Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Marcóweczki które już rodziły i te co są już gdzieś koło 38 tyg,

coś mi się dzieje wczoraj te silne skurcze przepowiadające, od dwóch dni mam czyszczenie żołądka ale dziś to tragedia kilka razy już mnie przeczyściło konkretnie do tego ból w podbrzuszu czy to są oznaki zbliżającego się porodu ? nie wiem czy ja tak pociągne dwa tygodnie jeszcze ... :((

http://www.suwaczki.com/tickers/m3sxyx8dq52khv5u.png

Odnośnik do komentarza

Haneczka, daj znać, co i jak, trzymaj się :*
Bad.woman haha, rozwaliłaś system :D
Renatka, super, że jest super :) ciekawe, jak synek zareaguje na siostrzyczkę :)
Mi wczoraj mąż kupił taki pyszny serniczek, jeszcze trochę mam, to sobie zaraz wszamam :D
Ja dziś na siku po 6 się obudziłam, mąż o 6:30 do pracy wstawał, a że jeszcze nie zasnęłam, to mu kanapkę do pracy zrobiłam, taka dobra żonka :) zjadłam coś i potem jeszcze 2,5h pospałam. Coś mi się córcia leniwie rusza od wczoraj. Mam nadzieję, że taki dzień po prostu, jak się nie rozhasa do wieczora, to się zacznę martwić...

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6io4p2e2irzwe.png

https://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyesqoui9t8.png

Odnośnik do komentarza

Olciaa
Marcóweczki które już rodziły i te co są już gdzieś koło 38 tyg,

coś mi się dzieje wczoraj te silne skurcze przepowiadające, od dwóch dni mam czyszczenie żołądka ale dziś to tragedia kilka razy już mnie przeczyściło konkretnie do tego ból w podbrzuszu czy to są oznaki zbliżającego się porodu ? nie wiem czy ja tak pociągne dwa tygodnie jeszcze ... :((

Olcia a Ty masz 38tydz? to już bezpiecznie teoretycznie jest.

nie chce Cie martwić, ale czyszczenie to jest jeden z objawów porodu, ale nie koniecznie. skoro Cie podbrzusze boli, to moze jedz na IP

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Bad Woman hahaha zajebisty sen :D nie mogę przestać zawieszać..:)
Renatka cudownie:-) żeby wszystkie miały takie wspomnienia porodu..
A my dziś obiadek na mieście a co :-) należy się i pewnie juz ostatni raz przed porodem.

Odnośnik do komentarza

Hej,
Mi się od dwóch dni śni, że rodzę. Dziś to był dziwny mega sen, bo wcale nie było porodu, a dzidziuś był na świecie. I w tym śnie pytałam męża o co chodzi, a on mi mówił, że urodziłam, od razu mnie wypuścili ze szpitala i już :P I pamiętam, że w tym śnie to była data 15 lutego. I następnego dnia spacerowałam sobie po dworze z dzidziusiem :D Fajnie by było tak poród przeskoczyć :D

http://www.suwaczki.com/tickers/km5smg7ymqo35am0.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371ot0d95nz.png

Odnośnik do komentarza

Bad.women hahahahahaha dobreeee...
Renatka ja tez chce taki poród i abym tak soe czula po porodzie. To powodzenia, w domku jeszcze lepiej bedzie...
Hania daj znac jak tam po konsultacji...
Ja dzis na obiad frytki, surowka i pstrąg....i chyba chlb upiekę jak starczy sil... Kurczę zjem 3 gryzy i jestem pelna od kilku dni... A jak wcisnę więcej to mam refluks...

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Zacieszać* oczywiście miało być bo nic nie będę wieszać:D

A dziewczyny te skurcze z góry do dołu jak silne to juz takie zwiastujące poród, bynajmniej ja tak miałam z synem..
Z kolei u mnie cały czas praktycznie pobolewania dołem brzucha..

Odnośnik do komentarza

kamillla
Olciaa
Marcóweczki które już rodziły i te co są już gdzieś koło 38 tyg,

coś mi się dzieje wczoraj te silne skurcze przepowiadające, od dwóch dni mam czyszczenie żołądka ale dziś to tragedia kilka razy już mnie przeczyściło konkretnie do tego ból w podbrzuszu czy to są oznaki zbliżającego się porodu ? nie wiem czy ja tak pociągne dwa tygodnie jeszcze ... :((

Olcia a Ty masz 38tydz? to już bezpiecznie teoretycznie jest.

nie chce Cie martwić, ale czyszczenie to jest jeden z objawów porodu, ale nie koniecznie. skoro Cie podbrzusze boli, to moze jedz na IP

Dwa dni mi zostały do 38 tyg :)

http://www.suwaczki.com/tickers/m3sxyx8dq52khv5u.png

Odnośnik do komentarza

Olciaa
kamillla
Olciaa
Marcóweczki które już rodziły i te co są już gdzieś koło 38 tyg,

coś mi się dzieje wczoraj te silne skurcze przepowiadające, od dwóch dni mam czyszczenie żołądka ale dziś to tragedia kilka razy już mnie przeczyściło konkretnie do tego ból w podbrzuszu czy to są oznaki zbliżającego się porodu ? nie wiem czy ja tak pociągne dwa tygodnie jeszcze ... :((

Olcia a Ty masz 38tydz? to już bezpiecznie teoretycznie jest.

nie chce Cie martwić, ale czyszczenie to jest jeden z objawów porodu, ale nie koniecznie. skoro Cie podbrzusze boli, to moze jedz na IP

Dwa dni mi zostały do 38 tyg :)

masz termin na 7.03 tak? ja na 3.03

i co jedziesz na ip??

Odnośnik do komentarza

Olciaa
kamillla
Olciaa
Marcóweczki które już rodziły i te co są już gdzieś koło 38 tyg,

coś mi się dzieje wczoraj te silne skurcze przepowiadające, od dwóch dni mam czyszczenie żołądka ale dziś to tragedia kilka razy już mnie przeczyściło konkretnie do tego ból w podbrzuszu czy to są oznaki zbliżającego się porodu ? nie wiem czy ja tak pociągne dwa tygodnie jeszcze ... :((

Olcia a Ty masz 38tydz? to już bezpiecznie teoretycznie jest.

nie chce Cie martwić, ale czyszczenie to jest jeden z objawów porodu, ale nie koniecznie. skoro Cie podbrzusze boli, to moze jedz na IP

Dwa dni mi zostały do 38 tyg :)

Spokojnie, fizycznie jesteś gotowa :) Zażyj no spe połóż się jak nie przejdzie po jakimś czasie to telefon do lekarza lub IP :) Powodzenia

Odnośnik do komentarza

kamillla
Olciaa
kamillla
Olciaa
Marcóweczki które już rodziły i te co są już gdzieś koło 38 tyg,

coś mi się dzieje wczoraj te silne skurcze przepowiadające, od dwóch dni mam czyszczenie żołądka ale dziś to tragedia kilka razy już mnie przeczyściło konkretnie do tego ból w podbrzuszu czy to są oznaki zbliżającego się porodu ? nie wiem czy ja tak pociągne dwa tygodnie jeszcze ... :((

Olcia a Ty masz 38tydz? to już bezpiecznie teoretycznie jest.

nie chce Cie martwić, ale czyszczenie to jest jeden z objawów porodu, ale nie koniecznie. skoro Cie podbrzusze boli, to moze jedz na IP

Dwa dni mi zostały do 38 tyg :)

masz termin na 7.03 tak? ja na 3.03

i co jedziesz na ip??

ogólnie mam na 4.03 ale lekarz dał mi 3 dni zapasu i stad 7.03
skurczy póki co nie mam więc nie jadę. Jak im powiem że przyjechałam bo mnie dziś czyści to mnie wyśmieją chyba :D

http://www.suwaczki.com/tickers/m3sxyx8dq52khv5u.png

Odnośnik do komentarza

Kamilla dokładnie wtedy tez tak miałam i dlatego chyba jak nie przejdzie dzis pojade na ip...ale kurcze zatrzymaja juz mnie pewnie noo...lezec tam w razie co tyle czasu nic fajnego ale lepiej sie upewnic czy to cos z niestrawnoscia(chociaz nic nie zjadłam takiego) czy znow skurcze i to juz.
Własnie wiekszosc pitów mi przyszła poczta chciałam rozliczyc wstepnie ale mam z pewnym zagadnieniem zagwozdke . Zna sie ktoras moze na odliczeniach?Chodzi dokładnie o to ze maz odliczył sobie 2 dzieci ja odlicze 3 z racji ze corka jest z 1 małzenstwa. Podobno(pytałam w US) mam prawo na nia odliczyc 2000.04 wiec wpisałam ze mam 3 dzieci 2 zaznaczyłam na 0 i tylko ja mi pokazał program na 2 tys. Jednak jak przechodze dalej zwrot mam 1100 i nie odlicza mi tej nadwyzki ze składek bo chyba tak powinno odliczyc prawda? No moze ktoras wie:)

http://s5.suwaczek.com/201603091556.png

Odnośnik do komentarza

Hej mamusie :)
Kotka no co Ty ja na Was z nozem nigdy :D nawet w snach :p
Bad. Woman rozwalilas system tym snem :)
Strunka wspolczuje tesciowej. Moja na szczęście jak sie wtraca i sie jej delikatnie zwroci uwage to daje spokój, takze nie moge narzekać :)
Haneczka daj znać co z Toba.
Haniutek Ty tak nie strasz tymi 40% bo 60% to więcej :) Ty masz tu za duzo do zrobienia wiec lekarze moga Ci gadac do du... :D a tak serio to moze bys troszke odpoczela :*
U mnie w szpitalu bedzie maz mama siostry i Kubus. A tak to nikogo nie chce, ale jak ktos przyjdzie to tez nie wygonie. A do domu zaprosze jak bede sie czula na siłach ( czyli nigdy :D )
Ortoda, ale musieliscie miec pobudke. Współczuję Wam, ale najważniejsze, że nikomu nic sie nie stalo.
Renatka super wiesci. Daj znac potem jak braciszek zareagowal na Karolinke :)

Odnośnik do komentarza

Haniutek
Kamilla dokładnie wtedy tez tak miałam i dlatego chyba jak nie przejdzie dzis pojade na ip...ale kurcze zatrzymaja juz mnie pewnie noo...lezec tam w razie co tyle czasu nic fajnego ale lepiej sie upewnic czy to cos z niestrawnoscia(chociaz nic nie zjadłam takiego) czy znow skurcze i to juz.
Własnie wiekszosc pitów mi przyszła poczta chciałam rozliczyc wstepnie ale mam z pewnym zagadnieniem zagwozdke . Zna sie ktoras moze na odliczeniach?Chodzi dokładnie o to ze maz odliczył sobie 2 dzieci ja odlicze 3 z racji ze corka jest z 1 małzenstwa. Podobno(pytałam w US) mam prawo na nia odliczyc 2000.04 wiec wpisałam ze mam 3 dzieci 2 zaznaczyłam na 0 i tylko ja mi pokazał program na 2 tys. Jednak jak przechodze dalej zwrot mam 1100 i nie odlicza mi tej nadwyzki ze składek bo chyba tak powinno odliczyc prawda? No moze ktoras wie:)

Haniutek, wpisz 3 dzieci do odliczenia w PIT O, pierwsze dwoje dzieci (z drugiego małżeństwa) wpisz dane i nie zaznaczaj ani roku ani miesięcy, a na trzecie dziecko (z pierwszego małżeństwa) wpisz dane i zaznacz,że odliczasz cały rok. Powinno przyjąć!

Odnośnik do komentarza

Kamilla s podaj linka do tej babki z materiałami, może kiedyś się przyda:)

Renatka ale super, tylko zazdrościć. No u ciebie rak jak w filmie szybka akcja i szczęśliwa mamusia z bezproblemowym dzieckiem wraca do domu:)

Olcia ja co prawda rodziłam (ale przez cc) no i jestem w 38 (w piatek będzie skończony) ale nic nie pomogę bo nie miałam i teraz też nie mam żadnych objawów, ani skurcza, ani nic:)

U mnie dziś krupnik a drugie ze zrazami. Na razie posiłkuję się maminymi potrawami, ale też będę musiała coś rodzicom ugotować, bo oni pracują a ja sobie odpoczywam teraz. Najgorzej że nie mogę p"położnej" oglądać bo na mojej mamy laptopie nie działa coś, a komputer w pokoju w którym śpi synek, a w czasie jego drzemki albo późnym wieczorem mogę oglądać. Dup. A tak już się wciągnęłam:/

http://www.suwaczki.com/tickers/lprkzbmhlydqtmyx.png
http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5e9sf8amqv.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...