Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o to że pod koniec bardzo mało przybierala, bo była już zielona pępowina przy porodzie, wody też zielone.przypływy były ok, ale... Sama nie wiem :/
Tego już się chyba już nigdy nie dowiem :) aniołek po tych wczorajszych? Podejrzenie infekcji, jeśli po antybiotyku nie przejdzie to do szpitala :/

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

Trzymcie mnie... :) mam kolezanke ze szkoly, ni widzialysmy sie od 2010 roku mimo ze mieszka w wawie, ale kontakt na fb mamy... a ona mi teraz napisała "Nie mogę sie doczekać jak urodzisz:-) bedziemy chodzily na spacerki? Emotikon tongue bede mogla utulic twoje malenstwo ?:-)"

taak, bede jezdzic do cetrum warszawy Autobusem, zeby na spacerki pochodzic :)

Odnośnik do komentarza

Kamila, to Ci dopiero "niespodzianka" hahaha :-D no jak to, nie będziesz jeździć do centrum... No wiesz, wyrodna koleżanka jesteś :-P :-) haha
Ejj a jak Twoja opuchlizna? Bo moje nogi wyglądają jak nogi słonia - brak kostek! Jedna wielka bańka z wodą.

I to mnie właśnie tak dobija!!! Ehh
Od wczoraj mam dzień "bez kija nie podchodź"!

Popołudniu moja mama przyjeżdża aby pomóc mi w prasowaniu, nie mam już siły tłumaczyć że dam sobie radę... Naprawdę już odpuszczam! Jak chce to niech prasuje. Dobrze, że chociaż sernik od wczoraj mam to będzie coś do kawy.

Dziewczyny, wg terminu z om rodzić mam za tydzień a brzuch cały czas jest wysoko, czop nie wychodzi, wody nie lecą, skurczy brak... Buuuuuuu :'(

http://www.suwaczki.com/tickers/l22njw4zasudaiur.png

Odnośnik do komentarza

ola - faktycznie to dziwne, a to myślisz że dzięki tej konsultacji położnej z lekarzem, wyciągli Maje wcześniej?
mi się tak wydaje, że gdyby to była prawda, to przynajmniej przez pierwszy czas ciąży Maja byłaby większa o ten miesiąc.
No, ale ciężko stwierdzić.

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

kamillla
Nic sie nie zapowiada na poród. powiem Ci, szlag mnie trafia :P

Na to czekałam :D
Nie daj się przetrzymać tak długo! Bo sama ewentualną indukcja nie trwa zawsze jeden dzień. A i tak bardzo początku mogą tylko obserwować i kontrolować. Życzę Ci by jednak akcja sama się rozkręciła, choćby zaraz!
U nas nie trzeba skierowania po terminie. Po prostu w siódmej dobie po należy się zgłosić do szpitala i już.

Olka ale z tego co pamiętam to Maja miała objawy wcześniacze?

Odnośnik do komentarza

Wlasnie jestem po kolejnej "konsultacji" i chcialam cos dodac do tabelki co nas wkurza:) mianowicie właśnie mialam 20 minutowy wykład "znajomej" ktora ma 3 dzieci jak karmic jak przystawiac ze nie karmienie pieraiaw to tylko wygodnictwo wyrodnej matki ze musi byc pot krew i łzy i tak trzeba bo po to mamy cycki zeby karmić a argument ze dziecko sie nie najada nie umie złapać itp to nie argument to wymowka. Przypominam ze jestem jeszcze w ciazy i caly czas jej mowie niech sie najpierw mała urodzi cała i zdrowa a ona dalej swoje aaa i najlepsze: masci i nakładki na sutki to samo zło ma bolec moga byc rany ale i tak trzeba karmic i nie uzywac tych rzeczy ktore pochodzą od samego szatana:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s82c32i0uff4z.png

Odnośnik do komentarza

Bad.Woman
Kamila, to Ci dopiero "niespodzianka" hahaha :-D no jak to, nie będziesz jeździć do centrum... No wiesz, wyrodna koleżanka jesteś :-P :-) haha
Ejj a jak Twoja opuchlizna? Bo moje nogi wyglądają jak nogi słonia - brak kostek! Jedna wielka bańka z wodą.

I to mnie właśnie tak dobija!!! Ehh
Od wczoraj mam dzień "bez kija nie podchodź"!

Popołudniu moja mama przyjeżdża aby pomóc mi w prasowaniu, nie mam już siły tłumaczyć że dam sobie radę... Naprawdę już odpuszczam! Jak chce to niech prasuje. Dobrze, że chociaż sernik od wczoraj mam to będzie coś do kawy.

Dziewczyny, wg terminu z om rodzić mam za tydzień a brzuch cały czas jest wysoko, czop nie wychodzi, wody nie lecą, skurczy brak... Buuuuuuu :'(

a u mnie też spuchnięte, stopy mam kwadratowe i tylko wystają z nich małe paluszki, przy zgięciu stopy mam taką kreskę od zginania.

a co braków objawów, któraś dziewczyna pisała, że nie miała też, dopiero jak się poród zaczął to wszystkie objawy hurtem,

Odnośnik do komentarza

Bad.Woman
Kamila, to Ci dopiero "niespodzianka" hahaha :-D no jak to, nie będziesz jeździć do centrum... No wiesz, wyrodna koleżanka jesteś :-P :-) haha
Ejj a jak Twoja opuchlizna? Bo moje nogi wyglądają jak nogi słonia - brak kostek! Jedna wielka bańka z wodą.

I to mnie właśnie tak dobija!!! Ehh
Od wczoraj mam dzień "bez kija nie podchodź"!

Popołudniu moja mama przyjeżdża aby pomóc mi w prasowaniu, nie mam już siły tłumaczyć że dam sobie radę... Naprawdę już odpuszczam! Jak chce to niech prasuje. Dobrze, że chociaż sernik od wczoraj mam to będzie coś do kawy.

Dziewczyny, wg terminu z om rodzić mam za tydzień a brzuch cały czas jest wysoko, czop nie wychodzi, wody nie lecą, skurczy brak... Buuuuuuu :'(


Nie Ty jedna... Mamy ten sam termin na tez czekam na jakis czop albo na cokolwiek jak na zbawienie a tu dupa ale dzis usłyszałam taka teorie ze dziewczynki w brzuchu sie stroją i wychodza zawsze później wiec moja to bedzie chyba gwiazda holywood:) coz mi zostaje innego jak tylko sie z tym pogodzic:(

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s82c32i0uff4z.png

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Zuzia nie jesteś na pewno złą matką! Karmienie mm to nie jest zło. Jeśli czujesz, że tak jest lepiej dla was wszystkich, ciebie i dzieci, to lepiej taka metoda niż byś miała być sfrustrowana co by się mogło odbić czkawką.

Odnośnik do komentarza

karolaa
Wlasnie jestem po kolejnej "konsultacji" i chcialam cos dodac do tabelki co nas wkurza:) mianowicie właśnie mialam 20 minutowy wykład "znajomej" ktora ma 3 dzieci jak karmic jak przystawiac ze nie karmienie pieraiaw to tylko wygodnictwo wyrodnej matki ze musi byc pot krew i łzy i tak trzeba bo po to mamy cycki zeby karmić a argument ze dziecko sie nie najada nie umie złapać itp to nie argument to wymowka. Przypominam ze jestem jeszcze w ciazy i caly czas jej mowie niech sie najpierw mała urodzi cała i zdrowa a ona dalej swoje aaa i najlepsze: masci i nakładki na sutki to samo zło ma bolec moga byc rany ale i tak trzeba karmic i nie uzywac tych rzeczy ktore pochodzą od samego szatana:)

Ale serio od samego szatana? ;) trafiła Ci się lakto-terrorystka :D

Co do objawów porodu to sama nie wiem co gorsze to co opisujecie ze nic i juz jesteście po terminie lub w okolicy czy tak jak niektórym zaczynaja się nawet 2-3 tygodnie wczesniej :(

Odnośnik do komentarza

Hej :D Śniło mi się ,że byłam sama w domu i w nocy urodziłam synka :) Paweł jak dojechał z pracy,to juz moja połozna była i przecinała pępowinę :D Wiem,ze Mati miał 56 cm,a reszty nie wiem..ale taki sliczniusi :)

Haniutku się tam nasłuchasz :)
Ja nie spałam ,bo mnie wiecie co wybudziło..Cholerstwo uaktywnia sie od 3.30 do 7 rano..Jakoś po 6 usnęłam ;/

Aleeee macie sposoby na wścibskie spojrzenia i pytania ha ha ha ha uśmiałam się :D
Mnie to ostatnio ciotka zadziwiła..latami z moja matką nie zyją,nie gadaja..baaa nawet nigdy u nich w domu nie byłam,a ona do mnie na fejsie,żebym jej adres podała to przyjdzie odwiedzić..albo koleżanki z pracy,że przylezą do szpitala..ale po co..żeby potem gadać w robocie..o jaaaaa a tej naczynka popękały,albo zostało jej kilosów...taaa już :D

KasiaMamusia
strunka7777
Ech, fajnie by bylo schudnąć, ale obawiam sie czy nie zostanie mi falda skórna.... :( zobaczymy... A mam plan by ostro sie wziac za siebie.

Co tam fałda skóry, misiakowata nam udowodni na fitnessie,że żadne takie nie istnieją :D

Coraz ciszej się robi :D na forum

taaaa zanim ja rusze na fitness to Wy juz laseczki będziecie :D
Olka a od czego ta infekcja to normalne??Mam nadzieję,że szybko wyzdrowiejesz :)
Haniutek jeszcze ją przewiesisz przez ramię ta sasiadkę i wrzucisz pod prysznic ha ha ha:D
Olka podziwiam Cię za chec kolejnego dziecka..Przeciez i leżeć musiałaś,i ta kolka(auuuuć)i rwa i posiusiwanie w gacie..masakra..
O kurcze aleeee historia..nie wiem co napisać..możliwe to,że wszystko o czasie,że Maja to ta pierwsza istotka???Jejuuu..Faza!:)

Ja po tym swoim swedzeniu nie chce na razie,a Paweł w ogóle..ta ciąża to był tak ogromny stres czy się uda itp,że stwierdził,że już nie chce..zobaczymy co zycie przyniesie :D
Póki co czekamy na Mateuszka,nasz cud kochany :)

Badwomen nie mysl o nieopadnietym brzuchu,niewypadnietym czopie..nałóż sobie serniczka(zazdro)zrób kawki i wyluzuj :)
Karolla ale masz nawiedzoną znajomą..fuck ! :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobryy :)

Mowicie o wydzwanianiu ludzi z pytaniami czy juz urodzilyscie... Dzis u mnie jaakos wszystcy sie zmowili :D juz od rana 5 osob przyslalo mi niewinne zapytanie co tam i jak sie czujemy :D hehh
Ja cierpliwie ich informuje ze jeszcze tydzień do daty porodu a jak narazie na nic sie nie zanosi ... :)

Tez sobie mysle ze to bedzie tala zmiana w zyciu ze tez warto cieszyc sie tymi ostatnimi dniami przed ta zmianą :)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nqps6ybasj0fr.png

Odnośnik do komentarza

strunka7777
Karolaa, użyj wody święconej - zobaczymy jak zareaguje. A moze czosnek i kolek...? :D Z dala od takich wampirów ;) normalnie ja bym wykasowała jej nr Tel :)

hehe ooo to to :) czosnek i kołek..Bosh baba jakby zazdrosna,że tylko jedno dziecko a nie trójka,albo o coś innego chodzi..naweidzona..a kysz ! :D

Miniuś smaży kotleta zaraz jemy i szyk na zakupki :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

karolaa
Wlasnie jestem po kolejnej "konsultacji" i chcialam cos dodac do tabelki co nas wkurza:) mianowicie właśnie mialam 20 minutowy wykład "znajomej" ktora ma 3 dzieci jak karmic jak przystawiac ze nie karmienie pieraiaw to tylko wygodnictwo wyrodnej matki ze musi byc pot krew i łzy i tak trzeba bo po to mamy cycki zeby karmić a argument ze dziecko sie nie najada nie umie złapać itp to nie argument to wymowka. Przypominam ze jestem jeszcze w ciazy i caly czas jej mowie niech sie najpierw mała urodzi cała i zdrowa a ona dalej swoje aaa i najlepsze: masci i nakładki na sutki to samo zło ma bolec moga byc rany ale i tak trzeba karmic i nie uzywac tych rzeczy ktore pochodzą od samego szatana:)

mogłaś jej powiedzieć, ze jeszcze sobie kupisz hello kitty bo to podobno też twór szatana

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...