Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Mania tez dzis kiepsko pospala, pobudka o 4:30 i 7. Ale rytm dnia sie poprzestawial, bo wczoraj po wojazach po 21 przyjechalismy i dopiero ok 23 spała.
My juz po rodzinnym sniadanku - tosty z serem i kielbaska, mozarella i pomidor z oliwą :D uwieeeelbiam :D
S. wlasnie odkurza, a potem ogarnia samochody. I po obiadku do sióstr jedziemy :)
Ukochany wstal raniutko zeby skoczyc do sklepu po swieze pieczywo. A wrocil z pieknymi rożami ❤

Ja tez niesmialo mysle o cwiczeniach...

http://www.suwaczki.com/tickers/l22ntv73nvew76w4.png

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Naprawdę piękne! :) Miły początek dnia:) Luiza dzis wstała 4:30 i 8:00 a ja znów pól nocy nie mogłam spać..dzis wieczorem wypije melisę. Teraz ze spaceru nici bo niebo czarne i zaraz będzie lało ..

Odnośnik do komentarza

Gosia piekne kwiaty:-)
Przyjazna, nie mozesz spac z przemeczenia? Ja tak mialam a teraz jest duzo lepiej. Albo przed spaniem sprobuj sie zrelaksowac przez jakis czas, wyciszyc
U nas wieczor dziwny byl. Po tym jak obudzilismy Mala z drzemki, jednak jej nie wykapalismy, poszla spac ok 21 ale nie bardzo zasypiala. O polnocy karmienie i 6 i po spaniu. Potem od 7 do 8 pospala. Czasami sie zastanawiam czy ona ma wystarczajaco snu w nocy bo np 9-10h z przerwami to malo...
Dzis podejmuje wyzwanie z klamkami i galkami. Jedziemy na wyprzedaze:-)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Ciaza316
Gosia piekne kwiaty:-)
Przyjazna, nie mozesz spac z przemeczenia? Ja tak mialam a teraz jest duzo lepiej. Albo przed spaniem sprobuj sie zrelaksowac przez jakis czas, wyciszyc
U nas wieczor dziwny byl. Po tym jak obudzilismy Mala z drzemki, jednak jej nie wykapalismy, poszla spac ok 21 ale nie bardzo zasypiala. O polnocy karmienie i 6 i po spaniu. Potem od 7 do 8 pospala. Czasami sie zastanawiam czy ona ma wystarczajaco snu w nocy bo np 9-10h z przerwami to malo...
Dzis podejmuje wyzwanie z klamkami i galkami. Jedziemy na wyprzedaze:-)

Chyba z przemęczenia..przed snem staram się przeczytać kilka stron książki i zasypiam. Potem sue wybudzam co godzinę i chodzę po domu. Masakra bo po takiej nocy w ciągu dnia brak mi energii..

Udanych łowów Tobie życzę !!
Ja wczoraj odwiedziłam Cocodrillo i Wójcika, efekt kilka bodziaków na dlugi rękaw juz na jesień, bluzeczki na dlugi, i śliczne spodenki dresowe błękitne w białe kropy :D

Odnośnik do komentarza

Ciaza316
KasiaMamusia to daj znac jutro. Mam nadzieje ze bedzie czysto :) U nas naprawde fajna skora. Policzki tylko jakies zmiany maja gdzie Mala palcami mokrymi gmera caly czas. Skora na ciele tez duzoo lepsza.

Hejka;)

Ciąża na szczęście buźka ok,na brzuszku nic nie ma też, więc babydream wykluczony z winnych:)

Lilijka, a bo ty o mężu pomyślałaś! Skoro dostawka większa to aby napewno dla dzieci?:D

Mamy problem z kupką:( od niedzieli nic,nie martwiłam się, że nie robi bo nic na to nie wskazywało,ale ok.14 zamiast mieć drzemkę to oczka przy cycu zamknięte....od razu wrzask,i taki pierd poszedł...1/4czopka glicerynowego dałam i bujam na wibracjach

Szukam zaufanego na Allegro dostawcy wszystkiego dla dzieci,Nikola dostała od mojego chrzestnego 100zł i mam jej coś kupić,i tak mam zamiar ochraniacz + pościel + baldachim,polecicie jakiegoś? Jednego mam od Kasi "Primoo"

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza

~przyjazna
Ciaza316
Gosia piekne kwiaty:-)
Przyjazna, nie mozesz spac z przemeczenia? Ja tak mialam a teraz jest duzo lepiej. Albo przed spaniem sprobuj sie zrelaksowac przez jakis czas, wyciszyc
U nas wieczor dziwny byl. Po tym jak obudzilismy Mala z drzemki, jednak jej nie wykapalismy, poszla spac ok 21 ale nie bardzo zasypiala. O polnocy karmienie i 6 i po spaniu. Potem od 7 do 8 pospala. Czasami sie zastanawiam czy ona ma wystarczajaco snu w nocy bo np 9-10h z przerwami to malo...
Dzis podejmuje wyzwanie z klamkami i galkami. Jedziemy na wyprzedaze:-)

Chyba z przemęczenia..przed snem staram się przeczytać kilka stron książki i zasypiam. Potem sue wybudzam co godzinę i chodzę po domu. Masakra bo po takiej nocy w ciągu dnia brak mi energii..

Udanych łowów Tobie życzę !!
Ja wczoraj odwiedziłam Cocodrillo i Wójcika, efekt kilka bodziaków na dlugi rękaw juz na jesień, bluzeczki na dlugi, i śliczne spodenki dresowe błękitne w białe kropy :D


Ja tak pod koniec ciazy. Teraz tez kilka razy. Chyba musi przeminac... zycze Ci tego, aby szybko sie skonczylo i zebys zaczela spac normalnie
Zakupy super. Mala cala zadowolona w wozku jezdzila. Czasami na rekach dla odmiany:-) kazdy cos sobie kupil:-) wkoncu mam kilka par spodni! Jupiii. Nawet maz nie myslal ze dzien na rodzinnych zakupach bedzie taki fajny

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

KasiaMamusia
Ciaza316
KasiaMamusia to daj znac jutro. Mam nadzieje ze bedzie czysto :) U nas naprawde fajna skora. Policzki tylko jakies zmiany maja gdzie Mala palcami mokrymi gmera caly czas. Skora na ciele tez duzoo lepsza.

Hejka;)

Ciąża na szczęście buźka ok,na brzuszku nic nie ma też, więc babydream wykluczony z winnych:)

Lilijka, a bo ty o mężu pomyślałaś! Skoro dostawka większa to aby napewno dla dzieci?:D

Mamy problem z kupką:( od niedzieli nic,nie martwiłam się, że nie robi bo nic na to nie wskazywało,ale ok.14 zamiast mieć drzemkę to oczka przy cycu zamknięte....od razu wrzask,i taki pierd poszedł...1/4czopka glicerynowego dałam i bujam na wibracjach

Szukam zaufanego na Allegro dostawcy wszystkiego dla dzieci,Nikola dostała od mojego chrzestnego 100zł i mam jej coś kupić,i tak mam zamiar ochraniacz + pościel + baldachim,polecicie jakiegoś? Jednego mam od Kasi "Primoo"


Dobrze ze wszystko ladnie.
Powodzenia z kupka...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Pierwszy tydzień ćwiczeń zaliczony:)
Mateusz dzisiaj kiepską noc miał - ewidentnie nie mógł puścić bąków i kilka razy wybudzał się z krzykiem-było nocne masowanie,ćwiczenie nóżkami. W końcu po 3 wzięliśmy go do siebie a nad ranem urządził taką awanturę jak już dawno mu się nie zdarzyło...nie wykryliśmy powodu... całe szczęście że w ciągu dnia nie było już najgorzej -M.cały dzisiejszy dzień i jutro 10-20 w pracy:(

Odnośnik do komentarza

KasiaMamusia
Ciaza316
KasiaMamusia to daj znac jutro. Mam nadzieje ze bedzie czysto :) U nas naprawde fajna skora. Policzki tylko jakies zmiany maja gdzie Mala palcami mokrymi gmera caly czas. Skora na ciele tez duzoo lepsza.

Hejka;)

Ciąża na szczęście buźka ok,na brzuszku nic nie ma też, więc babydream wykluczony z winnych:)

Lilijka, a bo ty o mężu pomyślałaś! Skoro dostawka większa to aby napewno dla dzieci?:D

Mamy problem z kupką:( od niedzieli nic,nie martwiłam się, że nie robi bo nic na to nie wskazywało,ale ok.14 zamiast mieć drzemkę to oczka przy cycu zamknięte....od razu wrzask,i taki pierd poszedł...1/4czopka glicerynowego dałam i bujam na wibracjach

Szukam zaufanego na Allegro dostawcy wszystkiego dla dzieci,Nikola dostała od mojego chrzestnego 100zł i mam jej coś kupić,i tak mam zamiar ochraniacz + pościel + baldachim,polecicie jakiegoś? Jednego mam od Kasi "Primoo"


Ja zamawiałam fajną i dobrą jakościowo w takim sklepie baby love na allegro
Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

U nas też ostatnio są problemy ze spaniem w dzień :/ i wózek jest fuj! Próbowaliśmy dziś ze spacerówka ale jest to samo. Ona chce oglądać świat z wysoka, na rękach.

Kalae Ania też się czasem krztusi śliną, widok straszny i te sekundy, które czekasz by wzięła oddech trwają wieki! purpurowa się nie zrobiła nigdy z tego powodu ale przy płaczu już tak :(

Odnośnik do komentarza

Marysia dzisiaj tez zwariowala i w ciagu dnia spala jedynie 20 min. Pod wieczor juz ledwo na oczy patrzyla, w kapieli juz kwiliła, a przy piersi chrapac zaczeła :D Tylko przenioslam do łóżeczka.
Nie czuje sie umeczona bo pomimo niespania bawila sie caly czas w wozku lub na macie. Troszke spacerowalysmy, wiec tez spokojniej bylo, rozgladala sie. Ale widac bylo po niej rozdraznienie, zmeczenie. Chyba zęby, bo wsciekle wszystko wkladala do buźki, cala mokra.
Kalae u nas tez czasem mała sie krztusi, ale sama sobie radzi. Na szczescie jeszcze nie musialam interweniowac.

http://www.suwaczki.com/tickers/l22ntv73nvew76w4.png

Odnośnik do komentarza

Hej. Ja dzisiaj mialam pracowity dzien i w nadmiarze obowiazkow przypalilam dzemy ;/ ale reszta sie udala.
Za mna również 6 dni ćwiczeń :) jutro wolne :D ale Wam zazdroszczę,ze przed Wami jeszcze 4 dni i jak Ambitnie bo juz myslicie o kolejnych. Moja mama wynajela staremu adwokata i teraz chca wyciągać sprawe z M w sadzie. Nie wiem co to ma wspólnego, ale boje się :/
M juz lepiej tylko ja jakos nie moge mu na nowo zaufac i trzymam go na dystans. Chyba musi uplynac duzo czasu zanim znowu mu zaufam ( no chyba,że znowu nawali ) dlatego tez chce zamowic alkomat dla spokoju psychicznego.

Odnośnik do komentarza

to własnie wyglądało tak jakby nie mogła oddechu złapać, dlatego położyłam ją głową w dół i klepałam po plecach, zaraz się jej poprawiło. Niemniej teraz zaczynam myśleć, że dobrze że byłam, a nie że poszłam np do łazienki umyć ręce. Nie mogę tak myśleć bo to można zwariować.

Sylwia - ja z tego już nic nie rozumiem, twoja mama chyba strasznie kocha ojca, jakkolwiek ta miłość jest niszcząca. A ta obecna sprawa w sądzie trwa jeszcze?

Odnośnik do komentarza

Tak, u nas dosc czesto sie to ostatnio zdarza, przez sline wlasnie.
Nie wiem co robic jesli trzeba byloby jej pomoc... co jest najlepsze w takiej sytuacji?
Ale kupilismy gryzaka zelowego. Od razu przypasowal:-) wykapalismy Mala. Polozylismy ja jak zwykle na reczniku, ale z tym gryzakiem i przykrylismy tetra. Smiala sie:-) po kapieli tez fajnie. Tylko pozniej nie wiedzialam kiedy nakarmic i polozyc i nie wiem czy cos zle zrobilam czy za goraco dzis i pokrzykiwala i ponad godzine nie mogla zasnac:-( na poczatku przysnela ale zaczela krzyczec:-( gdyby takie maluszki potrafily powiedziec co im dolega...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

~kalae
olka - ja Tosi staram się nie nosić, no chyba, że już nic nie skutkuje i nie chodzi mi o to, że się przyzwyczai, ale właśnie o mój kręgosłup. Dlatego daje ją np na bujak, wczoraj to już ją włożyłam, otwarłam drzwi do wc i tak sobie siedziałyśmy ;) Jak ją trzymam na rękach to też staram się nie chodzić/stać tylko siedzieć. Wiadomo nie zawsze się tak da, ale trzeba próbować, dla własnego zdrowia ;)

Też staram się tak robić ale teściowa nauczyła Majke na rękach, bo według niej ja z Majka musze siedzieć 24h! Nawet jeśli ona leży spokojnie...
Myślałam że się zmieniła, ale gdzież tam, dziś jak jej powiedziałam że mogła jej nie brać z łóżeczka (ledwo oczy otworzyła) to ona powiedziała "nie będzie tam sama siedzieć,ona jest towarzyska"... :/

Ciąża tak, kupiliśmy jednak za 8500 zł Nissana, klimatyzacja jest, ładnie w środku, duży bagażnik, rocznik 2005, narazie mnie zadowala :D

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, tak tylko z ciekawosci, dlaczego Wasze maluchy nie spia w dzien? Odmawiaja? Bo Moja bez smoka pewni eby tylko przy cycu zasnela, ale i te drzemki ma takie 30 minut czasami 50. Tez chyba nieduzo. A i przycycu by spala ale jak tylko bym odlozyla to pobudka oczywiscie!
Moja jak sie zakrztusi to widze, ze jak ja zaczne panikowac to ona tez, wiec teraz zawsze spokojnie, usmiechne sie nawet, zeby jej dodatkowo nie straszyc
Sylwia, co ta Twoja mama kombinuje?! Nie wierze, ze tak sie zmienila. Wspolczuje Ci :* A co do M to nawet i dobrze ze mu jeszcze nie ufasz. Musi sobie na to zasluzyc, a przeciez to nie dzieje sie z dnia na dzien.
Kalae, ja chce ciagle Mala widziec, slyszec. Jak cos robie i jest cisza to zaraz ja sprawdzam. Wiem, to troche chore, ale nie moge inaczej.
Olka, a probowalas powiedziec tesciowej, ze to Twoje dziecko i Ty decydujesz co sie z nim dzieje? Gotuje mnie taka osoba. Nie wiem czy u mnie tak nie bedzie jak pojade do Polski... Ze rodzice zaraz beda leciec, komentowac. I super z autem :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...