Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Nika32
Ucieło mi posta:-/
Na patologii widzę , że dużo mają czasu :-)
A jak ten wózek, odbieracie go dziś? Wredna baba jakąś chciała Ci podebrać. Znalazłaś go na olx? Ja się tam rozglądam za wozkami

Tak, dzisiaj. Koło 11 już będę go mieć :) głównie na olx szukałam w Małopolsce żeby właśnie osobiście pojechać po niego. Nigdy się nie spotkałam z taką zagrywka... Hehe u sama bym czegoś takiego nie zrobiła.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxmrus1pbao.png

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry:-)
Ja tez dzis kiepsko spalam. 3 razy do toalety, w miedzy czasie maz wrocil od kolegi i nie moglam zasnac. Ale i tak w drugim trymestrze spie mocniej i lepiej. Bardziej sie wysypiam. A potem rano forum nadrabiam ;-)
Ja stawiam ze blizniaki pierwsze sie urodza:-) moj maz jest blizniak i tez by sie cieszyl z blizniakow
Asia moze jak masz polski sklep to tantum verde kup. Mi zawsze pomagalo na gardlo.
Dziewczyny a te spodnie ciazowe z materialem az do piersi wygodne sa? Mozna je nosic jak brzuszek jeszcze maly jest? Bo ja niedlugo zaczelabym sie rozgladac za nimi, narazie daje rade z rozpietym guzikiem ale wczoraj w pracy bylo mi bardzo niewygodnie.
Olka ja z witamin biore jeszcze kwas foliowy i wit D a reszte staram sie zdrowo odzywiac:-) nie lubie brac tabletek
Jak sie ciesze ze mamy weekend!

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Ciaza316
Dzien dobry:-)
Ja tez dzis kiepsko spalam. 3 razy do toalety, w miedzy czasie maz wrocil od kolegi i nie moglam zasnac. Ale i tak w drugim trymestrze spie mocniej i lepiej. Bardziej sie wysypiam. A potem rano forum nadrabiam ;-)
Ja stawiam ze blizniaki pierwsze sie urodza:-) moj maz jest blizniak i tez by sie cieszyl z blizniakow
Asia moze jak masz polski sklep to tantum verde kup. Mi zawsze pomagalo na gardlo.
Dziewczyny a te spodnie ciazowe z materialem az do piersi wygodne sa? Mozna je nosic jak brzuszek jeszcze maly jest? Bo ja niedlugo zaczelabym sie rozgladac za nimi, narazie daje rade z rozpietym guzikiem ale wczoraj w pracy bylo mi bardzo niewygodnie.
Olka ja z witamin biore jeszcze kwas foliowy i wit D a reszte staram sie zdrowo odzywiac:-) nie lubie brac tabletek
Jak sie ciesze ze mamy weekend!

Póki brzuszek mniejszy to te spodnie pod piersi, ale ten górny materiał zawsze jest mięciutki i mi nie przeszkadza. Jedynie co mi przeszkadzało to guzik, dlatego wczoraj kupiłam bez guzika ;-)

Ja też mam chęć na pulpety tylko w sosie koperkowym, ale poczekam, aż Tato dostarczy mi milone z dobrego źródła :) a poza tym mam chęć na rosół z królika z domkwy makaronem mmm.. :-D

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsve6ydmpbaj4io.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...