Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Moja też ciągle krzyczy o niedowadze ale się zgadzam bo id stanu wyjściowego przytyłam tylko 4,5 kg, a tu zaraz 25 tc.

Niuska_aw a jaki związek z tym może mieć chomik? Boi się, że coś mu się stanie jak sama jest w przedszkolu?

Jest coś takiego jak zwolnienie lekarskie w związku z opieką nad członkiem rodziny, do 14 dni w roku. Mi to wypisywał rodzinny, gdy mój mąż był po operacji.

Odnośnik do komentarza

Lilijka jeszcze sue nie zapisalam ale musze dzis zadz...
Mi strasznie dziadka krwawią juz od jakiegoś czasu...
A teraz zaczynam sie zbierać do tego dentysty, ba sama myśl jestem cala mokra, zawsze dla mnie jest to ogromny stres ale teraz to jiz w ogóle ehh....
Jutro mam prenatalne II w końcu bo miałam mię dwa tyg temu i w piątek wizytę tez sie denerwuje czy jutro te wszystkie parametry będą w normie, oby...

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny.
Ja osobiście polecam na tel. aplikacje Happy baby by TZMO. Mam obie, mój ciąża i tą właśnie, ta druga jest dużo obszerniejsza i przyjemniejsza dla oka. Jest po polsku, tylko tytuł taki.
Niuska może to chwilowy kryzys, czasem sie zdarza ze dzieci zaczynają znów popuszczac. Mój odkąd jestem w ciąży zrobil sie straszna przylepa, ciągle sie przytula a na gwiazdkę zazyczyl sobie misia :) a ma 7 lat.

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxwl6d878ytfrqp.png

Odnośnik do komentarza

Niuska oj też mi żal Twojej córeczki, może się wstydzi powiedziec, ze chce isc siusiu, albo boi sie sama chodzic (nie wiem jak to jest, czy panie chodza z dziecmi do toalety?)
Co do dziaseł to I mi krwawia. Byłam z tym nawet u dentysty, bo czasem krwawia bardzo mocno, no i okazalo sie ze oprocz tego ze w ciazy to normalne, to jeszcze mam za glebokie kieszenie przy niektorych zebach i tam sie stany zapalne robia :( ale zeby to wyleczyc trzeba nowe zdj rentgenowskie I znieczulenie, wiec czekamy do "po ciazy". Oprocz tego czasem tez krew z nosa mi leci, az sie skrzepy robia. Ach ten stan błogosławiony ;)

Odnośnik do komentarza

A rozmawiałaś z nią czy coś się ostatnio zmieniło w przedszkolu, czy coś się stało lub czy ją piecze przy sikaniu?

Któraś pytała o czas oczekiwania na wyniki krzywej. Mi powiedziały w przychodni, że na drugi dzień będą już do odbioru ale dziś mam wizytę, więc odbiorę przed. Niektóre dziewczyny online miały tego samego dnia.

Dziś zaszaleje z obiadem :) zrobię naleśniki z nutellą i bananami, mmm

Odnośnik do komentarza

Witajcie brzuchatki :) Wszystkim chorym i z dolegliwościami życze szybkiego powrotu do zdrowia.

Wczoraj byłam na połókowych. Zdecydowanie jest różnica między połókowymi (2 genetyczne) a echem serca. Na połówkowym dziecko było dokładnie mierzone, sprawdzane były narządy, kończyny. Na podstawie nowych pomiarów i obserwacji oraz tych z 1 genetycznego zostało ponownie wyliczone prawdopodobieństwo anomali. Np. ryzyko zespołu downa zmalało z 1:440 do 1: 3682.
No i już na 100% została potwierdzona dziewczynka. Dokładnie nam pan doktor pokazał :) Mała wierciłą się i zasłaniała, ale udało się zrobić zdjęcie do rodzinnego albumu :D Dostałam też wydruki uwieczniające wszystkie narządy (serce, mózg, kręgosłup, itp).
Do porodu zostało mi 125 dni :)

niuska i tak w Tesco są lepsze ceny niż w Smyku a ciuszki są lepszej jakości. Do tego Tesco często ma przeceny 30-50% i wtedy ceny są całkiem sympatyczne. A bywa tez tak, że coś ma przecene, a jeszcze jest dodatkowa np. weekend 30% na wszystkie tekstylia, wtedy to już ceny wychodza ciuchlandowe. Ostatnio tez zaczęłąm kupoweć w KIKu bo mają dobre ceny na promocjach i to niemiecki sklep, więc licze, że byleczego nie sprzedają.
Innym tanim sklepom nie bardzo ufam, bo ciuszki to chińsczyzna. Ostatnio oglądałam, że chinczycy tkaniny bawełniane robią z butelek pet (nie tylko polary). Na metkach pisze 100%bawełna, a zakładasz dziecku mięciutki plastikowy pancerz. Sobie bym takiego szajzu nie kupiła, a co dopiero dziecku.

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8iik408njqat.png
przepisa Agi na gofry strona 3718

Odnośnik do komentarza

Ernesto jasne, masz racje, Smyk to już wgl się ceni:) Ja ostatnio to tez często kupuje córce ubranka w H&M, ostatnio była promocja że bierzesz 3 rzeczy a płacisz za dwie. Kupiłam jej wtedy 2 pary spodni i dwie bluzki i wyszło mi coś koło 80 zł za wszystko,. gatunkowo jak najbardziej super. A potem zaszłam jeszcze do KIKa i kupiłam jej świetną bawełnianą bluzeczkę za 14.99 - jakość świetna. Co do Tesco, czy ty dostajesz jakieś smsy czy e-maile o przecenach? Bo ciężko mi jest trafić na jakąś promocje ostatnio:/ Ja ze Smyka dostaję,

Odnośnik do komentarza

Aniołek_nocy
Izabel82 w diagnostyce na Piłsudskiego, zobaczmy mi powiedziały jak pobierały krew że powinno się nie jeść owoców i co najmniej 12h nie jeść przed pobraniem:-/ no zobaczymy
Bardziej się cieszę na usg 4d idę w poniedziałek w watralu robią za 220 zł więc skorzystamy i podglądaniemy co u małego:-D

Dziewczyny ja myślę, że trochę przesadzają z tymi owocami ja wypiłam 1,5 soku dzień przed i z kg jabłek zjadłam bo nie wiedziałam, że nie powinnam i miałam dobry wynik na czczo 80 (prawidłowy 70-99) a po glukozie 75g. 110 (prawidłowy < 140) więc wszystko ok będzie dobrze:)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49zbmh5rsy2iro.png

Odnośnik do komentarza

Hej,
Przezylismy noc, o 2:00 skonczyly sie wymioty. Dzis dieta i mam nadzieje, ze to juz koniec i ze u innych domownikow sie nie wylegnie...
Witam nowe mamusie i zdrowia dla chorowitkow! A brzuszki wszystkie sliczne.
Olka ja mam wagowo i wzrostowo prawie tak samo jak ty. Start z 53, potem schudlam do 50, a teraz ok. 56. Wzrost 158.
Kurcze o tych 6 i 7 latkach to mi nawet nie mowcie. Moj 5latek jest teraz w zerowce, nastawiony ze pojdzie do szkoly. Dla mnie najgorsze jest to zamieszanie. Co chwile mowia co innego. Mieszaja te roczniki jak nie wiem co. Tomek jest z grudnia i zdarzalo mu sie byc w grupie z dziecmi starszymi o prawie 2 lata, to jest olbrzymia roznica w takim wieku. Niech zdecyduja raz a porzadnie i wysla wszystkie dzieci z jednego roku i PRZYSTOSUJA DO NICH PROGRAM. A nie co wladza to inna decyzja, a nauka w pierwszej klasie taka sama. Koszmar. Juz z 8 lat ten temat walkuja i nie potrafia zrobic z sensem. I co, inna partia zacznie rzady za pare lat i znow wysla szesciolatki? A co z tymi, co juz poszly? A w tym roku nikt nie pojdzie do szkoly czy jak?

http://www.suwaczki.com/tickers/km5smg7ymqo35am0.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371ot0d95nz.png

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
Olka trzymaj się,dobrze ,że nie wyrostek,ale i tak wspòłczuję..
Dziewczyny nie chorujmy,niech wszystkie dolegliwości zelżeją i pozwolą wytrwać do marca :-)!!!!
Wczoraj i dziś mòj malutki dał czadu wieczorem..Wczoraj to tylko kłuło,ale dziś to strasznie bolało.matko ile on już siły ma :)
Kupiłam w rossmanie oliwke z baby coś i powiem Wam,że zelżało mi swędzenie :-) jest o niebo lepiej..Po tym jak sie umyłam,cała się nasmarowałam jeszcze w wannie,po czym spłukałam i się wytarłam :-) super uczucie :-) pòźniej dodatkowo już bez spłukiwania nasmarowałam brzusio..Po tym małym "spa" Mati zaczął ćwiczyć Chodakowską normalnie.:-)

Misiakowata30 oliwka z babydream rossmana jest najlepsza też jej używam nie dość, że ma najmniej składników szkodliwych patrząc na konkurencję dobra cena to jeszcze skóra po niej jest taka mieciutka :-) Moja apka też wskazuje na 126 dni a kożystam tak jak Lilijka87 z Moja ciąża :D

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49zbmh5rsy2iro.png

Odnośnik do komentarza

niuska raczej tak mam, że zawsze jak zajadę do Tesco to trafię na jakąs promocję. Nie mają chyba takich powiadomień jak Smyk. Wcześniej jak kupowałam dla chrześniaczki to potrafiłam za 100 pln kupić cała wielką reklamówkę ubranek (dresy, spodenki, spódniczki, wielopaki rurek i rajstopek, sweterki, sliczne t-shirty). Np. za 3pack bluzeczek ze slicznymi malowaniami i aplikacjami płaciłam 13pln., za dresy 18pln, itp.
Teraz widziałam kombinezon reniferek i śliczne spodenki jeansowe bedę polowała na przecene ;) póki co nie spieszy mi się.

Kiedyś (conajmniej z 10-15 lat temu) kupowałam ubrania h&m. Najczęściej przywoziłam z zagranicy, bo w Polsce nie było zbyt wiele sklepów. JAkość była super, ubrania z naturalnych tkanin (bawełełna, wełna, kaszmir). Aż trudno uwierzyć, że wiele sweterków mam do dziś. TEraz h&m prawie nie odwiedzam. W ostatnich latach, żadna kupiona rzecz nie miała lepszej jakości niż ciuchy z bazaru. Bluzki sie deformowały po praniu (jakby materiał był cięty ze skosu, albo z jakiś skrawków tkanin). W niektóych już po praniu robiły się dziurki, a materiały tracą kolory. W ciązy kupiłam w h&m spodnie ciążowe i powiem, że szału nie ma jeśli chodzi o jakość materiału. H&m teraz mnie nie przekonuje, natomiast jestem wierna ciuchom ESPRIT i uwielbiam Liu Jo. Wolę mieć mniej rzeczy, ale wygodnych i trwałych.

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8iik408njqat.png
przepisa Agi na gofry strona 3718

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny.
Postanowilam sie odezwac, zebyscie o mnie nie zapomnialy ;) Brakuje mi czasu na czytanie Was, ale staram sie chociaz po trochu codziennie, ale ciagle jestem do tylu.
Mam nadzieje, ze wszystko u Was w porzadku.
Ja od 3 nocy malo spie, bola mnie biodra. do tego ostatnio znowu skurcz lydki mam w nocy, boli jak nie wiem wtedy i puszcza zupelnie do 2 dni. Porozmawiam o tym z moja polozna, ale chyba niewiele mozna na ten temat zrobic. Jakos boje sie na wlasna reke zaczac brac magnez.
Szkole rodzenia skonczylam juz. Fajna sprawa, dowiedzielismy sie kilku rzeczy. Zaczelismy powoli male zakupy. Staram sie jeszcze nie wariowac i czekam na promocje po swietach, bo wtedy mozna wiele rzeczy za grosze kupic.
Mala rusza sie codziennie i zauwazylam, ze gdy jestem bardziej zrelaksowana i nie mam tyle na glowie (najczesciej dzien wolny) to szaleje non stop. Maz jak zaczyna do niej mowic to najczesciej daje mu kopniaczki.
Ostatnio stwierdzilam, ze chyba mniej zaczne czytac, bo w weekend dopadl mnie jakis dol, ze sobie nie poradze, ze co to bedzie i w ogole!
Milego dnia

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...