Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Aniołek_nocy
Kamila nie nie sa na receptę. Sa bardzo bezpieczne bo homeopatyczne więc bez obaw, dziecko sie uspokoi i spojojnie usnie odpocznie od tego ciągłego płaczu i bólu

Aa Oki, to dzieki:) jutro kupuje. A stosowałaś tak?? Ja to sie czuje jak kon po westernie po tych 2h placzu.. Nie tyle sam krzyk co jej lży jak grochy, mokre oczka i te smutne bolesne minki, i wiem ze nie mogę pomoc..

Odnośnik do komentarza

2x3krople przed jedzeniem tak? dawalam jej espumisan ale srednio,różnice widzę, nie wiem może za Malo,kropel dawalam,i tez nie zawsze bo jakos boje się ze bez potrzeby w nią te wszystkie specyfiki wciskam.. Niby dostawala flore bakteryjna floractin kolki.. Aniolek a mowilas ze sab simplex ma tez uspokajający składnik, to nie lepiej wziac sab Simplex żeby rozbil gazy i jednocześnie uspokoił, czy tak srednio działa??

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór dziewczynki:**
Własnie nadrabiam od piatku bo u nas na całego remont a jeszcze moja malutka cos bierze od rodzenstwa chyba. Poszłam dzis na pomoc swiateczno niedzielna ale niby nie mam powodu do niepokoju dostała vit c i calcium. Jak dla mnie ma sapke wiec uzywamy marinera i chrypke co bardziej mnie martwi.. no ale skoro lekarz mowi ze nic to zaczekam do jutra.
Monimoni wspołczuje Ci bardzo i mezowi :**ale niestety taka kolej rzeczy przykra bo przykra ale ...echh
Ola daj Michałowi szanse ale mu o tym powiedz ze to jego szansa "zawalczenia o wszystko" albo z Wami i dorosnie albo zostanie dzieckiem i bedzie sam.Niech wie ze nie zartujesz i ze sprawa jest powazna.Nie mozesz sie winic za jego niedorosłosc i zachowanie sorry ze to powiem" wiejskiego szpanera" ale tak zawsze odbierałam kolesi bijacych sie po alko i zgrywajacych bohatera. Misiakowata dobrze Ci radzi jesli juz teraz nie wiesz czy z nim chcesz byc to raczej nie chcesz. Ja tak tez miałam w poprzednim zwiazku teraz nie wyobrazam sobie co ja wgl widziałam w nim. Przemysl ale nie to czy chcesz byc z nim a jak bys sie czuła jak by go nie było.
Aga dla Ciebie miła wiadomosc w piatek dostałam rodzinne z wyrownaniem za marzec :) wiec za 2 miesiace:)
Zuzia ja tez juz tylko mm bo nadal antybiotyk a czasu brak na laktator i chyba powoli zanika. Z drugiej strony mała tez ma alergie a moj stan zdrowia zbytnio nie pozwala mi na diete eliminacyjna. No coz chciałam ale co poradze .. mam wybor odciaganie pokarmu badz poswiecenie czasu dla dzieci i domu wiec wybor jest oczywisty...jestem im wszystkim potrzebna .
Ania Twój pączuś sliczniusi:)
Kalae moja w pozycji"zabka" moze ciagle spac moment tak przytulona i juz spi czy to u mnie czy u tatusia podkłada sobie tylko tak raczke fajnie pod buziaczka i zasypia :)
Kamilla sliczna fryzurka i gdzie tu ta mama nooo:) niczym gimnazjalistka:)
Madiczka dobrze ze wyniki ok teraz ja niedługo kilka badan i chyba pojde na usg prywatnie bo..na poczatku jak zaczeto zakładac mi opatrunki ze srebra panu doktorowi"zginal" opatrunek pytał mnie czy mi nie wypadł ale przeciez czarny bo taki ma kolor opatrunek w majtkach bym zauwazyła. Rana nadal sie nie zamyka na odcinku kilku centymetrów i ciagle ropa osocze i krew..az sama od siebie czuje ten nieprzyjemny zapach..
Magdalenka to co opisujesz ja mam na mm nie kp mała musi drugi raz odbic bo jak nie zaczekam to własnie tak sie kreci i marudzi czasem trwa to dłuzej a jak ja odłoze i nie zaczekam to ulewa to co było nad "pecherzykiem powietrza"
Dziewczyny jedzace rosoł - mnie kiedys stara pani doktor powiedziała ze po nim najczesciej dzieci płacza bo działa to na ich brzuszki wiec moze to ten rosoł.
Ernesto trzymamy za Was kciuki ale wiesz lepiej dmuchac na zimne wiem po swoim doswiadczeniu z starsza corka i wymiotami po alergii na antybiotyk
No doczytałam do konca niemal zasypiałam ale dałam rade i napisałam wypracowanie:)
Padam po tym kładzeniu paneli a swoja droga mamy juz taka wprawe ze w naszej marcowkowej cukierni remont moge robic:)
Miłej nocki i oby dzieciaczki dały sie nam wyspac:**

http://s5.suwaczek.com/201603091556.png

Odnośnik do komentarza

Dzieki. Haniutek:) kurczę rosol.. Ciekawe czemu miałby byc zly, moze chodzi o to ze niektóre babcie robią mega tlusty? U mnie jest chudziutki zawsze...
Aniolek dzięki za rady. Kupie floractin i ten virbucol, 29kwietnia mamy wizytę szczepienną i powiem lekarzowi o wszystkim.

Apropo, ile płaciłyście za rotawirusy? Ja chce wziac te szczepienia na nfz plus rotawirus.

A dzis widziałam babeczke w ciąży, powiem wam ze zatesknilam za tym stanem:)

Odnośnik do komentarza
Gość misiakowata

Kamilla choc za jednym dniem spokoju co?nawet z bolem krokodupy :D
Sluchaj na bank czekolada..ja sama jak zjem duzo to nie moge sie zalatwic..wspolczuje Wam..trzeba przezyc..nas pewnie tez to czeka..

Jeju jak.mi sie ciezko wstawall do malego.po wczorajszym jego calodziennym nie spaniu jestem cala obolala ,plecy..mam nadzieje,ze dzis bedzie normalnie..grunt,ze w nocy spi:)

Ach wiec to nie okres..szkoda...
Nie macie wrazenia ze ta wydzielina cuchnie?jednak ten caly brud itp wychodzi..oby do wizyty :)

Odnośnik do komentarza
Gość magdalen851

Miała ktoras z Was nosidelko-szelki ( na zasadzie chusty)-nie znam profesjonalnej nazwy-dla dziecka? Chcemy w czerwcu wybrać się w góry i zastanawiam się nad tym czy to bedzie wygodne dla dziecka i ile czasu można dziecko w tym nosić? Możecie coś polecić?

Odnośnik do komentarza

~misiakowata
Kamilla choc za jednym dniem spokoju co?nawet z bolem krokodupy :D
Sluchaj na bank czekolada..ja sama jak zjem duzo to nie moge sie zalatwic..wspolczuje Wam..trzeba przezyc..nas pewnie tez to czeka..

Jeju jak.mi sie ciezko wstawall do malego.po wczorajszym jego calodziennym nie spaniu jestem cala obolala ,plecy..mam nadzieje,ze dzis bedzie normalnie..grunt,ze w nocy spi:)

Ach wiec to nie okres..szkoda...
Nie macie wrazenia ze ta wydzielina cuchnie?jednak ten caly brud itp wychodzi..oby do wizyty :)

Nobtylko ze odstawilam czekoladę 3dni temu wiec jesli cus to powinno byc lepiej, a nie jest. Nie wiem chciałabym juz ten 3-4mdc :(

Odnośnik do komentarza

Akurat na to to nie liczę nawet, chociaż chciałabym:D podobno można nauczyć dziecko juz po 2gim miesiącu ze w nocy sie nie je, jak sie obudzi to spróbować ululać tylko oczywiście jak bedzie glodne ze nie zaśnie to nakarmić... No zobaczymy jak to będzie ja juz bym chciała 3-4msc bo podobno wtedy mniej więcej problemy jelitowe, kolki ustępują choc pewnie to też nie regula

Odnośnik do komentarza

Magdalena - dla takich maluszków to tylko nosidło ergonomiczne albo właśnie chusta :) ważne, żeby miało podparcie pod udami (żeby nogi nie zwisały) i żeby kręgosłup był wygięty w "c" jak przy pozycji embrionalnej.
Haniutek współczuję tej rany :( oby się wszystko szybko goiło.

U nas też ewidentnie czekolada w większych ilościach wpływa na brzuszek. Wczoraj zjadłam jedną kostkę i jest ok.

Mi mój gin powiedział, że w trakcie karmienia piersią nie powinno być okresu. I w razie krwawienia trzeba sprawdzić. A w połogu ja też miałam fale - niby się już skończyło, a tu znowu krew. Teraz już mi się na dobre skończyło jakoś od tygodnia albo trochę ponad.

Ale cudownie! Dziś mała śpi w rożku i już nie budzi się między karmieniami :) także pobudka o 2 i o 5 jak na razie :)

Też trochę tęsknię za byciem w ciąży :) no i za chwilą spokoju też :) taki jeden dzień bez Izuni, żeby przeleżeć cały i przede wszystkim przespać więcej niż 2-3h z rzędu! Mój P. to marzy o całym tygodniu takim :D jeszcze parę miesięcy i będzie można "sprzedać" dzidzię rodzicom na weekend, to będzie coś :) choć nie wiem, czy tyle wytrzymam bez niej! W końcu to moje oczko w głowie, jak bardzo męczące by nie było :*

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6io4p2e2irzwe.png

https://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyesqoui9t8.png

Odnośnik do komentarza

Chciałabym żeby moje dzieci miały już po kilka lat, żeby byly zdrowe lub radzily sobie z infekcjami :(
Młody chory, gorączkuje... Młoda katar :( i się dusi, bo nie umie sobie z nim radzić :( dzis idziemy wszyscy do lekarza.

Misiakowata, to mogą,być jeszcze odchody. Ja po pierwszym cc miałam je dlugo i po tygodniu czadu na przemian zolta wydzielina i krew. Poza tym miałam anemię i w ogóle slabo sie czułam i miałam wrażenie, ze przez,to często ta krew sie pojawiala.
Ktorad z,mam zamieściła link odnośnie laktacyjnego braku miesiączki. Oczywiście trzeba spełnić pewne warunki. U mnie po 12 tygodniach od narodzin dziecka pojawila sie krew, ale to bylo krwawienie srodcykliczne. Dopiero dostalam okres. Wtedy moja golin wspomniała o tym, ze nie zawsze krew równa sie okres, czego miałam świadomość. A odchody chyba do 6 tyg moga sie pojawiać? Nie pamiętam jak to bylo...

Odnośnik do komentarza

Kamila te dawkowania i leki są zalecone przez lekarza więc powinno pomóc o u was, oczywiście nie będzie to jak za odjęciem czarodziejskiej różdżki alenz dnia na dzień coraz lepiej aż w końcu nie bedziesz potrzebować dawać sab simplex. My zaczynaliśmy od 2 dawek a ta 3 to w nagłym wypadku. Pierwszą dawkę dawaliśmy po południu drugą tak koło 18. I było ok viburcol w wypadku kolki lub mocnego niepokoju z którego nie dało się dziecka utulić.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ew3p8xvbj.png

Odnośnik do komentarza

U nas noc spokojna. Wczoraj wieczorem znów kolka ale już się tak nie stresowałam i jakoś daliśmy radę z pomocą Asi. Nie wiem co ona ma w sobie takiego ale bierze Pawełka na ręce i cisza.

Haniutek to wlałaś w me serce nadzieję. :) Jejku ale ty bidulko się nacierpisz. Ciągle masz pod górkę. Trzymam mocno kciuki żeby w końcu dały ci spokój wszystkie dolegliwości.

A teraz 3 dni zaciskania kciuków bo Asia pisze egzaminy. :)

monthly_2016_04/marcoweczki-2016_46736.jpg

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za kondolencje. Trzymamy się, nie jest tak źle, ale są momenty.... Wiadomo jak to w takiej sytuacji, coś się przypomni, skojarzy. Wczoraj z teściową jeździłam i załatwiałam jeszcze sprawy typu wieńce, menu na stypę, zakupy jedzeniowe do domu, potem jeszcze marynarkę teściowa sobie kupiła i pierwsze co pomyślała to "ciekawe czy Zenkowi się bedzie podobać?" I płacz, no bo zawsze się go radziła. Na szczęście dzieci ratują sytuacje, bo albo rozweselą albo po prostu zajmą czas.
Mojemu mężowi najbardziej przykro że się nie pożegnał z tatą i nie powiedział mu że go mimo wszystko kocha. Teść był alkoholikiem całe życie, większość z was wie jak to jest, dopiero kilka lat temu się opamiętał i zgodził łaskawie na wszywkę, co i tak nie zalateiło do konca sprawy, ale było lepiej. Natomiast w Ksawciu się zakochał, uwielbiał go, chyba przez to że był dumnym dziadkiemvto też się zmienił. No i teraz sobie układali już lepsze życie na emeryturze i taka nagła śmierć. Jutro pogrzeb. Boję się czy poradzę sobie organizacyjnie z dziećmi w tym wszystkim, ale moi rodzice pewnie pomogą z dziećmi, przyjeżdzają jutro rano.

Czytam w wolnych chwilach:)

http://www.suwaczki.com/tickers/lprkzbmhlydqtmyx.png
http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5e9sf8amqv.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...