Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki Strunka tak myślałam właśnie,że może :D
Kurczę,przeraziłam się trochę..jak np.Mati by nie urodził się przed świetami tylko po tfu tfu..to miałabym kiszkę..wyszłabym ze szpitala i byłabym sama z dzidzią..
P.mówi,że by sie pozamieniał,no ale co mi po tym jak pózniej by musiał komus odrobic zmianę i nie byłoby go 16 godzin w domu..też kiszka..a ja nie mam mamy czy cos do pomocy ...
Badwomen trzymam kciuki,żeby rozwarcie zrobiło się w mig mig :D

Lilijka trzymam kciuki,żeby się samo zaczęło :D Nie bój się,grunt to pozytywne nastawienie :D Przezyjesz i bedziesz mieć malutką przy sobie :D :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Nie było mnie cały dzień na foruma a tu siętyle dzieje.
Po pierwsze gratuluję mamom co ostatnio urodziły.
Badwoman i Lilijka trzymam kciukasy :D

Ja miałam dziś męczący dzień. Na 10 miałam KTG (na NFZ) no i oczywiście poślizg 40 min. Wkurzyłam się, bo do 14 musiałam pojechać na konsultacje wczorajszego KTG prywatnego. Mała też się wkurzyła i przez cały zapis wierciłą się, kopała w czujniki i gubiła tętno. KTG wyglądało jak wiadomosć morsem. Niestety mojego nfz gina nie było tylko inna, a ona nie wiedziała co zrobić (masakra) więc staneło, żebym jutro też przyszła na kolejne KTG. Po wizycie kicnełam do kliniki. Wyrobiłam sięna szczęście, choć znalezienie miejsca parkingowego graniczyło z cudem. Po takim poczatku dnia już myślałam, że doszczetnie nic nie załatwie :( Moja gin z kliniki zrobiła USG i mała ma 3350 :) No i mała wyskakuje 23.03. Mam się rano zgłosić do kliniki :) Będę miała marcowego wyjca :D.Także misiakowata piszesz sie na 23?
A i moja fajna gin powiedział o wypiciu dzień wcześniej do śniadania drinka przyspieszającego poród. Podaje recepturę, może komuś się przyda:
2 łyżki oleju rycynowego
2-3 krople olejku migdałowego
szklanka soku pomarańczowego
dopełnić do 0,5l wodą mineralną gazowaną.
Smacznego!

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8iik408njqat.png
przepisa Agi na gofry strona 3718

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
Bad,woman powodzenia!

Decyzja zapadła, jutro rano podłączają mi oxy. No chyba, że coś w nocy się zacznie. Ale mam stracha!

Wyśpij się, na ciebie oxy twoja naturalna już działa, masz rozwarcie które ja miałam dopiero po jakiś 10godz z oxy, więc tobie pewnie tylko pomoże i Groszka będzie jutro z tobą :)

Odnośnik do komentarza
Gość -misiakowata30

Wg.Leniwcowej wrozki urodze 19go albo 23go takze pisze sie na oba terminy na zas :D
Ernesto sie najezdzilas biedactwo,odpocznij teraz :-)
Ooo i Misia duza :-)
A czy nie przekroczymy stron hmmm moze byc ciezko z karmieniem na tapecie :D

Odnośnik do komentarza

Kurczę Misiakowata to ty tam faktycznie działaj bo jak wszystko pozamykane to żebyś biedna nie czekała na po świętach...
Dziewczyny mnie tak nagle wywaliło że teraz naprawdę to odczuwam, ruchu przestały być przyjemne, co prawda nie mam jakis większych boli ale tak mi ten brzuch ciągnie... Skóra napięta aż kluje.
No to się wyzalilam :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ale jestem wkurzona!!! A na co albo na kogo a własnie chyba tylko na los, na geny czy co tam innego!!! Bylam dzisiaj na Ktg i zero skurczy wszystko perfekt i nic na porod nie wskazuje rozwarcie nie drgnelo od poniedzialku wiec pewnie jednak powieli sie sytuacja z pierwszym porodem i znow bedzie dwa tygodnie opoznienia. Malpa ze mnie ale jak dziewczyny pisaly ze sa po terminie tak po cichu myslalam ze ja to mam za soba i drugi raz nie bede bliska ciazy słonicy a tu pewnie juz w kwietniu bede rodzila. Przeczytalam tyle stron wstecz o tych sposobach na przyspieszenie bede probowala wszystkiego i jeszcze dołoże ten drink z przepisu Ernesto....gdzie sie kupuje ten olejek w aptece czy sklepie zielarskim?

Odnośnik do komentarza

przyszla moja mama w odwiedziny:) i oczywiscie zebym ala kladla a wznak, zeby jej sie glowka z ttylu splaszczyla... fakt ma bardzo zaokrąglona alechyba jak bedzie troche starsza i bedzie lezec na pleckach to sie troche splaszczy?

no i sypnela kasiorka na termometr, takze jest miodzio :)

kurde martwia mnie te odglosy mojej małej. jak zasnie to jest ciuchutko, normalnie oddycha. a tak jak jest w tej lekkiej fazie snu czy jak mam wrazenie gdy sie ekscytuje, to tak jakby miala nos zapchany, jak ja trzymam to pod reka czujee ze jej cos charczy w środku... moze to te wody plodowe nadal??

Odnośnik do komentarza

Lilijka trzymam kciuki. Wiem, ze sie boisz bo ja juz mysle o moim wywołaniu we wtorek. W poniedzialek mam sie zglosic. I tez nigdy nie bylam w szpitalu. Jestem zla na siebie. Wg takie głupoty mi do glowy przychodza, ze sie na matke nie nadaje itp. Masakra jakas. Kur... ja nawet nie wiem co to skurcz.
Bad.woman powodzenia :) zostawiłas mnie :D
Lilijka dzisiaj ogladalam wlasnie rozmowy w toku o mamach palacych. W glowie mi sie to nie miesci no :/
Karola trzymam kciuki zeby sie ruszylo.
Megi mi moj gin mowil, ze na 1-2 dni przed porodem moge miec mdlosci lub moga wystepowac wymioty.
Ale sie ta moja Mala wierci. Wszystko mnie boli.

Odnośnik do komentarza

Megi2016
Dziewczyny czy przed porodem mialyscie ochotę na jedzenie wilczy apetyt czy raczej brak apetytu i.mdlosci? Jakoś mi dzisiaj nie dobrze pierwszy raz od dawna mam mdłości brak apetytu :-( i zastanawiam się czy to może być jakiś sygnał. ..

Wygląda mi to na objawy ciążowe :D ;)

A tak na poważnie to różnie bywa - jedne mają wilczy apetyt, inne wręcz odwrotnie.

U mnie np. od wczoraj jest takie uczucie jakby ktoś balon napompowany wsadził mi w żołądek i nie umiem za bardzo nic zjeść. Nie czuję głodu. Dopiero jak mi słabo się robi, to wtedy staram się cokolwiek zjeść trochę się zmuszając. A jak juz zjem to trochę i czuję dyskomfort...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...