Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jak nie miałam za wiele czasu, to humus zrobiłam z ciecierzycą z puszki, ale na pewno zdrowsza z suchej, gotowanej. A przyprawiam czasem też kuminem, czarnuszką albo papryką. To tak z ramach eksperymentu można spróbować :)

Odnośnik do komentarza
Gość Lili jka

Renia74
Lilijka
A jak ktoś ma daleko do lidla to może kupić ciecierzycę gdzie indziej ?
:))))) musiałam :) Napisz ile ma opk z lidla :)

Niestety, nie można.

Nie wiem ile ma właśnie (leżę już z Anką i nie chce mi się wstawać), dlatego napisałam o lidlowskim opakowaniu ;)

Odnośnik do komentarza

My natomiast zgłosilismy się do programu organizowanego przez miasto "Mieszkanie na remont". W sumie głupim fartem, bo byliśmy u prezydent w chwili kryzysu w grudniu, a ona powiedziała że po nowym roku ruszy ten program i jak chcemy to wyśle wtedy więcej informacji. No i dostaliśmy listownie zaproszenie po wniosek. O tym programie pisali w gazecie w październiku i do tej pory nic. Czyli wysylali informacje "na lewo". Mają 11 chętnych rodzin a 15 mieszkań. Szanse 50% więc nie jest źle. Może akurat się uda. A jak nie to po 3pelnych przepracowanych przeze mnie miesiącach będziemy się starać o kredyt i wtedy kupować mieszkanie ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/o148jw4zryx0935t.png

http://www.suwaczki.com/tickers/74dianliy9gjlbfs.png

Odnośnik do komentarza
Gość misiakowata

~Ann1eee
Misia gratuluję mieszkanka!!! Ale super ale super :) bardzo się cieszę :)

Dziękuję :*

RedNails89
Misia!!! To takie wieści przed nami kryjesz no wiesz!! Gratulacje mieszkania :) Mów nam tu szybko co jak gdzie i inne ważne rzeczy! Ale super :) swoje to swoje :)

Nic nie mówiłam,żeby nie zapeszać,a ciagle załatwiamy formalności..Mieszkanie dopiero budują,do zdania bedzie po 31 grudnia jak wszystko dobrze pojdzie :D Nasze 43 m,na 2 pietrze i z WINDĄ :D
Mamy tylko lodówkę,narożnik,łóżeczko i trochę garów...nie wiem jak to będzie,ale powoli bedziemy coś kupować i składować u teściowej :D m.in wc,prysznic,kuchnie..wszystkoooo musimy kupić...Więcej nie powiem :)

RedNail trzymam kciuki za Was,żeby sie Wam udało :)

Renia74, bo najlepiej sie o nic nikogo nie prosić,ale czasem trzeba..na mnie ciągle wszyscy krzyczą,że zachowuje sie jakbym sama na świecie była,bo nic nie mówię :)

Mati śpi,P na nocce,piję Karmi i włączam film "Zanim się pojawiłeś"..buziaki dla Was

Odnośnik do komentarza

Ale sie wkrecilam-nie wiem ktora zapodala numer strony porodów-chyba Kalae- no i weszłam i przeczytalam z 200 stron. Z rakich rzeczy ktorych nie pamietalam to Barcelona rodzila w ten sam dzien co ja. I duzo nicow dziewczyn ktorych juz nie ma: ortoda aniia renatka asiazet asik85 izabel82 barcelona haaneczka mamami i wiecej juz nie pamietam. Na porodzie Lilijki skonczylam i narazie mi wystarczy...

Odnośnik do komentarza

KasiaMamusia
~maaaqdallena
Inga raz też miała taki katar, ponad dwa tygodnie. W sumie tylko odciagałam i czymś (nie pamiętam czym) smarowałam jej na noc klatkę piersiową żeby lepiej oddychała. I w końcu katar się skończył.

Aromactiv Baby?

Tak :)

Gosia, gratuluję mieszkania! :)

Dziś dostałam pierwszy okres :(((( a tak dobrze było bez.. Teraz już wiem czemu ostatnio taka nerwowa chodziłam.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72290.png

Odnośnik do komentarza

Ja jak nie miałam za wiele czasu, to humus zrobiłam z ciecierzycą z puszki, ale na pewno zdrowsza z suchej, gotowanej. A przyprawiam czasem też kuminem, czarnuszką albo papryką. To tak z ramach eksperymentu można spróbować :)

Odnośnik do komentarza

Kochane Marcoweczki nie moge do Was wpasc od przed wczoraj ale pisze z ogromna marcowa prozba!!!!

Mojej kolezanki maz wyladowal w szpitalu z powodu krwotoku. Stan jest na tyle ciezki ze musze Was prosic o wstawiennictwobo bo moja kolezanka uslyszala ze ma modlic sie o cud i zapomniec o transporcie do Warszawy bo on tego jie przezyje.

Nie wiem sama jak mam ja wspierac i co mowic. Chlopak ma dopiero 33 lata:( i 1,5 roczne dziecko:(

Z gory dziekuje Wam moje kochane!!!! :*:*:*

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza
Gość Alesandraa

Madika, bardzo mi przykro. Już się pomodliłam za zdrowie męża koleżanki. Trzeba mocno wierzyć, a cud się spełni.

Moja mama jak byłam mała dostała krwotoku. Uratowała ją transfuzja krwi, a było już ciężko. Także trzeba być dobrej myśli.

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata

Magdallena wspolczuje okresu :( no potrafi przed sponiewierac..ech..
Osobiscie ciesze sie,ze mam..bo wiem mniej wiecej kiedy wystapi..a jakbym teraz w pracy miala dostac..a np.bylabym sama iles godzin i co wtedy..a klientow pelno ..brrrr nie..ciesze sie,ze mam..teraz bede miala juz 6 :)
I juz zaczynam miec zachcianki..wczoraj dokonczylam lody czekoladowe a potem zagryzlam orzechami wloskimi :)

Olija..wciaga hehe ja tez kiedys sie wciagnelam w porodowa lekture :D

Odnośnik do komentarza
Gość Lili jka

O rany Madika! Trzymam kciuki, mocno!

Renia, lidlowskie opakowanie cieciorki ma 400 g.

Też się wciągnęłam w czytanie o porodach, tj. Szukałam opisu swojego. Znalazłam. Skrzywiłam się, gdy to przeczytałam...
Natomiast natrafiłam na zdziwienie kalae, że robiący kupę noworodek ma niezły rozbrysk :D przewijak, ona sama... Ściana :D

Odnośnik do komentarza
Gość Alesandraa

Michaś dostał dziś antybiotyk :( Półtora tygodnia inhalacji i nie widać wyraźnej poprawy. Martwi mnie to, a ponadto poraz drugi musiałam przełożyć rehabilitację. Oczywiście jak jest chory to nie ćwiczę też z nim w domu, a jak patrzę na niego to wydaje mi się, że ma coraz bardziej krzywe nóżki. Płakać mi się chce :(

Odnośnik do komentarza

~kalae
Ciaza316
~kalae
My po chrzcinach i roczku (choć do niego jeszcze kilka dni), nawet dobrze Tosia zniosła, choć nie spała w kościele. Spała przed chrztem, musiałam ją obudzić, a tu trzeba była ją już ubierać, a potem już nie zasnęła. Ale jednak lepiej chrzcić mniej mobilne dziecko :) czytaj młodsze :)

A jutro chyba będę pić wino (na smutno), bo ostatni dzień macierzyńskiego mam :(


To Wy juz po:-)

tak, teraz urlop od dziś :)
a teraz chyba zrobię tort dla Tosi, poczekam do drugiej aż mi wody odejdą i pójdę spać ;) a co teraz pójdę spać :D


Widzisz, i wino mozesz pic iiiii spac chodzic kiedy chcesz hahaha

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

~Lili jka
O ciąża! Żyjesz :p wydaje mi się, że odżyłaś w pracy, a to tylko dwa dni ;) i jak Mya? Bardzo płakała za tobą?

Ten tydzien byl interesujacy, musze przyznac:-) i dla mnie i dla Mya. W ogole nie placze za mna ta mala gadzina:-) i nawet tacie teraz buziaki daje i przytula ciagle to nie wiem czym sobie nagle zasluzyl;-) moze ten tydzien tak na nia wplynal

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

nati91
Kalae, sto lat dla Tosi! Niech rośnie zdrowo :*
To coś tam mówią Wasze dzieci :) Iza to ostatnio się strasznie emocjonuje przy oglądaniu książeczek i tylko "dadedebeba" albo "nanenene" takim krzykiem wręcz. Może czyta, co tam jest napisane :D
Madika, wiem, dlatego w razie co nie będę mieć wyrzutów ;) a masz kartę rossnę?
Iza niedawno zaczęła się przytulać, najpierw do zabawek, a potem do nas. To jest takie super, jak przychodzi i się przytula :) ale tylko wtedy, kiedy ona chce, jak nie chce, to odpycha mnie, jak ją próbuję przytulić - zupełnie jak kot :D
Klaudia dla Ciebie też wszystkiego najlepszego! I dla wszystkich kobietek małych i dużych :*
Ciąża, oby Mya się szybko przestawiła! Ja to się boję jak to będzie, jak Iza zostanie z moim tatą, bo my ją usypiamy w łóżeczku, a on jak na razie uśpił ją ze trzy razy i za każdym razem na rękach. Boję się, że mi ją zepsuje :D jutro ma przyjść ją uśpić, bo ja mam wizytę u lekarza, a w piątek zostaje z nią na cały dzień, bo mam wyjazd integracyjny z pracy :D wyjdę koło 9 z domu i wrócę późno - planuję koło 22-23, no chyba że będzie awaria. Pierwszy raz nie będę widzieć córci tyle czasu!

Nati najwazniejsze ze Twoj tata juz kilka razy odniosl sukces wusypianiu:-) a wyjazd dlugi! Masz farta ze Iza pojdzie spac bez Ciebie wieczorem:-) no i baw sie dobrze na wyjezdzie przede wszystkim

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

~Lili jka
Wszystkiego dobrego ;)

JA, KOBIETA:

1. Nie czytam żadnych instrukcji. Wciskam guziki, aż zadziała.

2. Nie potrzebuje alkoholu, żeby narobić sobie obciachu. I bez alkoholu daję radę:-)

3. Nie jestem rozkapryszona, tylko "emocjonalnie elastyczna"!

4. Najpiękniejsze słowa świata: "Idę na zakupy"


Haha 1. I dziala szybko
2. Mistrzyni
3. Piateczka
4. Retail therapy ;-)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Alexann
Wszystkim wspaniałym kobietom, tym dorosłym, i tym maleńkim, wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet :)

Tosiu - Tobie życzenia podwójne, sto lat!

Pozwolę sobie coś wam skopiować z profilu na fb Nie mogę, trzymam dziecko: "Bycie kobietą jest z wielu powodów trudne. Ale to co wydaje mi się najtrudniejsze, to to, że bycie kobietą obliguje do bycia matką. Jeśli tego nie chcesz narażasz się na krytykę, jeśli chcesz, też nie jest zbyt prosto. Przecież nie ma instrukcji obsługi do tych małych stworów, a nawet jak wydaje nam się, że jest, to może się okazać, że do innego modelu niż nasz ;)
Oczywiście rodzicielstwo jest cudowne, co do tego nie mam wątpliwości ale jest też cholernie trudne. Spotkałam się z opinią, że kobiety tylko gadają o tym jaka to ciąża jest straszna i że robią wielką łaskę, że rodzą dzieci. I wiecie co? Jeśli tak "gadają", to moim zdaniem mają do tego pełne prawo :) Najpierw trzeba znieść ciążę (mniej lub bardziej dokuczliwą), poród i połóg bo przecież nie ma innego wyjścia, to kobieta musi urodzić.. Później nie jest prościej. Dodatkowo, nagle u innych ludzi, pojawia się dziwne przeświadczenie, że mogą cie oceniać i stwierdzać czy jesteś dobrą czy złą matką. Przecież urodzenie dziecka nie sprawia, że przestajesz być człowiekiem. Nadal masz prawo do własnego zdania, decyzji i życia :) Powinny być jakieś odgórne nagrody dla mam, chociażby za dobre chęci (myślę, że dodatkowe ręce ucieszyłyby każdą matkę ;) ) Jeśli nie nagrody, to wielki szacunek! W życiu nie jest się tylko matką, jest się człowiekiem, tyle, że z super mocami ;) Matki to kobiety super-bohaterki i zasługują na pełen podziw! :)"


Swietne:-)

Nastepne maluszki, wszystkiego naj naj najcudowniejszego! Wysypal nam sie worek:-)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...