Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez gotuje, ale po pracy nie ma czasu na wymyslne dania a w weekendy czasami rowniez wiec pierogi, golabki tez jem tylko u mamy bo wydaje mi sie to bardzo czasochlonne.
Olka, ale sie usmialam odnosnie Twoich tesciow i wymiotowaniu :) Ja z moimi srednio zyje, sa bardzo falszywi i do nas juz raczej nie przyjezdzaja, a my jak do nich pojedziemy to ja mowie do meza 'ale fajnie bylo' a potem slyszymy, ze jednak tesciowa nas obgadala i fajnie sie nie bawila z nami, haha! niezle co
Mi dzis brzuch od rana tak wysadzilo, ze az w pracy mi sie zle siedzi. Wszystko mi przeszkadza. Chyba niedlugo ciazowe spodnie bede musiala kupic, nie za wczesnie? 15 tydzien teraz
Zazdroszcze jak czytam, ze bylyscie na USG :) Niesamowite uczucie. Moje nastepne za 5 tygodni.
A tak przy okazji, to chyba fasolke po bretonsku bede musiala wkrotce zrobic :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

ja mam jedne takie pumpy czy jakos się to nazywa, luźne są i w nich ostatnio chodzę, ciążowym nie kupiłam jeszcze

w wynikach z testów ryzyko podstawowe powinno być wyższe niz skorygowane tzn. np. trisomia x ryzyko skorygowane- 1:500 ryzyko skorygowane 1:10000
i to skorygowane jest po badaniu, a podstawowe ustalane na podstawie wieku matki

chyba to dobrze napisałam

Odnośnik do komentarza

Nika32
Wiem Kinia , wiem. Tylko miałam taką ochotę i w sumie chciałam tez sprawdzić jak to wpłynie na cukier, wiem ze to bez sensu eksperyment, było minęło, jutro będzie owsianka na wodzie z pestkami dyni i słonecznika i nasionami goji - chyba ze tez nie wolno.... :-)

Ja mam płatki owsiane z owocami goi i jest ok o ile nie zjem za dużo. Ja osobiście zrezygnowałam z mleka( tylko do kawy) a jem/ pije kefir.

Dobrze ze eksperymentyjesz będziesz wiedzieć co ci wolno a co nie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxmrus1pbao.png

Odnośnik do komentarza

beata _90
Agniecies napisz co masz w tych wynikach może ci pomogę :)

Markery wad chromosomalnych: kość nosowa obecna, przepływ w zastawce trójdzielnej prawidłowy.
Wyniki biochemiczne z surowicy krwi matki:
Wolne B-hCG: 47,22 IU/l - odpowiada 1,56 MoM
PAPP-A: 2,122 IU/l - odpowiada 0,833 MoM

Obliczenie ryzyka:
TRISOMIA 21: ryzyko podstawowe 1:577, ryzyko skorygowane 1:11548
TRISOMIA 18: ryzyko podstawowe 1:1329, ryzyko skorygowane <1:20000<br /> TRISOMIA 13: ryzyko podstawowe 1:4191, ryzyko skorygowane <1:20000<br />

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...