Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

~kalae
ruskich pierogów nie lubię, choć wersje bardziej ziemniaczaną nawet zjem :D także nie wiem jak Tosia, ale spróbuje :)

ja tez wole wersję bardziej ziemniaczaną, jak za duzo twarogu to mi nie wchodzą. nigdy tego nie mogła zrozumieć moja matka, która wciąz dawała twarogu zdecydowanie duzo wiecej niż ziemniaków i jeszcze farsz mięta psuła...

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza
Gość kasiaamamussiaa

żoo
Ostatnio w klubiku widziałam jak mama ubiera dzieci w grube, wysokie spodnie i grube kurtki i tak ich zapakowała do samochodu.
Aż się zastanawiałam czy ze mną wszystko w porządku.

Cześć
Raczej z tobą wszystko ok ;) ta mama raczej jakaś inna :D
Niedawno, bodajże początek grudnia Nikola miała rajtki i getry, na co koleżanka zdziwiona czy jej ciepło :)

Odnośnik do komentarza
Gość misiakowata

Peonia
Misiakowata,
jak pije to nie jest źle, bo w skrajnym przypadku ja nawet wodę zwracałam. będzie dobrze, tylko osłabiony z braku jedzenia będzie, na szczęście jelitówka szybko przechodzi. zdrowia!

o tyle dobrze,że w nocy go nie czyści tylko jęczy przez sen :)
dzieki:) dzis bedzie 4 dzien,moze juz cos bedzie jadł..
ide do pracy zaraz..P wie co ma robić,może mały zacznie wcinac :)

Odnośnik do komentarza
Gość misiakowata

~kalae
misiakowata, będzie dobrze, pije, a to najważniejsze, spróbuj mu dać ryż trochę posól, sam bez dodatków. Banan tez jest 'zaklejający'. Moze spróbuj Enterol dać. Zdrowia.

Nic nie chciał Kalae..pytam czy chce to czy to..to "Y-y"ciągle.
Dziś może wróci mu apetyt :)
Oby w niedziele już był zdrowy i zjadł troszkę wigilijnej rybki :)

Odnośnik do komentarza

Ja przy anginie jak Niko tydzień nic nie jadł (a też miał biegunkę przy antybiotyk) to gotowałam mu taki lekki rosołek i dawałam do kubeczka pić (trochę bardziej wartościowe niż woda czy sok). No i jeszcze czasem kosteczkę czekolady gorzkiej, bo to trochę powstrzymuje biegunkę. Będzie dobrze :-)

Odnośnik do komentarza
Gość Alesandraa

Misia, ja przy biegunce elektrolity podawałam Michasiowi za pomocą takiego dozownika od syropu, bo sam z kubka by się nie napił. A jak biegunka się przedłużała lekarz przepisał nam Hidrasec i od razu była widoczna poprawa.
Zdrówka dla Matiego

Odnośnik do komentarza

~Alesandraa
~to.ja.renia
A wiecie co mi się przydarzyło ? jestem w szoku. Jakiś czas temu pojawiła mi się gulka na dziąśle od wew. Myślałam że sobie czymś podrażniłam, albo jakaś afta czy coś, no i ta gulka rosła, już miałam iść do dentysty, a tu kilka dni temu z gulki zaczął się wyłaniać ząb :oooo piątka dokładnie. Fakt że piątki nie mam w tej części, za czwórką jest szóstka, ale myślałam że miałam wyrwaną piątkę i zęby się zeszły. I tak pewnie było, tylko że pewnie wyrwali mi mleczną piątkę za szybko, zęby się przesunęły i dla piątki stałej nie było miejsca więc nie wyrosła wcale. Tylko dlaczego postanowiła wyrosnąć właśnie teraz ??? Po tylu latach ? Już się umówiłam do ortodontki, zrobi mi prześwietlenie i zobaczymy co to co cudo.

Hehe, może to taki prezent na Święta od natury :)

Madika, jak u lekarza?

Renia cuda dzieja sie na swieta :D

Bylam wczoraj u lekarza i jest pecherzyk i jest tez pecherzyk zoltkowy ale jeszcze nie ma serduszka. Nic wiecej mi nie powiedzial i badan nie dawal zeby jak to powiedzial "nie zapeszyc".

Powiem Wam ze jestem coraz bardziej sfrustrowana:( Chcialam wrocic do pracy do ludzi... byc kims wiecej jak mama... Bo juz od wrzesnia czulam ze mi sie ulewa siedzienie w domu. Nie mam tyle pasji w sobie zeby bawic sie z Hania... Czuje ze jest to moja wegetacja... A teraz znowu perspektywa siedzenie nastepnych 2 lat w domu...
Czuje ze zwarjuje...:(

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

~misiakowata
~kalae
misiakowata, będzie dobrze, pije, a to najważniejsze, spróbuj mu dać ryż trochę posól, sam bez dodatków. Banan tez jest 'zaklejający'. Moze spróbuj Enterol dać. Zdrowia.

Nic nie chciał Kalae..pytam czy chce to czy to..to "Y-y"ciągle.
Dziś może wróci mu apetyt :)
Oby w niedziele już był zdrowy i zjadł troszkę wigilijnej rybki :)

Misiakowata trzymam kciuki zeby szybko juz minelo.

Ale wydaje mi sie ze raczej Matiemu powinnas odpuscic wigilijne jedzenie i na razie przetrzymac go jakas chwile na lekkostrawnym jedzeniu. Chodzi o to zeby organizm sie zregenerowal i nauczyl dzialac spowrotem. Pamietaj tez teraz o probiotyku!!!! To mega wazne zeby wrocil do normy!

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Misia jakoś u nas leci raz lepiej raz gorzej jak u wszystkich :) w październiku mały sam się odstawił i trochę mi brakuje tej bliskości i jemu chyba też więc codzienne usypianie wieczorem jest na rękach ale mam już patent wyrobiony jak go trzymać i kołysać i nie pasc z bolu rąk i kręgosłupa :D

Madika gratuluję i wierzę że nie zwariujesz a nawet będzie lepiej bo jak nie Ty to kto? :D

A tak szczerze pocieszam cię że omija cię totalna mamoza jak np ja już wrócę po pracy do czasu pójścia małego spać w pakiecie z bonusowym obrazaniem się na mamę jak musi zostać dłużej w pracy więc ciezko powiedzieć co gorsze. Poprostu ciesz się chwilą i pomyśl że niedługo.beda się Twoje maleństwa bawić razem i będziesz miała chwilę oddechu.

Odnośnik do komentarza
Gość kasiaamamussiaa

Cześć

Madika rozumiem, ale przyjmij na klatę, że jesteś w ciąży ;) trzymam kciuki by serduszko było i biło ;)

Wiesz co ja w życiu pracowałam? Tyle co zawodowka, potem jakieś zlecone, mam lat tyle ile mam, Nie wiem czy do renty w ogóle mi coś nalicza, tez z bym z chęcią poszła do pracy, ale nie mam opieki do dzieci :) ty masz o tyle dobrze, że Ci rodzice pomagają, teraz będziecie mieć drugie to by było ci lepiej wyobraź sobie, że tak musi być i koniec, taki dostaliscie los od losu ;) sama to nam powtarzasz, pamiętasz?
Misia zdrówka dla Matiego ;) też się biedny namęczy przez te choróbska

Ja dziewczyny się zastanawiam znowu co robię źle, że syn mnie olewa i nie słucha, ten tydzień w domu siedzi bo gorączkował, za chwilę kolejny, i chyba mu się nudzi.....sama nie wiem, terapia może "relacji rodzic -dziecku "? ,ale czy wtedy krzywo nie będą na nas patrzeć? Ile we mnie złości ostatnio to pojęcia nie macie, na dwór musze wychodzić by ochłonąć.....

Odnośnik do komentarza

Madika, to może wróć teraz na jakiś czas, zawsze to będzie jakaś odskocznia? Może pół etatu, jakoś z mężem dacie radę się opieką wymienić, a może mama pomoże?
Dobrze cię rozumiem.
Inaczej jest latem, ale teraz zimą jakoś ciężej, dlatego z pełną świadomością chciałam wrócić na jesień do pracy.
Z wychowawczego możesz zrezygnować.

Odnośnik do komentarza
Gość misiakowata

no to Leniwiec..kurcze..ale zagadka :D

Madika ejjj..zaraz zobaczysz jak sie ucieszysz,że serducho tam bije :)
Nie łam się :)zobacz zaraz do domku nowego sie przeprowadzicie,nowe otoczenie..bedzie dobrze :D
a jak nie to przyjezdzaj do mnie,Mati do zloba nie chodzi to sie dzieci wybawia,a my pokafkujemy :)

Mati probotyk ciagle dostaje,od pierwszego antybiotyku w pazdziernkiku
Wczoraj juz było dobrze..wesolusi,łobuziak,apetyt wrocił..z checia zjadl słoiczka troche i banana w ciagu dnia.wszystko dobrze a tu w nocy goraczka..Teraz dałam Ibum,bo juz 38,8 było..
wstałam do pracy,P zostaje w domku..
ech i te swieta jeszcze,tyle roboty dziś..a tu znowu cos..

Odnośnik do komentarza
Gość Ciaza3166

Dziewczyny przepraszam ze nic nie pisze ale kompletnie nie mam na nic czasu. Humor tez do dup* takze oszczedze Was :P
Chcialam zlozyc Wam i Waszym rodzinom zdrowych i spokojnych Swiat Bozego Narodzenia

PS mielismy uciec z domu i spedzic swieta u tesciow. W spokoju, na nic nie robieniu. Nigdzie nie jedziemy bo Mala wysypana i czekam na telefon od lekarza. Sytuacja nie zagraza zdrowiu takze moze dzis zadzwonia...

Zdrowia!

Odnośnik do komentarza

Cześć Wam:))) cały czas o Was pamiętam ale nie mam kiedy być aktywna. u nas armagedon, Błażej ma problemy z brzuchem i strasznie się męczy plus Olis :)) chociaż odpukać dziś i wczoraj lepiej.
Dziś to plakalam ze śmiechu bo Olis naśladowal małego i robił to samo co on. Np Błażej jest bardzo silny myślę że ma wzmożone napięcie 5 mamy wizytę i od kilku dni się przewraca z brzucha na plecy to Olis robi to samo:)) Błażej płacze Olis płacze. C jak Olis chce żebym gdzieś z nim tylko poszła przynosi mi bujaczek albo kołyske przesuwa:))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...