Skocz do zawartości
Forum

Lutówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

W sumie jak teraz tak czytam o tych brzuszkach to też głównie wieczorem staje się większy. Rano nie ma tragedii więc to pewnie jak piszecie wina przemiany materii. Jeśli chodzę w t-shirtach albo luźniejszych bluzkach to podobno nie widać, Dziś założyłam do pracy koszulkę bardziej przylegającą do ciała i usłyszałam od koleżanki "no teraz to wreszcie coś widzę" :)
Co do 4 godz przy komputerze. Oczywiście mamy takie prawo. Moja przełożona mówiła, że jest to możliwe, ale pozostałe 4 godz miałabym pomagać HRom, które w zasadzie też cały dzień pracują przed kompem. Nie wiem więc w czym miałabym im pomóc. Chyba, że chodzi o parzenie kawy, sprzątanie szafek ze starymi dokumentami albo bieganiem i załatwianiem za nie spraw. Wolę więc zostać na swoim stanowisku niż być dziewczyna na posyłki. Zresztą jeszcze góra 3 tyg i urlop, a potem już pewnie pójdę na zwolnienie.


 

 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny jak to jest z zasiłkiem macierzyńskim? Rozumiem, że dostajemy 100%, ale czy to, że w trakcie ciąży idę na L4 ma jakieś znaczenie czy wpływ na kwotę, którą będę później otrzymywać?
I jeśli chodzi o becikowe to aby je dostać kwota na członka rodziny na nie przekraczać coś około 1900zl, ale liczymy już z nowym członkiem rodziny czy nie?


 

 

Odnośnik do komentarza

my jakos dajemy radę w te upały, bo jesteśmy w domu. Już od dawna planowałam żeby iść na zwolnienie tak na dwa tygodnie w sierpniu, żeby trochę odżyć.. cieszę sie że te upały zastały mnie w domu a nie w pracy.

w pracy już dawno powiedziałam o ciaży przełożonym. Pracuję na dwie zmiany po 12 godzin, więcej w miesiącu nocy i nie chciałam ryzykować. nie spodziewałam sie że tak dobrze to przyjmą.

http://www.suwaczki.com/tickers/c55fdqk33fb4dv2c.png

Odnośnik do komentarza

Czyli bezrobotne i zatrudnione na umowach śmieciowych dostaną 1000 miesięcznie.
Becikowe należy się przy dochodach do 1900 na osobę.
A moja umowa o pracę kończy się z końcem sierpnia.
Co jeżeli jej nie przedłużą?
Do porodu dostanę takie same pieniądze z ZUSu?
A co z urlopem macierzyńskim?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...