Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Ciaza no u mnie pierwszy raz nie spala. Przyczyna? Nie wiem. Widzialam po niej ze jest rozdrazniona ale byla grzeczna, bawila sie, jadla. Ja nie usypiam dziecka, tylko odkladam do lozeczka. Skoro nie zasnela to widocznie nie chciala, cos jej przeszkadzalo. Na szczescie teraz-na noc juz ladnie spi.

Ola nie pozwol tesciowej na takie zagrywki. To Twoja córa i Ty potem musisz "znosic jej humorki". Musisz sama granice postawic.

http://www.suwaczki.com/tickers/l22ntv73nvew76w4.png

Odnośnik do komentarza

Olija dziękuje! :*
Sylwia Tobie również :* Nissan Almera hatchback czy coś takiego 2005r :D ważne że jeździ haha :))))
Wpadniemy kiedyś! :** jak w piątek dostane prawko to pojade pociągiem po nie i wrócę wieczór, Michał powiedział że pojdziemy pojeździć i powiedział "pojedziemy do Andrychowa i spowrotem" :D

Dokładnie, spotkałam się z Aga w Krakowie :) wrzuce zdjęcie jutro :)

Matko, moje serce skacze z radości, Majka co taka niedobra była to skok chyba, dzisiaj przeturlala się przez pół salonu! Z pleców na brzuch pierwszy raz, no i na głos się już śmieje więcej niż tylko jeden krótki dźwięk! Oh jeny :D
Jestem padnieta po dzisiaj, Michał zostawił mnie z płacząca Majka (sama kazałam mu iść, ale jak widziałam że się wściekal że nie może iść na piwo z kuzynem bo niunia płacze to sama go wygonilam bo tylko wkurza człowieka...) no i siedzą sobie z kuzynem w barze, taki samotny wieczór :(

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

cześć :)
Mój P.ciagle w pracy..dzis poszedł na 14 do 6 rano :/sama z Matim jestem,ale na szczeście obywa sie bez jakiś skoków czy coś:)Znów spi mi do rana...Zauważyłam,że jest tak jak nie mam na noc otwartego okna..marzł może i przy okazji głodniał.5.30 cycuś.
Wczoraj spotkałam sie z koleżanką i jej córeczką..sympatycznie było..jednego dnia urodzone,ale totalnie różne dzieciatka w zachowaniu..Krzyk i pisk góralski doprowadził Matiego do płaczu..tak słodko sie tulił..Śmiałam się,że jeszcze nie jedna kobieta doprowadzi go do płaczu i przyleci do mamuni się przytulic :D

No ale wieczór miałam już smutny.Dziewczyna chrzestnego mojego synka straciła maluszka.8tc..Tylko odczytałam wiadomość i strasznie się spłakałam..tak mi ich szkoda jest kuźwa,tak się cieszylismy wszyscy.Na szczescie się bardzo kochaja i już widzę,że poradza sobie,nie poddadza się.Ech smutne..aż przestałam cieszyc sie na chrzciny wiedząc jak beda patrzeć na nas..Pamiętam,że ja nie mogłam długo patrzec na kobiety z brzuszkiem..inna znajoma znów na dzieci.Mam nadzieję,że za drugim razem im sie uda.Super ludzie.

Gosia przepiekne kwiaty.Normalnie ideał ten Twój narzeczony :)
Kasiamamusia macał Matiemu główkę przy ciemiaczku i powiedział,że za wolno się tam zrasta czy coś.Wit D i słoneczka wiecej,choc widzi i sie smiał,że słoneczka nam nie brakuje ,bo Mati opalony :D
Lilijka fajnie się czyta o zabawach z małą,jak ganiacie koty i duzo muzyki tam u Was gości :) Fajna z Ciebie mama :)
Każda marcóweczka jest super mamą :)
Uwielbiam rozsmieszac Matiego :)
Dzis śpiewałam mu "jak statki na niebie"gdy płakał..przestał i uśmiechnął sie do mnie.Mój mały czaruś kochany :)

Kalae współczuję Ci kochana :*Tulę:*
Pamiętam jak na SR ćwiczylismy na lalce co robić w takiej sytuacji..łzy mi pociekły pamietam jak miałam to robić..jak sobie pomyślałam,że to moje dziecko..warto miec taka wiedze jednak.

Olka no to niezłe cacko :D zaszalejecie w końcu :D
Teściową jak radza dziewczyny należy upomnieć.
Mam wrażenie,że ona ze względu na Twój i Michała wiek traktuje Was jak dzieci małe..a Majkę jak swoja córkę..cos nie halo...pogadaj z nią.

Ciąża i co kupiłaś ciekawego na wyprzedażach :)

Ja wczoraj upolowałam sztrućce do nauki jedzonka dla Matiego za pół ceny w Netto hehe z Disneya :)
i wiele rzeczy roznych..kiedys myślałam,że kopanie w takich koszach z przecenami to obciach..kurna za pół ceny tyle można kupić..chociażby silikonowe siteczko do parzenia herbaty i ziół za 3 zł :) a zamierzałam kupić jakiś czas temu..kosmetyki do kapieli,do twarzy,lepsze herbaty Lipton,tylko dlatego,że zostały dwie paczki na półce :)
Matko jaka kura domowa sie zrobiłam haha
Wczoraj upiekłam znów babeczki :) Dwie były nawet z żurawiną :)

Sylwia z mama juz nie wskórasz nic raczej..
ale te mieszkanie naprawde podejrzane..Nigdy nie trafiłam na tak duzą kaucję .z góry..a to nie jest tak ,że wykupujesz ze spoldzielni mieszkanie czy cos..ze oni trzymaja ta kasę Twoją..cos jak mieszkanie plus?

Gratuluję ćwiczeń dziewczyny.Lilijka z Leniwcem brawo :)
Spokojnej nocy kochane :*
ps:Olija wstawaj powolutku :*

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

U nas bywały trzy, dwie drzemki po 30 minut a wczoraj jedna 11:00-11:30. Myślałam ze pójdziemy na spacer jak zawsze po 15 i będzie spala..zasnęła przy butli o 14:30 znioslam na dol włożyłam do wózka a ona oczy jak 5 zl, ale grzecznie leży, myślę podjedziemy kawałek zaśnie..a gdzie tam półtorej godziny spaceru rozglądała sie zadowolona pod drzewami najlepiej, najciekawiej..widać bylo ze zmęczona zaczęła marudzić wózek be to ja do domu myślę w domu zaśnie..i smok, ręce woda, kupa i prężenie krzyk i tylko ręce do wieczora 19:30 po kąpieli padla i mój kręgosłup też..o 20 się przebudziła dojadła mleka i ladnie spi . Jest po 2 a ja oczy jak 5 zl ..
Może zęby bo też ślina po pachy, wszystko w buzi, nerwowa do tego skok bo 17 tydzień..

Odnośnik do komentarza

Ciaza316
A od kilku dni Mala znowu ulewa, mlekiem i dosc czesto, czasami duzo. Nie wiem co to jest

No niestety z tym ulewaniem tak jest że wraca. U nas też był miesiąc spokoju a teraz znowu się zaczęło. ulewa dosyć mocno i zaczyna znowu kaszleć, tydzień temu skończył antybiotyk. Oszaleć idzie.
Sylwia bardzo ci współczuję, kurczę twoja mama zachowuje się nie fair wobec was:(
Ola, gratuluję zakupu autka, konkretna z Ciebie dziewczyna:)

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

AsiaR
Wiecie co, noszę się z zamiarem powrotu do pracy od nowego roku.
Oczywiście na pół etatu bo wydedukowałam, że i dla Szymonka, i dla mnie no i dla skurcza mniejszym szokiem będzie rozstać się na 4 godziny niż od razu na 8.
Któraś jeszcze tak kombinuje?

Ja się wciąż zastanawiam co zrobić. Jedną z opcji jest właśnie, po macierzyńskim i wybraniu zaległych urlopów, powrót na pół etatu na jakieś 6-9 miesięcy. Do czasu aż nie będzie mieć dwóch lat.
Choć najbardziej bym chciała być znowu w ciąży :D

Fajnie, że się dziewczyny spotkałyśćie i jak było Olka? Bi Aga to się już chyba tutaj nie odezwie. I widzę, że Olka planujesz kolejne spotkanie :) masz auto to zamierzasz odwiedzić każdą marcówke z forum? :) byle jak najdalej od teściowej?!

Dziewczyny z Katowic i okolic! Chciałybyście się też spotkać? Takie nieśmiałe pytanie...

Dziś przystanek śniadanie! Juhu!

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
AsiaR
Wiecie co, noszę się z zamiarem powrotu do pracy od nowego roku.
Oczywiście na pół etatu bo wydedukowałam, że i dla Szymonka, i dla mnie no i dla skurcza mniejszym szokiem będzie rozstać się na 4 godziny niż od razu na 8.
Któraś jeszcze tak kombinuje?

Ja się wciąż zastanawiam co zrobić. Jedną z opcji jest właśnie, po macierzyńskim i wybraniu zaległych urlopów, powrót na pół etatu na jakieś 6-9 miesięcy. Do czasu aż nie będzie mieć dwóch lat.
Choć najbardziej bym chciała być znowu w ciąży :D

Fajnie, że się dziewczyny spotkałyśćie i jak było Olka? Bi Aga to się już chyba tutaj nie odezwie. I widzę, że Olka planujesz kolejne spotkanie :) masz auto to zamierzasz odwiedzić każdą marcówke z forum? :) byle jak najdalej od teściowej?!

Dziewczyny z Katowic i okolic! Chciałybyście się też spotkać? Takie nieśmiałe pytanie...

Dziś przystanek śniadanie! Juhu!


Wow nie było mnie na forum chyba ze 2 tygodnie albo i dłużej wcale nie mam czasu patrzę a tu ostatni post propozycja spotkania super :);) czemu nie? Ja jestem chętna:) takie inicjatywy są super :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s82c32i0uff4z.png

Odnośnik do komentarza

karolaa
Lilijka87
AsiaR
Wiecie co, noszę się z zamiarem powrotu do pracy od nowego roku.
Oczywiście na pół etatu bo wydedukowałam, że i dla Szymonka, i dla mnie no i dla skurcza mniejszym szokiem będzie rozstać się na 4 godziny niż od razu na 8.
Któraś jeszcze tak kombinuje?

Ja się wciąż zastanawiam co zrobić. Jedną z opcji jest właśnie, po macierzyńskim i wybraniu zaległych urlopów, powrót na pół etatu na jakieś 6-9 miesięcy. Do czasu aż nie będzie mieć dwóch lat.
Choć najbardziej bym chciała być znowu w ciąży :D

Fajnie, że się dziewczyny spotkałyśćie i jak było Olka? Bi Aga to się już chyba tutaj nie odezwie. I widzę, że Olka planujesz kolejne spotkanie :) masz auto to zamierzasz odwiedzić każdą marcówke z forum? :) byle jak najdalej od teściowej?!

Dziewczyny z Katowic i okolic! Chciałybyście się też spotkać? Takie nieśmiałe pytanie...

Dziś przystanek śniadanie! Juhu!


Wow nie było mnie na forum chyba ze 2 tygodnie albo i dłużej wcale nie mam czasu patrzę a tu ostatni post propozycja spotkania super :);) czemu nie? Ja jestem chętna:) takie inicjatywy są super :)

a te nie z Katowic i okolic jakby chciały to też :D

o co chodzi z przystankiem śniadanie?

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

~kalae
karolaa
Lilijka87
AsiaR
Wiecie co, noszę się z zamiarem powrotu do pracy od nowego roku.
Oczywiście na pół etatu bo wydedukowałam, że i dla Szymonka, i dla mnie no i dla skurcza mniejszym szokiem będzie rozstać się na 4 godziny niż od razu na 8.
Któraś jeszcze tak kombinuje?

Ja się wciąż zastanawiam co zrobić. Jedną z opcji jest właśnie, po macierzyńskim i wybraniu zaległych urlopów, powrót na pół etatu na jakieś 6-9 miesięcy. Do czasu aż nie będzie mieć dwóch lat.
Choć najbardziej bym chciała być znowu w ciąży :D

Fajnie, że się dziewczyny spotkałyśćie i jak było Olka? Bi Aga to się już chyba tutaj nie odezwie. I widzę, że Olka planujesz kolejne spotkanie :) masz auto to zamierzasz odwiedzić każdą marcówke z forum? :) byle jak najdalej od teściowej?!

Dziewczyny z Katowic i okolic! Chciałybyście się też spotkać? Takie nieśmiałe pytanie...

Dziś przystanek śniadanie! Juhu!


Wow nie było mnie na forum chyba ze 2 tygodnie albo i dłużej wcale nie mam czasu patrzę a tu ostatni post propozycja spotkania super :);) czemu nie? Ja jestem chętna:) takie inicjatywy są super :)

a te nie z Katowic i okolic jakby chciały to też :D

o co chodzi z przystankiem śniadanie?


Kalae piszesz się też na spotkanie?

Przystanek śniadanie jest organizowany w letnie niedziele w parki Powstańców Śląskich od 10 do 14 są food trucki z rozmaitymi propozycjami na śniadanie. Są rozstawione ławki i leżaki ale że to park to na trawie też można rozłożyć koc :) fajnie jest! Już raz z młodą byliśmy i zaraz jedziemy znowu.

http://przystaneksniadanie.pl

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
~kalae
karolaa
Lilijka87
AsiaR
Wiecie co, noszę się z zamiarem powrotu do pracy od nowego roku.
Oczywiście na pół etatu bo wydedukowałam, że i dla Szymonka, i dla mnie no i dla skurcza mniejszym szokiem będzie rozstać się na 4 godziny niż od razu na 8.
Któraś jeszcze tak kombinuje?

Ja się wciąż zastanawiam co zrobić. Jedną z opcji jest właśnie, po macierzyńskim i wybraniu zaległych urlopów, powrót na pół etatu na jakieś 6-9 miesięcy. Do czasu aż nie będzie mieć dwóch lat.
Choć najbardziej bym chciała być znowu w ciąży :D

Fajnie, że się dziewczyny spotkałyśćie i jak było Olka? Bi Aga to się już chyba tutaj nie odezwie. I widzę, że Olka planujesz kolejne spotkanie :) masz auto to zamierzasz odwiedzić każdą marcówke z forum? :) byle jak najdalej od teściowej?!

Dziewczyny z Katowic i okolic! Chciałybyście się też spotkać? Takie nieśmiałe pytanie...

Dziś przystanek śniadanie! Juhu!


Wow nie było mnie na forum chyba ze 2 tygodnie albo i dłużej wcale nie mam czasu patrzę a tu ostatni post propozycja spotkania super :);) czemu nie? Ja jestem chętna:) takie inicjatywy są super :)

a te nie z Katowic i okolic jakby chciały to też :D

o co chodzi z przystankiem śniadanie?


Kalae piszesz się też na spotkanie?

Przystanek śniadanie jest organizowany w letnie niedziele w parki Powstańców Śląskich od 10 do 14 są food trucki z rozmaitymi propozycjami na śniadanie. Są rozstawione ławki i leżaki ale że to park to na trawie też można rozłożyć koc :) fajnie jest! Już raz z młodą byliśmy i zaraz jedziemy znowu.

http://przystaneksniadanie.pl

a czemu nie:) co prawda ten palec raz nie boli raz boli, więc nie wiem jak z nim :)
a to ten park w chorzowie przy zoo?

Odnośnik do komentarza

misiakowata30

Witam niedzielnie :D

No czarusie nasze kochane ...a jeszcze jak Mati tak z boku spojrzy,noooo Clooney nie dorasta mu do pięt :)
Ech będę skurczem jak nic :D

A propos skurczy :-D
Pamiętacie jak pisałam, że mój skurcz przez pół dnia robił sobie paznokcie podczas gdy ja z gorączką 39 stopni zajmowałam się Szymonkiem?
No więc sprawiedliwości stało się zadość i wytrzymały jej tylko 3 dni - a to hybrydy były hehehe :-D

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9ci09klvyn2j4t.png

Odnośnik do komentarza

Gosia1001
Ciaza no u mnie pierwszy raz nie spala. Przyczyna? Nie wiem. Widzialam po niej ze jest rozdrazniona ale byla grzeczna, bawila sie, jadla. Ja nie usypiam dziecka, tylko odkladam do lozeczka. Skoro nie zasnela to widocznie nie chciala, cos jej przeszkadzalo. Na szczescie teraz-na noc juz ladnie spi.

Ola nie pozwol tesciowej na takie zagrywki. To Twoja córa i Ty potem musisz "znosic jej humorki". Musisz sama granice postawic.


Tak po prostu zostawiasz w lozeczku i czekasz czy sama zasnie? Super!
Moja po nocce jak wstanie to czesto 1,5-2h i musi isc spac bo zmeczona. Wkladam do lozeczka, smok i juz jej sie oczy zamykaja.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

AsiaR
misiakowata30

Witam niedzielnie :D

No czarusie nasze kochane ...a jeszcze jak Mati tak z boku spojrzy,noooo Clooney nie dorasta mu do pięt :)
Ech będę skurczem jak nic :D

A propos skurczy :-D
Pamiętacie jak pisałam, że mój skurcz przez pół dnia robił sobie paznokcie podczas gdy ja z gorączką 39 stopni zajmowałam się Szymonkiem?
No więc sprawiedliwości stało się zadość i wytrzymały jej tylko 3 dni - a to hybrydy były hehehe :-D

Zycie samo weryfikuje :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...