Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Misiakowata to wspolczuje. Moja odkad sie wyprowadzilam z domu traktuje mnie duzo lepiej, ale tak to cale zycie jazdy byly. Teraz stara sie troche przypodobac...
Czasami lepiej troche sie odciac.
Moja Mala od jakiejs pol godziny tak mi daje po dole, jakby mi ktos noz tam wkladal:-( oszalec idzie. Pierwszy raz tak dlugo.
Jutro dopakowuje torbe, ale zamierzam tez miec dzien lenia. Tzn pranie i obiad beda musialy byc zrobione... Wlosy nieumyte:-) nie planuje nigdzie wychodzic

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość Ernestoo

Ciaza316
Misiakowata to wspolczuje. Moja odkad sie wyprowadzilam z domu traktuje mnie duzo lepiej, ale tak to cale zycie jazdy byly. Teraz stara sie troche przypodobac...
Czasami lepiej troche sie odciac.
Moja Mala od jakiejs pol godziny tak mi daje po dole, jakby mi ktos noz tam wkladal:-( oszalec idzie. Pierwszy raz tak dlugo.
Jutro dopakowuje torbe, ale zamierzam tez miec dzien lenia. Tzn pranie i obiad beda musialy byc zrobione... Wlosy nieumyte:-) nie planuje nigdzie wychodzic

Mi tez wali po wszystkim, juz nie wytrzymuje tak boli. Z tego wszystkiego brzuch mi stwardnial:(

Odnośnik do komentarza

Ciaza316
Zuzia moze to dziecko gdzies naciska i minie jak pozycje troche inna przyjmie? Albo narobilas sie za duzo? Oby minelo niedlugo

Raczej to pierwsze, bo boli juz od jakiegos czasu, a taki pożądny wysiłek mam od kilku dni dopiero... Ale jak sobie pomyślę że jeszcze miałabym rodzić SN z takim bólem (oprócz bóli porodowych) to mi sie płakać chce :/

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl2n0amowleixu.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relg20mm17vkmfcs.png

Odnośnik do komentarza
Gość Leniwieccc

Leniwce sa czasem bardzo czujne!:)
Kalae, ja pijehttp://www.astra.com.pl/files/fotob/product-368.jpg
Znalazlam.ja w Piotrze i Pawle. Do niej troche cytrynki, miodu i pycha! Ale nawet sama jest ok:)
W rossmanie sa spoko ale sporo dodatkow chemicznych...no chyba ze taka 100% rooibos to jest skladowo ok.
Wlasnie obejrzelismy fajny koreanski thriller ...:) ale i tak pewnie przysni mi sie jakis temat marcowek;)
Milej nocy !

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. U mnie przeziębienie ruszyło z kopyta. Wczoraj jeszcze mnie moj odsłuchiwał i było ok ... Dzis od rana kaszel jak u gruźlica i jeszcze większy katar. Dzis znow odsłuchiwanie i czysto w płucach ale antybiotyk... Jej ...jestem tak wymęczona ze nie mam siły juz. Od tego smarkania i kaszlu. Jutro rano wiz o 8 potem KTG nie wiem jak ja dam radę :/
Przyjazna zgadza sie podawałam taki przepis na leniwa alboninaczejnoszukana szarlotkę:)
mozna uzyc każdych owoców

Odnośnik do komentarza

eh ogólnie to nie mam problemu ze sprzedającymi na allegro ale czasem to się trafi jakaś niemota, odesłałam przedmioty i się na zwrot nie mogę doczekać, dałam czas do jutra i napisze do allegro, a komentarz to na pewno negatywny wystawie

Odnośnik do komentarza

Ciaza ja nie mieszkam z mama od 10 lat ze względu tez na to jaka jest..nie da sie no..rok temu byłam u niej tydzień z P.robilismy jej sami remont,to po 2 dniach już pokazała co potrafi..P.tylko latał od jednej do drugiej,żebysmy sie pogodziły bo robic sie nie dało..Teraz to udaje matkę,..której tak naprawde nigdy nie miałam..była u mnie ostatnio,nabrała mnie na swoją przemianę,a na drugi dzień napisała,że żaluje ze przyjechala,bo juz jej nie po nosie było coś..a teraz jak niby nic zastanawia sie co zrobila ze sie nie odzywam..Musze byc twarda i trzymac dystans,dzieki temu jestem spokojniejsza i Paweł też bo wie,ze jak jestem spokojna to i dziecku nic nie grozi..ech dobra koniec tematu..ja będę wspaniała mamą dla mojego synka i tylko to sie liczy :D

Haneczka weź Ty może do lekarza idź..ja to się dziwie dziewczyny,że przed samym porodem leczycie się same..przeciez to nie jest tylko katar,ale i kaszlecie,a to powoduje skurcze..nie wiem ja bym sie wybrała do lekarza..

Wiecie,ostatnio jak mnie tak bolało pod piersiami,byłam napieta tam jak kamień,a jeszcze Mati kopał i rozpychał się boleśnie..wzięłam po prostu nospe..bolało jak nie wiem i odpuściło i tez po tym jak się wyprózniłam..Dziecku ciasno było..

uch ale sobie Spa zrobiłam..mm włoski umyłam,.uzylam mojej ukochanej odzywki,ktora w koncu kupiłam sobie na dobry humor :)
Jutro Sr,znajac zycie pospie długo a to na 13 to sie tylko wyprostuje :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

~Ernestoo
Ciaza316
Misiakowata to wspolczuje. Moja odkad sie wyprowadzilam z domu traktuje mnie duzo lepiej, ale tak to cale zycie jazdy byly. Teraz stara sie troche przypodobac...
Czasami lepiej troche sie odciac.
Moja Mala od jakiejs pol godziny tak mi daje po dole, jakby mi ktos noz tam wkladal:-( oszalec idzie. Pierwszy raz tak dlugo.
Jutro dopakowuje torbe, ale zamierzam tez miec dzien lenia. Tzn pranie i obiad beda musialy byc zrobione... Wlosy nieumyte:-) nie planuje nigdzie wychodzic

Mi tez wali po wszystkim, juz nie wytrzymuje tak boli. Z tego wszystkiego brzuch mi stwardnial:(

Dziewczyny moja tez jakas aktywniejsza wczoraj byla potafila mi sie wiercic i okopywac wnętrznosci przez ponad godzine bez przerwy! A takich aktywnych momentos chyba muala ze 4 w ciągu dnia! Co normalnie ostatnio bula tala leniwa ze tylko pare razy wyciągala nòzke raz na dzień , hora dwa. Az bylam u poloznej po SR zeby sprawdzila czy wszystko jedt z nía ok. Ale wszystko bylo super.

Czytalam ze tak pod koniec to bardzo duzo spią i norma to czuc raz na dzień ruchy, gòra dwa... A tu taki activ wczoraj. Dzis tez calkiem calkiem. Moze az tak nie czulam jak wczoraj bo ja tez caly dzień w ruchu no ale i tak.

Moze to ta pelnia... :D

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nqps6ybasj0fr.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Pozniej nadrobie, chcialam napisac ze niestety pomimo usilnych staran lekarzy i moich nie udalo sie wygluszyc skurczy. Dupsko poklute gdzie sie da. O 17.10 przyszedl na swiat moj maluch. 3100/54cm/8pkt.
moja kruszyna lezy na intensywnej :(
Mialam wskazanie do cesarki, ale ze wzgledu na wczesniactwo lekarz chcial sn bo przy cesarce bal sie ze bedzie duzo gorzej z malym. Takie juz silniejsze skurcze zaczely sie po 13 z rozwarciem 3-4 cm no i poszlo. Mowia ze zycza sobie wiecej takich porodow z tak szybka akcja. Hmm ja juz sobie nie zycze. Nacinana - pozszywana jestem. Wszystkim dwupakom zycze dobrego porodu i zdrowych malenstw :) jak by nie napitalalo to i tak jest wyjatkowa chwila nie do opisania :)

Odnośnik do komentarza

Gronek
Hej dziewczyny. Pozniej nadrobie, chcialam napisac ze niestety pomimo usilnych staran lekarzy i moich nie udalo sie wygluszyc skurczy. Dupsko poklute gdzie sie da. O 17.10 przyszedl na swiat moj maluch. 3100/54cm/8pkt.
moja kruszyna lezy na intensywnej :(
Mialam wskazanie do cesarki, ale ze wzgledu na wczesniactwo lekarz chcial sn bo przy cesarce bal sie ze bedzie duzo gorzej z malym. Takie juz silniejsze skurcze zaczely sie po 13 z rozwarciem 3-4 cm no i poszlo. Mowia ze zycza sobie wiecej takich porodow z tak szybka akcja. Hmm ja juz sobie nie zycze. Nacinana - pozszywana jestem. Wszystkim dwupakom zycze dobrego porodu i zdrowych malenstw :) jak by nie napitalalo to i tak jest wyjatkowa chwila nie do opisania :)

Gronek gratuluję..oj się nameczyłaś,niezbyt fajny poranek itp ale juz po :) Malutki szybko do siebie dojdzie :D Też przezyl dziś sporo :) Teraz odpoczywajcie..szybko wrócicie do domku :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

wspomniałam ,że Ernesto :)

"Misiakowata nie smuć się, bo solidaryzując się z Tobą ogłosimy żałobę na forum :( Ja Ci to mówie, mam wrażenie, że Twoja przemiana jest przełomowa. Coś takiego jak: Miśkowata smutna - koniec świata ! Czyli ja wróżę rychły masowy wysyp dzieciaczków. Korki z pipek będą strzelały jak szampany na Sylwka :P "

specjalnie szukałam :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...