Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Olka znam to mnie tez chciała udupic,ale sie nie dałam a kolezanka z lawki od wrzesnia miala luzy bo nie zlozyla deklaracji maturalnej :)
Zawodowego nie zdala a plywa w pieniadzach :) pracuje w 5* hotelu w Norwegii a nawet jezyka nie znala jak tam pojechala,ale miala siostre,ktora ja wkrecila :)
Ja mam spoko tesciowa mama tez super. Nie wtracaja sie bo wiedzą,że to zepsuje nasze stosunki. Za to oboje z mezem mamy ojcow alkoholikow i nierobow(z tym ze tesc jest na rencie) i tu jest problem. Ze starym wg nie gadam a znim mieszkam a z tesciem na 7 lat zamienilam moze 5 zdan,takze super :)
Kamila ja wychodzę z założenia,że lepiej sie wygadac osoba których sie nie zna niz odwrotnie. Bo niestety duzo osob,ktore wydaja sie nam bliskie robia sobie z tego powod do plotek. Ja po wyjezdzie za granice stracilam kontakt z przyjaciolkami i nie mam w sumie nikogo komu bym sie mogla wygadac.

Odnośnik do komentarza

U mnie i u Michała oboje ojcowie są alkoholikami. Chyba ojcu Michała się nie dziwie że pije, jak na codzien żyje z kobietą, która jest wiecznie tylko niezadowolona... Boże wrr
Właśnie a co do imion - nie podoba mi się żadne imię dla dziewczynki, możecie dać jakieś propozycję? Mówię o córce Majka ale tak nie dam na imię, mowie taj tylko żeby nie mówić 'ona' :D

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

ja to mowie 'mała' zawsze lepiej niz 'ono' :D dopoki nie wiedzialam jaka plec to mowilam 'ono' :D mi się imiona podobaja dla dziewczynki : laura, tosia, iga, zuza, strasznie mi sie podobalo ostatnio aurelia ale to takie bardzo malo spotykane... latwiej byloby mi wybrac dla chlopa, od poczatku mowilam ze jak chlopiec to ignacy janek filip albo kuba...

Odnośnik do komentarza

olka135
U mnie i u Michała oboje ojcowie są alkoholikami. Chyba ojcu Michała się nie dziwie że pije, jak na codzien żyje z kobietą, która jest wiecznie tylko niezadowolona... Boże wrr
Właśnie a co do imion - nie podoba mi się żadne imię dla dziewczynki, możecie dać jakieś propozycję? Mówię o córce Majka ale tak nie dam na imię, mowie taj tylko żeby nie mówić 'ona' :D

ola moj tata na codzien nie pije, ale na przyklad jak juz raz na pol roku go pociagnie do alko, to tydzien mozna mu wyciac z zycia. Moj ojciec z natury jest jak dyktator, musi byc tak jak on chce mimo ze nie ma racji i w ogole czlowiek starych czasow dla ktorego komputer i telefon to abstrakcja, lepiej isc i zaorac pole z nudow. no i z ojcem mieszkamy, ja moj kacper i moja siostra na pietrze, tata caly dol ma dla siebie. owszem doprowadza mnie do szalenstwa ale wole to niz tesciow.

a tesciowa to wraca z pracy, to odrazu setke sobie zaaplikuje. niby normalnie funkcjonuje, czasem jezyk jej sie placze, po oczach zawsze widac ze pila. i ona chce moim dzieckiem sie zajmowac... o tesciu juz mi szkoda slow, nie wiem chyba z rok go nie widzialam trzezwego. Jezdzi w trasy i jak wraca na 3dni np po 3tygodniach czy cos i pojade tam to zawsze narąbany az ledwo stoi. masakra tak nie lubie na to patrzec. kloca sie ze soba zwlaszcza po alko, jak tam mieszkalam to o 3 w nocy potrafili awantury sobie robic ... a potem ona mi mowi jakie to wspaniale malzenstwo z nich jest... wiem jakie dziecinstwo zafundowali swoim dzieciom, wiem ze on od poczatku swojego zycia praktycznie pil i nie bylo problemem uderzyc zone. i wiedzac to jak oni mi bajki próbuja wcisnac jakimi to oni rodzicami nie byli to sie powstrzymuje zeby im tego nie powiedziec.

Odnośnik do komentarza

Aga2801
To prawda że lepiej się wygadać przed kimś kogo się nie zna. Ja dzisiaj wylałam na was swoje smutki i dziękuję wam za to. Nikomu ze znajomych narazie nic nie powiem bo to ich pocieszanie i litość rozwaliły by mnie na maksa.

aga a odezwal sie jeszcze, powiedzial czemu ??

Odnośnik do komentarza

Rany ja zamiast obiad gotować to już dwie godziny nadrabiam zaległości z forum :). Jeśli chodzi o teściową to moją widzę raz do roku bo mieszka 250km ode mnie a i tak potrafi mnie wkurzyć jak tam zajedziemy i nasz pobyt szybko się skraca :). Jeśli chodzi o imiona dla dziewczynek to podoba mi się Hani,Zosia, Ola,Ania a dla chłopców Filip,Patryk i Miłoszek :).W czwartek mam połówkowe to się może nareszcie dowiem czy mam Ole czy Filipka:).Aga nie przejmuj się dupkiem, kiedyś pożałuje że tak zrobił!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk3k9a7suot.png

Odnośnik do komentarza

Aga będzie dobrze. Jeśli chodzi o rodziców i teściów to nie mogę narzekać. Ojcowie może trochę do poprawki, bo to tacy ala dyktatorzy. Ale za to obie mamuśki są cudowne i nie mogę narzekać. U nas zawsze był szacunek do rodziców i moja mama zawsze powtarzała żebym zobaczyła jak mój facet zwraca się do swojej mamy, bo tak może się kiedyś i do ciebie zwracać. I coś w tym jest.

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09piqvv3v7dr48.png

Odnośnik do komentarza

Chyba dzisiaj mamy Dzien Wyzalania, ale mi juz jest troche lepiej i bardziej trzezwo (czyt. mniej hormonalnie) zaczynam patrzec na ta sytuacje:)

Aga cos w tym jest ze obcym to jakos lepiej sie wygadac. I oczywiscie sluzymy pomoca:)

Kamilla a nie myslicie o wyprowadzce? Bo jak wy sie bedziecie wkurzac to i na dziecku sie bedzie odbijac, a tak to sami sobie...

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3csqvfone4cp2.png

Odnośnik do komentarza

dziewczyny a jak u was z biustonoszami?? szlag mnie trafia bo juz kazdy za maly, tu mnie pije tam druty uciskaja... jakie kupujecie?? na poczatku ciazy kupilam sobie sportowy, byl idealny.. ale juz za maly.

a i jakis czas temu pisalysmy o kurtkach :D ja sie w moja juz ledwo mieszcze, dopinam sie ale wygladam i czuje sie jak ludzik michelina

Odnośnik do komentarza

Kulka88

Kamilla a nie myslicie o wyprowadzce? Bo jak wy sie bedziecie wkurzac to i na dziecku sie bedzie odbijac, a tak to sami sobie...

Kulka my mieszkamy my 30km od tescow, mieszkamy u mnie.
ale dosc czesto tam jezdzimy bo a to cos sie zepsulo, a oni dwie lewe rece maja, a to cos... oczywiscie mysla ze nic innego nie mamy do roboty i bedziemy jezdzic bo mysla ze to uwielbiamy.

Odnośnik do komentarza

mowie wam tak sie z tym wszystkim kiepsko czuje. psychika mi juz siada, nie potrafie sie cieszyc z malenstwa bo zaraz ktos mi psuje humor...a mnie az trzesie od srodka jak o tym wszystkim mysle co tesciowa wymysla. tak sobie siedzialam wczoraj z psami na dworzu i az mi same lzy plynely jak o tym myslalam.

Odnośnik do komentarza

ja unikam jezdzenia tam, ostatnio jezdzilam bo tescia nie bylo. a jezdze glownie do siostry mojego kacpra i jej dzieciakow i meza u nich caly czas siedze. jak sobie mysle o swietach, ze mam tam pojechac lamac sie z nimi oplatkiem to juz kombinuje co tu zrobic zeby tam nie trafic.

Odnośnik do komentarza

kamilla
dziewczyny a jak u was z biustonoszami?? szlag mnie trafia bo juz kazdy za maly, tu mnie pije tam druty uciskaja... jakie kupujecie?? na poczatku ciazy kupilam sobie sportowy, byl idealny.. ale juz za maly.

a i jakis czas temu pisalysmy o kurtkach :D ja sie w moja juz ledwo mieszcze, dopinam sie ale wygladam i czuje sie jak ludzik michelina


Według mnie sportowy najwygodniejszy więc ja jak narazie w takie inwestuje :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk3k9a7suot.png

Odnośnik do komentarza

Ja narazie problemu z biustem nie mam, bo mieszczą się w swoje staniki. Jeszcze o kurtce zimowej nie myślałam. Narazie mam taki stary płaszcz na jesień/ wiosnę i w nim moja mam poprzeszywa mi guziki. To może listopad w nim przechodzę a później zobaczymy jaka będzie pogoda. Ale było mi smutno bo na promocjach zimowych kupiłam sobie śliczny jasny płaszczyk i teraz to go dopiero za rok założę

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09piqvv3v7dr48.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...