzi, zaobserwuj czy jak w końcu puści bączka albo zrobi kupkę to czy się uspokaja?
my mamy tak codziennie, szkoda mi młodego z dwóch powodów, że go boli i że przez to nie może spać ile by chciał.

O tak Misiakowata, ja uwielbiam wiosną/latem takie godziny 3-5 rano bo wtedy słychać te cudne koncerty, potem w ciągu dnia inne hałasy je zagłuszają. Nade wszystko uwielbiam kosy

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9ci09klvyn2j4t.png

Odnośnik do komentarza

AsiaR
Izabell no przecież że od brzuszka się budzi, zaobserwuj czy jak w końcu puści bączka albo zrobi kupkę to czy się uspokaja?
my mamy tak codziennie, szkoda mi młodego z dwóch powodów, że go boli i że przez to nie może spać ile by chciał.

O tak Misiakowata, ja uwielbiam wiosną/latem takie godziny 3-5 rano bo wtedy słychać te cudne koncerty, potem w ciągu dnia inne hałasy je zagłuszają. Nade wszystko uwielbiam kosy

Kosy :) mam tu takiego jednego, który co roku śpiewając oznajmuje, ze wiosna sie zbliża :) śpiewa albo naprzeciw moich okien po drugiej stronie ulicy, albo z tylu domu i tez go slychac. Os razu lepiej siw wstaje fsy go slychac w tle.

Odnośnik do komentarza

Marcinek, po kąpieli bardzo ładnie zasypia. Kąpie go zwykle po 19, przed 20 już jest przebrany i potem dwa cyce, zasypia przy cycu przeważnie i wtedy przenoszę go do łóżeczka, a tam się jeszcze przebudza i leży sobie i ogląda około godzinę. Zasypia koło 21, śpi 4-5godzin, potem 2-3 i potem to już drzemki. W dzień też śpi ładnie:)
http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2hdge6bntptz7.png

Odnośnik do komentarza

Nasza smoka nie chce :( no i tak jak piszecie jak puści bączka to czasem właśnie się uspokaja i zaraz znowu to samo. Pocieszające ze rano odsypia, jest 8.30 i kolejne spanie już na brzuszku. Wczoraj tak do 10 spała.
No nic przetrwamy. Przetrwałam pobudki syna co godzinę to dam radę, a kto jak nie marcoweczki pocieszy :)
Aaa przeoczyłam spotkanie marcowek na sr, pamiętam że na porodowce chyba były dziewczyny (Zuzia?? i ktoś jeszcze) ale się chyba nie spotkały.

Odnośnik do komentarza
Gość misiakowata

Kosy :) cudowne ptaszki..kojarza mi sie z dziecinstwem i łąką w lato :)
Snilo mi sie,ze Barcelona wydawala czasopismo z nami marcoweczkami :)
Obudzil mnie budzik i zastoj..koszulke mi zlalo mlekiem..
Mati teraz mi pomaga i sciaga :)
O fuck walnal teraz big kupke i wesolutki :D
A zanim to chyba 15 bakow puscil..
O 6 sie krecil strasznie,szarpal..wiem ze to gazy wlaanie..wzielam do wyrka i spiochalismy do 8.

Odnośnik do komentarza

Sylwia921125
My dzisiaj kończymy 7 tygodni i Mała od rana odwzajemnia moje uśmiechy :) wcześniej zdarzyło się to może ze 3 razy świadomie a tak to często uśmiechała się przez sen.

Sylwia sliczna jest Martynka :D I ma taka czuprynke :D A tej jej smuteczek to mimo wszystko tez slodziutki :D

A ta nauczycielka to kopnieta jakas. Ja bym na miejscu rodzicow zgadala sie i skarge do dyrekcji wystosowala. A jak to by nie pomoglo to bym powiedziala dyrektorce ze wtakim razie rodzice ida do kuratorium z tym.
Do czego to podobne zeby fajna nauczycielke wywalac a takie bezurzyteczne babsko trzymac!!!!

Nie bylo mnie kilka dni i mam sporo stron do nadgonienia...

Ale maz spi na kanapie od 9 bo jest zmeczony i go muli. Mala usiluje uspic ale budzi sie co chwila.... Mi tez sie chce spac ale po co mam sie klasc jak ona co troche sie budzi i musze ja dobujac w wozku... A poza tym robie pranie i mam sterte prasowania.... ehhhh... CUDOWNIE :D

A z takich cymesikow to jeszcze do tesciow na obiad idziemy dzisiaj i meza uswiadomilam ze ma powiedziec swojej mamusi ze w ten weekend i na boze cialo tez nie pojedziemy z nimi na dzialke :D heheh

Dobra lece jeszcze podczytac co sie wydarzylo :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Bad.Woman
Hellloooo moje śliczne Mamuśki!
Tak, tak WSZYSTKIE jesteśmy śliczne, seksowne, ponętne i idealne!
Yyyy no, wzięłam pół porcji towaru od dilera :-P

A my dziś mamy 8 tygodni a Gabi zrobiła niespodziankę i spała 7 (!) godzin!!!! :-D Aż w końcu ją wybudziłam bo cycki by mi eksplodowały! Czy man jej pozwalać tak długo spać?
A teraz póki nie pada jesteśmy na spacerku.
Wczoraj drugie usg bioderek i dostała 1A czyli jest bosko :-) poprzednio było 1B.
A waży teraz 4810 gr (ur 3390 gr) i mierzy 64 cm (ur 52 cm).

A mam do Was pytanie. Jak Wasza skóra po porodzie? Mnie strasznie wysypało na buzi, jak nastolatka wyglądam :-( i nadal sucha skóra, przetłuszczające się włosy i łamliwe pazurki...

Tak tak MUSIALAS cos brac :D hehhe

Ja dostalam okres 5 dni temu i mnie wywalilo na buziaku... Tez sie czuje jak nastolatka i nie wiem co robic... :D

Kuzwa pryszcze na twarzy pierwszy raz jeszcze przede mna... No 2 mlodosc!!!!:D hehhe Aaaa!!!! Noi nie wyspana jak po imprezach.... :D heheh

Chyba tez musze zaczac brac pokowe towaru :D heheh

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Ciaza316
olka135
Lilijka super :).
Misiakowata u mnie zupa jarzynowa z wczoraj i miałam leczo robić, ale.... No, mama sobie zrobi. ;)

Nati! Super! :D też bym coś chciała tak robić jejku :)

Kalae oo jeny jakie włoski! :D super! :))


U nas leczo jutro:-) a z jakis skladnikow robisz? Bo ja zeby bylo wiecej to dodaje czasami cukinie, pieczarki

Ja daję paprykę czerwona, pieczarki, ogórki (najczęściej konserwowe) , cebulę (ale nie tak dużo, fajnie się rozpływa) i mięsoooo :D wieprzowe :)

A Ty co dokładniej dajesz?

U mnie w galeriach jest miejsce dla matek karmiących, jest nawet palarnia :P

Moja chyba skok przechodzi ;/ strasznie płakała :/ teraz co ja odloze to płacze wrr wrr wrrr

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

Posta mi skasowało łoo matko!
A się naprodukowałam. No to jeszcze raz.
Lilijka zobacz na chusty z Lany lamb na nęci ponoć nie złe ale mój mały wzgardził.

Widzę że Wasze dzieciaczki jak mój po kąpieli. Lubi ją ale zawsze po wkurzony taki na butelkę a głodny. Wywija się że aż boje się go trzymać.

Dzieki dziewczyny za słowa otuchy. Mąż też mnie postanowił pocieszyć i takie tam...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...